ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto se Srbija ubrzano naoružava

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Zašto se Srbija ubrzano naoružava - Page 3 Empty Re: Zašto se Srbija ubrzano naoružava

Post by RayMabus Sun 17 Mar - 19:57

Nema tenkova = nema napada = nema ruskog proboja NATO linija = nema Rusa na Balkanu = nema Velike Srbije.


RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto se Srbija ubrzano naoružava - Page 3 Empty Re: Zašto se Srbija ubrzano naoružava

Post by RayMabus Thu 21 Mar - 11:46

RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto se Srbija ubrzano naoružava - Page 3 Empty Re: Zašto se Srbija ubrzano naoružava

Post by RayMabus Sun 24 Mar - 12:41

Prekrasno uništenje ruskog tenka:

RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto se Srbija ubrzano naoružava - Page 3 Empty Re: Zašto se Srbija ubrzano naoružava

Post by RayMabus Mon 25 Mar - 13:15

Uništen Ruski tenk T-72B3M model 2022 u blizini sela. Belogorovka, regija Luhansk.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto se Srbija ubrzano naoružava - Page 3 Empty Re: Zašto se Srbija ubrzano naoružava

Post by RayMabus Sun 31 Mar - 0:54

Ukrajinska bespilotna letjelica baca ručnu granatu M67 u zapovjednički otvor ruskog T-90M, paleći njegovo streljivo.
Zašto se Srbija ubrzano naoružava - Page 3 GJ8ii6sXwAAfhFV?format=jpg
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto se Srbija ubrzano naoružava - Page 3 Empty Re: Zašto se Srbija ubrzano naoružava

Post by RayMabus Mon 8 Apr - 14:00

Uništenje ruskog tenka T-80BVM u blizini sela. Torskoye, Donjecka regija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto se Srbija ubrzano naoružava - Page 3 Empty Re: Zašto se Srbija ubrzano naoružava

Post by RayMabus Thu 11 Apr - 6:03

Uništen ruski BTR-82A u blizini sela. Urozhaine e Donjecka regija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto se Srbija ubrzano naoružava - Page 3 Empty Re: Zašto se Srbija ubrzano naoružava

Post by RayMabus Fri 3 May - 20:56

Uništenje ruskog tenka T-80BV u Donjeckoj oblasti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto se Srbija ubrzano naoružava - Page 3 Empty Re: Zašto se Srbija ubrzano naoružava

Post by mentalitet Fri 3 May - 22:16

RayMabus wrote:Uništen Ruski tenk T-72B3M model 2022 u blizini sela. Belogorovka, regija Luhansk.

Kad toliko volis explozije preporucam ti da nadjes jednu od onih kliznih sa termo barichkim punjenjem koje rusi pustaju sa svojih zrakoplova od 100 km udaljenosti i navode ih pomocu satelita.Jebo te nema boljeg sexa od toga.Pet tona exploziva kad grune na 10 km popucaju ti bubnjici.Sad mi jasno zashto je ona azovska brigada odbila da ide u borbu.Bog te jebo,kad to grune,gore od pakla kako su ga do sada opisali u Bibliji.

A da,promasio sam temu.To ti sigurno drkas gledajuci ove video uradke i sanjash kako cete srpske tenkove rokati.Srbi se presaltali i postali jedan od najboljih proizvodjacha dronova i to inih izgledaju ko burence od kolta sa 12 granata pa pogadjaju gdje god zele i to rafalno.Drugo,nedaj boze ako krene,ode Zagreb i Split u sto pichki materinih.Jebiga,srpska banda dobila od kineza balistichke rakete koje nemre zaustaviti ni jedan PVO sistem,a Milosevica nigdje da naredi povlachenje raketa u Srbiju kao pred Oluju.Mislim ono,najte 'rvatici biti glupi ko cifuti pa se precjenjivati jer bi mogli nestati sa zemaljske karte.Onaj cetnik Vuchic nije bas svoj kad popizdi. :dramaq :dramaq :dramaq

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Zašto se Srbija ubrzano naoružava - Page 3 Empty Re: Zašto se Srbija ubrzano naoružava

Post by RayMabus Fri 3 May - 22:28

mentalitet wrote:To ti sigurno drkas gledajuci ove video uradke i sanjash kako cete srpske tenkove rokati.
Ne.

Da budem iskren nikad nisam ni razmišljao o rokanju srpskih tenkova. Mogao bih al onda ne iz tog razloga koji ti navodiš nego čisto vojnih a ovako na osobnoj razini ne vidim zašto bi o tome sanjao i šta mene brige za srpske tenkove.

Srpski tenkovi su naslijeđeni od Juge isto ko i ovi hrvatski koje mi imamo. Ne znam zašto bi uopće razmišljao o tamo nekakvom rokanju srpskih tenkova kad ne viidm šta ću tu razmišljati točno i zašto bih uopće.

Evo ti je još jedan ruski tenk nastradao. Neće ovako nikada doći do Srbije da zajedno radite veliku Srbiju na Balkanu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto se Srbija ubrzano naoružava - Page 3 Empty Re: Zašto se Srbija ubrzano naoružava

Post by mentalitet Fri 3 May - 22:42

RayMabus wrote:
mentalitet wrote:To ti sigurno drkas gledajuci ove video uradke i sanjash kako cete srpske tenkove rokati.
Ne.

Da budem iskren nikad nisam ni razmišljao o rokanju srpskih tenkova. Mogao bih al onda ne iz tog razloga koji ti navodiš nego čisto vojnih a ovako na osobnoj razini ne vidim zašto bi o tome sanjao i šta mene brige za srpske tenkove.

Evo ti je još jedan ruski tenk nastradao. Neće ovako nikada doći do Srbije da zajedno radite veliku Srbiju na Balkanu.
Znas sto mene jebe?Koliko ste ovdje zalijepili tih video igrica po vama bi Rusija davno ostala bez ijednog tenka,a davno ste se slozili da su tenkovi goli kurac.Kuzish,ne shvacam logiku i poruku koju zelite poslati.Citam i slusam razne pametne americhke stratege koji tvrde da cijeli zapad ne moze proizvesti toliko oruzja za godinu dana koliko Rusija za mjesec dana.Samo tenkova proizvedu godishnje 1.800 dok schwabe godishnje 300.Elem,shto je najgore za vas pro zapadnjake i NATO kujice,vidim kako neki fol generali sa zapada kmeche shto rusi ne proizvode sve za front nego to buxaju u skladishta shto je znak da se priprema za rat sa Evropom.Mala Srbija,a vi josh manji ali ste kurchevitiji dok ne zagusti a onda vas se mora loviti u vojsku po vinskim podrumima ko ove ukrajince.Da me jebesh ne kuzim,Ako zelite vaditi mast srbima,mislim da ni to vishe ne pali jer su se izgleda otrijeznili od toga da im niste ni polubraca a kamo li braca.Kazu,na X ako krene sranje u Evropi da ce vam se najebat matereshine.Kazu,Slavonija prazna,nema tko da nas sprijechi,u Zagrebu smo za 2 sata,samo ce zagrebchanke profitirati jer srpska kara sve obara.Jebi im mater tako kazu,ja samo prenosim. :dramaq :dramaq :dramaq

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Zašto se Srbija ubrzano naoružava - Page 3 Empty Re: Zašto se Srbija ubrzano naoružava

Post by RayMabus Fri 3 May - 22:46

Pa normalno da ne kužiš zašto ja ovdje lijepim ovu tenkovsku pušionu od Rusa.

Vadim mast četnicima a eto ti se baš fino upecao pa kmečiš.

Nema tenkova = nema napada = nema ruskog proboja NATO linija = nema Rusa na Balkanu = nema Velike Srbije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


YekeYeke likes this post

Back to top Go down

Zašto se Srbija ubrzano naoružava - Page 3 Empty Re: Zašto se Srbija ubrzano naoružava

Post by RayMabus Sat 4 May - 19:09

RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto se Srbija ubrzano naoružava - Page 3 Empty Re: Zašto se Srbija ubrzano naoružava

Post by RayMabus Wed 8 May - 14:47

RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto se Srbija ubrzano naoružava - Page 3 Empty Re: Zašto se Srbija ubrzano naoružava

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum