ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Haso j. ne vadi

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Haso j. ne vadi - Page 5 Empty Re: Haso j. ne vadi

Post by Regoč 3/2/2016, 10:28

Soro, sorašice!

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Haso j. ne vadi - Page 5 Empty Re: Haso j. ne vadi

Post by Sora 3/2/2016, 10:31

Ero wrote:gđa Rudan također dura, još je tu...
Čovjek bi očekivao da napusti državu, ako joj nije po volji, ali  ništa od togane...
Psmtr 
Jel bas cijelu hrvatsku morate napučiti ? 
Ajte vi .. Na
Šutite kao prvo. Najvece zko u drugom svjetskom ratu ste radili svima pa i Hrvatima ponaosob . 
Kokošari ... Krali po selima kokose i slali u hercegovnu .
 A sada ovdje za ovog rata tzv DR  slicno . 
Samo ste vise pokrali jer vam Tito ostavio vise. 
Za hvala .. Pljujete po njemu . Ostavite ga . On je Hrvat iz Kumrovca i sigurno mu ne bi toliko pljacke bilo drago vidjeti koje ste  izveli u RH . 
Lopovi , :cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Haso j. ne vadi - Page 5 Empty Re: Haso j. ne vadi

Post by Regoč 3/2/2016, 10:32

Soro, lakše, šlag će te.

_________________
Haso j. ne vadi - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Haso j. ne vadi - Page 5 Empty Re: Haso j. ne vadi

Post by Sora 3/2/2016, 10:32

Regoč wrote:Soro, sorašice!
E. Sviđa mi se ovaj naslov  :aw

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Haso j. ne vadi - Page 5 Empty Re: Haso j. ne vadi

Post by Sora 3/2/2016, 10:33

Regoč wrote:Soro, lakše, šlag će te.
Ma Nece . 
Ak nije noćas ..:}
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Haso j. ne vadi - Page 5 Empty Re: Haso j. ne vadi

Post by Regoč 3/2/2016, 10:36

Sora wrote:
Regoč wrote:Soro, lakše, šlag će te.
Ma Nece . 
Ak nije noćas ..:}
Ružno si sanjala? Vratio se Ante?

_________________
Haso j. ne vadi - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Haso j. ne vadi - Page 5 Empty Re: Haso j. ne vadi

Post by Ero 3/2/2016, 10:38

Sora wrote:
A sada moj stav ptrema erama .
:^0
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Haso j. ne vadi - Page 5 Empty Re: Haso j. ne vadi

Post by Ero 3/2/2016, 10:48

Sora wrote:
Ero wrote:gđa Rudan također dura, još je tu...
Čovjek bi očekivao da napusti državu, ako joj nije po volji, ali  ništa od togane...
Psmtr 
Jel bas cijelu hrvatsku morate napučiti ? 
Ajte vi .. Na
Šutite kao prvo. Najvece zko u drugom svjetskom ratu ste radili svima pa i Hrvatima ponaosob . 
Kokošari ... Krali po selima kokose i slali u hercegovnu .
 A sada ovdje za ovog rata tzv DR  slicno . 
Samo ste vise pokrali jer vam Tito ostavio vise. 
Za hvala .. Pljujete po njemu . Ostavite ga . On je Hrvat iz Kumrovca i sigurno mu ne bi toliko pljacke bilo drago vidjeti koje ste  izveli u RH . 
Lopovi , :cry
Ustrajniji smo nego što misliš/mislite.
Kod velikih projekata se mora najprije napraviti dobar plan, a to je pola uspjeha.
Ere nikad ništa ne čine bez dobrog plana.
Dobar plan + inteligencija + ustrajnost, je jamstvo za uspjeh.
Ljenčuge,  kao što ste vi šumari, nam ne možete parirati.
Nas nikad ne vodi ideologija, osim što ponekad kao pomoćno sredstvo, poluga...
Osobni interes nam je zadnji na popisu ciljeva.
Upravo sam završio projekat , na kojem sam radio bez i trunke materijalnog interesa.
Platiše ljudi 2x više nego što sam mogao i zamisliti.
Moje je da stvar napravim najbolje što mogu, a ostalo dođe samo po sebi.
Na kraju smo svi zadovoljni, šta je najbitnije...
Ero nikad ne grabi samo sebi. Ero stvara i za druge, a on je dio istih...
Šumari nemate pojma što znači živjeti u zajednici zajedničkih interesa...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Haso j. ne vadi - Page 5 Empty Re: Haso j. ne vadi

Post by Ero 3/2/2016, 10:58

Sora wrote:
Regoč wrote:Soro, sorašice!
E. Sviđa mi se ovaj naslov  :aw
Pa eto...drž se Hase... :^0
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Haso j. ne vadi - Page 5 Empty Re: Haso j. ne vadi

Post by Ero 3/2/2016, 15:55

Skupina povjesničara: Zabrinjavaju nas napadi na ministra Hasanbegovića
"Kao povjesničari izražavamo duboku zabrinutost zbog načina na koji su pojedine izjave ministra kulture iskorištene za njegovu političku, stručnu i moralnu diskvalifikaciju", stoji u izjavi.

Haso j. ne vadi - Page 5 70c99dc2c66eb5fd561908a83f6b3a26

Foto: Patrik Macek/PIXSELL
 Autor:

Hina

Skupina povjesničara reagirala je na, kako ističu, dosad nezabilježen slučaj javnog napada na jednog ministra u vladi Republike Hrvatske te izrazila zabrinutost zbog "iskrivljenog prenošenja i neznalačkih tumačenja" pojedinih izjava novoimenovanog ministra kulture Zlatka Hasanbegovića.

"Kao povjesničari izražavamo duboku zabrinutost zbog načina na koji su pojedine izjave dr. sc. Zlatka Hasanbegovića, ministra kulture, iskorištene za njegovu političku, stručnu i moralnu diskvalifikaciju", stoji u izjavi koju potpisuje 77 povjesničara, među kojima i Mato Artuković, Nikica Barić, Ivo Banac, Zlatko Begonja, Alexander Buczynski, Stjepan Ćosić, Zdravko Dizdar, Filip Hameršak, Željko Holjevac, Mario Jareb, Juraj Kolarić, Jure Krišto, Milan Kruhek, Zlatko Matijević, Stjepan Matković, Anđelko Mijatović, Ivo Rendić Miočević, Franjo Šanjek, Mirko Valentić i Josip Vrandečić. 
Takvim iskrivljenim prenošenjem i neznalačkim tumačenjem, napose Hasanbegovićeva nastupa u emisiji Otvoreno svibnja 2015., namjesto argumentirana sučeljavanja – što je bit ne samo historiografije nego i svake javne politike – prostor za javnu raspravu sužen je na rijetko viđen način, upozoravaju povjesničari. "Želi li se društvo približiti razrješenju ključnih prijepora hrvatske povijesti u prošlom stoljeću, a onda i sretnijem razvitku u ovom, valja razvijati kulturu dijaloga i međusobnoga uvažavanja, za što su zaoštreni oblici prosvjedničkih aktivnosti najmanje primjereni", smatraju. Što se tiče iznesenih dvojbi o kvalifikacijama jednoga znanstvenika-povjesničara za upravljanje ministarstvom kulture, podsjećaju da su baštinske ustanove (arhivi, knjižnice, muzeji), na koje su povjesničari upućeni po prirodi svoga posla, također u njegovoj nadležnosti.
Stoga Hasanbegovićev izbor vide i kao mogućnost za poboljšanje stanja u tom području, a nezadovoljni dio javnosti pozivaju da novoga ministra "prosudi po učinku pojedinih poteza, kao što će svatko od nas učiniti". Izjavu su poduprli i drugi pripadnici akademske zajednice, profesori, znanstvenici te osobe iz drugih djelatnosti, njih ukupno 68, među kojima Žarko Domljan, Dubravko Jelčić, Stipe Kutleša, Zorislav Lukić, Tihomil Maštrović, Miroslav Međimorec, Nino Raspudić, Branko Salaj i Karolina Vidović Krišto.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Haso j. ne vadi - Page 5 Empty Re: Haso j. ne vadi

Post by vuksadinare 3/2/2016, 16:03

Sora wrote:
vuksadinare wrote:Juraga je ustasa..sigurno mu je mentor bozidar alic
E vidi tebe . Onda jesmo li na istoj strani ? Svejedno . Zaslužuješ odgovor na optužbu da sam zastupnik nekakvog jednoumlja . 
Jesam . Kad su nacionalni interesi u pitanju . Sva ova skrabala ovdje ne znaju vise od mene upravo o tome , o bitnim nacionalnim interesima , zato me i napadaju osobno. I nasmijavaju .. Vec mi zaprav i nisu smjesni nego dosadni. 
Jer nitko ne moze osporiti dasu desni radikali opasni za hrvatsku .
Nitko ne moze osporiti da je revizija prošlosti i orijentacija ja opravdavanju ustasluka i izjednačavanju ustastva s hrvatstvom . Opasno za hrvatsku .
Nitko ne moze osporiti da je katotalibanska i tajkunska mafija opet na vlasti i da ce biti sve gore za narod a njima sve bolje . Ipopovima i politikantima. A ne političarima jer njih nema u HDZeju .
Nitko ne moze osporiti da se svađanjem naroda lakše vlada . I da je tutkekima kao HASANBRGOVIc cilj dizati dimnu zavjesu dok se oni gore podijele u plijenu. 
Nitko. 
Osim prodanih piskarala kojima je moral zadnja rupa u gujsci. Tipa marcelka . 

A sada moj stav ptrema erama . 
Ne radi se o ljudima nego njihovim posezanjima za hrvatskom imovinom l neka rade posteno a NEK ne kradu pa ce imati pravo na nju . Meni sada prozore mjenja neka Hercegovačka firma . Pa zasto ne! Cijena dobra a i rad mora biti. Nego se ja bunim protiv tog stonsu nositelj proustaške politike od koje se davimo u smradu lešina i truleži , svi mi koji znamo sto je ustaštvo. 
Eto . 
Vuce ... :cru
Sora..pa ti si zaljubljena u mene... :aw
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Haso j. ne vadi - Page 5 Empty Re: Haso j. ne vadi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum