ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sutra ću objaviti informacije koje će uzdrmati javnost i političku scenu

Go down

Sutra ću objaviti informacije koje će uzdrmati javnost i političku scenu Empty Sutra ću objaviti informacije koje će uzdrmati javnost i političku scenu

Post by debotoijusto Sun 7 Jan - 10:19

MOSTOVAC Nikola Grmoja najavio je da će sutra u Saboru iznijeti saznanje o kaznenim djelima kojima je, kako tvrdi, Fabris Peruško oštetio Fortenovu u korist Pavla Vujnovca i na taj način mu omogućio preuzimanje kompanije.
“Sutra ću u Saboru na konferenciju za medije iznijeti saznanja i informacije o nizu teških kaznenih djela kojima je Plenkovićev povjerenik u Agrokoru Fabris Peruško oštetio Fortenovu u korist tajkuna Vujnovca i tako mu praktički omogućio preuzimanje kompanije.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/grmoja-sutra-cu-objaviti-informacije-koje-ce-uzdrmati-javnost-i-politicku-scenu/2526902.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

Sutra ću objaviti informacije koje će uzdrmati javnost i političku scenu Empty Re: Sutra ću objaviti informacije koje će uzdrmati javnost i političku scenu

Post by debotoijusto Sun 7 Jan - 10:20

grmoja u epizodi budete vidjeli sutra...
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

Sutra ću objaviti informacije koje će uzdrmati javnost i političku scenu Empty Re: Sutra ću objaviti informacije koje će uzdrmati javnost i političku scenu

Post by dijagram Sun 7 Jan - 10:47

Dobro sad, ako je perusko nesto operusao, treba imati razumijevanja
To je zbog prezimena, a ono je takvo, nije si ga sam birao, nije on kriv
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Sutra ću objaviti informacije koje će uzdrmati javnost i političku scenu Empty Re: Sutra ću objaviti informacije koje će uzdrmati javnost i političku scenu

Post by prckov Sun 7 Jan - 10:48

dijagram wrote:Dobro sad, ako je perusko nesto operusao, treba imati razumijevanja
To je zbog prezimena, a ono je takvo, nije si ga sam birao, nije on kriv
da, treba zaboravit i oprostit  :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-18


Back to top Go down

Sutra ću objaviti informacije koje će uzdrmati javnost i političku scenu Empty Re: Sutra ću objaviti informacije koje će uzdrmati javnost i političku scenu

Post by dijagram Sun 7 Jan - 10:51

prckov wrote:
dijagram wrote:Dobro sad, ako je perusko nesto operusao, treba imati razumijevanja
To je zbog prezimena, a ono je takvo, nije si ga sam birao, nije on kriv
da, treba zaboravit i oprostit  :D
to sam cuo na misi i jedino zapamtio, a cesto se moze koristiti iz nekog razloga pa nikako to zaboraviti:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Sutra ću objaviti informacije koje će uzdrmati javnost i političku scenu Empty Re: Sutra ću objaviti informacije koje će uzdrmati javnost i političku scenu

Post by debotoijusto Sun 7 Jan - 12:54

Zanimljivo, samo sat kasnije na Grmojinu se najavu referirao Marin Vlahović - novinar preko kojeg je posebni savjetnik ministra gospodarstva Jurica Lovrinčević Mostovom saborskom zastupniku proslijeđivao insajderske informacije o trgovini plinom, a zbog čega je na koncu Kenwood Kenon smjenio i Lovrinčevića i ministra Davora Filipovića - poručivši da je Grmoja jadnik koji krade tuđe ideje.










- Grmoja je za sutra najavio tiskovnu konferenciju na kojoj će navodno iznijeti informacije o tome kako je Fabris Peruško protuzakonito pomagao Pavi Vujnovcu da preuzme Fortenovu. Grmoja zna da je to otkriće moj autorski rad koji sam prezentirao, prvo u emisiji "Kreatori istine", a onda u epizodi emisije "Istražitelj", koja je i dalje dostupna na Youtubeu. Sva saznanja i svi dokumenti, uključujući one iz Mađarske i koje je objavio Index, pribavljeni su određenim kanalima preko mene, odnosno mojih suradnika. Uostalom, Grmoja za ovu priču zna mjesecima, kao i za neke druge koje sam mu dao, međutim, on u tim predmetima nema ozbiljnih namjera. Vidim da opet pretenciozno prijeti istragama i zatvorom, a kladim se da nije niti proučio sve dokumente i ugovore. Takva intelektualna lijenost, samohvala i nekorektan odnos prema ljudima, dakle svojatanje tuđih rezultata, glavni je razlog zašto više, ni na koji način, ne surađujem s Mostom i nisam mislio taj odnos dalje komentirati, ali neću dopustiti da se na diletantski način koristi mojim radom. Za deset godina bavljenja politikom, osim galame, na žalost, nije proizveo ništa konstruktivno i sada sutra misli otkrivati aferu koju sam otkrio prije skoro godinu dana i za koju on sam zna barem pola godine. Blago rečeno, to je intelektualna krađa i jadno ponašanje - poručio je Vlahović.





https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/grmoja-imam-informacije-koje-ce-uzdrmati-hrvatsku-vlahovic-pokrao-si-ih-od-mene-to-je-jadno-15412703











popisalo sirokim mlazom
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

Sutra ću objaviti informacije koje će uzdrmati javnost i političku scenu Empty Re: Sutra ću objaviti informacije koje će uzdrmati javnost i političku scenu

Post by darth_vader Sun 7 Jan - 13:21

Ovaj Debo je nemili kradezeovac
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Sutra ću objaviti informacije koje će uzdrmati javnost i političku scenu Empty Re: Sutra ću objaviti informacije koje će uzdrmati javnost i političku scenu

Post by debotoijusto Sun 7 Jan - 13:31

darth_vader wrote:Ovaj Debo je nemili kradezeovac

ne samo to ... vjerujem u svetost katolicke crkve i skupljam privjeske i znacke
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

Sutra ću objaviti informacije koje će uzdrmati javnost i političku scenu Empty Re: Sutra ću objaviti informacije koje će uzdrmati javnost i političku scenu

Post by dijagram Sun 7 Jan - 13:45

darth_vader wrote:Ovaj Debo je nemili kradezeovac
Pa dobro, plenki i on, potomci egzekutora s kocevskog roga.
Moraju se drzati zajedno.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Sutra ću objaviti informacije koje će uzdrmati javnost i političku scenu Empty Re: Sutra ću objaviti informacije koje će uzdrmati javnost i političku scenu

Post by vuksadinare Sun 7 Jan - 14:00

Razumijem deba.. njegovi favoriti su u slobodnom padu.. pa kako to biva kod nas sa porukom 'isto zelim i konkurenciji'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Sutra ću objaviti informacije koje će uzdrmati javnost i političku scenu Empty Re: Sutra ću objaviti informacije koje će uzdrmati javnost i političku scenu

Post by darth_vader Tue 9 Jan - 1:37

debotoijusto wrote:
darth_vader wrote:Ovaj Debo je nemili kradezeovac

ne samo to ... vjerujem u svetost katolicke crkve i skupljam privjeske i znacke

A središnjica ti je srićom blizu...  :rasta
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Sutra ću objaviti informacije koje će uzdrmati javnost i političku scenu Empty Re: Sutra ću objaviti informacije koje će uzdrmati javnost i političku scenu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum