ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusi napali NATO

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Rusi napali NATO - Page 2 Empty Re: Rusi napali NATO

Post by mentalitet 30/12/2023, 19:26

T. wrote:pa nato je u otvorenom ratu s rusijom već gotovo 2 godine...
može se raditi samo o samoodbrani...
nikako o nekakvom tobožnjem napadu...
a i da je riječ o napadu, nato je bespomoćan...
stvar je samo terminologije, rezultat je identičan...
Htjeo sam otvoriti jos prije mjesec dana temu "Kako je NATO krepucno"Skoro sve te vojske u svijetu su ustvari kurac od ovce.Uljebi koji trose novac poreznih obveznika a kada dodje stani pani svi petama u guzicu se tuku.Jedan balkanac otisao u Americku armiju i mlad penzionisan jos prije par godina je bio u Litvaniji na terenu i pricao mi je da je pola te opreme u kvaru i da nemaju adekvatne servisere.Ovdje prije 10 god. kada je onaj huriken Katrina pogodio Luzijanu i nastao haos zbog pljachke koju su razne ugllavnom crnachke bande vrshile policajci predavali znachke i bjezali iz gradova.Dosla Garda i dovoljno je bilo da dignes ruku i zakunesh se da postanesh policajac.Jebo te ko u kaubojskim filmovima kada sherif osnuje potjeru za pljachkashima banke.Dakle,kada dodje stani pani kurac ce te braniti Amerika nego ce morati mali chovjek uzeti pushku u ruke ako zeli da "brani" svoj dom,mada ja preporuchuje ako rusi krenu bolje se predati  nego uzaludno ginuti.Ponavljam NATO je samo mafijashka skupina koja naplacuje reket malim drzavicama a niti mu pada na pamet da nekoga brani niti ima suchime.Pa ovi idioti se ne pitaju zashto Rusija ratuje sa Ukrajinom jednom rukom i ima u prichuvi skoro 800.000 obucenih dobrovoljaca.Rusi sada imaju najvecu i najobuceniju armiju na svijetu i da hoce mogu pregaziti Evropu dok si reko keks jer sigurno ne bi ratovali kao protiv ukrajinskih zidovskih fashista.Bilo bi sprzena zemlja kao shto rade ameri i onda se samo usetaju.

mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Rusi napali NATO - Page 2 Empty Re: Rusi napali NATO

Post by Joža 31/12/2023, 14:41

immortal wrote:
Koba wrote:Poljska je dopustila ruski napad projektilima preko svojeg teritorija na Ukrajinu.

I sami Poljaci su priznali da su projektil pratili, a ništa nisu učinili.

Poljska je suučesnik agresor na Ukrajinu.

:rasta
vidjeti ćemo reakcije
ako budu šutjeli nije dobro
ako se uključe u rat radi istog, još gore

A lipo sam ti reka kloni se Amerike, Nimške i njezinih sluga. Ali ti nećeš nego po svojem.
A Isukrst zna da nam ništa dobro nisu bili kroz povist.
A tekar ćeš vidit koje nam zlo pripremaju.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2509
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum