ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Potonuo Splav, koga briga, prosli Izbori

Go down

Potonuo Splav, koga briga, prosli Izbori Empty Potonuo Splav, koga briga, prosli Izbori

Post by Serbinho-3 24/12/2023, 10:34


Potonuo Splav, koga briga, prosli Izbori 332ccb21-74bd-4791-b693-bef9e83fc0e3


 Baš sam se uplašio, pomislio sam da neće izvući živu glavu. Ipak, dobro se završilo", rekao je mladić za Telegraf


 Telegraf piše da je splav počeo tonuti za vrijeme nastupa repera Cunamija u Kartelu. 



https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/potonuo-splav-u-beogradu-mladi-plivali-u-panici-svjedok-prethodila-je-tucnjava/2523589.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Potonuo Splav, koga briga, prosli Izbori Empty Re: Potonuo Splav, koga briga, prosli Izbori

Post by Serbinho-3 24/12/2023, 10:34


Tarzanija.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Potonuo Splav, koga briga, prosli Izbori Empty Re: Potonuo Splav, koga briga, prosli Izbori

Post by debotoijusto 24/12/2023, 11:21

cunami...kartel... 29-godišnji glazbenik karijeru je započeo 2020. godine, kad je izdao singl 10er. Popularnost je stekao pjesmom Klizim po mahali, koja na YouTubeu ima 19 milijuna pregleda.
Prošle godine Klix je izvijestio kako je Cunami priveden u prostorije Ministarstva unutarnjih poslova Kantona Sarajevo zbog iscrtavanja grafita po tramvajima. Uručena mu je kazna i pustili su ga kući.



cunami je neki bosanski mangup u moje vrijeme su takvi zvonili na vrata bakicama pa pobjegli





Reper je tijekom večeri na Instagramu objavljivao tuđe snimke koncerta u Kartelu, na kojima se moglo vidjeti da je splav bio pun ljudi.



prepun , bez dozvola za rad i izdavanja racuna radnog vremena ili bilo kojeg drugog reda , jbg. srbija ne sme da stane

debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Potonuo Splav, koga briga, prosli Izbori Empty Re: Potonuo Splav, koga briga, prosli Izbori

Post by Joža 24/12/2023, 14:51

Serbinho-3 wrote:
Potonuo Splav, koga briga, prosli Izbori 332ccb21-74bd-4791-b693-bef9e83fc0e3


 Baš sam se uplašio, pomislio sam da neće izvući živu glavu. Ipak, dobro se završilo", rekao je mladić za Telegraf


 Telegraf piše da je splav počeo tonuti za vrijeme nastupa repera Cunamija u Kartelu. 



https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/potonuo-splav-u-beogradu-mladi-plivali-u-panici-svjedok-prethodila-je-tucnjava/2523589.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m

Jebote kad ti repa mujman Cunami pa budeš poplavljen? Crni humor ili koji kurac?

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2452
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Potonuo Splav, koga briga, prosli Izbori Empty Re: Potonuo Splav, koga briga, prosli Izbori

Post by debotoijusto 24/12/2023, 14:55

- Dok moje srce kuca ja ću uvek da glasam za Vučića i to je to.

- Koji su vaši razlozi? - pitao ga je sugovornik

- Jer imamo sve obezbeđeno, sve živo imamo obezbeđeno, šta ima drugi razlog da kažem.

- Kolika je vaša penzija ako smemo da pitamo? - nastavio je s pitanjima njegov sugovornik.

- Imam invalidsku penziju 22 000 dinara. Jednu nogu sam operisao drugu čekam i tako.

- Koliko čekate na operaciju noge? - nije izdržao ne priupitati ga.

- Pet godina čekam - odgovorio je građanin Ćuprije.

Prije nego što, nakon čitanja ovog kratkog dijaloga, razvučete rugalački osmijeh preko lica ne zaboravite preračunati 22.000 srpskih dinara u eure. Nakon što si osvijestite da mjesečna mirovina ove žrtve kulta ličnosti Aleksandra Vučića iznosi manje od dvjesto eura, točnije 187.55 eura, smijeh se brzo pretvara u sažaljenje.


https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/regija/starac-iz-srbije-ima-jadnu-penziju-na-operaciju-ceka-pet-godina-ali-i-dalje-kaze-uvek-cu-da-glasam-za-vucica-1349649?utm_source=Linker.hr&utm_medium=widget&utm_campaign=razmjena%2bprometa
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Potonuo Splav, koga briga, prosli Izbori Empty Re: Potonuo Splav, koga briga, prosli Izbori

Post by Joža 24/12/2023, 15:00

debotoijusto wrote:- Dok moje srce kuca ja ću uvek da glasam za Vučića i to je to.

- Koji su vaši razlozi? - pitao ga je sugovornik

- Jer imamo sve obezbeđeno, sve živo imamo obezbeđeno, šta ima drugi razlog da kažem.

- Kolika je vaša penzija ako smemo da pitamo? - nastavio je s pitanjima njegov sugovornik.

- Imam invalidsku penziju 22 000 dinara. Jednu nogu sam operisao drugu čekam i tako.

- Koliko čekate na operaciju noge? - nije izdržao ne priupitati ga.

- Pet godina čekam - odgovorio je građanin Ćuprije.

Prije nego što, nakon čitanja ovog kratkog dijaloga, razvučete rugalački osmijeh preko lica ne zaboravite preračunati 22.000 srpskih dinara u eure. Nakon što si osvijestite da mjesečna mirovina ove žrtve kulta ličnosti Aleksandra Vučića iznosi manje od dvjesto eura, točnije 187.55 eura, smijeh se brzo pretvara u sažaljenje.


https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/regija/starac-iz-srbije-ima-jadnu-penziju-na-operaciju-ceka-pet-godina-ali-i-dalje-kaze-uvek-cu-da-glasam-za-vucica-1349649?utm_source=Linker.hr&utm_medium=widget&utm_campaign=razmjena%2bprometa

Kod nas odmah dođeš na red za operaciju, je l'?

A i za tristo ili četiristo ojra živi se bogovski ovdje, je l?

Kad si ti postao Plenkimunovac sunce mu užareno?

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2452
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Potonuo Splav, koga briga, prosli Izbori Empty Re: Potonuo Splav, koga briga, prosli Izbori

Post by debotoijusto 24/12/2023, 15:04

Koba wrote:
debotoijusto wrote:- Dok moje srce kuca ja ću uvek da glasam za Vučića i to je to.

- Koji su vaši razlozi? - pitao ga je sugovornik

- Jer imamo sve obezbeđeno, sve živo imamo obezbeđeno, šta ima drugi razlog da kažem.

- Kolika je vaša penzija ako smemo da pitamo? - nastavio je s pitanjima njegov sugovornik.

- Imam invalidsku penziju 22 000 dinara. Jednu nogu sam operisao drugu čekam i tako.

- Koliko čekate na operaciju noge? - nije izdržao ne priupitati ga.

- Pet godina čekam - odgovorio je građanin Ćuprije.

Prije nego što, nakon čitanja ovog kratkog dijaloga, razvučete rugalački osmijeh preko lica ne zaboravite preračunati 22.000 srpskih dinara u eure. Nakon što si osvijestite da mjesečna mirovina ove žrtve kulta ličnosti Aleksandra Vučića iznosi manje od dvjesto eura, točnije 187.55 eura, smijeh se brzo pretvara u sažaljenje.


https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/regija/starac-iz-srbije-ima-jadnu-penziju-na-operaciju-ceka-pet-godina-ali-i-dalje-kaze-uvek-cu-da-glasam-za-vucica-1349649?utm_source=Linker.hr&utm_medium=widget&utm_campaign=razmjena%2bprometa

Kod nas odmah dođeš na red za operaciju, je l'?

A i za tristo ili četiristo ojra živi se bogovski ovdje, je l?

Kad si ti postao Plenkimunovac sunce mu užareno?

Sin:
- "Ćale, je li istina da u nekim zemljama muž ne upozna svoju buduću ženu prije vjenčanja?"
Otac:
- "To ti se, sine, događa u svim zemljama."
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Potonuo Splav, koga briga, prosli Izbori Empty Re: Potonuo Splav, koga briga, prosli Izbori

Post by mentalitet 24/12/2023, 19:56

debotoijusto wrote:cunami...kartel... 29-godišnji glazbenik karijeru je započeo 2020. godine, kad je izdao singl 10er. Popularnost je stekao pjesmom Klizim po mahali, koja na YouTubeu ima 19 milijuna pregleda.
Prošle godine Klix je izvijestio kako je Cunami priveden u prostorije Ministarstva unutarnjih poslova Kantona Sarajevo zbog iscrtavanja grafita po tramvajima. Uručena mu je kazna i pustili su ga kući.



cunami je neki bosanski mangup u moje vrijeme su takvi zvonili na vrata bakicama pa pobjegli





Reper je tijekom večeri na Instagramu objavljivao tuđe snimke koncerta u Kartelu, na kojima se moglo vidjeti da je splav bio pun ljudi.



prepun , bez dozvola za rad i izdavanja racuna radnog vremena ili bilo kojeg drugog reda , jbg. srbija ne sme da stane


Vuchko je kriv pizda mu materina.On je potopio splav samo da Srbija ne smije stati ko Hrvatska 1991 kad je stala pa je ne mozes vise pokrenuti nicim.Mislim ono,gledam te jebene srbe kako su jedini neovisni koliko toliko u Evropi pa sam ljubomoran za popizditi.Da smo ostali u YU ovako smo mogli i mi a ne da placamo reket NATO paktu i Vatikanu.
Sta je meni najodvratnije kod vas hrvatica?Ta ne skrivena ljubomora prema svemu sto je pozitivno kod susjeda.Pizda vam materina glupa,umjesto da se takmicite sa njima tko je bolji i sposobniji vi bi se takmichili tko je gori.Ali jebi ga srbi imaju pobjednicki mentalitet ko Djokovic pa kad je netko bolji oni mu pruze ruku i kazu svaka cast ali se trude da ga dostignu ili preteknu pa tesko i strpljivo rade da bi doshli do uspjeha dok glupi hrvatici samo znaju jamrati i ako mogu koga sa sobom povuci u blato i tamo se valjati ko krmci.Dokaz bolesne hrvatske ljubomore su i izbori u Srbiji.Da su pobijedili kojim slucajem oni srpski bolesnici izapranog mozga o "zapadnim vrijednostima"prvi bi cestitali i pretekli Putina koji je prvi poslao Vuchku poruku i cestitku.Docim ,ljubomorni hrvatici se nisu udostojili njemu nikada da cestitaju na pobjedi jer ljubomorna gamad zna da taj chovjek vodi Srbiju na pravi nachin.Doduse ni njihovi mentori schwabe nisu to isto napravili nego traze ponovne izbore.I jedni i drugi ce dobiti dva jaja na oko i kurac na celo pa se veselte pizda vam materina jadna.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Potonuo Splav, koga briga, prosli Izbori Empty Re: Potonuo Splav, koga briga, prosli Izbori

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum