ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POTJERAO BI IZ VUKOVARA 5,5 TISUĆA LJUDI

Go down

POTJERAO BI IZ VUKOVARA  5,5 TISUĆA LJUDI Empty POTJERAO BI IZ VUKOVARA 5,5 TISUĆA LJUDI

Post by immortal Wed 28 May - 23:09

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/123783-gradonacelnik-tetoviranog-lica-da-pobijedim-na-izborima-prvo-bih-iz-vukovara-otjerao-5-5-tisuca-ljudi.html

POTJERAO BI IZ VUKOVARA  5,5 TISUĆA LJUDI 1_261437
POTJERAO BI IZ VUKOVARA  5,5 TISUĆA LJUDI Btnplus Veličina slova POTJERAO BI IZ VUKOVARA  5,5 TISUĆA LJUDI BtnminusUSTRAJAN U BORBI ZA VUKOVAR
Gradonačelnik tetoviranog lica: 'Da pobijedim na izborima, prvo bih iz Vukovara otjerao 5,5 tisuća ljudi!'

  • Autor: Snježana Vučković
  • Datum: utorak, 27. svibnja 2014. u 21:00



"Ja sam izašao s prijedlogom o mojoj kandidaturi za mjesto gradonačelnikom Vukovara i u samo dva dana dobio oko 800 potpisa mojih sugrađana. Realno, da se ozbiljno odlučim na to, moje bi šanse bile velike", vjeruje bivši maloljetni branitelj.
Enver Arnautović bivši je maloljetni branitelj Vukovara. Poznat je kao dječak koji je sa šesnaest uzeo oružje i otišao na ratište na kojem je ostao dugih šest godina, a svoje je bitke nastavio i debelo nakon rata. Arnautović je član Udruge maloljetnih branitelja koji se isticao u borbi za prava djece – vojnika, a šira javnost ga je upoznala nakon uvođenja dvojezičnosti u njegov grad. Arnautović koji je i član Stožera za obranu hrvatskog Vukovara, naime, čeka rješenje suda koje ga tereti za razbijanje ćiriličnih ploča. U međuvremenu, nezadovoljan situacijom u Vukovaru, a poglavito dosadašnjim gradonačelnikom Željkom Sabom, intezivno se bavio mišlju da se i sam kandidira. Evo kako bi izgledalo da grad "preuzme" Enver Arnautović:
- Ja sam izašao s prijedlogom o mojoj kandidaturi za mjesto gradonačelnikom Vukovara i u samo dva dana dobio oko 800 potpisa mojih sugrađana. Realno, da se ozbiljno odlučim na to, moje bi šanse bile velike. Zapravo, moja namjera nije neozbiljna, ali smo na sastanku članova Stožera za obranu hrvatskog Vukovara zaključili da to u ovom trenutku nije dobro za naše zajedničke ciljeve jer bi moja kandidatura mogla ojačati poziciju Željka Sabe, a to ne želimo. Jer, budimo realni, nitko od srpske nacionalne manjine ne bi glasovao za mene, nego za njega – kazao je za naš portal Arnautović i pojasnio koji bi bili njegovi prvi potezi da "grad duhova" pretvori u živopisan grad:
- Prvo što bih učinio, iz Vukovara bih otjerao 5,5 tisuća ljudi koji tamo uopće ne žive, ali tamo zarađuju. Sve su to nevukovarci. Svi znaju o policajcima koji se presvlače na granici sa Srbijom i dolaze ovdje raditi red. Njihove bih stanove podijelio unesrećenima u poplavama jer na rješenje svog problema će sigurno čekati puno duže nego što se misli. Danas je to aktualno, ali za koji dan o njima više nitko neće pričati. Ali da me krivo ne shvatite, u Vukovar se svako jutro slijeva rijeka ljudi i iz okolnih hrvatskih mjesta koji su ovdje zaposleni. S druge strane, ogroman je broj Vukovaraca na burzi. Prvo bih riješio taj nesklad. Naprosto, grad bih očistio – objašnjava Arnautović od kojeg doznajemo da je slika Vukovara depresivna i neugodna za život. On smatra da djeci, a on ih sam ima troje, u nasljeđe treba ostaviti bolju atmosferu i sređeniju situaciju. Misli i da su odluke o odvojenim srpskim i hrvatskim vrtićima stravične, te da zahtjevaju nužne promjene:
- Moja su djeca polazila vrtiće. Tužno je kad vidite kako se najprije na igru izvodi jedna, pa druga skupina djece. To su samo djeca, a odlukom naših političara uzeto im je pravo bezbrižnog druženja i vlastitog izbora na normalno odrastanje. Nacionalne manjine su svugdje u svijetu bogatstvo i njeguju se. I Vukovar bi trebao po modelu zapada zahtjevati da svi polaze hrvatske škole, a poslije podne po vlastitom izboru ići na dodatne nastave i učiti srpski, češki, talijanski ili što već. Ovako, dobili smo getoizaciju usred Europe u 21. stoljeću – zaključuje Arnautović koji, kada se riješi situacija sa sudom, planira sa suprugom i djecom odseliti u Dansku:
- Ali, samo na neko vrijeme. Moja supruga i ja previše volimo Vukovar da bismo ga zauvijek napustili. Idemo malo pokazati našoj djeci kako se živi u normalnom svijetu, jer oni ne znaju za bolje. Misle da je svugdje kao u Vukovaru, da se djeca odvajaju, da se prosvjeduje zbog ovog i onog, da su ulice sablasno prazne kao i kafići... Želimo im pokazati da ima sretnih ljudi – završio je bivši maloljetni branitelj s tetoviranom suzom ispod oka.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

POTJERAO BI IZ VUKOVARA  5,5 TISUĆA LJUDI Empty Re: POTJERAO BI IZ VUKOVARA 5,5 TISUĆA LJUDI

Post by immortal Wed 28 May - 23:11

Kad iskreno progovore oni koji nisu strogo desni zvuče opasnije nego što bi se ponadali  sunny

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

POTJERAO BI IZ VUKOVARA  5,5 TISUĆA LJUDI Empty Re: POTJERAO BI IZ VUKOVARA 5,5 TISUĆA LJUDI

Post by Guest Wed 28 May - 23:46

Taliban bi vladao Vukovarom... No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

POTJERAO BI IZ VUKOVARA  5,5 TISUĆA LJUDI Empty Re: POTJERAO BI IZ VUKOVARA 5,5 TISUĆA LJUDI

Post by immortal Thu 29 May - 16:08

bogomdani wrote:Taliban bi vladao Vukovarom... No
U samo dva dana dobio 800 potpisa svojih sugrađana.
To nije ni malo beznačajno. 
Taj će uvesti reda flower
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

POTJERAO BI IZ VUKOVARA  5,5 TISUĆA LJUDI Empty Re: POTJERAO BI IZ VUKOVARA 5,5 TISUĆA LJUDI

Post by Sora Thu 29 May - 16:12

Dok ne opljačka ono kaj je naumio

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

POTJERAO BI IZ VUKOVARA  5,5 TISUĆA LJUDI Empty Re: POTJERAO BI IZ VUKOVARA 5,5 TISUĆA LJUDI

Post by Baron Thu 29 May - 16:15

tamo je bas i potreban netko siroviji da one četnike dotjera u red.

_________________
Heil! Le Pen!

POTJERAO BI IZ VUKOVARA  5,5 TISUĆA LJUDI Marine-le-pen-fond-bleu
Baron
Baron

Posts : 295
2014-04-15


Back to top Go down

POTJERAO BI IZ VUKOVARA  5,5 TISUĆA LJUDI Empty Re: POTJERAO BI IZ VUKOVARA 5,5 TISUĆA LJUDI

Post by Sora Thu 29 May - 16:17

Kao ti sirov

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

POTJERAO BI IZ VUKOVARA  5,5 TISUĆA LJUDI Empty Re: POTJERAO BI IZ VUKOVARA 5,5 TISUĆA LJUDI

Post by immortal Thu 29 May - 16:22

Sora wrote:Kao ti sirov
znaš da su ovi tvoji gori. U ovom slučaju pozdravljam !!!
i ti nemoj tako o svom zemljaku kao tamo gore u postu!!!
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

POTJERAO BI IZ VUKOVARA  5,5 TISUĆA LJUDI Empty Re: POTJERAO BI IZ VUKOVARA 5,5 TISUĆA LJUDI

Post by immortal Thu 29 May - 16:27

Sora wrote:Dok ne opljačka ono kaj je naumio
ja mu na licu čitam čvrstu odluku da provede u djela upravo ono o čem govori
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

POTJERAO BI IZ VUKOVARA  5,5 TISUĆA LJUDI Empty Re: POTJERAO BI IZ VUKOVARA 5,5 TISUĆA LJUDI

Post by Baron Thu 29 May - 16:37

Sora wrote:Kao ti sirov
sirova ti ona bosanska balijska međedica koja te okotila šugo komunistička

_________________
Heil! Le Pen!

POTJERAO BI IZ VUKOVARA  5,5 TISUĆA LJUDI Marine-le-pen-fond-bleu
Baron
Baron

Posts : 295
2014-04-15


Back to top Go down

POTJERAO BI IZ VUKOVARA  5,5 TISUĆA LJUDI Empty Re: POTJERAO BI IZ VUKOVARA 5,5 TISUĆA LJUDI

Post by immortal Thu 29 May - 16:41

mortal-joint wrote:
Sora wrote:Dok ne opljačka ono kaj je naumio
ja mu na licu čitam čvrstu odluku da provede u djela upravo ono o čem govori
vidiš kako su joj komentari o njemu kratki
da je neki Hrvat izjavio istu stvar već bi tu nastao pravi kaos a vrlo moguće da bi preko noći završio kao Francišković
Mladom čovjeku ništa ne zamjeram jer svatko ima pravo na svoje mišljenje i djelovanje ukoliko ima većinsku podršku
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

POTJERAO BI IZ VUKOVARA  5,5 TISUĆA LJUDI Empty Re: POTJERAO BI IZ VUKOVARA 5,5 TISUĆA LJUDI

Post by Yehudi Thu 29 May - 17:32

Ciganjska posla. 
PS. Inače istetovirana suza ispod oka označuje pedera.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

POTJERAO BI IZ VUKOVARA  5,5 TISUĆA LJUDI Empty Re: POTJERAO BI IZ VUKOVARA 5,5 TISUĆA LJUDI

Post by tukatukac Thu 29 May - 19:30

mortal-joint wrote:
bogomdani wrote:Taliban bi vladao Vukovarom... No
U samo dva dana dobio 800 potpisa svojih sugrađana.
To nije ni malo beznačajno. 
Taj će uvesti reda flower
Kolicina glasova nema nikakve sveze sa kvalitetom osobe. Toliko , pa i vise glasova dobila bih ja u svom gradicu........i onda pozvala novinstvo da pokazem kakvu potporu imam. Tako nesto izvaliti iz usta i time se hvaliti, nema smisla.

Koga bi on potjerao? S kojim pravom?
Kada na to lijepo odgovori i napise imena i prezimena ljudi koje bi potjerao, onda bi dobro bilo da mu se da besplatna pshijatrijska pomoc da ne bi s rijeci presao na djela................... geek 

Moguce je da ima dobrih ideja, ali oni koji ih imaju nikad se ne bave ovakvim izjavama.

_________________
pale 
tukatukac
tukatukac

Female
Posts : 138
2014-04-14

Age : 51
Lokacija: : J.Dalmacija

Back to top Go down

POTJERAO BI IZ VUKOVARA  5,5 TISUĆA LJUDI Empty Re: POTJERAO BI IZ VUKOVARA 5,5 TISUĆA LJUDI

Post by Sora Thu 29 May - 21:24

Nisi ti uopće tuka  geek

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

POTJERAO BI IZ VUKOVARA  5,5 TISUĆA LJUDI Empty Re: POTJERAO BI IZ VUKOVARA 5,5 TISUĆA LJUDI

Post by immortal Fri 30 May - 1:11

tukatukac wrote:
mortal-joint wrote:
bogomdani wrote:Taliban bi vladao Vukovarom... No
U samo dva dana dobio 800 potpisa svojih sugrađana.
To nije ni malo beznačajno. 
Taj će uvesti reda flower
Kolicina glasova nema nikakve sveze sa kvalitetom osobe. Toliko , pa i vise glasova dobila bih ja u svom gradicu........i onda pozvala novinstvo da pokazem kakvu potporu imam. Tako nesto izvaliti iz usta i time se hvaliti, nema smisla.

Koga bi on potjerao? S kojim pravom?
Kada na to lijepo odgovori i napise imena i prezimena ljudi koje bi potjerao, onda bi dobro bilo da mu se da besplatna pshijatrijska pomoc da ne bi s rijeci presao na djela................... geek 

Moguce je da ima dobrih ideja, ali oni koji ih imaju nikad se ne bave ovakvim izjavama.
- Prvo što bih učinio, iz Vukovara bih otjerao 5,5 tisuća ljudi koji tamo uopće ne žive, ali tamo zarađuju. Sve su to nevukovarci. Svi znaju o policajcima koji se presvlače na granici sa Srbijom i dolaze ovdje raditi red. Njihove bih stanove podijelio unesrećenima u poplavama jer na rješenje svog problema će sigurno čekati puno duže nego što se misli.

Evo što bi učinio. Da si se potrudila pročitati znala bi.
Zar ti misliš da je u redu da nam iz Srbi iz Srbije dolaze raditi kao policajci dok su naši nezaposleni??

immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

POTJERAO BI IZ VUKOVARA  5,5 TISUĆA LJUDI Empty Re: POTJERAO BI IZ VUKOVARA 5,5 TISUĆA LJUDI

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum