ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori u Srbiji

Go down

Izbori u Srbiji Empty Izbori u Srbiji

Post by RayMabus Sun 17 Dec - 23:59

Iskreno nisan uopće pratija jer ono Vučic je uvijek najjači kako god okreneš no ipak ima zanimljivosti: Dačic ( mali Sloba ) pušiona a Srbija bez nasilja oko 23%.

Izbori u Srbiji B_231217124

Preliminarni rezultati izbora u Srbiji: Vučićev SNS dobio 46,6 posto glasova

A čuj, i to je neki pomak, ne u smislu da ovaj i dalje nije glavni nego u smislu da je Dačic pušiona a ova Srbija bez nasilja najjaća oporba. S obzirom da nisam očekiva ništa onda je i ovo nekakvi plus opet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori u Srbiji Empty Re: Izbori u Srbiji

Post by mentalitet Mon 18 Dec - 3:09

Pratio sam izbore jer me zivo zanimalo kakvi su srbi  (da li su glupi ili nisu).Ta Srbija protiv nasilja je naj nasilnija grupacija pokvarenih srba mentalnog hrvatskog sklopa koja me podsjeca na Hrvatsku 1989/1990.Jebo te kako je ljude lagano zajebat da to nije normalno.Ali sta meni najvishe smeta?Kada vidim taj zapadni propagandni rukopis kojim je scenario pisan,onda fakat popizdim.Ali vecina srpskog naroda je ipak pokazala da je politichki pismena kada se usporedi sa hrvatima,mada bi ja zelio da to bude obrnuto.Plus toga unatoch svoj toj propagandi srbi su odrzali zapadu lekciju iz demokracije zato shto nije bilo nikakvih nasilnih problema na izborima nego je vladala tolerancija.Svaka chast,ipak su neshto nauchili i kako ne nasijedati toj anglo_saksonsko schwapskoj propagandi.Vuchko je pitanje sankcija Srbiji rijeshio tako shto je doveo jako puno schwapskih firmi dajuci im olakshice,a kada schwabi dash neshto za dzabe taj grize ko shtuka.Zapad ga zeli srushiti po svaku cijenu i dovesti nekog srpskog Zelenskog na vlast ali mogu mu samo pushiti kurac jer iza njega stoji srpski narod koji ga podrzava osim ovih par koji su minorni.Zao mi onog glupog Dzanga shto je zagrizao tu zapadnu udicu jer je inteligentan tip ali njegova mrznja prema svome predsjedniku ga je uchinila korisnom budalom zapada.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Izbori u Srbiji Empty Re: Izbori u Srbiji

Post by Eroo Mon 18 Dec - 5:08

mentalitet wrote:Pratio sam izbore jer me zivo zanimalo kakvi su srbi  (da li su glupi ili nisu).Ta Srbija protiv nasilja je naj nasilnija grupacija pokvarenih srba mentalnog hrvatskog sklopa koja me podsjeca na Hrvatsku 1989/1990.Jebo te kako je ljude lagano zajebat da to nije normalno.Ali sta meni najvishe smeta?Kada vidim taj zapadni propagandni rukopis kojim je scenario pisan,onda fakat popizdim.Ali vecina srpskog naroda je ipak pokazala da je politichki pismena kada se usporedi sa hrvatima,mada bi ja zelio da to bude obrnuto.Plus toga unatoch svoj toj propagandi srbi su odrzali zapadu lekciju iz demokracije zato shto nije bilo nikakvih nasilnih problema na izborima nego je vladala tolerancija.Svaka chast,ipak su neshto nauchili i kako ne nasijedati toj anglo_saksonsko schwapskoj propagandi.Vuchko je pitanje sankcija Srbiji rijeshio tako shto je doveo jako puno schwapskih firmi dajuci im olakshice,a kada schwabi dash neshto za dzabe taj grize ko shtuka.Zapad ga zeli srushiti po svaku cijenu i dovesti nekog srpskog Zelenskog na vlast ali mogu mu samo pushiti kurac jer iza njega stoji srpski narod koji ga podrzava osim ovih par koji su minorni.Zao mi onog glupog Dzanga shto je zagrizao tu zapadnu udicu jer je inteligentan tip ali njegova mrznja prema svome predsjedniku ga je uchinila korisnom budalom zapada.
Hrvati, oni koji se razumiju u globalnu politiku, su veoma zadovoljni smjerom u kojem ide Srbija.
U svakom slučaju, u mojoj državi ne bih prihvatio predsjednika koji gazi Ustav uzduž i poprijeko.
Nedo nam Bog nešto takvo doživjeti.
Demokracija koju uživamo nije najbolja, ali  bolje za sada ne postoji.
Vučkotu, naravno, čestitam i želim mu da nastavi u smjeru kojim je krenuo.
Pizzon? Svatko njegovog tipa je uvijek  dobrodošao , a ostali neka se drže podalje od moje države.
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Izbori u Srbiji Empty Re: Izbori u Srbiji

Post by vili40 Mon 18 Dec - 6:26

čemu uopće ti izbori u Srbiji kada se zna da je vučic doživotni predsjednik ko i putler u rusiji?Za sada se služe "bugarskim vozovima" i ostalim tehnikama da ne spominjemo medije iz kojih su istjerani svi koji misle drugačije dok ne dođe do toga da i to neće biti dovoljno.Onda će hapsiti i zatvarati,po potrebi i ubijati ko i ludi patuljak i sve to skupa nazivati demokracijom i hvaliti se suverenitetom.Jadno je to ali tako je kako je.
vili40
vili40

Male
Posts : 10856
2015-08-02


Back to top Go down

Izbori u Srbiji Empty Re: Izbori u Srbiji

Post by Eroo Mon 18 Dec - 6:57

vili40 wrote:čemu uopće ti izbori u Srbiji kada se zna da je vučic doživotni predsjednik ko i putler u rusiji?Za sada se služe "bugarskim vozovima" i ostalim tehnikama da ne spominjemo medije iz kojih su istjerani svi koji misle drugačije dok ne dođe do toga da i to neće biti dovoljno.Onda će hapsiti i zatvarati,po potrebi i ubijati ko i ludi patuljak i sve to skupa nazivati demokracijom i hvaliti se suverenitetom.Jadno je to ali tako je kako je.
U Srbiji je demokracija samo maska za autokraciju, a daleko je i od suverenosti koju Vučko stalno naglašava.
Srbima je država doslovce ukradena.
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Izbori u Srbiji Empty Re: Izbori u Srbiji

Post by vili40 Mon 18 Dec - 10:49

Izbori u Srbiji B7fd05f3-f041-436a-817b-c193e0a388da
ahahahhaaaaa...sve tamo otišlo na kvasinu...i Bjelorusija je za Srbiju mlazni avion
vili40
vili40

Male
Posts : 10856
2015-08-02


Back to top Go down

Izbori u Srbiji Empty Re: Izbori u Srbiji

Post by Joža Mon 18 Dec - 14:34

Eroo wrote:
mentalitet wrote:Pratio sam izbore jer me zivo zanimalo kakvi su srbi  (da li su glupi ili nisu).Ta Srbija protiv nasilja je naj nasilnija grupacija pokvarenih srba mentalnog hrvatskog sklopa koja me podsjeca na Hrvatsku 1989/1990.Jebo te kako je ljude lagano zajebat da to nije normalno.Ali sta meni najvishe smeta?Kada vidim taj zapadni propagandni rukopis kojim je scenario pisan,onda fakat popizdim.Ali vecina srpskog naroda je ipak pokazala da je politichki pismena kada se usporedi sa hrvatima,mada bi ja zelio da to bude obrnuto.Plus toga unatoch svoj toj propagandi srbi su odrzali zapadu lekciju iz demokracije zato shto nije bilo nikakvih nasilnih problema na izborima nego je vladala tolerancija.Svaka chast,ipak su neshto nauchili i kako ne nasijedati toj anglo_saksonsko schwapskoj propagandi.Vuchko je pitanje sankcija Srbiji rijeshio tako shto je doveo jako puno schwapskih firmi dajuci im olakshice,a kada schwabi dash neshto za dzabe taj grize ko shtuka.Zapad ga zeli srushiti po svaku cijenu i dovesti nekog srpskog Zelenskog na vlast ali mogu mu samo pushiti kurac jer iza njega stoji srpski narod koji ga podrzava osim ovih par koji su minorni.Zao mi onog glupog Dzanga shto je zagrizao tu zapadnu udicu jer je inteligentan tip ali njegova mrznja prema svome predsjedniku ga je uchinila korisnom budalom zapada.
Hrvati, oni koji se razumiju u globalnu politiku, su veoma zadovoljni smjerom u kojem ide Srbija.
U svakom slučaju, u mojoj državi ne bih prihvatio predsjednika koji gazi Ustav uzduž i poprijeko.
Nedo nam Bog nešto takvo doživjeti.
Demokracija koju uživamo nije najbolja, ali  bolje za sada ne postoji.
Vučkotu, naravno, čestitam i želim mu da nastavi u smjeru kojim je krenuo.
Pizzon? Svatko njegovog tipa je uvijek  dobrodošao , a ostali neka se drže podalje od moje države.

Vrlo smo zadovoljni pizda ti materina. Do sad je barem jedan Hrvat iz Srbije bio  ministar u njihovoj vladi, makar kao ukras. Ovim izborima koje je isprovocirao zapad preko tzv. demokratske opozicije Hrvati u Srbiji su se vratili na staro - nema ih. Sad mi reci šugo usrana udbaška koju ti globalnu politiku kao znaš? Pičkousti je pomeo opoziciju u Srbiji jednim mahom ruke, a za likove poput tebe i onog šupka Grlića Radmana šahovski je velemajstor. Koja ste vi jebena debilana.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Izbori u Srbiji Empty Re: Izbori u Srbiji

Post by Joža Mon 18 Dec - 14:36

Eroo wrote:
vili40 wrote:čemu uopće ti izbori u Srbiji kada se zna da je vučic doživotni predsjednik ko i putler u rusiji?Za sada se služe "bugarskim vozovima" i ostalim tehnikama da ne spominjemo medije iz kojih su istjerani svi koji misle drugačije dok ne dođe do toga da i to neće biti dovoljno.Onda će hapsiti i zatvarati,po potrebi i ubijati ko i ludi patuljak i sve to skupa nazivati demokracijom i hvaliti se suverenitetom.Jadno je to ali tako je kako je.
U Srbiji je demokracija samo maska za autokraciju, a daleko je i od suverenosti koju Vučko stalno naglašava.
Srbima je država doslovce ukradena.

Ranu ti Isukrstovu ...

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Izbori u Srbiji Empty Re: Izbori u Srbiji

Post by Serbinho-3 Mon 18 Dec - 20:55


Slaba pobeda, 46%, oni drugi dosta porasli, oko 25%,

zatim dvoje ispod cenzusa 5%, 4.9 i 4.8.

Onako, nije to nista ubedljivo i spektakularno.

Ivica Dacic 6.9%.

HDZ je dobijao sa 99.8%, tako da ...

Narod se osilio, moze da im pusti Opoziciju da malo smrsaju,

dovedu liniju u red, niknu Tajkuni, Todoric, Miskovic, Beko,

ima ih hiljade da ne pisem knjigu.

Nista spektakularna pobeda i Opozicija, nikad bolji

rezultati.

Njima se blokade puteva realno ne isplate, vec izbori.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Izbori u Srbiji Empty Re: Izbori u Srbiji

Post by Serbinho-3 Mon 18 Dec - 20:58


Otprilike, obecaju sir misevima da ce podeliti kada uzjasu

vlast i ovi tako glasaju.

To su sve uigrane seme.

Privatizacije, podele lovu izmedju sebe, ovaj daje i ljudima.

Zaposle jedni druge, podele pozicije u drustvu.

Kasnije ostali ni da privire.

Glume elitu.

Vec vidjeno.

Ratovi, privatizacije, slepci postanu ugledni i bogati a pritom

i cenjeni.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Izbori u Srbiji Empty Re: Izbori u Srbiji

Post by immortal Mon 18 Dec - 21:08

Eroo wrote:
vili40 wrote:čemu uopće ti izbori u Srbiji kada se zna da je vučic doživotni predsjednik ko i putler u rusiji?Za sada se služe "bugarskim vozovima" i ostalim tehnikama da ne spominjemo medije iz kojih su istjerani svi koji misle drugačije dok ne dođe do toga da i to neće biti dovoljno.Onda će hapsiti i zatvarati,po potrebi i ubijati ko i ludi patuljak i sve to skupa nazivati demokracijom i hvaliti se suverenitetom.Jadno je to ali tako je kako je.
U Srbiji je demokracija samo maska za autokraciju, a daleko je i od suverenosti koju Vučko stalno naglašava.
Srbima je država doslovce ukradena.
i Hrvatima samo nisi svjesni

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Izbori u Srbiji Empty Re: Izbori u Srbiji

Post by debotoijusto Mon 18 Dec - 21:29

ocekivano ukralo no to ne mijenja cinjenicu da bi prvorodjeni isto dobio izbore , vjerujem nekom koalicijom i beograd kupovinom  ponekog tkz. oporbenog

za HR najbolja opcija ostanak prvorodjenog na vlasti , budimo realni
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori u Srbiji Empty Re: Izbori u Srbiji

Post by immortal Mon 18 Dec - 21:50

vođe ne biraju glasači

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Izbori u Srbiji Empty Re: Izbori u Srbiji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum