ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

24g. od smrti franje

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

24g. od smrti franje - Page 3 Empty Re: 24g. od smrti franje

Post by mentalitet 12/12/2023, 21:45

marcellus wrote:
crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:
realno nikada nije bilo bolje na ovim prostorima korak dalje je otisla samo slovenija naravno franjo nije zasluzan za napredak no postavio temelje drzavnosti... ostalo sreca ili bozja providnost jer lako mogli biti vukojebina kao srbija danas

Da li je hrvatska državnost sada ovdje s nama u sobi?

i s vama srbima, svaki dan, da patite

Jebo te bog Isus katolibanski koliko mozes biti glup da ovako nesto napises.Da mi je vidjeti pravog Srbina koji ce patiti zato sto je Hrvatska drzava onakva kakva je?Pa jebo te bog dragi tupavi bila je 10 puta vishe drzava u YU nego danas.Samo da ti napishem,mene fakat ne moze izbaciti iz takta netko ko napishe neshto smisleno i uvredljivo za nekoga ali jarane popizdim kad budala koja misli da je novinar napishe ovaku nebulozu a cijelo vrijeme se kurchi da je pametan.Ajde pizda ti materina neshkolovana nabroji tri najvaznija atributa drzave da vidimo to tvoje znanje.E da zaboravio sam te pozdraviti sa mrsh u 100 P.M.debilnih.

mentalitet

Posts : 5042
2020-07-05


Back to top Go down

24g. od smrti franje - Page 3 Empty Re: 24g. od smrti franje

Post by debotoijusto 12/12/2023, 21:50

24g. od smrti franje - Page 3 1280x1280-2545ea46-2baa-11ec-9096-3a925a8303a3
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

24g. od smrti franje - Page 3 Empty Re: 24g. od smrti franje

Post by T. 12/12/2023, 21:56

strašno bogami...
jesu ti "vajari" pohađali barem nekakve tečajeve...
nećemo ni spominjati formalnu naobrazbu...
barem ono, 10 dana, ljeti u nekakvoj koloniji na braču...

_________________
24g. od smrti franje - Page 3 Unname11
T.
T.

Posts : 17174
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

24g. od smrti franje - Page 3 Empty Re: 24g. od smrti franje

Post by mentalitet 12/12/2023, 21:57

debotoijusto wrote:24g. od smrti franje - Page 3 1280x1280-2545ea46-2baa-11ec-9096-3a925a8303a3

I ovo neka umjetnost?Ja pomislio neka sovuljaga a mozda je i krivousti koji ovdje ima normalna usta.Mozda mu djavo popravio u paklu sa par shamarchina shto do kraja nije unishtio i srbe i hrvate pa dojavio "skluptoru" viziju kak to smece treba da izgleda?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5042
2020-07-05


Back to top Go down

24g. od smrti franje - Page 3 Empty Re: 24g. od smrti franje

Post by debotoijusto 12/12/2023, 22:00

mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:24g. od smrti franje - Page 3 1280x1280-2545ea46-2baa-11ec-9096-3a925a8303a3

I ovo neka umjetnost?Ja pomislio neka sovuljaga a mozda je i krivousti koji ovdje ima normalna usta.Mozda mu djavo popravio u paklu sa par shamarchina shto do kraja nije unishtio i srbe i hrvate pa dojavio "skluptoru" viziju kak to smece treba da izgleda?

cutim iz tvoga upisa da nisi stovatelj razdoblja franjevine hrvatske  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

24g. od smrti franje - Page 3 Empty Re: 24g. od smrti franje

Post by mentalitet 12/12/2023, 22:02

T. wrote:strašno bogami...
jesu ti "vajari" pohađali barem nekakve tečajeve...
nećemo ni spominjati formalnu naobrazbu...
barem ono, 10 dana, ljeti u nekakvoj koloniji na braču...

Kao da je vazno biti obrazovan u danashnjoj Hrvatskoj?Vazno je da si polupismen,glup i pokvaren kao ovaj zidov sto je bio.Zavrshio trgovachku shkolu ali su ga promovirali u Doktora nauka.Bio chovjek lumen,za tri dana doktorirao na zidovskom fakultetu kao i ovaj vajar,mada iskreno ni ja ga bolje ne bi zamislio.Ali ima mudzahedinsku facu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5042
2020-07-05


Back to top Go down

24g. od smrti franje - Page 3 Empty Re: 24g. od smrti franje

Post by mentalitet 12/12/2023, 22:03



I ovo neka umjetnost?Ja pomislio neka sovuljaga a mozda je i krivousti koji ovdje ima normalna usta.Mozda mu djavo popravio u paklu sa par shamarchina shto do kraja nije unishtio i srbe i hrvate pa dojavio "skluptoru" viziju kak to smece treba da izgleda?[/quote]

cutim iz tvoga upisa da nisi stovatelj razdoblja franjevine hrvatske  :D[/quote]

Cutish ti moj kurac ali nisam zainteresiran.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5042
2020-07-05


Back to top Go down

24g. od smrti franje - Page 3 Empty Re: 24g. od smrti franje

Post by debotoijusto 12/12/2023, 22:10

mentalitet wrote:

I ovo neka umjetnost?Ja pomislio neka sovuljaga a mozda je i krivousti koji ovdje ima normalna usta.Mozda mu djavo popravio u paklu sa par shamarchina shto do kraja nije unishtio i srbe i hrvate pa dojavio "skluptoru" viziju kak to smece treba da izgleda?

cutim iz tvoga upisa da nisi stovatelj razdoblja franjevine hrvatske  :D[/quote]

Cutish ti moj kurac ali nisam zainteresiran.[/quote]

stalno ti je neki kurac u ustima... priznaj bar da ti nevenka bila napeta a uzivao si u automobilskim vratolomijama unuka
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

24g. od smrti franje - Page 3 Empty Re: 24g. od smrti franje

Post by crvenkasti 12/12/2023, 22:16

Ako nam je to otac domovine, kakvi smo onda mi?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28825
2014-04-17


Back to top Go down

24g. od smrti franje - Page 3 Empty Re: 24g. od smrti franje

Post by debotoijusto 12/12/2023, 22:23

O upoznavanju 
"Šef Personalnog odjela u Čazmi bio je major Franjo Tuđman. Čim sam stigla, uputili su me k njemu. Ušla sam u sobu, predstavila se i čekala. On me odmjerio od glave do pete pa sam zbunjena sagnula glavu jer na takvu otvorenost nisam navikla. Učinilo mi se da tišina koja je zavladala sobom nakon mog predstavljanja predugo traje. Pomislila sam, možda mu ostavljam loš dojam, ali opet način na koji me pogledao nije bio odbojan. Konačno je smirenim, ali odlučnim glasom, koji je otkrio da je riječ o ozbiljnoj i odgovornoj osobi, upitao: 'Da li znaš pisati na stroju?'"
(Knjiga „Moj život s Francekom“ 2006.)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

24g. od smrti franje - Page 3 Empty Re: 24g. od smrti franje

Post by debotoijusto 12/12/2023, 22:27

O hajci na obitelj
"Eto, druže Tito, to je ukratko povijest jedne partizanske revolucionarne obitelji koja je nesebično žrtvovala sve svoje snage u ratu i poslije njega za dobrobit svoje domovine, a čijeg supruga i oca se danas optužuje kao kontrarevolucionara, a mene poziva sekretar partijske organizacije Radio-televizije Zagreb gdje radim već osam godina i kaže da se drugovi čude kako to da ja još uvijek radim, a na moj upit tko je postavio to pitanje odgovara SUBNOR Zagreba, i da bi 'briga' za moju obitelj bila potpuna, te hajke nije pošteđen ni moj najstariji sin Miroslav (član SKJ od 18. godine) koji je otpušten s posla iz časopisa 'Pitanja' gdje je bio glavni i odgovorni urednik."
(Pismo Josipu Brozu Titu 1972.)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

24g. od smrti franje - Page 3 Empty Re: 24g. od smrti franje

Post by debotoijusto 12/12/2023, 22:32

O jezičnim pitanjima
"Prevoditeljica me pogledala i upitala: 'Oprostite, gospođo Tuđman, što je riža?' Tada sam shvatila da je ona prevoditeljica srpskog jezika na kineski, pa sam joj prevela s hrvatskoga na srpski: 'Riža je pirinač'. I onda kažu da su hrvatski i srpski jezik jednaki."
(Knjiga „Moj život s Francekom“ 2006.)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

24g. od smrti franje - Page 3 Empty Re: 24g. od smrti franje

Post by debotoijusto 12/12/2023, 22:35

O stambenom pitanju
"Od 1953. godine imali smo dobro riješeno stambeno pitanje. Uselili smo se u drugi, lijepi, veliki peterosobni stan od gotovo 200 četvornih metara u središtu Beograda."
(Knjiga „Moj život s Francekom“ 2006.)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

24g. od smrti franje - Page 3 Empty Re: 24g. od smrti franje

Post by Sora 13/12/2023, 12:00

dijagram wrote:
Sora wrote:
marcellus wrote:
Sora wrote:
marcellus wrote:
abraham wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:komentatori indexa nisu nesto odusevljeni franjinom ostavstinom
za sebe mogu reci da danas gledam realnije na doba franjevine hrvatske

pa vjerojatno niko ovdje nije bio neki njegov veliki fan dok je bio živ, nisam ni ja sigurno.

ali neki ljudi bolje ostare, povijesno gledano, nego neki drugi... razvoj događaja mu je u puno stvari dao za pravo
Apsolutno. Vremenski odmak, mudrost i sl. Pepela, pepela mi dajte. Nisam ni danas veliki stovatelj lika i djela ali kada se påogleda sa kakovim je govnima slijepio drzavu....... Kapa dolje. Kila mozga.......

Da, danas su okolnosti jasnije... sve je bilo u rukama udbe, baš sve su kontrolirali, pa dobrim dijelom i Franju. Jebiga kad im je postalo jasno da moraju van iz juge i da im slobo sprema galge shvatili su da ne mogu sami voditi stvaranje države. Trebao im je netko kom će hrvati vjerovati, kom će emigracija vjerovati, tko je vjerodostojan kao hrvat, a opet da po mogućnosti ima partizanski legitimitet, radi MZ jelda. Uglavnom sabotirali su ga gdje su stigli. Desnica su u Hrvatskoj uglavnom priprost svijet, često glupani, ljevica su uglavnom šupci, urbani rasisti i govna.

Da je bio neki veliki demokrat nije, da je bio neki veliki ekonomski um to zadnje od svega, ali da je 1990. itko stavio na kladari 10 maraka na to da će pet godina kasnije Hrvatska biti međunarodno priznata u svojim granicama prije rata i da neće biti nikakve srpske države i autonomije u njoj, da će iz rata s jugom izaći kao čisti pobjednik, zaradio bi tisuće i tisuće. Postigao je puno više nego što je bilo realno za očekivati u okruženju koje mu nije baš davalo izgleda. Iskrenih saveznika skoro da nije imao ni kod kuće ni vani.

jebote Marcelko, prodaješ ta svoja sranja kao dijamante i misliš kak si pametan.
dakle taj tvoj Veliki vođa i povijesni lik, taj Franjo Krivousti , RAZBIJE SVE OKO SEBE , I BIRTIJU I ŠANK I KONOBARA DA BI DOBIO DRŽAVU I
TEBI JE TO PAMETAN VOĐA?????
ISUSA TI BOGA U OVIM BALKANCIMA NEUMRLI GEN STOČARA I JAHAČA RAGA  s lukom i strijelom
a kako je mogla ČSSR se mirno rastati
kako ha?
jel nisu balkanci, valjda tako  

da je Franjo manje surađivao s Miloševićem, da je manje slušao hercegovačke pse rata...MOŽDA je onda mogao biti neki povijesni velikan u Hrvata
OVAKO NIJE
I NE SERI I NE BRANI NEOBRANJIVO

Franjo je surađivao s Miloševićem? Dogovorio se da će Hrvatska pobijedit, Srbija izgubit, Franjo umrijet kao predsjednik države a Sloba u zatvoru? Dobar dogovor.

Naravno da se dogovarao sa Slobom, jer je morao. Jer je MZ na tome inzistirala.

Uostalom, tko brani što? Franjo je iz rata izašao kao pobjednik. Alija nije. Slobo je izašao kao totalni gubitnik.

To su činjenice, sve ostalo su tumačenja.

Franjo je dobio čistu Hrvatsku
to je činjenica
jer se dogovarao s Miloševićem o razmjeni stanovništva , pa o tome postoje brojni pisani tragovi , taj je manijakalno bio opsjednut HUMANOM tranzicijom i preseljenjem stanovništva još u doba Juge

a Slobo je dobio RS  u Bosni i to SLUČAJNO  jelda zbog toga jer su u Dajtonu bili za takvu podjelu BIH i bosanski Hrvati , to si zaboravio
a KOSOVO brate , nema veze s pobjedom Franje u Hrvatskoj
Da, Franjo je trebao dati dio Hrvatske srbljima, a onda oni poneki dio Bosne koji drze mujama:)
Kakve akrobacije iz baliluka.

franjo dao dio Bosne Srbima
1. jel to normalno da se najvećim koljačima u BIH daje nagrada
2. jel to normalno da se istodobno Srbi u Hrvatskoj protjeruju kao neprijatelji države a u Bosni drže saveznicima
3. jel to normalno da se izdvojeni teritorij RS na 2 sata vožnje od Zagreba ne smatra ugrozom a neprestane se nešto mjauče protiv muslimana
4. jel to normalno da se dio Hercegovine nastojalo pripojiti pa nije uspjelo , jednostavno jer nije dobro izračunata površina na koju se mogao pozvati HVO , bilo previše pod Armijom BIH
5.jel to normalno da tu nedovršenu diobu BIH i dan danas građani RH inače među najsiromašnijima plaćaju suhim zlatom, em umirovljene HVO em njihov kanton sa zdravstvenim i školskim i drugim potrebama
6. jel to normalno da se herecgovački šverceri i kulaci pomažu iz RH
7. jel to normalno da heregovački mafijaši, gangsteri, skupljači fotelja na rukovodećim pozicijama drže Zagreba ko pijan plota

itd itd

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

24g. od smrti franje - Page 3 Empty Re: 24g. od smrti franje

Post by immortal 13/12/2023, 13:28

Sora wrote:
dijagram wrote:
Da, Franjo je trebao dati dio Hrvatske srbljima, a onda oni poneki dio Bosne koji drze mujama:)
Kakve akrobacije iz baliluka.

franjo dao dio Bosne Srbima
1. jel to normalno da se najvećim koljačima u BIH daje nagrada
2. jel to normalno da se istodobno Srbi u Hrvatskoj protjeruju kao neprijatelji države a u Bosni drže saveznicima  
3. jel to normalno da se izdvojeni teritorij RS  na 2 sata vožnje od Zagreba  ne smatra ugrozom a neprestane se nešto mjauče protiv muslimana
4. jel to normalno da se dio Hercegovine nastojalo pripojiti pa nije uspjelo , jednostavno jer nije dobro izračunata površina na koju se mogao pozvati HVO , bilo previše pod Armijom BIH  
5.jel to normalno da tu nedovršenu diobu BIH i dan danas građani RH inače među najsiromašnijima plaćaju suhim zlatom, em umirovljene HVO em njihov kanton sa zdravstvenim i školskim i drugim potrebama
6. jel to normalno da se herecgovački šverceri i kulaci pomažu iz RH
7. jel to normalno da heregovački mafijaši, gangsteri, skupljači fotelja na rukovodećim pozicijama drže Zagreba ko pijan plota

itd itd


nije to Franjo dao
to su dijelili oni treći
samo vi to ne znate
ja znam

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

24g. od smrti franje - Page 3 Empty Re: 24g. od smrti franje

Post by Joža 13/12/2023, 13:35

T. wrote:strašno bogami...
jesu ti "vajari" pohađali barem nekakve tečajeve...
nećemo ni spominjati formalnu naobrazbu...
barem ono, 10 dana, ljeti u nekakvoj koloniji na braču...

Pogledaš biste iz XIX. stoljeća, pogledaš i one iz socrealizma pa bogamu to su remek djela. Ovi danas k'o da se šprdaju što s Tuđmanom, što s nama. Ošla Hrvatska na kvasinu.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2580
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

24g. od smrti franje - Page 3 Empty Re: 24g. od smrti franje

Post by immortal 13/12/2023, 13:39

Sora wrote:
dijagram wrote:
Sora wrote:
marcellus wrote:
Sora wrote:

jebote Marcelko, prodaješ ta svoja sranja kao dijamante i misliš kak si pametan.
dakle taj tvoj Veliki vođa i povijesni lik, taj Franjo Krivousti , RAZBIJE SVE OKO SEBE , I BIRTIJU I ŠANK I KONOBARA DA BI DOBIO DRŽAVU I
TEBI JE TO PAMETAN VOĐA?????
ISUSA TI BOGA U OVIM BALKANCIMA NEUMRLI GEN STOČARA I JAHAČA RAGA  s lukom i strijelom
a kako je mogla ČSSR se mirno rastati
kako ha?
jel nisu balkanci, valjda tako  

da je Franjo manje surađivao s Miloševićem, da je manje slušao hercegovačke pse rata...MOŽDA je onda mogao biti neki povijesni velikan u Hrvata
OVAKO NIJE
I NE SERI I NE BRANI NEOBRANJIVO



jebala te država u kojoj nam netko poput tebe može ovako pljuvati čast i lajati nekažnjeno
ako ti je uzor ČSSR zašto nisi mirno sama otišla na svoje i svi ostali nego se dali prevlasti i korištenju svega oko sebe
konstantno udaraš svom svojom prljavštinom kontra Hrvata
ti si ta koja glumiš veličinu kao i ovi kipari koji rade ne zna se tko s većom porugom Hr velikana i takve im kipove postavljaju po Hrvatskoj
tako i tvoji radovi kao i sav vaš značaj
trpačina na vrh značaja s 0 potencijala kvalitete
radi ovog gore upisa ne zaslužuješ ni kruha na stolu u Hrvatskoj


Last edited by immortal on 13/12/2023, 13:47; edited 1 time in total

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

24g. od smrti franje - Page 3 Empty Re: 24g. od smrti franje

Post by Joža 13/12/2023, 13:41

Sora wrote:
marcellus wrote:
Sora wrote:
marcellus wrote:
abraham wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:komentatori indexa nisu nesto odusevljeni franjinom ostavstinom
za sebe mogu reci da danas gledam realnije na doba franjevine hrvatske

pa vjerojatno niko ovdje nije bio neki njegov veliki fan dok je bio živ, nisam ni ja sigurno.

ali neki ljudi bolje ostare, povijesno gledano, nego neki drugi... razvoj događaja mu je u puno stvari dao za pravo
Apsolutno. Vremenski odmak, mudrost i sl. Pepela, pepela mi dajte. Nisam ni danas veliki stovatelj lika i djela ali kada se påogleda sa kakovim je govnima slijepio drzavu....... Kapa dolje. Kila mozga.......

Da, danas su okolnosti jasnije... sve je bilo u rukama udbe, baš sve su kontrolirali, pa dobrim dijelom i Franju. Jebiga kad im je postalo jasno da moraju van iz juge i da im slobo sprema galge shvatili su da ne mogu sami voditi stvaranje države. Trebao im je netko kom će hrvati vjerovati, kom će emigracija vjerovati, tko je vjerodostojan kao hrvat, a opet da po mogućnosti ima partizanski legitimitet, radi MZ jelda. Uglavnom sabotirali su ga gdje su stigli. Desnica su u Hrvatskoj uglavnom priprost svijet, često glupani, ljevica su uglavnom šupci, urbani rasisti i govna.

Da je bio neki veliki demokrat nije, da je bio neki veliki ekonomski um to zadnje od svega, ali da je 1990. itko stavio na kladari 10 maraka na to da će pet godina kasnije Hrvatska biti međunarodno priznata u svojim granicama prije rata i da neće biti nikakve srpske države i autonomije u njoj, da će iz rata s jugom izaći kao čisti pobjednik, zaradio bi tisuće i tisuće. Postigao je puno više nego što je bilo realno za očekivati u okruženju koje mu nije baš davalo izgleda. Iskrenih saveznika skoro da nije imao ni kod kuće ni vani.

jebote Marcelko, prodaješ ta svoja sranja kao dijamante i misliš kak si pametan.
dakle taj tvoj Veliki vođa i povijesni lik, taj Franjo Krivousti , RAZBIJE SVE OKO SEBE , I BIRTIJU I ŠANK I KONOBARA DA BI DOBIO DRŽAVU I
TEBI JE TO PAMETAN VOĐA?????
ISUSA TI BOGA U OVIM BALKANCIMA NEUMRLI GEN STOČARA I JAHAČA RAGA  s lukom i strijelom
a kako je mogla ČSSR se mirno rastati
kako ha?
jel nisu balkanci, valjda tako  

da je Franjo manje surađivao s Miloševićem, da je manje slušao hercegovačke pse rata...MOŽDA je onda mogao biti neki povijesni velikan u Hrvata
OVAKO NIJE
I NE SERI I NE BRANI NEOBRANJIVO

Franjo je surađivao s Miloševićem? Dogovorio se da će Hrvatska pobijedit, Srbija izgubit, Franjo umrijet kao predsjednik države a Sloba u zatvoru? Dobar dogovor.

Naravno da se dogovarao sa Slobom, jer je morao. Jer je MZ na tome inzistirala.

Uostalom, tko brani što? Franjo je iz rata izašao kao pobjednik. Alija nije. Slobo je izašao kao totalni gubitnik.

To su činjenice, sve ostalo su tumačenja.

Franjo je dobio čistu Hrvatsku
to je činjenica
jer se dogovarao s Miloševićem o razmjeni stanovništva , pa o tome postoje brojni pisani tragovi , taj je manijakalno bio opsjednut HUMANOM tranzicijom i preseljenjem stanovništva još u doba Juge

a Slobo je dobio RS  u Bosni i to SLUČAJNO  jelda zbog toga jer su u Dajtonu bili za takvu podjelu BIH i bosanski Hrvati , to si zaboravio
a KOSOVO brate , nema veze s pobjedom Franje u Hrvatskoj

Baba, ne luduj sunce ti oprženo.

ČSFR se rastala mirno jer nisu imali Srbe.
I poturice. Pa komu krivo, komu pravo.
A ja.

:rasta

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2580
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

24g. od smrti franje - Page 3 Empty Re: 24g. od smrti franje

Post by immortal 13/12/2023, 13:45

Koba wrote:
T. wrote:strašno bogami...
jesu ti "vajari" pohađali barem nekakve tečajeve...
nećemo ni spominjati formalnu naobrazbu...
barem ono, 10 dana, ljeti u nekakvoj koloniji na braču...

Pogledaš biste iz XIX. stoljeća, pogledaš i one iz socrealizma pa bogamu to su remek djela. Ovi danas k'o da se šprdaju što s Tuđmanom, što s nama. Ošla Hrvatska na kvasinu.

to nije ništa drugo nego besramna poruga koja prolazi kod naivnih Hrvata i svih prikrivenih nehrvata kojima paše takva poruga
to netko mora sankcionirati
maknuti sve takve kipove a one koji su radili skinuti s liste plaćenih umjetnika Hrvatske
netko se stvarno mora pozabaviti tim pitanjem 
oko groba Franje Tuđmana staviti visoku i široku ogradu da se ne može prići
da ne može svaka stoka koja se sjeti zapišavati grob i pljuvati oko njega mrvog
Hrvati zaista ne znaju čuvati svoju čast i dostojanstvo

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

24g. od smrti franje - Page 3 Empty Re: 24g. od smrti franje

Post by Sora 14/12/2023, 13:53

immortal wrote:
Sora wrote:
dijagram wrote:
Sora wrote:
marcellus wrote:
Sora wrote:

jebote Marcelko, prodaješ ta svoja sranja kao dijamante i misliš kak si pametan.
dakle taj tvoj Veliki vođa i povijesni lik, taj Franjo Krivousti , RAZBIJE SVE OKO SEBE , I BIRTIJU I ŠANK I KONOBARA DA BI DOBIO DRŽAVU I
TEBI JE TO PAMETAN VOĐA?????
ISUSA TI BOGA U OVIM BALKANCIMA NEUMRLI GEN STOČARA I JAHAČA RAGA  s lukom i strijelom
a kako je mogla ČSSR se mirno rastati
kako ha?
jel nisu balkanci, valjda tako  

da je Franjo manje surađivao s Miloševićem, da je manje slušao hercegovačke pse rata...MOŽDA je onda mogao biti neki povijesni velikan u Hrvata
OVAKO NIJE
I NE SERI I NE BRANI NEOBRANJIVO



jebala te država u kojoj nam netko poput tebe može ovako pljuvati čast i lajati nekažnjeno
ako ti je uzor ČSSR zašto nisi mirno sama otišla na svoje i svi ostali nego se dali prevlasti i korištenju svega oko sebe
konstantno udaraš svom svojom prljavštinom kontra Hrvata
ti si ta koja glumiš veličinu kao i ovi kipari koji rade ne zna se tko s većom porugom Hr velikana i takve im kipove postavljaju po Hrvatskoj
tako i tvoji radovi kao i sav vaš značaj
trpačina na vrh značaja s 0 potencijala kvalitete
radi ovog gore upisa ne zaslužuješ ni kruha na stolu u Hrvatskoj

šta tebe bole hercegovački psi rata?
pa možda nisu svi , ono , domoljubi neki su
a tko ih je zvao braniti Hrvatsku ?
kad ni Bosnu nisu obranili
ovdje fakat na Balkanu se ne zna tko koga jebe

inače..ovako.. strašno mi je drago da su mladi ljudi neopterećeni ratom odlučili živjeti u bratstvu sa Srbima
i ti pokazali posjetom koncertu u Areni

e pa drugovi, veliki i mali Rvati, što ste srali srali ste
prokužili vas mladi
prokužili da lažete i kradete i mijenjate istinu kao vam paše , e da bi se svađali narodi
e pa NEMA MIRA samo među klasama, NE ratu među narodima [/b][/u]

a kaj tebi bemtismrtni , kaj tebe žulja, ne kužim
imaš problem ha?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

24g. od smrti franje - Page 3 Empty Re: 24g. od smrti franje

Post by Sora 14/12/2023, 13:55

immortal wrote:
Koba wrote:
T. wrote:strašno bogami...
jesu ti "vajari" pohađali barem nekakve tečajeve...
nećemo ni spominjati formalnu naobrazbu...
barem ono, 10 dana, ljeti u nekakvoj koloniji na braču...

Pogledaš biste iz XIX. stoljeća, pogledaš i one iz socrealizma pa bogamu to su remek djela. Ovi danas k'o da se šprdaju što s Tuđmanom, što s nama. Ošla Hrvatska na kvasinu.

to nije ništa drugo nego besramna poruga koja prolazi kod naivnih Hrvata i svih prikrivenih nehrvata kojima paše takva poruga
to netko mora sankcionirati
maknuti sve takve kipove a one koji su radili skinuti s liste plaćenih umjetnika Hrvatske
netko se stvarno mora pozabaviti tim pitanjem 
oko groba Franje Tuđmana staviti visoku i široku ogradu da se ne može prići
da ne može svaka stoka koja se sjeti zapišavati grob i pljuvati oko njega mrvog
Hrvati zaista ne znaju čuvati svoju čast i dostojanstvo

geek

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

24g. od smrti franje - Page 3 Empty Re: 24g. od smrti franje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum