ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STA JE OVO LJUDI?ZAR I OVAJ ZELI DA POSTANE CETNIK?

Go down

STA JE OVO LJUDI?ZAR I OVAJ ZELI DA POSTANE CETNIK? Empty STA JE OVO LJUDI?ZAR I OVAJ ZELI DA POSTANE CETNIK?

Post by mentalitet 6/12/2023, 16:38

Kako se usudjuje mamu mu cetnicku da zaobilazi nas glupe 'rvate?Gdje smo pogrijeshili?Grli se sa onim cetnikom Vuchicem.Pa kako cemo ovo prezivjeti?Kaze da ce otvoriti najbolje IT shkole u Srbiji i da ce tako privuci najinteligentniju djecu iz regiona i svijeta na skolovanje u Srbiju.Opet koriste meku moc kao sa pevaljkama da se selimo u Beograd.Pa sta je to dragi moji 'rvatici?


SUOSNIVAČ EPLA I KOMPJUTERSKI GENIJE POSTAJE SRPSKI DRŽAVLJANIN: Stiv Voznijak želi da promoviše Srbiju i njene interese

https://euractiv.mondo.rs/tehnologija/a5139/Ko-je-Stiv-Voznijak-osnivac-Epla-koji-dobija-srpski-pasos.html

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

STA JE OVO LJUDI?ZAR I OVAJ ZELI DA POSTANE CETNIK? Empty Re: STA JE OVO LJUDI?ZAR I OVAJ ZELI DA POSTANE CETNIK?

Post by immortal 6/12/2023, 21:04

ako si ti Voznijak jedan od onih koji su dobili dio SJ ne ostvarilo ti se to što planiraš
kad treba pomoć evo vas u Hrvatsku
a ulagati kontra
rošada totalna

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

STA JE OVO LJUDI?ZAR I OVAJ ZELI DA POSTANE CETNIK? Empty Re: STA JE OVO LJUDI?ZAR I OVAJ ZELI DA POSTANE CETNIK?

Post by mentalitet 7/12/2023, 21:32

immortal wrote:ako si ti Voznijak jedan od onih koji su dobili dio SJ ne ostvarilo ti se to što planiraš
kad treba pomoć evo vas u Hrvatsku
a ulagati kontra
rošada totalna


O jebo te koliko si glupa?!!!Pa da sam ja samo 2% on bila bi i ti u mom vlasnistvu a i ostatak Balkana.Covjek je osmislio novu civilizaciju i alate kojim se i ti sluzis iako samo tipkajuci gluposti.Pametnija si kada tipkas o kobasicama i shpeku,chvarcima i drugim suhomesnatim proizvodima.Doduse,moze ti biti utjeha da ni vecina glupih srba nije cula za tog malog zdepastog crvenokozca,a oni koji su chulu za njega i neshto znaju tvrde da ga je Vuchko kupio i platio mu kartu da dodje u Srbiju iako chovjek moze kupiti njihovu zemlju pet puta.Ono iskesira u gotovini i jebite si mater idioti.Moram priznati da sam prije mislio da su srbi inteligentniji od hrvata ali boraveci na twitteru shvatio sam da su samo zakashnjeli idioti u svojim shvatanjima i poimanju svijeta ,mada opet vjerujem da su to preobucheni i maskirani 'rvati tipa Ere pa kada im se najebem matereshine zacute isto kao i ovdje na forumu.Jebo sam i onom Ponosu mamicu i napisao mu da ima casti i postenja da bi si trebao uzeti onu JNA utoku ,gurnut je svoje zvalje i umrijeti ko chovjek.Pichka od chovjeka me tuzila twitteru i zalila se da ga nagovaram na samoubojstvo pa me banali jedan dan.Sve u svemu tamo sam postao slavan i shto je najchudnije imam pun kurac pratilaca zena.Mozda i nije chudno jer kuje osjete strast sa kojom tipkam pa valjda to vole jer im toga nedostaje u zivotu.

Elem,chitam skoro svi svjetski mediji bruje o Srbiji kako je dodijelila drzavljanstvo ovom chovjeku geniju.Kontam si neshto ,kako bi ja nekako mogao doci do njihovog drzavljanstva pa planiram slijedece godine na Taru ,splavarenje i onda kao amerikenjec zatrazim politichki azil.Ali prije toga moram sve prodati ovdje i nekako izvuci lovu u Schwitcu.
U Hrvatsku se ne vracam taman da mi neko nudi milione.Doduse prije par godina sam se skoro zajebao pa na nagovor nekih forumasica skoro kupio Hacijendu i Istri.Kad sam otishao tamo da bolje upoznam taj kraj vidio sam da Istra nije ono shto je bila nego da je puna bosancerosa i cigana.Rekoh sebi,dobit cete kurac na chelo i dva jaja na oko i zavrshio svoje snove o Istri.Sada me rajca Tara,Kopaonik,neka drvena kucica i 50 koshnica pcela.Jebo te samo da to prodajem u malim flashicama kao suvenir sa toga podruchja mogao bi od toga zivjeti ko grof.Naslov bi bio "Mentalni med sa Tare" :::)))



_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

STA JE OVO LJUDI?ZAR I OVAJ ZELI DA POSTANE CETNIK? Empty Re: STA JE OVO LJUDI?ZAR I OVAJ ZELI DA POSTANE CETNIK?

Post by mentalitet 8/12/2023, 05:09

Zna li koji 'rvatic tko je  Srbin Stiv Voznijak?Sve neki IT inzenjeri a nitko valjda iz ljubomore da neshto natipka pa chak ni onaj folksdojcher IT "inzenjer"chistach schwapskih  javnih WC_a u koje najvise seru i pisaju turci i arapi.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

STA JE OVO LJUDI?ZAR I OVAJ ZELI DA POSTANE CETNIK? Empty Re: STA JE OVO LJUDI?ZAR I OVAJ ZELI DA POSTANE CETNIK?

Post by mentalitet 11/12/2023, 18:50

Moja pretpostavka zasto je ovaj mali genijalni kepec (izgleda da su svi genijalci uglavnom mali ljudi,Putin) dosao u Srbiju je bila skoro 90% tocna.
Samo bih dodao da svijet nikada nisu mijenjale mase ovaca nego pojedinci koji imaju viziju i koji uglavnom vole tenis kao sport ne zato mozda sto im je do velikog fizickog naprezanja nego zato shto su ljudi u tome sportu veliki individualci pa onda po onoj da ovce jure za ovcama u krdu a pojedinac trazi pojedinca da se oproba u podrucjima koja su mu nepoznata i nesto nauci od njega.Dakle dragi moji 'rvatici,problem je u vasem coporativnom mentalitetu zato ste non-stop u kurcu jer nemate pojedince kao srbi Vucica koji ima viziju i vidi Srbiju 50 god. unaprijed a vi gledate samo kako prezivjeti od danas do sutra.


EKSKLUZIVNO - Janko Tipsarevic otkrio kako je doveo legendarnog Stiv Voznijaka u Srbiju!

https://www.youtube.com/watch?v=dPGyOhGtDjo

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

STA JE OVO LJUDI?ZAR I OVAJ ZELI DA POSTANE CETNIK? Empty Re: STA JE OVO LJUDI?ZAR I OVAJ ZELI DA POSTANE CETNIK?

Post by mentalitet 12/12/2023, 20:50

Kako to da ni jedna znachajnija osoba iz svijeta ne dolazi u Hrvatsku i kaze ja sam sada Hrvat koji zivi vani ali cu se truditi da do kraja zivota zastupam hrvatske interese.Nema nikoga.Zashto?Pa tko ce doci u ustashku drzavu se blairat?Mozda koji shiptar?Idem na tviter tamo su mi tviterashi shpitarsko -ustashki interesantniji.Ovdje sve neke pichkice.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

STA JE OVO LJUDI?ZAR I OVAJ ZELI DA POSTANE CETNIK? Empty Re: STA JE OVO LJUDI?ZAR I OVAJ ZELI DA POSTANE CETNIK?

Post by mentalitet 14/12/2023, 21:17

Shta je ovo ljudi?Slovachka evangelistichka cekva odlikovala Vuchicu orden,a na ovom forumu tvrde da nitko ne voli Srbiju i da svi bjeze od nje.Kada se ovo uskoro sve zavrshi,svijet ce izgleda slaviti srbe kao prvoborce protiv globalizma a hrvati ce opet biti na pogreshnoj strani povijesti jer ovoga puta vjerujem da ih glupi srbi nece prevlachiti u pobjednichku ekipu kao u dva WW.
Nema mi druge nego da se i ja ukracam na brod koji plovi sigurno u buducnost.Samo kako da dobijem drzavljanstvo?Imam ideju.Trazit cu politichki azil kao amerikanac.

https://www.youtube.com/watch?v=bdWtVH3jtzg

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

STA JE OVO LJUDI?ZAR I OVAJ ZELI DA POSTANE CETNIK? Empty Re: STA JE OVO LJUDI?ZAR I OVAJ ZELI DA POSTANE CETNIK?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum