ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kina financira Vučica da ima svog pijuna na šahovskoj ploči Europe

Go down

Kina financira Vučica da ima svog pijuna na šahovskoj ploči Europe Empty Kina financira Vučica da ima svog pijuna na šahovskoj ploči Europe

Post by RayMabus 28/11/2023, 23:22

Kina. :tu

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/znam-tko-vucica-financira-a-nisu-rusi-izgubit-ce-beograd-a-snimka-seksa-pokazuje-koliko-je-zabrinut-15399177
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Kina financira Vučica da ima svog pijuna na šahovskoj ploči Europe Empty Re: Kina financira Vučica da ima svog pijuna na šahovskoj ploči Europe

Post by RayMabus 28/11/2023, 23:27

Vučic je zabrinut. “Na izbore izlazi u velikoj političkoj defenzivi. U vanjskoj politici je napravio veliku grešku jer posljednje što EU želi jest rat na Kosovu. On je znao što se tamo događa i znao je za teroristički čin. On pokušava dobiti ove izbore i Zapadu poslati poruku - možda me ne volite, ali ja sam jedini s kojim možete pregovarati”, naveo je.


Tvrdi da će Vučic vjerojatno izgubiti Beograd. “On čini sve što može, dijeli novce, najprimitivnije vrijeđa kritičare, on je izbezumljen u strahu da bi ove izbore mogao izgubiti. Zašto je on svoj život vezao za vlast, meni to kao psihologu nije jasno”, rekao je.

Dodaje da Vučic terorizira političku scenu u Srbiji. “Svatko tko je protiv njega je odmah i protivnik Srbiju. On pred građane Srbije stavlja izbore s ili ja ili netko tko će uništiti Srbiju”, kazao je Korać.

“Vidjeli ste da pravi autocestu, ali nikada nam nije rekao koliko smo za to dužni Kini. Jer to su sve dogovori s Kinom koji se rade bez natječaja jer mi nismo u EU-u pa ne moramo ni imati natječaje. I nedavno je bio u Kini i hvalio se da je dobio velike zajmove. Dakle, Kina ga financira”, rekao je.

Dodao je da će i ovo dijeljenje novca građanima donijeti veliku financijsku rupu. “Pa tko još dijeli pare učenicima. Nitko u Srbiji gotovo ni ne zna da imamo jednu od najvećih inflacija u Europi, imamo veću inflaciju nego Ukrajina koja je u ratu”, napomenuo je Korać.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Kina financira Vučica da ima svog pijuna na šahovskoj ploči Europe Empty Re: Kina financira Vučica da ima svog pijuna na šahovskoj ploči Europe

Post by RayMabus 28/11/2023, 23:49

Stotenberg na aparatima.

Kina je protiv širenja NATO-a i nije priznala Kosovo a niti će ne samo jer je NATO bombardirao Srbiju i kinesku ambasadu u Beogradu nego i zbog Tajvana, dakle nema priznanja Kosova i protiv širenja NATO-a su.

Opet vas jebe Komšić. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Kina financira Vučica da ima svog pijuna na šahovskoj ploči Europe Empty Re: Kina financira Vučica da ima svog pijuna na šahovskoj ploči Europe

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum