ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH

Go down

Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH Empty Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH

Post by RayMabus 27/11/2023, 17:04

Glavni sekretar NATO-a Jens Stoltenberg je održao konferenciju za novinare u uoči dvodnevnog sastanka ministara vanjskih poslova država članica NATO-a. Na sastanaku će se razgovarati o aktualnim sigurnosnim izazovima, ratu u Ukrajini i sukobu na Bliskom istoku, kao i stanju na zapadnom Balkanu.

"Razgovarat ćemo i o stanju na zapadnom Balkanu gdje vidimo secesionističku retoriku koja unosi razdor u Bosni i Hercegovini i maligne pokušaje da se posije razdor, uključujući i iz Rusije", rekao je Stoltenberg.

Glavni sekretar je spomenuo i ozbiljno nasilje na sjeveru Kosova. Dodao je da će ministri razgovarati s visokim predstavnikom EU za vanjsku i sigurnosnu politiku Josepom Borrellom o tome kako pojačati stabilnost u regiji.

"NATO je već poslao dodatnih hiljadu vojnika na Kosovo i razmatramo trajnije povećanje našeg mirovnog kontingenta", kazao je Stoltenberg.
Dodao je da se Srbija i Kosovo moraju ponovno angažirati u dijalog pod okriljem EU.

"Stabilnost ovisi o tome hoće li sve strane izabrati dijalog i diplomaciju umjesto sukoba i haosa", dodao je glavni tajnik NATO-a.

Šef NATO-a: Rusija sije razdor u Bosni i Hercegovini, vidimo secesionističku retoriku


Ne daju ti da napraviš graDŽansku BiH a u praksi islamski vilajet kako bi isti primo u NATO tj pod anglosaski kišobran.

A jesu bezobrazni ti Rusi to je čudo jedno. pirat king :^0
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH Empty Re: Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH

Post by RayMabus 27/11/2023, 17:17

Stotenberđe Norvežanine, ja koliko znam ti graničiš sa Rusijom a ovi tvoji su malo zapeli. Fali im granata. Pošalji im malo para.

VADI PARE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH Empty Re: Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH

Post by RayMabus 27/11/2023, 17:26

KN-23 je sjevernokorejska balistička raketa kratkog dometa, poznata po svojim posebnim karakteristikama i sposobnostima. Izrađen je po uzoru na ruski raketni sustav Iskander, s pogonskim sustavom na kruto gorivo koji omogućuje bržu pripremu za lansiranje u odnosu na rakete na tekuće gorivo. Projektil je sposoban nositi različite bojeve glave, uključujući konvencionalne i potencijalno nuklearne bojeve glave, što ga čini svestranim oružjem u arsenalu Sjeverne Koreje. Njegov dizajn uključuje kvazi-balističku putanju, koja projektilu omogućuje manevriranje tijekom leta, što otežava presretanje tradicionalnim sustavima proturaketne obrane. Jedna od ključnih karakteristika KN-23 je njegov domet i točnost. Ima procijenjeni domet od otprilike 400 do 600 kilometara, što stavlja značajan dio Korejskog poluotoka i dijelove Japana unutar njegovog dosega. Sustav za navođenje projektila je napredan, pružajući poboljšanu točnost u usporedbi sa starijim sjevernokorejskim balističkim projektilima. Ova poboljšana preciznost, u kombinaciji s njegovom manevarskom sposobnošću i relativno kratkim vremenima leta, predstavlja značajan izazov regionalnim sustavima proturaketne obrane, povećavajući stratešku prijetnju koju predstavlja Sjeverna Koreja u njezinom regionalnom sigurnosnom kontekstu.


SAD optužuje Sjevernu Koreju da šalje Rusiji balističke rakete KN-23

Ovo su još bolje rakete. Brat Kim je na poluotoku pa mu je bila bitna preciznost, navođenje i da može upravljat letnom putanjom jer kad su ovo poboljšavali cilj im je bio da ih mogu upotrebiti i protiv brodova. Zato im je i domet povećan. Ovo kad ti stavimo sad u Murmansk ima da gađaju cilu Norvešku i sve brodove na sjevernom moru.

Ajd majmune jedan balijski VADI PARE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH Empty Re: Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH

Post by RayMabus 27/11/2023, 17:50

Ti si glavni tajnik NATO-a a u kojemu je Turska na čijem čelu je Erdogan koji je islamista i koji u osnovi šuruje s Putinom a trebao bi skorz drukčije kao članica NATO-a.

Onda ovdje u BiH podržavaš Komšića koji je Erdoganov igrač.

I sad će ti fino pola Europe skrenit u antiislam i onda da vidim taj tvoj NATO kad ovi postanu antiislamisti a Turska je muslimanska država.

Ujedno ti šta će postat antiislamisti su između vas u toj Skandinaviji i te BiH pa ćete do iste uskoro moći samo avionom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH Empty Re: Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH

Post by crvenkasti 27/11/2023, 18:19

Tökéletes
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28719
2014-04-17


Back to top Go down

Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH Empty Re: Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH

Post by mentalitet 27/11/2023, 18:50

RayMabus wrote:Stotenberđe Norvežanine, ja koliko znam ti graničiš sa Rusijom a ovi tvoji su malo zapeli. Fali im granata. Pošalji im malo para.

VADI PARE.

Ako malo bolje pogledate sigurno ce vam upasti u oci da su na svim tim vaznim svjetskim i evropskim pozicijama postavljeni ljudi iz malih naroda da obavljaju prljav posao za velike koji sa strane vuku konce i upravljaju tim liliputancima zeljim paznje i neke vaznosti.Meni se takvi gade do povracanja i pojedinachno i kao narodi.
Majku ti jebem nordijsku glupu ako stvarno mislis da si netko i nesto u ochima svojih gazda onda si desetorustruki idiot.Dok vas tamo nije bilo ti ljudi su zivjeli u kakvoj takvoj harmoniji,ako nista nisu se ubijali.Mrsh iz BiH pichka ti materina i ostavi te ljude tamo da se dogovore kako da zive zajedno ili kao susjedi.
Ustvari,kada sam shvatio kako je lako manipulirati ljudima uplashio sam se jer medju njima su uglavnom narcisiodni bolesnici koje je samo dovoljno tapshati po ramenu i oni ce sve uchiniti za tebe.Ponekada pomislim da i ne zasluzujemo da zivimo kao ljudski rod na ovoj prelijepoj planeti.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH Empty Re: Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH

Post by RayMabus 27/11/2023, 18:53

Dvije strane potpisale su protokol za razvoj zajedničkih projekata u raznim područjima, uključujući energetiku, poljoprivredu, trgovinu i industriju dok je Ankara domaćin 18. sastanka zajedničkog međuvladinog rusko-turskog povjerenstva za trgovinu i gospodarsku suradnju. O tome izvješćuje turska televizija TRT.

Glavni grad Turske Ankara bio je domaćin 18. sastanka mješovite međuvladine rusko-turske komisije za trgovinsku i gospodarsku suradnju.


Potpredsjednik ruske vlade Aleksandar Novak predvodio je rusko izaslanstvo na subotnjem sastanku, a ministar trgovine Omer Bolat bio je na čelu turskog izaslanstva.

https://www.geopolitika.news/vijesti/rusija-i-turska-prosiruju-suradnju-i-rade-na-zajednickim-projektima-video/

Znači Turska članica NATO-a popisuje sporazume o ovome i onome s Rusijom a na čelu s likom koji se preziva kao i ja i rodom je iz Donbasa.

Reci Stotenberče: JA VOLIM KOMŠIĆA. KOMŠIĆ ĆE DA ME JEBE U GUZICU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH Empty Re: Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH

Post by RayMabus 27/11/2023, 19:01

Sad ću vam objasnit šta će im se desiti.

Meni se ideja EU vojske uopće ne sviđa međutim kako u ove države EU sve više dolaze antiislamisti a Njemačka i Francuska imaju želju se osamostalit od anglosasa a Hrvatska je članica EU e onda ćemo mi malo radit šou pa kao zašto ne bi moglo.

U biti NATO-u kojim upravljaju anglosasi ideja neke paralelne vojske u Europi a posebno vojske kojom upravlja antiislamska Njemačka i Francuska i drugi je sumrak sistema.

Lipo im baciš kost pa nek se čačkajau između sebe ( NATO i EU ).


Mala napomena: Norveška nije članica EU al jest NATO-a.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH Empty Re: Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH

Post by Joža 27/11/2023, 19:05

Je da ... za razdor u Bazniji je potrebna Rusija!? Jebote kretena taj NATO pederčić.

_________________
Sve čujemo, sve vidimo. Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2404
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH Empty Re: Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH

Post by RayMabus 27/11/2023, 19:07

Sad ću vam objasnit plan đenerala galaksije tako da znate unaprijed.

Pustimo SAD I Kanadu jer oni su s druge strane oceana a Americi je sve veća opsansnost Kina. Amerika je sila broj jedan i to nije upitno.

Šta imaš u Europi ?

Imaš Britaniju i Norvešku koje su članice NATO-a a nisu EU.

Sad Njemačka i Francuska i neki drugi žele EU vojsku.

Onda fino baciš kost i onda se ovi iz EU svađaju s Britanijom i Norveškom oko toga na sjevernom moru.

NAPAD JE NAJBOLJA OBRANA.

Ti ćeš meni radit islamski vilajet iznad glave jer tebi u Britaniji i Norveškoj to tako paše.

Zabit ću te u cipele i udavit u čaši vode.

LP od GF5

Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH NATO_countries_final-for-webb-scaled
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH Empty Re: Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH

Post by mentalitet 27/11/2023, 19:48

Koba wrote:Je da ... za razdor u Bazniji je potrebna Rusija!? Jebote kretena taj NATO pederčić.
Eto doshli u Ukrajinu da donesu demokraciju bombama kao i svugdje na svijetu.Pa jebem ja njima mater pokvarenu i takvoj demokraciji.Radjre zivim pod diktaturom gdje me nece jebat u mozak 1.000 budala nego jedan.
Zao mi ovih idiota ukrajinaca,ali jebi ga svako mora u svojoj kuci napraviti reda pa te onda ni susjed nece moci jebati u zdrav mozak.
Ja im ne bi bio u kozi ove zime.

https://sonar21.com/ukraine-opts-for-more-cowbell-as-desperation-sets-in/

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH Empty Re: Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH

Post by RayMabus 27/11/2023, 19:56

Sad utrpat novu turu kmica i mujaga pa raste AfD pa neka se Stotenberče misli.

AfD je inače za Rusiju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH Empty Re: Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH

Post by RayMabus 27/11/2023, 20:45

Trebati ti samo jedan islamist blesavi da napravi pokolj u Njemačkoj i AfD prestiže sve druge političke stranke i postaje najveća stranka buduće nacističke Njemačke.

Ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH Empty Re: Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH

Post by RayMabus 27/11/2023, 21:05

Stanje:

https://en.wikipedia.org/wiki/Opinion_polling_for_the_next_German_federal_election

Za dvi godine su izbori a cionisti se kolju s mujagama a ovima fali radne snage a cionisti su. Ekonomija prnila u potić. U Ukrajini pat pozicija. Svašta nešto.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH Empty Re: Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH

Post by Ringo10 28/11/2023, 02:23

Nema Rusija blage veze sa etnickim  razdorima u BiH
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH Empty Re: Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH

Post by RayMabus 28/11/2023, 02:25

Ringo10 wrote:Nema Rusija blage veze sa etnickim  razdorima u BiH
Ima. Preko Dodika ne da Komšiću da on bude glavni. Zato su ovi u NATO-u besni.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH Empty Re: Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH

Post by RayMabus 29/11/2023, 19:41

RayMabus wrote:Ti si glavni tajnik NATO-a a u kojemu je Turska na čijem čelu je Erdogan koji je islamista i koji u osnovi šuruje s Putinom a trebao bi skorz drukčije kao članica NATO-a.

Onda ovdje u BiH podržavaš Komšića koji je Erdoganov igrač.

I sad će ti fino pola Europe skrenit u antiislam i onda da vidim taj tvoj NATO kad ovi postanu antiislamisti a Turska je muslimanska država.

Ujedno ti šta će postat antiislamisti su između vas u toj Skandinaviji i te BiH pa ćete do iste uskoro moći samo avionom.
Obraćanje Nizozemca Geerta Wildersa Turskoj: Zaboravite Europsku uniju, vi niste Europljanin....
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH Empty Re: Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH

Post by T. 29/11/2023, 20:35

Šef nato-a je američki 'deep state', a taj lik je glasnogovornik...

_________________
Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH Unname11
T.
T.

Posts : 17081
2014-04-14

Age : 83

RayMabus likes this post

Back to top Go down

Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH Empty Re: Šef NATO-a: Rusija sije razdor u BiH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum