ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno - Page 3 Empty Re: izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno

Post by Hoholo Mudovski 20/11/2023, 21:10

Molim predstavnika galaktičke federacije da provjeri informaciju

Hoholo Mudovski

Posts : 4225
2023-08-31


Back to top Go down

izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno - Page 3 Empty Re: izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno

Post by Hoholo Mudovski 20/11/2023, 21:16

https://www.google.com/amp/s/caras.perfil.com/noticias/amp/celebridades/quien-es-alicia-lujan-lucich-la-madre-de-javier-milei-con-la-que-mantiene-una-mala-relacion.phtml
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4225
2023-08-31


Back to top Go down

izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno - Page 3 Empty Re: izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno

Post by T. 20/11/2023, 21:16

Oholo Mudovski wrote:Molim predstavnika galaktičke federacije da provjeri informaciju
šanse za bankrot argentine upravo su porasle...
em hrvatske krvi, em hercegovina, em lučić...
nema im spasa...

_________________
izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno - Page 3 Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno - Page 3 Empty Re: izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno

Post by Hoholo Mudovski 20/11/2023, 21:26

T. wrote:
Oholo Mudovski wrote:Molim predstavnika galaktičke federacije da provjeri informaciju
šanse za bankrot argentine upravo su porasle...
em hrvatske krvi, em hercegovina, em lučić...
nema im spasa...
Svi gledaju hoće li J Amerika potonuti u BRICS+, a ono qurac
Naša dva već u Čileu i Argentini...
cheers
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4225
2023-08-31


Back to top Go down

izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno - Page 3 Empty Re: izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno

Post by Hoholo Mudovski 20/11/2023, 21:42

RayMabus wrote:E jbga sad mi je žao šta sam se raspisao jer me Yoda zamolio da ne postam galaktičku ovo ono i miljon postova za redom.

Oholo mudovski je kriv.

Povlači me za jezik. Postavlja pitanja na koja ja onda kulture radi moram odgovarati.
Nemoj ti svaljivat na mene. Lipo sam ti reka.da.središ kod svojih iz federacije da provjere ovu Lučićku. 
A ti se raspisa po stranice bez odgovora. Moga si mi fino reč odjebi i gotovo...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4225
2023-08-31


Back to top Go down

izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno - Page 3 Empty Re: izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno

Post by RayMabus 20/11/2023, 21:59

“ Mileina majka zove se Alicia Lucich , Hrvatica je kao i cijela moja obitelj,” rekao je Rodrigo i iznio ogradu: “Kada su Hrvati sišli s brodova, a kao što je bio slučaj s većinom imigranata, prema onome tko vas je zapisao, On je s jednim ili drugim slovom, objasnio je, kako bi objasnio razliku u pisanju prezimena. “Lussich su bilježeni na različite načine, kao Lucich - kao u slučaju Mileine majke - , s jednim jedinim imenom Lusich, ili kao moje prezime, Lussich . Ali svi smo iz iste branše ”, istaknuo je.



Novinar je pojasnio da o ovoj situaciji nije razgovarao s novim predsjednikom, ali da ima precizne informacije da je ona realna. “ Jedan od mojih rođaka, koji je prošao cijelo putovanje obiteljskim stablom, dao mi je do znanja da smo u srodstvu . Dakle, imam obiteljsku bliskost s majčine strane", naveo je i naveo primjer koji se odnosi na zemlju podrijetla: "Zovem se Rodrigo Lussich Pérez i kada bismo u dokumentu koristili oba prezimena kao u Urugvaju, vaše bi recimo Javier Milei Lucich. "Ja sam rođak novoizabranog predsjednika", zaključio je.



https://www.infobae.com/teleshow/2023/11/20/un-reconocido-periodista-de-espectaculos-revelo-ser-familiar-de-javier-milei-es-mi-primo/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176403
2014-04-11


Back to top Go down

izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno - Page 3 Empty Re: izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno

Post by Joža 20/11/2023, 21:59

Ludo im je bilo prije, ludo će biti i dalje.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2514
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno - Page 3 Empty Re: izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno

Post by Joža 20/11/2023, 22:05

Ugl tip je anarho-minarhist.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2514
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno - Page 3 Empty Re: izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno

Post by Hoholo Mudovski 20/11/2023, 22:20

Mediji su danima pisali o Čileu kad se skontalo da je kandidat naš, ali ovdje prc, ne uklapa se čovjek u politiku Jutarnjeg i Index.eu
Bilježim još jedan plus preCjedniku
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4225
2023-08-31


Back to top Go down

izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno - Page 3 Empty Re: izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno

Post by Ringo10 21/11/2023, 01:47

Frajer se ponasa ko ludjak
Ali Dobro, treba sacekati ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno - Page 3 Empty Re: izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno

Post by RayMabus 21/11/2023, 10:09

Ringo10 wrote:Frajer se ponasa ko ludjak
Ali Dobro, treba sacekati ...
Lud ko šiba.

Munja neka. Al uglavnom neće bit dosadno s njime. Cirkus Kolorado.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176403
2014-04-11


Back to top Go down

izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno - Page 3 Empty Re: izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno

Post by RayMabus 21/11/2023, 10:17

Oholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:E jbga sad mi je žao šta sam se raspisao jer me Yoda zamolio da ne postam galaktičku ovo ono i miljon postova za redom.

Oholo mudovski je kriv.

Povlači me za jezik. Postavlja pitanja na koja ja onda kulture radi moram odgovarati.
Nemoj ti svaljivat na mene. Lipo sam ti reka.da.središ kod svojih iz federacije da provjere ovu Lučićku. 
A ti se raspisa po stranice bez odgovora. Moga si mi fino reč odjebi i gotovo...
Ispravija san već sinoć taj post i stavija kriv u navodnike i iza smajlić. To da ne bude zabune koja je nastala ( šta se vidi iz tvog odgovora ) pa sam u međuvremenu ispravio to stavljajući riječ kriv pod navodnike i iza smajlić. Tu je riječ kriv u osnovi imala značenje da si me bocnuo pa mi se razvezao jezik a ne da si krvi za nešto ( zato sam naknadno to stavija u navodnike i smajlić iza da ne bude pogrešno shvačeno ).

PS:  Drago mi je da je netko ( valjda Yoda ) pobrisao taj moj spam ( šta nije dio teme ) jer sam mu baš to tija napisat jutros da to sve pobriše da ne guši temu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176403
2014-04-11


Back to top Go down

izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno - Page 3 Empty Re: izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno

Post by AssadNaPodmornici 21/11/2023, 14:12

znači lik je kontra kine, rusije, hamasa, irana, na strani je zapada(onoga starog ne ovoga woke-socijalističkog) i Izraela.

a debo smatra da je ovaj debil i žali sa onom Peronistima koji su bili na strani Kine, Rusije, islamista?

jesam li ja nešto falia?

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21049
2018-06-14


Back to top Go down

izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno - Page 3 Empty Re: izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno

Post by Joža 21/11/2023, 15:09

AssadNaPodmornici wrote:znači lik je kontra kine, rusije, hamasa, irana, na strani je zapada(onoga starog ne ovoga woke-socijalističkog) i Izraela.

a debo smatra da je ovaj debil i žali sa onom Peronistima koji su bili na strani Kine, Rusije, islamista?

jesam li ja nešto falia?

Falija si jer je zapad samo woke. Nema drugog zapada ili starog zapada više. Može i  Trump postati predsjednik, ali woke močvaru neće isušiti. A to znači da će im ovaj poslužiti samo kao korisni idiot kontra BRICS-a. Dok nekom u argentinskoj vojsci ne pukne živac pa bude vojna hunta opet preuzela vlast.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2514
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno - Page 3 Empty Re: izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno

Post by AssadNaPodmornici 21/11/2023, 16:54

Koba wrote:
AssadNaPodmornici wrote:znači lik je kontra kine, rusije, hamasa, irana, na strani je zapada(onoga starog ne ovoga woke-socijalističkog) i Izraela.

a debo smatra da je ovaj debil i žali sa onom Peronistima koji su bili na strani Kine, Rusije, islamista?

jesam li ja nešto falia?

Falija si jer je zapad samo woke. Nema drugog zapada ili starog zapada više. Može i  Trump postati predsjednik, ali woke močvaru neće isušiti. A to znači da će im ovaj poslužiti samo kao korisni idiot kontra BRICS-a. Dok nekom u argentinskoj vojsci ne pukne živac pa bude vojna hunta opet preuzela vlast.
sve jedno sa jedne stran debilni zapad, sa druge strane Putin koji šalje mladost da gine u rovovima oko Avdiivke dok Ukrajinski dronovi kamikaze se zabijaju na njih i navode kazetnu municiju, ili Kineski "predsjednik" kojem nije problem potamaniti pola vlastite države ako će mu to pojačati moć.. ne hvala

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21049
2018-06-14


Back to top Go down

izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno - Page 3 Empty Re: izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno

Post by debotoijusto 21/11/2023, 17:08

AssadNaPodmornici wrote:znači lik je kontra kine, rusije, hamasa, irana, na strani je zapada(onoga starog ne ovoga woke-socijalističkog) i Izraela.

a debo smatra da je ovaj debil i žali sa onom Peronistima koji su bili na strani Kine, Rusije, islamista?

jesam li ja nešto falia?

sve si falija , ne smatram ja njega debilom jer ocito sposoban prodati pricu od koje jasno nece biti nista osim toga nije on kontra necega nego samo laprda ono sto ljudi zeljeli cuti budemo vidjeli za po godine kontra cega bude kad realnost stisne
za HDZ/peronistima naravno ne zalim samo konstatiram da godine losih odluka dovelo glasace do ocaja tj. iz loseg u strasno ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno - Page 3 Empty Re: izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno

Post by RayMabus 21/11/2023, 17:27

Novi argentinski predsjednik, Javier Miley, obećao je "vratiti Falklandske otoke", rekavši da se o njihovoj predaji od strane Britanije "ne može pregovarati" i usporedivši to s britanskim vraćanjem Hong Konga Kini

:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176403
2014-04-11


Back to top Go down

izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno - Page 3 Empty Re: izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno

Post by debotoijusto 21/11/2023, 17:31

RayMabus wrote:Novi argentinski predsjednik, Javier Miley, obećao je "vratiti Falklandske otoke", rekavši da se o njihovoj predaji od strane Britanije "ne može pregovarati" i usporedivši to s britanskim vraćanjem Hong Konga Kini

:tu

izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno - Page 3 Da-li-bi-u-svijetu-bilo-vise-mira-da-zene-vladaju_60653a0138622-p522q7af9fjs1pv7guuw3lv8uuimrxvzchrus34zk0

ae
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno - Page 3 Empty Re: izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno

Post by RayMabus 21/11/2023, 17:35

To je ka predizborno obećanje ka ha ha. Ka vi to nama vratite jednog dana, ne moramo mi ni ratovat jer je to i onako naše pa onda vi to nama ka vratite jednog dana. A lika. Inteligentan je. Ono ništa rat nego ćete vi to nama kao jednog dana u budućnosti to fino eto vratit pa kad bude bude. To je neko neodređeno vrijeme u budućnosti. Jednog dana. Kad se Britanci sjete onda će oni to nama vratit bez ratovanja jer je eto to naše. A cirkusa od lika. Inteligentan je pajdo skroz. Dajte vi meni glasove pa ćemo mi lako.

Po ovome ispada da bi on od njih još na kraju tražio odštetu i stanarinu jer su zadnjih sto i koliko već godina drže te otoke nezakonito tamo na njegovome. Ja ću zavarit. Ovo je baš ono vrhunski. Po ovome još bi oni njemu morali platit šta su tamo bili na njegovom vlasništvu nezakonito zadnjih sto i nešto godina il koliko već. Vrh.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176403
2014-04-11


Back to top Go down

izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno - Page 3 Empty Re: izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno

Post by Hoholo Mudovski 21/11/2023, 18:03

Podrška novom predsjedniku u izbacivanju okupatora iz zemlje...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4225
2023-08-31


Back to top Go down

izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno - Page 3 Empty Re: izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno

Post by T. 21/11/2023, 20:30

Oholo Mudovski wrote:Podrška novom predsjedniku u izbacivanju okupatora iz zemlje...
jabuka ne pada daleko od stabla...
pradide mu je objavio rat americi...
može i on daleko slabijoj v. britaniji...

_________________
izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno - Page 3 Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno - Page 3 Empty Re: izbori u argentini , iz loseg u katastrofalno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum