ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Je*aću mu majku zbog toga posle emisije

Go down

Je*aću mu majku zbog toga posle emisije Empty Je*aću mu majku zbog toga posle emisije

Post by Serbinho-3 Sat 18 Nov - 21:46

Je*aću mu majku zbog toga posle emisije Presuda-seselju

Je*aću mu majku zbog toga posle emisije 908298_26-12

Je*aću mu majku zbog toga posle emisije L_3690430


https://mondo.rs/Info/Drustvo/a1684152/Vojislav-Seselj-Cedomir-Stojkovic-skandal-u-emisiji.html?utm_source=kurir&utm_medium=widget&utm_campaign=Kurir_saobracaj
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Je*aću mu majku zbog toga posle emisije Empty Re: Je*aću mu majku zbog toga posle emisije

Post by Serbinho-3 Sat 18 Nov - 21:55





Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Je*aću mu majku zbog toga posle emisije Empty Re: Je*aću mu majku zbog toga posle emisije

Post by Serbinho-3 Sat 18 Nov - 22:05


Seselj, najveci Notorious Evropske politicke scene.


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Je*aću mu majku zbog toga posle emisije Empty Re: Je*aću mu majku zbog toga posle emisije

Post by mentalitet Sun 19 Nov - 17:20

Jebo te,izgleda da sam ja neki chetnik kada se Sheshelju dopao moj jedan komentar.Mada vjerujem da je,to lazni nalog,
Pod utjecajem ondashnjih srpsko_hrvatskih medija nisam zelio ni da prochitam ime Sheshelj a kamo li njegove poglede na politichki zivot bivshe YU.Isto tako dok sam bio u Njemachkoj kada su ti mediji pocheli slobodnije da pishu o svemu nisam zelio ni da cujem shto on misli.Medjutim dolaskom u USA pocheo sam stidljivo da se zanimam shta to on govori i shta je to toliko strashno kod njega.
Nakon par godina zakljuchio sam samo da je chovjek iskren ali i jebeno obrazovan.Ziva enciklopedija pa mu komunjare nisu mogle prodavati muda za bubrege.Jedan sasvim normalan chovjek koji ne shiri mrznju kako 'rvatski mediji sugeriraju.Neshto slichno kao ja ovdje ,ako kazesh 'rvaticima istinu odmah si chetnik i ne znam shto sve iako nemaju nikakve argumente da te razuvjere u tvojim razmishljanjima .Eno ga jedini Srbin koji ima muda da javno kaze da Izrael chini ratni zlochin nad palestincima dok se drugi laganini uvlache cionistima u shupak kao i hrvati.Nikad nisam prochitao ili chuo neshto da govori protiv normalnih hrvata,ali jebe mater ustashiji shto je sasvim u pravu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Je*aću mu majku zbog toga posle emisije Empty Re: Je*aću mu majku zbog toga posle emisije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum