ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kim Kardashian proglašena muškarcem godine

Go down

Kim Kardashian proglašena muškarcem godine Empty Kim Kardashian proglašena muškarcem godine

Post by debotoijusto 14/11/2023, 19:52

KIM KARDASHIAN na naslovnici je GQ-ovog 28. izdanja Muškarci godine. U opsežnom intervjuu za magazin reality zvijezda govori o svom razvodu od Kanyea Westa, posebno ističući kako je gledanje razvoda njezinih roditelja utjecalo na to kako je ona pristupila vlastitom.




"Razmišljala sam o tome kako su se moji roditelji nosili s nama. Samo se sjećam da su bili otvoreni... Naposljetku, ono što je važno je da se djeca osjećaju voljeno. U redu je pokazati ranjivu stranu", opisala je. Otkrila je i da je religiozna i kako se moli s djecom prije spavanja.
Kaže da je to radio i Robert Kardashian s njom i sestrama."Tako se nosim sa životom. Na sve gledam kao na lekcije. Stvari se događaju točno onako kako bi trebale i odvode vas točno tamo gdje trebate biti. Čak i ako to u tom trenutku nema smisla, to vas na pravi put", dodala je.


https://www.index.hr/magazin/clanak/kim-kardashian-proglasena-muskarcem-godine/2512592.aspx?index_vid=20540
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30576
2014-04-12


Back to top Go down

Kim Kardashian proglašena muškarcem godine Empty Re: Kim Kardashian proglašena muškarcem godine

Post by debotoijusto 14/11/2023, 19:53

kolega @prckov ce dobit menzes
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30576
2014-04-12


Back to top Go down

Kim Kardashian proglašena muškarcem godine Empty Re: Kim Kardashian proglašena muškarcem godine

Post by immortal 15/11/2023, 09:09

Kim Kardashian proglašena muškarcem godine
____________________________
debo nemoj se uvrijediti ali kad bi na ovom forumu birali ženu godine tko zna, možda bi baš tebe izabrali
sudeći po komentarima koje znam pročitati

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Kim Kardashian proglašena muškarcem godine Empty Re: Kim Kardashian proglašena muškarcem godine

Post by prckov 15/11/2023, 12:04

opet otvaras temu zbog mene, evo ti jedan + :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Kim Kardashian proglašena muškarcem godine Empty Re: Kim Kardashian proglašena muškarcem godine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum