ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izraelac u Prištini pljuvao po Srbiji!

Go down

Izraelac u Prištini pljuvao po Srbiji! Empty Izraelac u Prištini pljuvao po Srbiji!

Post by Serbinho-3 12/11/2023, 12:11


Izraelac u Prištini pljuvao po Srbiji! 796890_hazan_ig



https://informer.rs/sport/fudbal/846102/izrael-alon-hazan-takozvano-kosovo-srbija
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27545
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Izraelac u Prištini pljuvao po Srbiji! Empty Re: Izraelac u Prištini pljuvao po Srbiji!

Post by Serbinho-3 12/11/2023, 12:13

Sada ce i ove da vrate kuci u Gazu ili neka igraju Euroleague

po Pristini a ovi treniraju i igraju u Fljamurtariju.

Kada neko nema glavu, nema leka...

Okrenuo situaciju u korist Free Palestina.

:facepalm

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27545
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Izraelac u Prištini pljuvao po Srbiji! Empty Re: Izraelac u Prištini pljuvao po Srbiji!

Post by mentalitet 12/11/2023, 22:11

Serbinho-3 wrote:Sada ce i ove da vrate kuci u Gazu ili neka igraju Euroleague

po Pristini a ovi treniraju i igraju u Fljamurtariju.

Kada neko nema glavu, nema leka...

Okrenuo situaciju u korist Free Palestina.

:facepalm


Milion puta sam se uvjerio da ljubitelji nogometa ili nogometashi bez obzira na pripadnost nekoj naciji nemaju bash puno mozga pa nogomet vishe dozivljavaju kao mjesto za ispoljavanje svojih frustracija nego kao sport koji sluzi za zblizavanje a ne razdvajanje odredjenih naroda.Moram biti pravedan pa napisati da onaj kosharkash Alija (chudno zidovsko ime) dozivljava Srbiju kao svoju jedinu domovinu.Mozda nisam zapamtio dobro ime ali sam negdje citao sto me fakat iznenadilo da jedan zidov tako govori o Srbiji.Eno ih igraju u Srbiji i treniraju kosharku.Valjda zbog toga chovjeka su im to dozvolili.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5239
2020-07-05


Back to top Go down

Izraelac u Prištini pljuvao po Srbiji! Empty Re: Izraelac u Prištini pljuvao po Srbiji!

Post by Serbinho-3 13/11/2023, 06:25

mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:Sada ce i ove da vrate kuci u Gazu ili neka igraju Euroleague

po Pristini a ovi treniraju i igraju u Fljamurtariju.

Kada neko nema glavu, nema leka...

Okrenuo situaciju u korist Free Palestina.

:facepalm


Milion puta sam se uvjerio da ljubitelji nogometa ili nogometashi bez obzira na pripadnost nekoj naciji nemaju bash puno mozga pa nogomet vishe dozivljavaju kao mjesto za ispoljavanje svojih frustracija nego kao sport koji sluzi za zblizavanje a ne razdvajanje odredjenih naroda.Moram biti pravedan pa napisati da onaj kosharkash Alija (chudno zidovsko ime)  dozivljava Srbiju kao svoju jedinu domovinu.Mozda nisam zapamtio dobro ime ali sam negdje citao sto me fakat iznenadilo da jedan zidov tako govori o Srbiji.Eno ih igraju u Srbiji i treniraju kosharku.Valjda zbog toga chovjeka su im to dozvolili.



Avdija je nas, Zufer otac igrao u Zvezdi, otisao u Izrael.

Sin u NBA i Izrael Reprezentacija.

To je iz Jugoslavije otislo.

Ovaj Izraelac, previse prica.

Ne bih sirio pricu, nije vredno, osim konstatacije da

Jevreji i nisu bas tako mudri ili im Siptari podmetnuli

izjavu.

Neka se snalaze i oni, zaigrala mecka i u njihovom

dvoristu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27545
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Izraelac u Prištini pljuvao po Srbiji! Empty Re: Izraelac u Prištini pljuvao po Srbiji!

Post by michaellcmacha 13/11/2023, 09:14

mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:Sada ce i ove da vrate kuci u Gazu ili neka igraju Euroleague

po Pristini a ovi treniraju i igraju u Fljamurtariju.

Kada neko nema glavu, nema leka...

Okrenuo situaciju u korist Free Palestina.

:facepalm


Milion puta sam se uvjerio da ljubitelji nogometa ili nogometashi bez obzira na pripadnost nekoj naciji nemaju bash puno mozga pa nogomet vishe dozivljavaju kao mjesto za ispoljavanje svojih frustracija nego kao sport koji sluzi za zblizavanje a ne razdvajanje odredjenih naroda.Moram biti pravedan pa napisati da onaj kosharkash Alija (chudno zidovsko ime)  dozivljava Srbiju kao svoju jedinu domovinu.Mozda nisam zapamtio dobro ime ali sam negdje citao sto me fakat iznenadilo da jedan zidov tako govori o Srbiji.Eno ih igraju u Srbiji i treniraju kosharku.Valjda zbog toga chovjeka su im to dozvolili.
pa dobro šupčino kako to da si ti pun simpatija za izrode koji gotive srbiju i srbadiju a nisi srbin... kak ti nije neugodno što se sramiš samog sebe i svog pa kakvo god bilo

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Izraelac u Prištini pljuvao po Srbiji! Empty Re: Izraelac u Prištini pljuvao po Srbiji!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum