ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusija: Izraelske opaske o nuklearnoj opciji za Gazu otvaraju ‘veliki broj pitanja’

Go down

Rusija: Izraelske opaske o nuklearnoj opciji za Gazu otvaraju ‘veliki broj pitanja’ Empty Rusija: Izraelske opaske o nuklearnoj opciji za Gazu otvaraju ‘veliki broj pitanja’

Post by Eroo Tue 7 Nov - 19:06

Rusija: Izraelske opaske o nuklearnoj opciji za Gazu otvaraju ‘veliki broj pitanja’ 10

https://balkans.aljazeera.net/news/world/2023/11/7/rusija-izraelski-opaske-o-nuklearnoj-opciji-za-gazu-otvaraju-veliki-broj-pitanja
Eroo
Eroo

Posts : 74813
2016-07-22


Back to top Go down

Rusija: Izraelske opaske o nuklearnoj opciji za Gazu otvaraju ‘veliki broj pitanja’ Empty Re: Rusija: Izraelske opaske o nuklearnoj opciji za Gazu otvaraju ‘veliki broj pitanja’

Post by Eroo Tue 7 Nov - 19:08

Sasvim suproto, otvara "veliki broj odgovora", a među njima, gle apsurda, nije Gaza.
Da pogađamo tko je, da vas čujem.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74813
2016-07-22


Back to top Go down

Rusija: Izraelske opaske o nuklearnoj opciji za Gazu otvaraju ‘veliki broj pitanja’ Empty Re: Rusija: Izraelske opaske o nuklearnoj opciji za Gazu otvaraju ‘veliki broj pitanja’

Post by Eroo Tue 7 Nov - 20:13

Jedino u što sam sasvim siguran je to da je Israel jedina država koja bi 
u određenoj situaciji i u potrijebio nuklearno oružje. Ne bih sad to naširoko
objašnjavao ali je tako. 
Pitanja oko toga je li u posjedu nuklearnih glava su mi totalno bedasta.
Isto tako mi je bedasto i pomisliti da bi nuklearnu bombu koristio u Gazi.
Eroo
Eroo

Posts : 74813
2016-07-22


Back to top Go down

Rusija: Izraelske opaske o nuklearnoj opciji za Gazu otvaraju ‘veliki broj pitanja’ Empty Re: Rusija: Izraelske opaske o nuklearnoj opciji za Gazu otvaraju ‘veliki broj pitanja’

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum