ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 4 Feb - 21:55

betty.boop wrote:meni je decko pricao kako su ih jednom probudili u sred noci, puna ratna sprema i ajmo gurat zgradu

kad su zavrsili :D i legli natrag u krevet, opet zovu da su previse pogurali i da ju vrate malo nazad :D


uzbuna... :)
redovna pojava u vojsci, to mi je najteze padalo. 

iznosi ceo magacin negde, postavljaj montiraj skalamerija i ostale pizdarije-i nakon 5-6 sati razmontiraj i vracaj sve to u skladiste i kockaj skladiste, kockaj kasetu...  :_|

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Thu 4 Feb - 21:56

betty.boop wrote:
veber wrote:
betty.boop wrote:ja bi volila da sam mogla bit u vojsci :D
Nije to kao u filmovima.
Moja frendica, sgt-ripley je bila. Tesko je muskarcu, a jos teze zeni. Uopce nije kao u filmovima.
Pogotovo ne u ratu.

a znam bokte :D

zelim rec da bi volila dozivit taj spoj muke i zayebancije u isto vrijeme
(bila sam u borongaju nakratko :D)

ne pricam o ratu sad, ne
Hmmmmm, da. Ima nekaj u tebi.
Pridruzi nam se na rostilju, pola su vojnici, ex, druga polovica picke :)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Thu 4 Feb - 21:56

GRAVEDIGGER wrote:
kic wrote:
GRAVEDIGGER wrote:
kic wrote:vojska kao i sva sranja, su samo dobra zbog prijateljstava i poznanstava koje stvoriš.. ovo ostalo je sve iskorištavanje.

nije tacno, nauci te da prezivis, osposobi te i osamostali te, nauci te da trpis pritisak, nauci te da cenis i postujes ljude drugacijeg profila...

a dobro, tvoje gledište, ja sam htio isto biti ročnik i išao sam na te pripreme i da faks upišem uz to, i ono, pa to je sranje i na kraju prođu djeca pukovnika što god ti pokazao, bilo mi je dugo žao ali sad kad gledam, bolje da nisam upao..

tada se placalo kod vas kada si isao na dobrovoljno sluzenje? kod nas se placa 70% plate vojnika po ugovoru, seljaci se tukli ko ce da sluzi dobrovoljno 3 meseca... :D

pa ista stvar i kod nas, pa raširena je teorija da se u vojsku i policiju (svaka im čast) ali tamo se regrutira mladež bez previše sivih stanica kako ne bi radili nered u društvu već da rade za društvo, što je pametno u stvari, ugl pola ljudi što znam je tamo završilo a padalo masovno psiho testove više puta, da ga jebeš nadam se da neće nikad zaratiti jer ove generacije su uistinu lošije od onih prije, a možda i bolje da je tako..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Thu 4 Feb - 21:57

veber wrote:
betty.boop wrote:
veber wrote:
betty.boop wrote:ja bi volila da sam mogla bit u vojsci :D
Nije to kao u filmovima.
Moja frendica, sgt-ripley je bila. Tesko je muskarcu, a jos teze zeni. Uopce nije kao u filmovima.
Pogotovo ne u ratu.

a znam bokte :D

zelim rec da bi volila dozivit taj spoj muke i zayebancije u isto vrijeme
(bila sam u borongaju nakratko :D)

ne pricam o ratu sad, ne
Hmmmmm, da. Ima nekaj u tebi.
Pridruzi nam se na rostilju, pola su vojnici, ex, druga polovica picke :)

ocelsemocpucat ? :shy
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 4 Feb - 21:58

kic wrote:
GRAVEDIGGER wrote:
kic wrote:
GRAVEDIGGER wrote:
kic wrote:vojska kao i sva sranja, su samo dobra zbog prijateljstava i poznanstava koje stvoriš.. ovo ostalo je sve iskorištavanje.

nije tacno, nauci te da prezivis, osposobi te i osamostali te, nauci te da trpis pritisak, nauci te da cenis i postujes ljude drugacijeg profila...

a dobro, tvoje gledište, ja sam htio isto biti ročnik i išao sam na te pripreme i da faks upišem uz to, i ono, pa to je sranje i na kraju prođu djeca pukovnika što god ti pokazao, bilo mi je dugo žao ali sad kad gledam, bolje da nisam upao..

tada se placalo kod vas kada si isao na dobrovoljno sluzenje? kod nas se placa 70% plate vojnika po ugovoru, seljaci se tukli ko ce da sluzi dobrovoljno 3 meseca... :D

pa ista stvar i kod nas, pa raširena je teorija da se u vojsku i policiju (svaka im čast) ali tamo se regrutira mladež bez previše sivih stanica kako ne bi radili nered u društvu već da rade za društvo, što je pametno u stvari, ugl pola ljudi što znam je tamo završilo a padalo masovno psiho testove više puta, da ga jebeš nadam se da neće nikad zaratiti jer ove generacije su uistinu lošije od onih prije, a možda i bolje da je tako..


rekao sam i beti, kod nas su primali razne seljake i seljancure samo sto im je neki stric, deda itd., prijatelj, komsija general ili general u penziji...
ujutro na gimnastici 3 skleka ne mogu da urade.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Thu 4 Feb - 22:01

GRAVEDIGGER wrote:
kic wrote:
GRAVEDIGGER wrote:
kic wrote:
GRAVEDIGGER wrote:
kic wrote:vojska kao i sva sranja, su samo dobra zbog prijateljstava i poznanstava koje stvoriš.. ovo ostalo je sve iskorištavanje.

nije tacno, nauci te da prezivis, osposobi te i osamostali te, nauci te da trpis pritisak, nauci te da cenis i postujes ljude drugacijeg profila...

a dobro, tvoje gledište, ja sam htio isto biti ročnik i išao sam na te pripreme i da faks upišem uz to, i ono, pa to je sranje i na kraju prođu djeca pukovnika što god ti pokazao, bilo mi je dugo žao ali sad kad gledam, bolje da nisam upao..

tada se placalo kod vas kada si isao na dobrovoljno sluzenje? kod nas se placa 70% plate vojnika po ugovoru, seljaci se tukli ko ce da sluzi dobrovoljno 3 meseca... :D

pa ista stvar i kod nas, pa raširena je teorija da se u vojsku i policiju (svaka im čast) ali tamo se regrutira mladež bez previše sivih stanica kako ne bi radili nered u društvu već da rade za društvo, što je pametno u stvari, ugl pola ljudi što znam je tamo završilo a padalo masovno psiho testove više puta, da ga jebeš nadam se da neće nikad zaratiti jer ove generacije su uistinu lošije od onih prije, a možda i bolje da je tako..


rekao sam i beti, kod nas su primali razne seljake i seljancure samo sto im je neki stric, deda itd., prijatelj, komsija general ili general u penziji...
ujutro na gimnastici 3 skleka ne mogu da urade.

ma živo mi se jebe, eto im vojska, na kraju kad se brani, svi brane..

najgore je kad ne ustaneš brzo pa ih se već desetak izredalo na jednom wcu, ma biži :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Thu 4 Feb - 22:05

GRAVEDIGGER wrote:
veber wrote:
kic wrote:vojska kao i sva sranja, su samo dobra zbog prijateljstava i poznanstava koje stvoriš.. ovo ostalo je sve iskorištavanje.
Vojska je stroj za ubijanje. Sluzi samo tome. Nije CoD niti slicne pizdarije.
Dobijes oruzje i ubijas s njim. 
Samo tome sluzi vojska.

Naravno, neki odu u minkensku bojnu pa se vrnu kada grmljavina prode.


si sluzio ti je-ne-a?
Jok ti si.
Jebote pet vojski promjenio, znamenja.
Jna
Rezerva milicije
Zng
Vojna policija
HV

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 4 Feb - 22:06

veber wrote:
GRAVEDIGGER wrote:
veber wrote:
kic wrote:vojska kao i sva sranja, su samo dobra zbog prijateljstava i poznanstava koje stvoriš.. ovo ostalo je sve iskorištavanje.
Vojska je stroj za ubijanje. Sluzi samo tome. Nije CoD niti slicne pizdarije.
Dobijes oruzje i ubijas s njim. 
Samo tome sluzi vojska.

Naravno, neki odu u minkensku bojnu pa se vrnu kada grmljavina prode.


si sluzio ti je-ne-a?
Jok ti si.
Jebote pet vojski promjenio, znamenja.
Jna
Rezerva milicije
Zng
Vojna policija
HV


a gde si sluzio?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Thu 4 Feb - 22:08

betty.boop wrote:

ocelsemocpucat ? :shy
Tebe puknem uvijek. Samo reci gdje i kada.
No frks.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Thu 4 Feb - 22:09

veber wrote:
betty.boop wrote:

ocelsemocpucat ? :shy
Tebe puknem uvijek. Samo reci gdje i kada.
No frks.

alo e :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 4 Feb - 22:09

veber wrote:
betty.boop wrote:

ocelsemocpucat ? :shy
Tebe puknem uvijek. Samo reci gdje i kada.
No frks.


alo decko, polako....  bounce
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Thu 4 Feb - 22:10

veber wrote:
betty.boop wrote:

ocelsemocpucat ? :shy
Tebe puknem uvijek. Samo reci gdje i kada.
No frks.

mda, za opalit stiklom u medjunozje mi ni ne treba vatreno oruzje
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 4 Feb - 22:10

betty, a jel si stalno u stiklama? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Thu 4 Feb - 22:11

GRAVEDIGGER wrote:betty, a jel si stalno u stiklama? :D

samo kad idem u lov :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 4 Feb - 22:13

graaau.... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Thu 4 Feb - 22:14

kic wrote:
veber wrote:
betty.boop wrote:

ocelsemocpucat ? :shy
Tebe puknem uvijek. Samo reci gdje i kada.
No frks.

alo e :D
Viđe pastuha.
Neka mi beti da ban, vi vucici ohladite.
Pitala je, odgovorio sam.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Thu 4 Feb - 22:15

Dama se obranila i bez vas :P

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Thu 4 Feb - 22:15

ma ne dam ti ni ban :^0
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Thu 4 Feb - 22:17

betty.boop wrote:ma ne dam ti ni ban :^0
E, sramote. Ni ban nemrem spusit :)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Thu 4 Feb - 22:30

lako za betty, našamara i mene i vracalu, ali stari e-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 4 Feb - 22:34

ma beti mene volee, i potajno se lozi na mene... :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum