ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 22 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 2/2/2016, 13:32

ili lejdi :D

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 22 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/2/2016, 13:33

Nije....modra,betty ili Veg  :W
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 22 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 2/2/2016, 13:34

beti, onda.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 22 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 2/2/2016, 13:42

haha :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48024
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 22 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/2/2016, 14:33

kakva 2 dana, brt! poginuo sam!  :_|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 22 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/2/2016, 16:50

kic wrote:htio sam reći, ovo tvoje sa simpatijama je baš školski ono :D kad se sjetim onih leksikona pa uvijek ona stranica, tko ti je simpatija, najčitanija stranica uvijek, jednom smo ja i prijatelj napravili obrnuti leksikon, tko ti je neprijatelj i sl :^^

ma to je ekstrem, možeš biti sve što želiš, 40 godišnji muškarac koji misli da je 12godišnja transeksualna djevojčica - nisam izmislio ovo stvarno sam čitao o ovome :D

nemam šta priznati :P

bolje bi bilo da sam napisao da si zaljubljen,osjecas leptirice, te amo ? :^0

Mora da je autor to pisao dok je slusao korn ^^

dakle , ne boj se,  oslobodi se okova werthera
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 22 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 2/2/2016, 18:45

zvaljo sam i ljubio frisko probodenu ljevu sisu ...bio sam i podrska pri probijanju...aj da ito dozivim volim skupljati zivotna iskustva  ...tihi kolekcionar ... drzo sam je romanticno za rukiciu da je manje boli ...hm probit ce i drugu to je vec gotova stvar ..nisam nista posebno preduzeo pito sam kolegicu sa kata nize kakve filmove voli i dali je nekada za kino aki neki film naleti i rekla je vidimo ...pa vidimo zaista narednih dana bit ce zanimljivo u glavnom.

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 22 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 2/2/2016, 18:55

samo je fazon sto joj valja reci unaprijed za nogiranje iz stana...i kada  ...a placala je kiriju uredno ...i dati joj neki rok od mjesec dva da se preseli kod mame tate kod sestre ...vec vidim lom sto me ocekuje narednih dana :x


Last edited by wolverine on 2/2/2016, 18:56; edited 1 time in total (Reason for editing : ...)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 22 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 2/2/2016, 19:03

tuzna situacija ...valjda brzo prodje ...



Last edited by wolverine on 2/2/2016, 19:08; edited 1 time in total (Reason for editing : sad but true)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 22 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/2/2016, 19:06

KBK
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 22 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/2/2016, 19:59

Večer forumaši :)

Vidjeh da se nešto pisalo o spol-rod dihotomiji pa sam to namjeravala prokomentirati, ali sam toliko premorena i crknuta da bih se valjda prije samodokinula nego uvukla u bilo kakvu, makar i najpitomiju moguću, raspravu  :^0

Čeka me još zilijun stvari za obaviti večeras, a sve što želim je skuhati čaj i vegetirati nakon dugog, predugog dana :_|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 22 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/2/2016, 20:01

dobro vegeta, iskuliraj-dobro ce ti doci...  cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 22 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 2/2/2016, 20:19

Zagy wrote:Nije....modra,betty ili Veg  :W

ili zagi, med... zauzete, ali ne i oduzete ?!
:D



neki čudan dan, svaki je takav otkako je ovako odvratno nenormalno zatoplilo... svi nešto kukaju   :_|
trbuh rasturao ko nikad, treskavica i zima pored
iscrpljena sam, a on i dalje udara


imam posla, a nemam snage ni želje odradit to :_|

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 22 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/2/2016, 20:21

cccc, samo kukas... :p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 22 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 2/2/2016, 20:23

e paaaaaa, da si ti na mom mjestu, još više bi kukao :jezicina: :raspa

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 22 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/2/2016, 20:49

Oprala suđe, oribala kuhinju i kupaonu, uključila veš mašinu koja će prati nešto manje od 3 sata + 1 sat sušenja... Nikad neću otići spavati. Nikad! :_|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 22 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/2/2016, 21:17

modra wrote:e paaaaaa, da si ti na mom mjestu, još više bi kukao :jezicina: :raspa


sreco, da si ti bila na mom mestu-u banju bi te poslali...  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 22 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/2/2016, 21:18

De dobro je modra!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 22 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/2/2016, 22:54

U kikindi spasoje  B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 22 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/2/2016, 22:56

Umor je overrated i so last year ^^
Iz dezure pod tus te na spicu biti vidjen ^^
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 22 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 2/2/2016, 23:06

ma opasan si...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 22 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum