ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 31/1/2016, 19:18

Lady_D wrote:
veber wrote:
Lady_D wrote:To je tako lijepo :)
Pa je. Vise se vidim i cujem s burazima nego s bivsima.
Pa sta se imas cuti s bivsima :D
Djeca!
S onima s kojima nemam djecu niti se ne cujem, a polako kako postaju svoji ljudi necu se ni s njima. Zenama. Tehnicko pitanje. Nikaj drugo.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 31/1/2016, 19:21

Lady_D wrote:Jel sejecas kada je pas skoro ugrizao malu a ova govori mami od male da je to mozda zato jer je njeno dijete umorno pa malo pretjeruje?

Kasnije je taj pas gurnuo malu i mala glavom u kuhinjski elem. Bilo je vristanja i plakanja. Pas i dalje na nju... A dijete psa ni taknulo nije.

Na kraju sveki sapce psu: jos malo pa ces ti svoj mir imati

:D :D

sjećam!
legenda :))

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/1/2016, 19:26

:popcorn :popcorn :popcorn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 31/1/2016, 19:27

ali kako se i neki ljudi vole brinut o drugim ljudima, šta oni rade, koliko čega troše, koliko čega kupuju, koliko čega imaju.. isto mi zna nabrajat to, podjebavajući, na način koji mrzim.. namjerno..
mrzim jer radi ono što zna da mrzim
i  ide samo na to da me izbaci iz takta i da vidi kako sam bijesna u sebi.. obožava to..

meni nikad u životu nije pala na pamet ideja da nekome brojim nešto i pametujem.. zašto bih to?
ne da mi se, nemam tu potrebu

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/1/2016, 19:33

a sto se lepo ne odvojis?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/1/2016, 19:34

Da... Ako ikako ima mogucnosti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 31/1/2016, 19:40

Lady_D wrote:Da... Ako ikako ima mogucnosti
Mogucnosti su oko nas, samo ih zreba prigrabit.
No svi bi htjeli biti posteni i jebeni, a to ne ide.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/1/2016, 19:41

Modra je potencijalni serijski ubojica  :sherlock
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 31/1/2016, 19:41

a dobro, nismo baš svaki dan cijeli dan skupa

najgore je što mrzim bit posvađana.. ne mogu ja to, gadi mi se! ja sam očito tip koji trpi i guta sve do iznemoglosti
ja ću sad počet normalno za koji dan, ignor sve ovo što je bilo.. znam se

jednom, prije oko 6 godina, nismo pričale neka 2 dobra mjeseca
al  je u tom periodu bila luuda :| kao divljakuša
jednom je tata došao pored mene leć da me utješi, pitao jel me opet zezala i p* joj materina, u tom stilu
to je jedan od rijetkih trenutaka kad je baš od srca prišao, baš mu je bilo stalo i vidio je koliko me zlostavljala :)

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 31/1/2016, 19:42

a glete mog majnkrafta afro 
UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 IMG_0608-Small

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 31/1/2016, 19:44

kikindass_je_moja_kuja wrote:Modra je potencijalni serijski ubojica  :sherlock
ma jednom ću od njih svih napravit gulaš

hahaaaaaaa

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 31/1/2016, 19:44

medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/1/2016, 19:50

Jede mi se nesto slatko...

Ili modrine pizzete
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 31/1/2016, 19:51

samo ću još nešto reć, kad me krenulo pljuvanje! :D

nije istina da smo mi mlađi razmaženi! ajme, kako to nije istinaaaaaaaa, koja je to zabluda najveća na svijetu
i sama sam glupačetina do nedavno bila uvjerena u to.. oh!
pa ja osim što nisam imala pravo glasa ni onu minimini trunčicu, još je sve bilo njeno.. dijelile smo sobu u kojoj je sve bilo njeno i to mi je svakodnevno nabijala na nos


mama se u njenoj  sobi nije smjela pojavit samo tako.. morala je navečer kucat, a ne da bi kao meni sjedila svaku večer bez iznimke za računalom s obavezno upaljenim svjetlom koje mi smeta dok pokušavam zaspat i sve bi dala da jednom zaspem u mraku bez škripanja stolice i njenog kašlja taman kad zaspim
a meni glupači još žao njoj ugasit svjetlo da se ne muči  u mraku
tako mi i treba, na kraju krajeva

i to kažem lijepo i mirno da je nepravda, ali džabe!
molim ju da mi ugasi svjetlo, a moli ona mene da još samo malo ostane upaljeno, brzo će ona van.. aha aha..

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/1/2016, 19:57

Destroy everything that hurts you ^^
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/1/2016, 19:59

I ja i brat Smo djelili sobu i isto mi je radio, isto identicno.... Na kraju su starci dnevni pretvorili njemu u sobu jer su vidjeli da to sve lose utjece na moje zdravlje paihicki i fizIcki

Tata je tada jedini put rekao bratu da se pazi ako mi se ista dogodi...ne u tom smislu da ce mu nesto napravit vec da mu da do znanja sta mi radi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/1/2016, 20:01

a koliko je stariji burazer od tebe?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 31/1/2016, 20:02

e da, da ne govorim kako je mene većina teta  i stričeva smatrala, a možda još uvijek, zločestom, onom negativnom sestrom koja prkosi, bila sam ona sestra koja je uvijek kriva.. pa bi onda još i oni na mene
ne moš vjerovat, uvijek se okome na mene, a ja tu najmanje kriva, nego kad nju zeza npr. dečko, onda sam ja krivac za sve, što postojim i tako to


idem tlak izmjerit ;) :D
sve mi se sad vratilo, bemu

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 31/1/2016, 20:03

Lady_D wrote:I ja i brat Smo djelili sobu i isto mi je radio, isto identicno.... Na kraju su starci dnevni pretvorili njemu u sobu jer su vidjeli da to sve lose utjece na moje zdravlje paihicki i fizIcki

Tata je tada jedini put rekao bratu da se pazi ako mi se ista dogodi...ne u tom smislu da ce mu nesto napravit vec da mu da do znanja sta mi radi

dobro da bar nekad otvore oči u svemu tome..

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/1/2016, 20:06

modra wrote:e da, da ne govorim kako je mene većina teta  i stričeva smatrala, a možda još uvijek, zločestom, onom negativnom sestrom koja prkosi, bila sam ona sestra koja je uvijek kriva.. pa bi onda još i oni na mene
ne moš vjerovat, uvijek se okome na mene, a ja tu najmanje kriva, nego kad nju zeza npr. dečko, onda sam ja krivac za sve, što postojim i tako to


idem tlak izmjerit ;) :D
sve mi se sad vratilo, bemu


izgleda da ti moras da naucis da ne das na sebe. treba biti fer i nekada priznati gresku, ali ako nekada smatras da si ispravna-moras onda da teras stvari do kraja... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/1/2016, 20:06

GRAVEDIGGER wrote:a koliko je stariji burazer od tebe?
8 god i 10mje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum