ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 7 of 50 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Sat 30 Jan - 20:49

Vegvísir wrote:
:^0 :^0 :^0

Mislim, žao mi je ako si se ozlijedila pri padu i sve to skupa, al' fakat je presmiješna priča i kraljica si nad kraljicama :^0 :^0 :x
pijance bog čuva.
meni se kompić mrtav pijan strovalio u vrtaču i nikaj mu nije bilo.
još je pjevao sam spetljan u kupinama.
da je bio trezan živ bi se polomio.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 30 Jan - 20:49

betty.boop wrote:
imala sam modricetinu velicine teniske loptice mjesecima nakon toga
ali i slomljeno srce, ubila sam se ko stoka taj dan :D

trebam dobit 2.2.


Modrica je prošla, al' zato i dalje imaš super priču za podijeliti. :D :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 30 Jan - 20:49

preterujem sa hranom, to je kada pristanem na nanin nagovor da mi nana spakuje hranu za kod kuce....  :cry
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Sat 30 Jan - 20:50

betty.boop wrote:

trebam dobit 2.2.
taman ti do mog ročkasa prođe.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sat 30 Jan - 20:51

GRAVEDIGGER wrote:preterujem sa hranom, to je kada pristanem na nanin nagovor da mi nana spakuje hranu za kod kuce....  :cry

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Grandma_a7d9d0_3705225
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 30 Jan - 20:51

GRAVEDIGGER wrote:
Vegvísir wrote:Isuse, dobro ste me sjetile da nisam unijela u aplikaciju na mobu da sam jučer dobila mengu


:^0 :^0 :^0

zar postoji aplikacija za to?!

Aha, koristim istu Period Diary aplikaciju zadnjih 4-5 godina i u dan mi točno izračuna kad trebam dobiti, kad ovuliram, kad su plodni i neplodni dani, ma sve. Ima čak opciju da ti ako si se taj dan seksala stavi malo crveno srce pokraj datuma, al' to mi je ipak malce too much. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 30 Jan - 20:51

a daaj..  bounce

super smo king

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 30 Jan - 20:53

veber wrote:
Vegvísir wrote:
:^0 :^0 :^0

Mislim, žao mi je ako si se ozlijedila pri padu i sve to skupa, al' fakat je presmiješna priča i kraljica si nad kraljicama :^0 :^0 :x
pijance bog čuva.
meni se kompić mrtav pijan strovalio u vrtaču i nikaj mu nije bilo.
još je pjevao sam spetljan u kupinama.
da je bio trezan živ bi se polomio.

Ima nešto s tom konstatacijom.
Ali tad te alkohol otupi pa i ne osjetiš neku bol. Danak plaćaš sutra. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 30 Jan - 20:55

Vegvísir wrote:
GRAVEDIGGER wrote:
Vegvísir wrote:Isuse, dobro ste me sjetile da nisam unijela u aplikaciju na mobu da sam jučer dobila mengu


:^0 :^0 :^0

zar postoji aplikacija za to?!

Aha, koristim istu Period Diary aplikaciju zadnjih 4-5 godina i u dan mi točno izračuna kad trebam dobiti, kad ovuliram, kad su plodni i neplodni dani, ma sve. Ima čak opciju da ti ako si se taj dan seksala stavi malo crveno srce pokraj datuma, al' to mi je ipak malce too much. :^0


eto, to ti je dobra kontracepcija...  geek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sat 30 Jan - 20:56

Vegvísir wrote:

Ima čak opciju da ti ako si se taj dan seksala stavi malo crveno srce pokraj datuma, al' to mi je ipak malce too much. :^0

mda, bilo bi fora da pise "you dirty little slut"  :^0
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 30 Jan - 20:58

betty.boop wrote:
GRAVEDIGGER wrote:preterujem sa hranom, to je kada pristanem na nanin nagovor da mi nana spakuje hranu za kod kuce....  :cry

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Grandma_a7d9d0_3705225


da prodje jos sutra, od ponedeljka okrecemo novi list...  afro
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 30 Jan - 21:03

GRAVEDIGGER wrote:
Vegvísir wrote:
GRAVEDIGGER wrote:
Vegvísir wrote:Isuse, dobro ste me sjetile da nisam unijela u aplikaciju na mobu da sam jučer dobila mengu


:^0 :^0 :^0

zar postoji aplikacija za to?!

Aha, koristim istu Period Diary aplikaciju zadnjih 4-5 godina i u dan mi točno izračuna kad trebam dobiti, kad ovuliram, kad su plodni i neplodni dani, ma sve. Ima čak opciju da ti ako si se taj dan seksala stavi malo crveno srce pokraj datuma, al' to mi je ipak malce too much. :^0


eto, to ti je dobra kontracepcija...  geek

Ne bih se baš ni u to pouzdala pretjerano, pogotovo ako osoba nema potpuno pravilan i ustaljen ciklus, a čak i u takvim slučajevima je moguće da se ciklus malo pošemeri. :)

A osim toga, ne mogu ni zamisliti da sam s nekim u vezi i da strpljivo čekamo samo neplodne dane i to je to. Zatvaraj dućan do idućih. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 30 Jan - 21:06

betty.boop wrote:
Vegvísir wrote:

Ima čak opciju da ti ako si se taj dan seksala stavi malo crveno srce pokraj datuma, al' to mi je ipak malce too much. :^0

mda, bilo bi fora da pise "you dirty little slut"  :^0

:^0 :^0


Aplikacija na sestrinom mobu je dosta brutalnija. Ako ti kasni jedan dan, odmah ti iskoči poruka: Your period is 1 day late. Pregnant? Nema okolišanja. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 30 Jan - 21:50

Vegvísir wrote:
GRAVEDIGGER wrote:
Vegvísir wrote:Isuse, dobro ste me sjetile da nisam unijela u aplikaciju na mobu da sam jučer dobila mengu


:^0 :^0 :^0

zar postoji aplikacija za to?!

Aha, koristim istu Period Diary aplikaciju zadnjih 4-5 godina i u dan mi točno izračuna kad trebam dobiti, kad ovuliram, kad su plodni i neplodni dani, ma sve. Ima čak opciju da ti ako si se taj dan seksala stavi malo crveno srce pokraj datuma, al' to mi je ipak malce too much. :^0

Ja izgleda jedina unesem srce? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 30 Jan - 21:52

Meni se pokaze kondomcic a ne srce
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 30 Jan - 22:01

Zagy wrote:
Vegvísir wrote:
GRAVEDIGGER wrote:
Vegvísir wrote:Isuse, dobro ste me sjetile da nisam unijela u aplikaciju na mobu da sam jučer dobila mengu


:^0 :^0 :^0

zar postoji aplikacija za to?!

Aha, koristim istu Period Diary aplikaciju zadnjih 4-5 godina i u dan mi točno izračuna kad trebam dobiti, kad ovuliram, kad su plodni i neplodni dani, ma sve. Ima čak opciju da ti ako si se taj dan seksala stavi malo crveno srce pokraj datuma, al' to mi je ipak malce too much. :^0

Ja izgleda jedina unesem srce? :D

Ma jesam stavila par puta tad kad sam skinula aplikaciju, just for fun, al' nakon tih par puta mi je postalo bezveze. K'o da vodim evidenciju.  :D
A sad sam trenutno u bespartnerskoj nesnošajnoj fazi tak' da ne stavljam nigdje ništa. :^0 :^0

Lady, tvoja aplikacija ima i poučnu ulogu; odmah podsjeća da koristiš kondom i prakticiraš safe sex. :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 30 Jan - 22:25

Pita me dok unosim jeli bio zasticen ili ne :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 30 Jan - 23:26

Kako se zovu te aplikacije?

Ja imam Lumiu, dakle Microsoft.


Iako, ti kalendari su potpuno nepouzdani sami za sebe. Pretpostavljam da računaju ovulaciju školski, sredinom ciklusa, a to kod dosta žena nije slučaj.

Kalendar + mjerenje bazalne temperature ili kalendar + lh trakice već daje potpuniju sliku.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 30 Jan - 23:34

Period Diary je ova koju ja imam.

U ovoj aplikaciji računa tako školski ako ne uneseš vlastite podatke (dužina ciklusa, trajanje menge, kad ti počinje ovulacija) u postavke prema kojima će računati. Ali kao što rekoh prije, svejedno ne bih baš vjerovala tome. Za ostalo nabrojano bih bila prelijena. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sat 30 Jan - 23:47

ma kakve aplikacije, kako kaze longi - samo trpaj ! :^0
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 30 Jan - 23:53

Meni aplikacija služi iz najpriprostijeg mogućeg razloga -  da ne zaboravim kad trebam dobiti sljedeću mengu. :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 50 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum