ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muslimanska droljetina Annalena Baerbock

Go down

Muslimanska droljetina Annalena Baerbock Empty Muslimanska droljetina Annalena Baerbock

Post by RayMabus Sat 4 Nov - 11:17

Stranka posrće, optužena za tjeranje glasača na krajnju desnicu, piše New York Times u velikoj analizi. Zeleni su ušli u vladu 2021. s najboljim izbornim rezultatom u svojoj povijesti, etablirajući se po prvi put kao prava mainstream stranka s potencijalom da jednog dana dobiju i mjesto kancelara. Dobili su pet ministarstava - ministarstvo vanjskih poslova (Annalena Baerbock), i ministarstvo gospodarstva, kojem je na čelu Robert Habeck. No ruska invazija na Ukrajinu, sve veće cijene energije i niz pogrešnih koraka zaustavili su im zamah.

Danas se na Zelene općenito gleda kao na kočnicu vladi socijaldemokratskog kancelara Olafa Scholza: po jednoj anketi vlada uživa samo 19 posto podrške. Zeleni su meta oštrih napada i unutar koalicije. Kritičari smatraju da su Zeleni pretjerali, i svojim ekološkim elitizmom otjerali mnoge birače u zagrljaj krajnje desnice. Zeleni su tako postali javni neprijatelj, kaže Sudha David-Wilp, direktor berlinskog ureda njemačkog Marshallovog fonda.

Scholz krivi Zelene za rasulo: Rusi su ih prisilili na drastičan zaokret, postali su javni neprijatelj

Pozdravlja te Komšić kurvo balijska.

Napomena za one koji ne znaju o čemu pričam: Ona je ministrica vanjskih poslova Njemačke i upravo je ona glasala na onom sastanku EU da se odjebe zahtjev Hrvatske koja se s pravom žali na balijsko preglasavanje. Istovremeno isti dan je imala sastanak s Biserom Turković koja je kadar SDA i tad je bila ministrica vanjskih poslova i odma sutradan nakon tog sastanka ministara vanjskih poslova EU di je Hrvatskoj rekla da odjebe najavila je i svoju posjetu Sarajevu.

Balijko usrana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Muslimanska droljetina Annalena Baerbock Empty Re: Muslimanska droljetina Annalena Baerbock

Post by Serbinho-3 Sat 4 Nov - 11:30


Pa ti ponavljas moje reci ili da nacrtamo opet...

Jedna Hriscanska Zemlja u Hriscanskoj Evropi, ima manje

prava od Muslimanske zemlje u Hriscanskoj Evropi.

Sada, da li jedna ne Muslimanska zemlja na Muslimanskom

kontinentu ili sredini, ima vise prava od Muslimanske zemlje?

Zamisli jos i bombardovanje, rusenje Dzamija, pisanje i

kenjanje po istim u ime Slobode nekih medju Muslimanima.

Zanima me Osama bin Laden, sta bi imao da kaze po

tom pitanju i da njegovo misljenje.

Prolazio sam pored te Dzamije u Cikagu, da sam

pokucao, ne verujem da bi me odbio.

EU zemlja, ima manje prava od ne EU

zemlje.

Ovde se cuje samo njihov glas po medijima,

ostali iz Bosne ubice, manijaci i djavoli.

Kada su u Evropi, onda levica i Neo Liberali

a van Evrope Islamizam.

Nadju lude Bujde i odmah u ZG kada je bilo

oko Banjske.

Neki ne shvataju ni gde se nalaze.

Albanija isto kao Muslimanska zemlja, nikad

EU nece videti a Kosovo i Rusija su samo izgovor.

Ovako kao stite ih, ali sto dalje od nase kuce i

na stetu tih oko vas.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Muslimanska droljetina Annalena Baerbock Empty Re: Muslimanska droljetina Annalena Baerbock

Post by RayMabus Sat 4 Nov - 11:34

Tvoj problem je šta si ti nitko dok sam ja ipak anđeo Prijestolnik.

Fino digla ručicu na tom sastanku EU i rekla Hrvatskoj koja je članica EU i jedina ima granicu s BiH i s pravom se žali da će ona opet Komšića i podržava sarajevsku čaršiju i čika Putin joj odma par dana nakon toga napao Ukrajinu i sad JEDU GOVNA.

Shvati da si ti nitko a da sam ja Bog i batina na fizičkoj ravni.

Idemo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Muslimanska droljetina Annalena Baerbock Empty Re: Muslimanska droljetina Annalena Baerbock

Post by RayMabus Sat 4 Nov - 11:36

Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Muslimanska droljetina Annalena Baerbock Empty Re: Muslimanska droljetina Annalena Baerbock

Post by RayMabus Sat 4 Nov - 15:48

RayMabus wrote:
Tvoj problem je šta si ti nitko dok sam ja ipak anđeo Prijestolnik.

Shvati da si ti nitko a da sam ja Bog i batina na fizičkoj ravni.

Mislim netko si da ne ispadne da te ponižavam ili obezvrijeđujem nego jednostavno nisi ja. To je poanta mog upisa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Muslimanska droljetina Annalena Baerbock Empty Re: Muslimanska droljetina Annalena Baerbock

Post by mentalitet Sat 4 Nov - 19:48

Schwapska droljetina koju za pichku drze cionisti pa ni pishat ne ide bez njihovog odobrenja.Obichni schwabe cute i trpe chekajuci momenat da se zidovima najebu opet matere.Do sada su imali zashtitu rusa i amera od sada ne mogu vishe rachunati na ruse i mislim da bi ovaj puta rusi zatvorili ochi na genocid koji bi opet schwabe napravile nad njima.Ali fakat su gori od cigana.Uzas jedan kada ih bolje izanalizirash.Jedini narod koji je profitirao na Holokaustu a i dalje trguje kostima svojih zrtava.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Muslimanska droljetina Annalena Baerbock Empty Re: Muslimanska droljetina Annalena Baerbock

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum