ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore.

Go down

Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore. Empty Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore.

Post by vuksadinare 2/11/2023, 20:22

"Mesić: 'Kad je Tuđman umro, u sefu smo našli skrivene milijune' | Telegram.hr" https://www.telegram.hr/politika-kriminal/stjepan-mesic-izdaje-bombasticne-memoare-kad-je-tudman-umro-u-sefu-smo-mu-nasli-skrivene-milijune-koje-je-dijaspora-slala-za-hrvatsku/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore. Empty Re: Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore.

Post by vuksadinare 2/11/2023, 20:23

Ovom je obraz ne kao djon nego kao guma od kipera..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore. Empty Re: Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore.

Post by T. 2/11/2023, 20:43

ova govna redovito žive ko metuzalemi...
ovo ubrzo puni 89, te predmnjevam da će nam još dugo zasmrđivati medijski prostor...

_________________
Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore. Unname11
T.
T.

Posts : 17082
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore. Empty Re: Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore.

Post by T. 2/11/2023, 20:44

franjo s druge strane, otišao s jedva 77 ...
to je danas ništa, kaže rano umro ako je ispod 80...

_________________
Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore. Unname11
T.
T.

Posts : 17082
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore. Empty Re: Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore.

Post by debotoijusto 3/11/2023, 13:30

ukralo ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore. Empty Re: Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore.

Post by marcellus 3/11/2023, 13:33

Franjo: "Stipe, slaži nešto na brzinu daću ti kunu"

Stipe: "Rek'o si dvije?"

_________________
Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore. 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore. Empty Re: Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore.

Post by debotoijusto 3/11/2023, 13:36


io
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore. Empty Re: Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore.

Post by marcellus 3/11/2023, 13:37

debotoijusto wrote:ukralo ?

Je, ukralo je. Od 2014 sam se sudio s Mesićem. Nekidan mu je Europski sud za ljudska prava odbio zadnju žalbu na koju je imao pravo.

Naime tužio me je jer sam naveo točan iznos mita koje je dobio za patriju (nešto preko 600.000 eura).

Rekao je da je to kleveta.

Ja sam imao papire iz istrage iz koje je apsolutno nedvojbeno proizlazilo da je uzeo taj novac (preko Wolfa i Riedla). To je onaj "prijatelj iz slovenije" koji mu je posudio 3 milijuna kuna za kuću, bespovratno.

Sud je rekao da sam imao pravo smatrati da je on taj novac uzeo protupravno.
Europski sud za ljudska prava je tu presudu hrvatskog suda potvrdio.

Ja do danas nisam dobio objašnjenje, zašto ja, prema sudskoj presudi, imam razloga smatrati da je on maznuo te pare a DORH nema razloga smatrati da je on maznuo te pare, a imaju iste papire koje imam i ja?

I zašto DORH nikad nije pitao stipu gdje su čekovi?
I zašto ga nikad nije pitao otkud mu novac za kuću? Jer prema poreznoj prijavi nije ga mogao imati.

_________________
Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore. 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore. Empty Re: Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore.

Post by debotoijusto 3/11/2023, 13:42

kako ? zasto ? i jos neka pitanja iz anatomije u emisiji ukralo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore. Empty Re: Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore.

Post by marcellus 3/11/2023, 13:43

Inače, vrlo je lako utvrditi kad stipe laže. Jednostavno je. Usta mu se miču

_________________
Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore. 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore. Empty Re: Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore.

Post by veber 3/11/2023, 14:57

tuđman je maznuo kao i cijela zločinačka osnovana samo s tim ciljem. ukrasti.

još se ekipa s kamenjara uključila i eto propasti hrvatske.

dovoljno je samo famozni zakon od tri dana gdje je tuđman ukrao vilu.

a njegov frend šeks mojem djedu na šalati. natrpali se u tih tri dana za tri stoljeća.

iz tih razloga odbijam bilo kakvu nagodbu s RH i kada proces završi budete svi vi tuđmanovci zajedno sa stokom sitnog zuba platili odštetu koja je po prijedlogu odvjetnika RH u nagodbi jaaaakooooooooooo velika.

jebo dan kada je hdz došao na vlast.

mafija je mila majka

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore. Empty Re: Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore.

Post by debotoijusto 3/11/2023, 18:23

veber wrote:tuđman je maznuo kao i cijela zločinačka osnovana samo s tim ciljem. ukrasti.

još se ekipa s kamenjara uključila i eto propasti hrvatske.

dovoljno je samo famozni zakon od tri dana gdje je tuđman ukrao vilu.

a njegov frend šeks mojem djedu na šalati. natrpali se u tih tri dana za tri stoljeća.

iz tih razloga odbijam bilo kakvu nagodbu s RH i kada proces završi budete svi vi tuđmanovci zajedno sa stokom sitnog zuba platili odštetu koja je po prijedlogu odvjetnika RH u nagodbi jaaaakooooooooooo velika.

jebo dan kada je hdz došao na vlast.

mafija je mila majka

nadam se da tudjman nije ponovo lozio parket 90 i neke kad donio uredbu kao 45 kad prvi put uselio uredbom drugova
ipak se naucio nekom redu u YU pobogu ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore. Empty Re: Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore.

Post by veber 3/11/2023, 20:24

čobani su u bazenu moga djeda držali ovce i čudili se kakav je to tor.

mogu shvatiti da u neimaštini kuriš parket, ali vila je bila okružena drvećem. 

partizani ko partizani  još bosansko-srpska žgadija i eto ti.

nema veze, sve bu te to platili s debelim kamatama i revalorizacijama.
sada već jebem zločinačku. bliže se izbori, a ne bi im pasalo da moraju iskipati par ... milijuna, još im se i todorić događa.....

doduše nakon zadnje presude u strasbourgu, mislim, ponudili su da plate sve. pola odmah pola kroz 4 godine. naravno da sam odbio bolje ... milijuna na grani nego .. u ruci.

a i odvjetničkom uredu se ne bi svidjelo jer smo dogovorili 30% od neto isplate.

i da se vratimo temi. zločinačka je sve pokrala. 
pogotovo stoka erina.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore. Empty Re: Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore.

Post by debotoijusto 3/11/2023, 20:30

ispravak netocnog navoda... ne dogadja se todoric njima nego nama/proracunu ako dobije sud a sve vodi njegovom dobitku
njima se dogadja 30% + glasova rutinski
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore. Empty Re: Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore.

Post by marcellus 3/11/2023, 21:05

Još ne možete probavit Tukija?

Hbga propala yuga

_________________
Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore. 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore. Empty Re: Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore.

Post by immortal 3/11/2023, 21:32

vuksadinare wrote:"Mesić: 'Kad je Tuđman umro, u sefu smo našli skrivene milijune'

kaže li što su radili s tim milijunima

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore. Empty Re: Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore.

Post by veber 3/11/2023, 22:59

marcellus wrote:Još ne možete probavit Tukija?

Hbga propala yuga
za razliku od tebe, vuka i sličnih.
mi smo slavili božić i uskrs.

glupom udbašu eri sam morao objasniti da je uskrs-život, a ne božić-smrt, najbitniji kršćanski blagdan i svetkovina.

moji su hranili tuđmana 70ih jer nisu imali za kruh.

starce mi priveli i mene nejač od godinu dana jer su hranili tuđmanove.

kada mi je mati umrla vranjo se htio pojavit pa mu je moj stari rekao neka odjebe.
poslao je "izaslanika" na pogreb.

svi koji ste postali veliki vjernici nakon 95e ste goli kurac.

ne piši pizdarije tipa "krešo je rođen u brežicama"
prvo provjeri.


upppssssssssss
zaboravih, ti si partijski "novinar"

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore. Empty Re: Burdus srama nema!Optuzio Tudjmana da je drpio milijune od dijaspore.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum