ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jemen objavio rat izraelu...

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

jemen objavio rat izraelu... - Page 2 Empty Re: jemen objavio rat izraelu...

Post by YekeYeke Wed 1 Nov - 15:31

isti kurac. neke su vukojebine u pitanju.

to su oni sto jedu ono lisce. ona droga khat jemen objavio rat izraelu... - Page 2 1f600  

Dobro su oni Saude nalupali. Gledao sam kako im tenkjove abrams unistavaju.

YekeYeke

Posts : 620
2019-05-13


Back to top Go down

jemen objavio rat izraelu... - Page 2 Empty Re: jemen objavio rat izraelu...

Post by Serbinho-3 Wed 1 Nov - 15:45

crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
crvenkasti wrote:
YekeYeke wrote:Azerbejdžan je ratovao protiv Jermena u gore u Karqbahu. Oni im prodaju naftu i ⛽

Drugo je Jermen, a drugo Jemen, glupane.

A ne radi se ni o Jemenu, već jemenskim šiitima...glupane. :D

Ćetnički majmune!

Hrvatski se kaže Armenija, a ne Jermenija. Jermenija je srpski.

Dakle, nije Jermen, nego Armen.



Previse Podgoranin visi po Srpskim krugovima i ne zna ni

Hrvatski.

Takodje Miha&Tre sa Srpskim nemaju problema a tvrde da

su Hrvati.

Sora&Crveni, ismejavaju druge da ne znaju Hrvatski.

Kako bi znali, kada ga svake nedelje Update-uju da

sto manje lici na Srpski.

Nisu shvatili da ga sklanjaju od Slovenskog, duse i Srpski

je promenjen stranim recima a lokalna ekipa ga jos

ulicnim zargonom doteruje ,"Jebote ona somina tamo...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

jemen objavio rat izraelu... - Page 2 Empty Re: jemen objavio rat izraelu...

Post by mentalitet Wed 1 Nov - 16:23

Serbinho-3 wrote:
crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
crvenkasti wrote:
YekeYeke wrote:Azerbejdžan je ratovao protiv Jermena u gore u Karqbahu. Oni im prodaju naftu i ⛽

Drugo je Jermen, a drugo Jemen, glupane.

A ne radi se ni o Jemenu, već jemenskim šiitima...glupane. :D

Ćetnički majmune!

Hrvatski se kaže Armenija, a ne Jermenija. Jermenija je srpski.

Dakle, nije Jermen, nego Armen.



Previse Podgoranin visi po Srpskim krugovima i ne zna ni

Hrvatski.

Takodje Miha&Tre sa Srpskim nemaju problema a tvrde da

su Hrvati.

Sora&Crveni, ismejavaju druge da ne znaju Hrvatski.

Kako bi znali, kada ga svake nedelje Update-uju da

sto manje lici na Srpski.

Nisu shvatili da ga sklanjaju od Slovenskog, duse i Srpski

je promenjen stranim recima a lokalna ekipa ga jos

ulicnim zargonom doteruje ,"Jebote ona somina tamo...

Evo ja u zadnjih par godina sam ovisnik nekih kvizova,pa pratim i hrvatske i srpske jer tako vjezbam mozak da ostane fit posto imam jebeni strah da ne zaboravim hrvatsko-srpski jezik koji mi je temelj kulture.Ako zaboravis jezik na kome si odrastao onda si izgubio i dusu.Kada sam dolazio na Balkan niko mi nije vjerovao da toliko dugo zivim vani.Gledajuci srpske kvizove uocio sam da ima pun kurac turcizama sto mi jebeno ide na kurac,a mladji su skloni upotrebljavati tudjice u zavisnosti u kojoj stranoj zemlji zive,dok ostali mladi balkanjerosi uglavnom izopaceno izgovaraju engleski jezik da bi bili u trendu.U mojim mladjim danima ulucni zargon je bio jako popularan kao i shatrovachki jezik koji izvrsno i dan danas razumijem i govorim.Prije sam mogao u 99.9% slucajeva u komunikaciji sa nepoznatom osobom odrediti iz kojeg je mjesta bivse YU,a da o Hrvatskoj ne govorim.To me zabavljalo,pa i dan danas ovdje na forumu mogu tocno procijeniti ove idiote odakle su.Vecina njih krije svoje porijeklo kao zmija noge ali ne mogu sakriti ono shto su ponijeli iz kuce.Doduse,neki su odrasli na granici sa BiH ili sa Srbiom pa im odatle ostao taj jezicni utjecaj.I meni se omaknnu neke rijeci koje koristim u svojim upisima,mada cesto puta to radim namjerno da bi se netko od ovih idiota upecao pa da ga mogu kasnije jebati ko majmuna i naravno razotkriti njihove izmishljotine i lazi.Evo recimo ,na tviteru pisem skoro pravilni srpski i nema sh,ch i ostale zajebancije jer znam koliko srbi (oni koji su obrazovani) pridaju znacaj jeziku.Ali gledajuci te kvizove primijetio sam da pochinju kopirati hrvate i izmishljaju nove rijechi.Ja nisam protiv novih rijechi ako su logichne i opisuju jezgrovito neko znachenje,bolje i neka glupa domaca rijech nego tudjica.Znash kako prepoznam komunjaru na forumu?Oni su u onom sistemu bili prvaci svijeta kako neshto napisati a da ih nitko ne razumije jer su namjerno upotrebljavali jako puno stranih rijeci pa im to ostalo u njihovim klupim tintarama.Tako ti je i sa ovim zlovencom.Chitajuci ga prije ochekivao sam od navodno akademskog chovjeka da ima razvijeni rijechnik koji dolazi od mnogo chitanja ali nista od toga.Chovjek je uglavnom statistichki programiran i glup ko obichna kokosh da je to za ne vjerovati isto kao i onaj folksdojcher.Istoga su mentalnog sklopa.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

jemen objavio rat izraelu... - Page 2 Empty Re: jemen objavio rat izraelu...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum