ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zagreb bez oceva i majki:Sad su Roditelj 1 i Roditelj 2

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Zagreb bez oceva i majki:Sad su Roditelj 1 i Roditelj 2 - Page 3 Empty Re: Zagreb bez oceva i majki:Sad su Roditelj 1 i Roditelj 2

Post by Joža Wed 1 Nov - 18:46

prckov wrote:eto, ne znas definirat liberalizam a pricas o  njemu, kako to shvatit nego da pricam sa, ne znam, budalom. Ti si budala koja pojma nema o znacenju termina koji koristi a cak ni izguglat neznas sta su osnovne postavke liberalizma. Nisi cak probo ni lupit sta bi to moglo bit sto znaci da nemas ni priblizno blage veze o cemu govoris pa treses idiotluke ko meded kruske. Al ajd, nisi ti kriv sto si budala, priroda je kriva a i nije zlocin bit glup. A i nisam ja piso radi tebe nit ocekivo da ces ti nesto skontat, ti si samo sredstvo. Ne zamjerim ti ja to nego sto bi se ti kao budala, sto zaistai jesi jer ni osnovne koncepte ne mozes skontat, jos silio narodu, ali iskljucivo iza ekrana. Smjesto bi ih junak u logore jer nisu marksisti po njegovom ukusu. Mijenjo bi junak jedne tiranine drugim tiranima, i to je budali rjesenje. Al sve iza ekrana. Pa eto ti te neke povorke koje tebi smetaju i sto si ti jedino od citave ideologije uspio primjetit svake godine tuda prolaze junacino, rjesi to, pobacaj u logore. Eto ti gradonacelnik u Zagrebu, idi mu priprijeti junace. Nema nista od toga, jelde junace. Nije vrag da nemas muda  :D

Jebote debila. Boli me kurac za definiciju liberalizma. Ali zna se u kojim zemljama vlada i širi se na druge zemlje to sranje od wokizma. Ne iz Rusije, ne iz Kine itd. A što se tiče mene kao junačine pobjeguljo jebena iz Bosne, junačenje me prošlo jer u ovim godinama nisam  blesav uskočiti u nabujalu rijeku i udaviti se. Neka poplavi i neka nosi. Možda si ti veći junak od mene pa gukni nešto protiv wokizma u Klokaniji ako smiješ? Ili sereš iza udobnosti ekrana na forumu za koji se ne zna u Klokaniji i to iza pet vpn-a. Kad je trebalo imati muda svoje sam odradio za razliku od tebe, ali sada sa 60 da bijem bitke, hoću malo morgen. Za koga? Za pobjegulje poput tebe? Pa evo izvoli pičko, pokaži veća muda od mojih i sred Melbourna ili Sidneya ili gdje već jesi izađi iz ormara i jebi mater javno wokistima i pederčinama u paradama. Hoćeš kurac jer smatraš da ovo degenerirano zapadno društvo zapravo nije vrijedno kapi znoja, a kamoli reštanja. A da bih govna poput tebe spakirao u Sibir da sam na vlasti, u to nemoj sumnjati. Eto, srećom po tebe i mnoge druge niti imam ambiciju niti "muda" nego radije iz ugodne fotelje uz pivo gledam kako jedete vlastita govna koja ste izasrali. 

U slast vam bilo degenerici.

:rasta

Joža

Posts : 2471
2022-02-24


Back to top Go down

Zagreb bez oceva i majki:Sad su Roditelj 1 i Roditelj 2 - Page 3 Empty Re: Zagreb bez oceva i majki:Sad su Roditelj 1 i Roditelj 2

Post by prckov Thu 2 Nov - 10:59

K: sve je to liberalizam kriv i liberali
P: za sta kriv
K: za pedere 
P: sta je to liberalizam
K: ne znam
P: sta je wokizam
K: ne znam ni to
P: pa kako znas da je liberalizam kriv kad ne znas sta je to
K: fino
P: dobro, i sta bi ti sad
K: ja bi to sve strpo u logore
P: ti bi strpo ili da to neko drugi uradi za tebe
K: da drugi to urade za mene
P: bil ih dao streljat, mislim da to drugi urade za tebe
K: bi, ja sam majstor koba al bez muda
P: i tako bi ti rjesio wokizam za koji ni ne znas sto je
K: da
P: znas li da imas gej pokret protiv wokizma 
K: ne znam
P: znas li otic do doktora
K: znam
P: odlicno, aj polako i nemoj zaboravit rtg snimak svoje glave

Zagreb bez oceva i majki:Sad su Roditelj 1 i Roditelj 2 - Page 3 Fnc6os10

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

Zagreb bez oceva i majki:Sad su Roditelj 1 i Roditelj 2 - Page 3 Empty Re: Zagreb bez oceva i majki:Sad su Roditelj 1 i Roditelj 2

Post by prckov Thu 2 Nov - 11:07

Zagreb bez oceva i majki:Sad su Roditelj 1 i Roditelj 2 - Page 3 Fubo7_11

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

Zagreb bez oceva i majki:Sad su Roditelj 1 i Roditelj 2 - Page 3 Empty Re: Zagreb bez oceva i majki:Sad su Roditelj 1 i Roditelj 2

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum