ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  Empty Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by vuksadinare Thu 26 Oct - 14:54

https://www.braniteljski-portal.hr/dobio-sam-700-prijetnji-ubojstvom-iz-bih-miletic-nakon-posjeta-izraelu/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by vuksadinare Thu 26 Oct - 14:56

.... jbg naoruzaj se.. okupi straze...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by RayMabus Thu 26 Oct - 15:12

Besni su jer im cionisti tamane islamističku braću.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by RayMabus Thu 26 Oct - 15:19

Frustrirani su jer jedu govna.

A taman su fino opet preglasali Hrvate i izabrali im Komšića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by RayMabus Thu 26 Oct - 15:30

- Ministar vanjskih i europskih poslova Republike Hrvatske Gordan Grlić Radman posjetio je 26. listopada 2023. godine Državu Izrael, gdje se u Jeruzalemu susreo s izraelskim ministrom vanjskih poslova Elijem Cohenom kako bi izrazio solidarnost hrvatske Vlade s Izraelom i izraelskim narodom nakon Hamasovog terorističkog napada na Izrael u kojem je poginulo 1400 ljudi, poručilo je Ministarstvo vanjskih poslova Republike Hrvatske.

- Od dana napada, 7. listopada ove godine, hrvatska Vlada je najoštrije i u više navrata osudila terorističko ratni čin, zločine nad civilima i odvođenje talaca. Hrvatska Vlada podržava Izrael u obrani države, poštujući međunarodno humanitarno pravo i zaštitu civilnog stanovništva.

Grlić Radman posjetio Izrael, susreo se ministrom vanjskih poslova Elijem Cohenom

Kako će tek biti frustrirani kad im cionistička armada uđe u tu Gazu i potamani braću Hamasovce koji su za njih isto šta i Erdoganu tj borci za slobodu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by RayMabus Thu 26 Oct - 15:39

A kakvi će to fini đenosajd bit. Sve ćemo mu te njegove muđahedine u Gazi pobit i pobacat u more.

A on nek kmeči i dalje.

GODIŠNJICA GENOCIDA

Erdogan o Srebrenici: Turska je mnogo jača nego prije 28 godina, nećemo dozvoliti da se ponovi

11.07.2023.

Predsjednik Republike Turske Recep Tayyip Erdogan se obratio putem video linka prisutnima u Potočarima i poslao poruku da se genocid u Srebrenici nikada ne smije zaboraviti, te da Turska neće dozvoliti da se nešto slično ponovi.

Erdogan o Srebrenici: Turska je mnogo jača nego prije 28 godina, nećemo dozvoliti da se ponovi

KMMMMMMMMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by RayMabus Thu 26 Oct - 15:48

Misle da su zabavni s tim preglasavanjem Hrvata.

Pa ne padaju ti glasovi s Marsa nego su od nekih ljudi.

Jel vam zabavno sad šta ste nas opet preglasali i četvrti put a s ciljem stvaranja bosanskog vilajeta ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by marcellus Thu 26 Oct - 15:59

graDŽani

_________________
Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by RayMabus Thu 26 Oct - 16:02

marcellus wrote:graDŽani
Mujage. I to najekstremnije.

Mislim na glasače od Komšića da ne bude zabune na koga se ovaj moj upis odnosi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by RayMabus Thu 26 Oct - 16:07

A prokleti cionisti. Pobit će vam svu tu islamističku braću u Gazi vrlo skoro.

Trebali bi prosvjedovat ispred židovske ambasade u Sarajevu.

Evo vam jedan Židov pa mu se javite:

Predsjednik je Židovske zajednice u Bosni i Hercegovini i Židovskog kulturno-prosvjetnog i humanitarnog društva La Benevolencija.

Nakon rata, Finci je postao ugledna osoba u poslijeratnoj Bosni i Hercegovini. Postavljen je na čelo državnog odbora zaduženog za otkrivanje istine i provedbe procesa pomirenja, a bio je i na čelu agencije građanske službe. Međutim, zbog Daytonskog Ustava Bosne i Hercegovine Finciju je onemogućen napredak u političkoj karijeri pa se žalio Eurospkom sudu za ljudska prava. Fincijev slučaj je spojen sa slučajem Derve Sejdića, etničkog Roma 2009. godine. Sud je, 29. prosinca 2009. donio odluku u kojoj je rečeno da isključivanje na etničkoj osnovi ne može biti objektivno opravdano u sadašnjem demokratskom društvu. Ta odluka je postavljena kao uvjet ulaska Bosne i Hercegovine u Europsku uniju. Međutim, odluka Europskog suda za ljudska prava godinama nije implementirana u bosanskohercegovački ustav.


https://hr.wikipedia.org/wiki/Jakob_Finci
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by RayMabus Thu 26 Oct - 16:32

A nije vam ni ovaj daleko:

Hrvatski narodni sabor BiH ocijenio je u srijedu da je veleposlanik te zemlje Sven Alkalaj grubo zlouporabio govornicu na današnjoj sjednici Vijeća sigurnosti UN-a za promociju radikalnih bošnjačkih politika, te za osudu visokog predstavnika i Republike Hrvatske.

Veleposlanik kojega je u stalno predstavništvo pri UN-u imenovao člana Predsjedništva BiH Željko Komšić je tijekom polugodišnje rasprave o stanju u BiH ocijenio kako je njemački političar na čelu međunarodne uprave Christian Schmidt s izmjenama izbornih propisa prevario građane i počinio kazneno djelo, produbio diskriminaciju manjina, te ih proveo u korist Hrvata.

Schmidtovu intervenciju su međutim poduprle administracije SAD-a i zapadnih zemalja, te predstavnik Republike Hrvatske u raspravi pred Vijećem sigurnosti.

“Sven Alkalaj je grubo zlouporabio ulogu veleposlanika BiH pri UN-u. Dobio je potporu isključivo najradikalnijih bošnjačkih predstavnika koji kontinuirano zagovaraju kršenje Daytonskoga sporazuma”, navodi se u priopćenju HNS-a BiH.

Dodali su kako se radi o stavovima Željka Komšića kojega su dominantno Bošnjaci u četiri navrata birali za hrvatskog člana Predsjedništva BiH, te ministrice vanjskih poslova Bisere Turković koja dolazi iz vodeće bošnjačke stranke SDA.

Iz HNS-a su naveli kako je veleposlanik BiH pri UN-u iznio laži na račun Visokoga predstavnika i njegovoga ureda, hrvatskih političkih stranaka i Republike Hrvatske.

Ocijenili su da je Schmidt izbornim reformama popravio položaj manjina, te da njihovu poziciju u institucijama vlasti ugrožavaju bošnjačke stranke koje na mjesta predviđena za manjine, Židove, Rome i druge, postavljaju kandidate koji se tako lažno izjašnjavaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by RayMabus Thu 26 Oct - 16:35

Baš mi je drago šta će vam cionisti potamanit islamističku braću u Gazi.

Imate fino te Židove u Sarajevu koji rovare protiv Hrvata u BiH kako bi oni dobili političke funkcije i vladali.

To je ta globalna kabala.

I sad fino uživajte.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by RayMabus Thu 26 Oct - 16:44

Šaka jada aškenaških Židova u Sarajevu došla je na ideju kako će oni podržavat Komšića a onda će on kad dođe na vlast njima dodijeljivati razno razne funkcije i upirat ideju gradžanske BiH di bi ti Židovi opet tražili mehanizme da vladaju BiH.

Šaka jada aškenakških Židova će uskoro NESTAT iz Sarajeva.

Valjda vas Pavelić nije dobro istrijebija kad vas još ima.

A SAD ĆEMO VIDIT KAKO ĆETE OPSTAT U SARAJEVU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by RayMabus Thu 26 Oct - 18:40

Najbolji dio je šta su izbori u Izraelu bili krajem prošle godine ( odma nakon Komšića kojeg podržava ljeva vlada ) i sad će krajni desničari vladat još najmanje tri godine.

Bit će puno đenosajda a ova šaka govana sarajevskih Židova će uživati u Sarajevu.

Pavelić nije bija dovoljno temeljit al ja oću.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by RayMabus Thu 26 Oct - 19:01

Ubijte i osakatite još malo palestinske djece tako da vas te mujage u Sarajevu još više vole.

Budete uživali tamo u Sarajevu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by RayMabus Thu 26 Oct - 19:04

Predsjedavajući Predsjedništva BiH Željko Komšić, gradonačelnica Sarajeva Benjamina Karić i dogradonačelnik Samir Avdić susreli su se sa predsjednikom JKPHD “La Benevolencije” Vladimirom Andrleom i direktorom arhiva Jevrejske zajednice u BiH Elijem Tauberom.

Predsjedavajući Komšić te gradonačelnica Karić i dogradonačelnik Avdić iskazali su podršku bosanskohercegovačkoj jevrejskoj zajednici koja je integralni dio našeg društva

Sagovornici su se složili da je antisemitizam apsolutno neprihvatljiv i nije dio naše društvene tradicije zasnovane na toleranciji i zajedničkom životu. BiH je uvijek bila jedno društvo, jedna kultura i bosanskohercegovački Jevreji su njen sastavni dio preko pet stoljeća.

Sagovornici su se složili da se nastavi sa aktivnostima izgradnje muzeja Holokausta, imenovanja specijalnog izaslanika za borbu protiv antisemitizma na nivou BiH, i nastavku zajedničke borbe protiv antisemitizma i islamofobije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by RayMabus Thu 26 Oct - 19:06

Sagovornici su se složili da je antisemitizam apsolutno neprihvatljiv i nije dio naše društvene tradicije zasnovane na toleranciji i zajedničkom životu. BiH je uvijek bila jedno društvo, jedna kultura i bosanskohercegovački Jevreji su njen sastavni dio preko pet stoljeća.
Točno. Pet stoljeća su tu. Došli s Turcima. A sad je vrijeme da pođu svojoj kući.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by vuksadinare Thu 26 Oct - 19:43

Evo ja bi zbog ovog slučaja organizirao straze... 'doture' vise zanimaju da rade pizdarije na zapadu.. nama su veca opasnost Komsogluovci...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by Joža Thu 26 Oct - 19:50

vuksadinare wrote:Evo ja bi zbog ovog slučaja organizirao straze... 'doture' vise zanimaju da rade pizdarije na zapadu.. nama su veca opasnost Komsogluovci...

Što niste vi HOS-ovci braća s muslimanima? Ono do Drine i ZDS 
i te pizdarije.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2452
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by vuksadinare Thu 26 Oct - 19:55

Koba wrote:
vuksadinare wrote:Evo ja bi zbog ovog slučaja organizirao straze... 'doture' vise zanimaju da rade pizdarije na zapadu.. nama su veca opasnost Komsogluovci...

Što niste vi HOS-ovci braća s muslimanima? Ono do Drine i ZDS 
i te pizdarije.
ti si u prvom redu glup... drugo Komsoglu nema veze sa hos-om... on i slicnu njemu su problem za sve pa cak i za bosnjake jer i njima radi ste tu ali korisni je idiot za sda i bakira
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'  Empty Re: Miletic:'Dobio sam 700 prijetnji iz BiH'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum