ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stigla Sfera u Crvenu Zvezdu, Evropa se zali da nije fer

Go down

Stigla Sfera u Crvenu Zvezdu, Evropa se zali da nije fer Empty Stigla Sfera u Crvenu Zvezdu, Evropa se zali da nije fer

Post by Serbinho-3 22/10/2023, 20:18


https://www.b92.net/sport/euroleague/vesti.php?yyyy=2023&mm=10&dd=22&nav_id=2419572

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Stigla Sfera u Crvenu Zvezdu, Evropa se zali da nije fer Empty Re: Stigla Sfera u Crvenu Zvezdu, Evropa se zali da nije fer

Post by Serbinho-3 22/10/2023, 20:18

Otprilike, Ivanovic dobio otkaz u prolazu i nestao preko noci, Bjelica veliko ime se isto, oprostio preko noci u prolazu, bez reci otisao, Euroleague najavila bombasticno ovog Grka Sferu, ostali iz
Evrope se zale na Zvezdu pa i Partizan, kako nije posteno da drzava pomaze njih a oni tako nesto ne mogu, jer to nije dozvoljeno u EU.
Eto, kukaju odmah ako vide da nisi go i bos a kada nemas za hleba, ratujes, izbeglica, niko te ne poznaje.
Sirotinja i Bogu teska a cim imas, eto ih svi protiv tebe.
Sfera neki jaci trener izgleda, ABA Liga sada kao vrh Elite Evrope.
Da je neko nekad rekao, smejali bi se.


Last edited by Serbinho-3 on 22/10/2023, 20:25; edited 1 time in total
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Stigla Sfera u Crvenu Zvezdu, Evropa se zali da nije fer Empty Re: Stigla Sfera u Crvenu Zvezdu, Evropa se zali da nije fer

Post by Serbinho-3 22/10/2023, 20:23


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Stigla Sfera u Crvenu Zvezdu, Evropa se zali da nije fer Empty Re: Stigla Sfera u Crvenu Zvezdu, Evropa se zali da nije fer

Post by michaellcmacha 22/10/2023, 20:43

ti uredovno tup i glup.... aj uživaj... i peri krpice redovno

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Stigla Sfera u Crvenu Zvezdu, Evropa se zali da nije fer Empty Re: Stigla Sfera u Crvenu Zvezdu, Evropa se zali da nije fer

Post by Serbinho-3 22/10/2023, 21:07

michaellcmacha wrote:ti uredovno tup i glup.... aj uživaj... i peri krpice redovno



Pa ne znam, NeuroPsihijatar evidentirao kao neverovatno brzo razmisljanje i radi stvari, tj. ja, Policija zbunjena i poplasena, slali drugima, ne zeleci da zavrse neku dokumentaciju i javno govoreci to pred barem 50 ljudi, koji su cekali u redu.
Identitet blokiran, samo vise instance mogu videti,  
Identitet zamenjen, gomila stranih legalnih dokumenata, plasi se i Policija, beze od straha ko da je stigao El Pablito.
Otvoreno rekli da ne smeju i da se plase a oni koji su slali, mogli su oni uraditi.
Eto Miho, pitaju me za koga radim i hocu li uzeti dokumenta Zimbabvea.
Neka isla u penziju, pa i ako se nesto desi, izasla je iz price.
Tebe oterali/izbacili ko kufer a ja sam im Misterija od koje se plase i beze.
Uzeli jos nalaze Neuropsihijatra, neverovatno brzo misli i radi, tamo po Srbiji ocigledno nisu jos naisli.
Eksperti Grada Cikaga, sto bi rekli.
Tvoj najveci uspeh u zivotu, jeste kada si samnom razmenio neku rec.
Uzivo uglavnom beze od mene, c'è il motivo.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Stigla Sfera u Crvenu Zvezdu, Evropa se zali da nije fer Empty Re: Stigla Sfera u Crvenu Zvezdu, Evropa se zali da nije fer

Post by michaellcmacha 22/10/2023, 21:35

Serbinho-3 wrote:
michaellcmacha wrote:ti uredovno tup i glup.... aj uživaj... i peri krpice redovno



Pa ne znam, NeuroPsihijatar evidentirao kao neverovatno brzo razmisljanje i radi stvari, tj. ja, Policija zbunjena i poplasena, slali drugima, ne zeleci da zavrse neku dokumentaciju i javno govoreci to pred barem 50 ljudi, koji su cekali u redu.
Identitet blokiran, samo vise instance mogu videti,  
Identitet zamenjen, gomila stranih legalnih dokumenata, plasi se i Policija, beze od straha ko da je stigao El Pablito.
Otvoreno rekli da ne smeju i da se plase a oni koji su slali, mogli su oni uraditi.
Eto Miho, pitaju me za koga radim i hocu li uzeti dokumenta Zimbabvea.
Neka isla u penziju, pa i ako se nesto desi, izasla je iz price.
Tebe oterali/izbacili ko kufer a ja sam im Misterija od koje se plase i beze.
Uzeli jos nalaze Neuropsihijatra, neverovatno brzo misli i radi, tamo po Srbiji ocigledno nisu jos naisli.
Eksperti Grada Cikaga, sto bi rekli.
Tvoj najveci uspeh u zivotu, jeste kada si samnom razmenio neku rec.
Uzivo uglavnom beze od mene, c'è il motivo.
problemi koliko vidim malo žešći... čovječe pa tipkamo dvadesetak godina... jebote plafon ti je posjedovanje gaća sa markicom...ali aj na stranu sa tim... cibona koja je bila jeben klub je spala na prosjački štap, nebitno jel bilo ili nije malverzacija ali država ima prečeg i važnijeg posla od upumpavanja novca u cibonu ili zvezdu... pogotovo ako postoji nekakva regulativa koja bi trebala spriječavati protežiranje pojedinih

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Stigla Sfera u Crvenu Zvezdu, Evropa se zali da nije fer Empty Re: Stigla Sfera u Crvenu Zvezdu, Evropa se zali da nije fer

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum