ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Makabiju prijeti izbacivanje iz Eurolige

Go down

Makabiju prijeti izbacivanje iz Eurolige Empty Makabiju prijeti izbacivanje iz Eurolige

Post by RayMabus 16/10/2023, 19:50

U ovogodišnjoj sezoni Eurolige postoje velike brige zbog ratnog sukoba Izraela i Palestine. Zbog raketnih napada Hamasa na Tel Aviv, igrači Makabija su već napustili grad i preselili se na Kipar, dok je Euroliga odlučila da više niko ne može gostovati kod „Ponosa Izraela“ i da „mijenjaju domaćinstva“ sa sljedećim rivalima.

Međutim, litvanski novinar Donatas Urbonas ističe da je situacija daleko ozbiljnija nego što se mislilo, pošto ima klubova u Euroligi koji se zalažu da se Makabi suspendira iz takmičenja zbog učešća Izraela u ratu, kao što je to bio slučaj s Rusijom 2022. godine.

- Prošle sedmice sam imao nekoliko razgovora oko Makabija koji su me zabrinuli. Nisam razumio da je situacija tako ozbiljna povodom njihovog učešća u Euroligi ove sezone. Od nekih važnih ljudi sam čuo da postoje brige povodom njihove budućnosti. Ima mišljenja da bi Makabi mogao biti suspendiran iz Eurolige, kao što je i CSKA Moskva. Oni učestvuju u ratu i to je upozorenje za sve - kazao je Urbonas, pa nastavio:

- Čuo sam od nekih timova iz Eurolige da zbog sigurnosti je veliki pritisak na domaćina. Ako su oni na meti nekih navijača koji bi mogli doći u arenu, to je pritisak i na domaćina jer ne znaju šta bi se moglo desiti. Također, čuo sam i da protivnički igrači neće da idu u Izrael.

"Ponos Izraela" u problemu: Makabiju prijeti izbacivanje iz Eurolige
RayMabus
RayMabus

Posts : 176349
2014-04-11


Back to top Go down

Makabiju prijeti izbacivanje iz Eurolige Empty Re: Makabiju prijeti izbacivanje iz Eurolige

Post by RayMabus 16/10/2023, 19:53

Ja san uvik bija za to da se izraelski klubovi izbace iz Europe.

Šta on ima igrat ovamo i šta ja iman ić tamo na drugi kontinet ?

Nek igraju s Arapima. Neku svoju ligu tamo, židovi i arapi košarkaška liga.

Sad ću stavit di san prije par tjedana reka da su izraelski klubovi problem za FIFA natjecanje u Europi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176349
2014-04-11


Back to top Go down

Makabiju prijeti izbacivanje iz Eurolige Empty Re: Makabiju prijeti izbacivanje iz Eurolige

Post by RayMabus 16/10/2023, 19:56

by RayMabus Sun 17 Sep

FIBA Europe Cup 2022–23 bila je osma sezona FIBA ​​Europe Cupa , europskog profesionalnog klupskog košarkaškog natjecanja druge razine u organizaciji FIBA-e . Sezona je započela 12. listopada 2022., a završila 26. travnja 2023.

Trideset i dvije ekipe bile su podijeljene u 4 nositelja i izvučene u osam skupina po četiri. U istoj skupini mogu biti najviše dva kluba iz iste države. U svakoj skupini, momčadi igraju jedna protiv druge kod kuće i u gostima u formatu "svatko s drugima" . Pobjednici skupina i drugoplasirani prolaze u drugi krug , dok treće i četvrtoplasirane momčadi ispadaju.

https://en.wikipedia.org/wiki/2022%E2%80%9323_FIBA_Europe_Cup

Ubace ti ove Židove i onda moraš trčat u Izrael a tko će plačat put ?

Ima osam skupina i dva židovska kluba i u dvije skupine dopada te da moraš ić u Izrael s njima igrat i onda šta kad te to dopadne i tko će platit put do tamo a možeš samo avionom.


Tema:

https://www.ex-iskon-pleme.com/t55873p120-srbija-u-finalu-sp-a
RayMabus
RayMabus

Posts : 176349
2014-04-11


Back to top Go down

Makabiju prijeti izbacivanje iz Eurolige Empty Re: Makabiju prijeti izbacivanje iz Eurolige

Post by RayMabus 16/10/2023, 20:41

Oden na profil od Makabija i vidim ovo stoji tamo a stavljeno nikidan ( 12.10 )


https://twitter.com/MaccabitlvBC
RayMabus
RayMabus

Posts : 176349
2014-04-11


Back to top Go down

Makabiju prijeti izbacivanje iz Eurolige Empty Re: Makabiju prijeti izbacivanje iz Eurolige

Post by RayMabus 16/10/2023, 20:46

Sponzor Eurolige je Erdogan i ovo je politički sukob Turska Izrael preko košarke.
Makabiju prijeti izbacivanje iz Eurolige 1280px-Turkish_Airlines_EuroLeague.svg

https://en.wikipedia.org/wiki/EuroLeague
RayMabus
RayMabus

Posts : 176349
2014-04-11


Back to top Go down

Makabiju prijeti izbacivanje iz Eurolige Empty Re: Makabiju prijeti izbacivanje iz Eurolige

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum