ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi

Go down

Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi Empty Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi

Post by RayMabus Thu 5 Oct - 19:49

A baš me boli kurac

Zelenski poručuje Evropi: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi

Nek napadne pa ćemo aktivirat članak 5 pa će Amerika morat ratovat protiv Rusije.

Ukrajinski predsjednik Volodimir Zelenski upozorio je u četvrtak evropske lidere da bi Rusija mogla obnoviti svoje vojne kapacitete i napasti druge zemlje u roku od pet godina ako bi se kontinent pokolebao u svojoj podršci Kijevu.

Zelenski je, prisustvujući samitu Evropske političke zajednice u Španiji, također rekao da ostaje uvjeren u nastavak američke i evropske finansijske pomoći uprkos "političkim olujama" u Wašingtonu i drugdje.

Zelenski je kazao da bi pružanjem dodatne vojne opreme Ukrajini, evropske zemlje mogle pomoći da se osigura da "dron, tenk ili bilo koje drugo rusko oružje ne pogodi nikoga u Evropi".

- Ne smijemo dozvoliti (ruskom predsjedniku Vladimiru) Putinu da destabilizira bilo koji drugi dio svijeta i naše partnere kako bi uništio moć Evrope - rekao je Zelenski.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176218
2014-04-11


Back to top Go down

Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi Empty Re: Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi

Post by Hoholo Mudovski Thu 5 Oct - 19:53

Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi F7zfmv10
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4181
2023-08-31


Back to top Go down

Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi Empty Re: Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi

Post by RayMabus Thu 5 Oct - 20:00

Više vrijedi jedan general galaktičke konfederacije s pet zvjezdica ( najviši rank ) nego sva ta vaša vojna i financijska i druga pomoć koju ste vi ulupali u tu Ukrajinu.

Ide jesen, kiše, sezona grijanja...
RayMabus
RayMabus

Posts : 176218
2014-04-11


Hoholo Mudovski likes this post

Back to top Go down

Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi Empty Re: Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi

Post by Hoholo Mudovski Thu 5 Oct - 20:18

Tribat će uskoro neka anketa... hoće li nadrogirani pripadnik odabranog naroda na funkciji predsjednika Ukrajine dočekati nove pomidore u svom uredu ili će završiti u egzilu na floridi...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4181
2023-08-31


Back to top Go down

Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi Empty Re: Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi

Post by T. Thu 5 Oct - 20:37

Oholo Mudovski wrote:Tribat će uskoro neka anketa... hoće li nadrogirani pripadnik odabranog naroda na funkciji predsjednika Ukrajine dočekati nove pomidore u svom uredu ili će završiti u egzilu na floridi...
pa vidiš da se kupuje cartierov nakit...
lakše je sa sobom ponijeti ogrlicu nego milju i kusur dolara...
to je jasan znak da se spremaju na dulje odsustvo iz države...

_________________
Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi Unname11
T.
T.

Posts : 17137
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi Empty Re: Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi

Post by immortal Thu 5 Oct - 20:42

lako je srat dok na miru sjediš u kući
lijepo je rekao

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23174
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi Empty Re: Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi

Post by RayMabus Thu 5 Oct - 20:44

immortal wrote:lako je srat dok na miru sjediš u kući
lijepo je rekao
Pa i ja sam ti isto fino lijepo rekao: aktivirat ćemo članak 5 i onda će Amerika morat ratovat protiv Rusije i boli me kurac.

Koji ti dio u mojoj rečenici nije jasan ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176218
2014-04-11


Back to top Go down

Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi Empty Re: Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi

Post by RayMabus Thu 5 Oct - 20:52

Ima samo jedna država u Europi ( Kavkaz ne računam jer je to tamo dalje ) a koja se nalazi na tom pravcu a da nije u NATO a to je Moldavija.

Sve ostalo su u NATO i tako ti njegovi anglosasi koji meni prodaju maglu su od mene odma dobili odgovor a koji glasi: ako to Rusija napravi tj napadne članicu NATO-a aktivirat ćemo članak pet i onda će usrani Londonci morat objavit rat Moskvi.

AJ ZDRAVO


Last edited by RayMabus on Thu 5 Oct - 20:52; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176218
2014-04-11


Back to top Go down

Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi Empty Re: Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi

Post by immortal Thu 5 Oct - 20:52

RayMabus wrote:
immortal wrote:lako je srat dok na miru sjediš u kući
lijepo je rekao
Pa i ja sam ti isto fino lijepo rekao: aktivirat ćemo članak 5 i onda će Amerika morat ratovat protiv Rusije i boli me kurac.

Koji ti dio u mojoj rečenici nije jasan ?

ne odnosi se samo na tebe

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23174
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi Empty Re: Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi

Post by RayMabus Thu 5 Oct - 20:54

immortal wrote:
RayMabus wrote:
immortal wrote:lako je srat dok na miru sjediš u kući
lijepo je rekao
Pa i ja sam ti isto fino lijepo rekao: aktivirat ćemo članak 5 i onda će Amerika morat ratovat protiv Rusije i boli me kurac.

Koji ti dio u mojoj rečenici nije jasan ?

ne odnosi se samo na tebe
Gledaj dobit će to šta mu treba da lomi te tenkove itd al neću da mi oni ( anglossi ) prodaju pričice za malu djecu.

Ja sam ipak general GF5 i meni se takve pričice za malu djecu NE PRODAJU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176218
2014-04-11


Back to top Go down

Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi Empty Re: Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi

Post by RayMabus Fri 6 Oct - 13:41

Kažu Šveđani da će im poslat 200 miljona dolara streljiva i tako to. Tako treba, pa nije meni Kaliningrad i Petersburg nasuprot nego tebi. Ta neću ih valjda ja i Talijani financirat.
Švedska šalje streljivo Ukrajini

  Švedska će poslati Ukrajini novi paket vojne pomoći vrijedan 2,2 milijuna kruna (oko 199 milijuna dolara), koji se uglavnom sastoji od streljiva i rezervnih dijelova za ranije isporučene sustave.

Kako se navodi, riječ je o 14. paketu pomoći Švedske Ukrajini od početka specijalne vojne operacije, a ukupna vrijednost dosadašnje pomoći Stockholma Kijevu premašila je 22 milijarde kruna
RayMabus
RayMabus

Posts : 176218
2014-04-11


Back to top Go down

Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi Empty Re: Zelenski poručuje Hrvatskoj: Rusija će napasti druge ako Ukrajina izgubi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum