ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrijeme radi za Putina

Go down

Vrijeme radi za Putina Empty Vrijeme radi za Putina

Post by RayMabus 3/10/2023, 11:04

Tako je. Vrijeme radi za njega a ne za vas i sad pošto su izbori u demokraciji svako četiri godine ja ću vas sve koji ste meni rekli da odjebem i da ćete Komšića i islamsku BiH ZAKLAT.

Vrijeme radi za Putina, priča se o blokadi unutar EU, Kijev strahuje od širenja modela iz Bratislave
RayMabus
RayMabus

Posts : 176360
2014-04-11


Back to top Go down

Vrijeme radi za Putina Empty Re: Vrijeme radi za Putina

Post by RayMabus 3/10/2023, 11:31

EU će, i uz slovačko i mađarsko protivljenje, naći model pomoći Kijevu. Varšava će nakon izbora ublažiti kritike, ali Ukrajina mora biti svjesna da je riječ o ključnoj saveznici koja ima pravo prigovoriti kad osjeti da joj se nanosi nepravda.

Stvarna je ugroza prelijevanje slovačkog modela, kampanje koja političke bodove sakuplja na protivljenju daljnjoj podršci Ukrajini, na izbore za europski parlament, što bi moglo povećati broj zastupničkih mjesta radikalnih grupacija i tako otežati formiranje nove Komisije i upravljanje Unijom.
A baš šteta.

Ne pizdite toliko jer Zeleni trenutno nisu dio vladajućeg saveza u EU pa ćete i njih uključiti i to je sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176360
2014-04-11


Back to top Go down

Vrijeme radi za Putina Empty Re: Vrijeme radi za Putina

Post by RayMabus 3/10/2023, 11:36

Deveti ( trenutni ) saziv EU skupštine:

Političke skupine Koalicija (421) (de facto) :
EPP (177)
S&D (143)
RE (101)

Opozicija (284) (de facto) :
Zeleni/EFA (72)
ECR (66)
ID (61)
GUE-NGL (37)

https://en.wikipedia.org/wiki/Ninth_European_Parliament

Znači Zeleni su vam oporba trenutno i imaju 72 mjesta i onda ćete samo njih uključiti ako vam taj savez Desnog centra + socijaldemokrata i Liberala ne bude imao većinu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176360
2014-04-11


Back to top Go down

Vrijeme radi za Putina Empty Re: Vrijeme radi za Putina

Post by Hoholo Mudovski 3/10/2023, 11:38

Kako se zove radni odnos u kojemu mi moja firma ne isplaćuje plaću, ne daje alat ni radnu odjeću i ne rješava mirovinsko, nego to sve radi druga firma?

Izgleda sindikat u toj drugoj firmi se nešto uskomešao :popcorn:popcorn:popcorn
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4221
2023-08-31


Back to top Go down

Vrijeme radi za Putina Empty Re: Vrijeme radi za Putina

Post by RayMabus 3/10/2023, 11:44

RayMabus wrote:

Znači Zeleni su vam oporba trenutno i imaju 72 mjesta i onda ćete samo njih uključiti ako vam taj savez Desnog centra + socijaldemokrata i Liberala ne bude imao većinu.
Tako da upitno je za koga to vrijeme radi jer meni smeta prevelika ovisnost o energentima pošto ih imaju mujage i četnici a nešto su mi te vaše mujage i podržavanje istih meni poviše glave u BiH i vi skupa s istima stali na žulj.

Vrijeme radi za Putina PRI_86445137
RayMabus
RayMabus

Posts : 176360
2014-04-11


Back to top Go down

Vrijeme radi za Putina Empty Re: Vrijeme radi za Putina

Post by RayMabus 3/10/2023, 12:04

Znaš zašto je to tako ?

Zato šta mi neki ljudi idu na kurac.

Tema od 22.01.2022

https://www.ex-iskon-pleme.com/t50132-premijer-bavarske-rusija-nije-neprijatelj-europi

I onda je on pošto je desni centar a i ovi Šorder socijalista šuruje s Putinom i svi oni gledaju pare onda im fino uvališ Gretu tamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176360
2014-04-11


Back to top Go down

Vrijeme radi za Putina Empty Re: Vrijeme radi za Putina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum