ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac.

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac. - Page 7 Empty Re: Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac.

Post by Piglet 9/28/2023, 15:48

Koba wrote:
Piglet wrote:
Koba wrote:
Piglet wrote:
Koba wrote:Smijete se pičkoustom, a to što su Šiptari napravili u Makedoniji 2015. u  Kumanovu (ubijeno osam makedonskih policajaca) i kako su svoje ubijene teroriste Šiptari na Kosovu poslije proglasili junacima to vam je OK? Nema veze. Nek' krepa krava Srbadiji, jebo našu rasprodanu i demografski poharanu zemlju. Hoće kolinje ove godine u Slavoniji? Hoće od ukrajinskih svinjskih polovica majke vam ga spalim blesave. Živio Anemija, heroj Ukrajine. Jebote idiota li od naroda. Motaj kablove. Slučajna država.
Nejač se rasplamsala.

LOL koji urnebes od teme. Radije ti nama reci kako su Srbi od nebeskog naroda postali neiscrpan predmet sprdnje?

lol!

Nego reci, jesu li ti Šiptari iz Kumanova 2015. heroji ili teroristi?
Dobro da ti je debo postavio parizer jer ponavljaš što je picousti, najveći srpski državnik još od Sulejmana Veličanstvenog, jučer nadrobio.

Ali ajde - Kosovo je službeno na svim razinama osudilo napade u Kumanovu i pozvalo na Ohridski sporazum kojim su albanski separatisti u Makedoniji razoružani. Uspostavljena je suradnja između makedonskog i kosovskog MUP-a oko razmjene podataka i preventivnog djelovanja i nakon toga više nije sličnih incidenata. Imaš sve državne reakcije na stranicama kosovskog MVP, a možeš naći i na internetu -> Kosovo osudilo umješanost svojih državljana u sukob u Kumanovu. Gdje su ih proglasili herojima? 

Što ovdje imamo službeno sa srpske strane? Dan žalosti, prijetnje, picousti prodaje spinove golorukoj sluđenoj nejači IQ 50 poput tebe.

De ne seri. Ja ponavljam što i pičkousti? Jer ne idem niz dlaku kosovskoj Šiptariji? Anemija je isti kurac k'o i Pičkousti. Doduše s drugačijim pristupom parizeru. A što se tiče osude Kosova terorista iz Kumanova, šiptarska govnad je pokopana na Kosovu uz sve počasti. Osim toga tko ih je financirao, organizirao (istovremeni napad na pet policijskih postaja i ''ostalo'') i naoružao itd. Majka Tereza? Jebote te tvoj IQ. Za nekoga komu je IQ manji od broja postola koje nosi bolje ti je ne spominjati IQ ikoga drugoga.
Mislim, ja znam da ste vi Srbi u svim istraživanjima prosječnog nacionalanog IQ pri samom dnu, ali ti si stvarno kolosalno glup. Je li moguće da te predsednik toliko glupog očarao da mu vjeruješ sve na riječ?

Nitko iz kosovske vlade nije biio na pogrebu poginulima u Kumanovu, a kosovsko ministarstvo ih je odbilo pokopati uz počasti. Sve te picousti izlagao.


Veterans’ associations last week announced that they wanted the Kosovo Defence Ministry to bury the nine Kosovars killed in Kumanovo on May 9and 10 with full military honours.
After the Ministry spurned that idea, the veterans announced that they were going to do it on their own.
A public wake was organized on Tuesday at which thousands of people filed into the “1 Tetori” hall in Pristina, while young men dressed in KLA uniforms carried the caskets covered in Albanian flags.
We invited the presidency, the parliament and the government. They are not coming, so the burial should remain on their consciences,” said Jashari.



https://balkaninsight.com/2015/05/26/former-kosovo-guerilla-honor-those-killed-in-kumanovo/

Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac. - Page 7 Empty Re: Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac.

Post by Joža 9/28/2023, 21:14

Ha, ha .... "vi Srbi"!!!? A "vi Šiptari"?

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2486
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac. - Page 7 Empty Re: Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac.

Post by Eroo 9/28/2023, 21:23

Pajtić:„Vulin i Radoičić su izveli državni udar protiv Vučića“


https://nova.rs/vesti/politika/vulin-i-radoicic-su-izveli-drzavni-udar-protiv-vucica-pajtic-objasnjava-kakav-sad-problem-ima-njihov-sef/?utm_source=%28direct%29&utm_medium=najcitanije_singlepost_sidebar

________________________________________


Nemoguće, čovek je veliki vernik i krsti se s tri prsta. Osim kad pogreši. Rekoše da je ovih dana u JeruSalemu iz verskih razloga. jocolor

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac. - Page 7 Empty Re: Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac.

Post by Eroo 9/28/2023, 21:38

PS: 
Sad sam baš odgledao neke originalne albanske snimke s dronovima. 
Jedan se me posebno dojmio. Naime, prikazuju  formaciju 
onih Srba šta su bili opkoljeni, kako idu pješke preko neke planine 
valjda u Srbiju. Dakle, ostavili su im koridor za izvlačenje, kako bi se
izbjegle veće žrtve. Vrh profesionalnog ponašanja, čak i u situaciji
kad su i sami imli jednog poginulog. 
Ne znam tko je organizirao onu grupu, ali sam siguran da se radi 
o neviđenom diletantu. Postoji više mogućnosti, ali sam većinu 
isključio kao mogućnost, osim jedne. I meni je na prvu pao na pamet
Vulin, kao šef tajnih službi, ali sam i njega isključio, jer srpske
tajne službe su uglavnom naslijeđene i nisu diletanti. 
Osim ako je Vulin djelovao mimo srpskih državnih struktura. 
On je diletant, tako da...

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac. - Page 7 Empty Re: Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac.

Post by Eroo 9/28/2023, 22:15

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac. - Page 7 Screenshot-12224

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac. - Page 7 Empty Re: Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac.

Post by RayMabus 9/29/2023, 03:33

U Sofiji se rasplamsava "bitka za hram" između Rusije i Bugarske pravoslavne patrijaršije. Zapravo se radi o špijunskoj aferi jer u glavnoj su ulozi svećenici Ruske pravoslavne crkve koji su služili u Sofiji, a prema svemu sudeći rade za ruske specijalne službe te su protjerani iz Bugarske. To nije nimalo čudno, već se odavno zna da su strukture Ruske pravoslavne crkve u inozemstvu često paravan za obavještajne službe.

Međutim, Moskva je odlučila uzvratiti. Veleposlanstvo Rusije u Sofiji najavilo je sudski proces protiv Bugarske pravoslavne patrijaršije čiji je patrijarh Neofit 25. rujna imenovao bugarske svećenike u crkvi Sv. Nikole Mirlikijskog, koja ima status predstavništva (metoha) Ruske pravoslavne crkve. Rusko veleposlanstvo smatra taj...

Popovi, špijuni, paravojske i kriminalci: Bukti nadrealan rat, Rusi objavili odluku bez presedana u svojoj Crkvi!

Sad kad ih Bugari poćeraju morat će kod Srba na Kosmet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176202
2014-04-11


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac. - Page 7 Empty Re: Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac.

Post by RayMabus 9/29/2023, 04:05

Mnoge zemlje Europske unije su tražile sankcije protiv Srbije ukoliko se utvrdi veza Srbije s ovim terorističkim napadima i slanjem velike količine oružja koje je pronađeno u i oko srpskog manastira, gdje su se napadači sklonili.

Diplomati u EU smatraju da je Srbija proglašenjem dana žalosti za ubijene pripadnike oružane skupine koja je napada kosovsku policiju, što je EU označilo kao teroristički napad, "dala do znanja da se ne želi distancirati od takvih napada".

Iz Bruxellesa stigla bijesna poruka Srbiji: ‘Dan žalosti?! Ti teroristi će odgovarati pred licem pravde‘

A jeste baš ćete vi njima uvodit sankcije a silno želite Srbiju u EU kako bi zaokružili svoju EU Iluminatsku centraliziranu državu. Pa gdje ćeš sad uvodit sankcije Srbiji pa nećete moći napraviti centraliziranu EU kojom će vladati židovski Iluminati iz sjene ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176202
2014-04-11


Back to top Go down

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac. - Page 7 Empty Re: Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac.

Post by RayMabus 9/29/2023, 05:01

Kakve bi vi njima to sankcije uveli kad smo već kod toga ?

Nemate ništa. Samo pizdite za kurac.

Kosovo je Srbija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176202
2014-04-11


Back to top Go down

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac. - Page 7 Empty Re: Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac.

Post by RayMabus 9/29/2023, 05:11

Sad ćemo vam poslat novih 100 tisuća migranata na tu Austriju i Bavarsku pa vi serite i dalje i podržavajte Erdogana na Balkanu ( Komšić i Kosovo, neosmanizam ).

Potjerali Armene a vi ni trepnuli. Šta vas brige jel tako ? Sad ćete dobit ne miljon nego miljardu kozojeba u tu Zapadnu Europu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176202
2014-04-11


Back to top Go down

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac. - Page 7 Empty Re: Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac.

Post by RayMabus 9/29/2023, 05:17

Manjinska vlada desnog centra premijera Kristerssona, koja je došla na vlast prošle godine uz potporu antiimigracijskih Švedskih demokrata, još nije uspjela zaustaviti nasilje.

Premijer je u četvrtak rekao da će nastaviti s pojačanim nadzorom, strožim kaznama za kršenje zakona o oružju, jačim ovlastima deportacije i zonama zaustavljanja i pretraživanja.

Zbog eskalacije nasilja na ulicama švedski premijer upomoć pozvao vojsku: ‘Lovit ćemo bande i poraziti ih‘
RayMabus
RayMabus

Posts : 176202
2014-04-11


Back to top Go down

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac. - Page 7 Empty Re: Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac.

Post by RayMabus 9/29/2023, 05:31

Imate se obraza zajebavat s nekim tko vam je unaprijed reka da vidi li tog Komšića opet na poziciji koju smatra svojom da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda mi na onom sastanku EU kažete da odjebem i da ćete vi opet Komšića tj preglasavanje Hrvata i onda vam isti tjedan za par dana ovaj kepec napadne Ukrajinu i sad jedete govna.

Tek smo počeli. I ne znate šta vas sad čeka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176202
2014-04-11


Back to top Go down

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac. - Page 7 Empty Re: Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac.

Post by RayMabus 9/29/2023, 05:35

Ajd uvedite te sankcije Srbiji od strane židovske Iluminatske centrale u EU pa da vidim i to.

Ima tko će uskočiti.

Ambasador Kine u BiH: Odnosi naše dvije zemlje stalno jačaju

Žuti ljudi će da piju vodu s Morava.

- Stalni napredak je ostvaren na polju transporta, energetike, zdravstvu i poljoprivredi, što je svakako doprinijelo ispunjavanju Ciljeva održivog razvoja 2030 - rekao je Đi obraćajući se zvanicama na prijemu, podsjećajući da se u ovoj godini obilježava 10 godina od predlaganja inicijative "Pojas i put".

- Kina je otvorena prema svijetu i spremni smo raditi sa svim zemljama kako bismo postigli sveobuhvatni ekonomski oporavak što prije - rekao je Đi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176202
2014-04-11


Back to top Go down

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac. - Page 7 Empty Re: Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac.

Post by RayMabus 9/29/2023, 05:45

Možda bi Meloni uvela te sankcije Srbiji pošto vidim da se stalno sastaje s Ramom, a u posjeti Alžiru i Etiopiji javno izjavljuje kako će izbaciti Rusiju i Kinu iz sjeverne i istočne Afrike te je izašla i iz incijative Pojas i put ?

Evo tebi jeftinih kineskih e-autića na EU tržište pa tvoj FIAT neće prodat ništa ako ne uvedete eu carine od 27 posto na kineske e-autiće.

Malo se svađaj tamo s Njemačkom jer njima to ne paše jer godišnje prodaju pet miljona auta na kineskom tržištu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176202
2014-04-11


Back to top Go down

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac. - Page 7 Empty Re: Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac.

Post by RayMabus 9/29/2023, 05:53

Kako bi oni mudrovali ovdje jer kao oni su na Zapadu veliki a vi niste nego ste šaka jada pa ćemo mi vama opet uzet prava u Bosni i instalirat Komšića jer mi tako hoćemo itd.

Dobro.

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac. - Page 7 O_25721276_1024

- Hvala Vam na povjerenju što nam omogućujete sudjelovanje i u ovom projektu. Razumijemo potrebu građana za dodatnim cestovnim pravcem. Profesionalno i odgovorno ćemo pristupiti investiciji – koncizan je bio Yang Dong, direktor “China Road and Bridge Corporation za srednju i istočnu Europu”, dok je veleposlanik Narodne Republike Kine njegova ekselencija Qi Qianjin naglasio:

- Sretan sam što ste prepoznali kvalitetu našeg rada, a nastavljamo i s daljnjom suradnjom u sektorima: trgovina, zelena energija te turizam!

Zadovoljan je premijer novim ugovorom državne tvrtke za cestovnu infrastruktru koju je potpisao predsjednik Uprave HC-a Josip Škorić i Yang Dong, direktor “China Road and Bridge Corporation za srednju i istočnu Europu”, tvrtka koje je izgradila Pelješki most.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176202
2014-04-11


Back to top Go down

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac. - Page 7 Empty Re: Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac.

Post by Joža 9/29/2023, 19:19

Uglavnom .... ide novi kosovski boj i mit.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2486
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac. - Page 7 Empty Re: Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac.

Post by Joža 9/29/2023, 19:20

RayMabus wrote:Kako bi oni mudrovali ovdje jer kao oni su na Zapadu veliki a vi niste nego ste šaka jada pa ćemo mi vama opet uzet prava u Bosni i instalirat Komšića jer mi tako hoćemo itd.

Dobro.

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac. - Page 7 O_25721276_1024

- Hvala Vam na povjerenju što nam omogućujete sudjelovanje i u ovom projektu. Razumijemo potrebu građana za dodatnim cestovnim pravcem. Profesionalno i odgovorno ćemo pristupiti investiciji – koncizan je bio Yang Dong, direktor “China Road and Bridge Corporation za srednju i istočnu Europu”, dok je veleposlanik Narodne Republike Kine njegova ekselencija Qi Qianjin naglasio:

- Sretan sam što ste prepoznali kvalitetu našeg rada, a nastavljamo i s daljnjom suradnjom u sektorima: trgovina, zelena energija te turizam!

Zadovoljan je premijer novim ugovorom državne tvrtke za cestovnu infrastruktru koju je potpisao predsjednik Uprave HC-a Josip Škorić i Yang Dong, direktor “China Road and Bridge Corporation za srednju i istočnu Europu”, tvrtka koje je izgradila Pelješki most.



I što sad? Naši domoljubci i slavaukrajinaši će u nesvijest jer Kina je ''uz Rusiju''? Ajme majko moja.


Plenki ruski igrač?

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2486
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac. - Page 7 Empty Re: Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac.

Post by debotoijusto 9/29/2023, 19:59

"Ja, Milan Radoičić, od oca Rajka, rođen u Republici Srbiji, zbog mnogobrojnih špekulacija koje su se pojavile, obavještavam da sam zajedno sa sunarodnjacima sa sjevera Kosova i Metohije dana 24. rujna došao na sjever Kosova i Metohije, u selo Banjska. Razlog našeg vraćanja bio je da ohrabrimo srpski narod s tog područja o pružanju otpora teroru kojem je svakodnevno izložen", pročitao je odvjetnik.
"Obavještavam sve dežurne progonitelje srpskog naroda, od Kurtija do mnogobrojnih inozemnih pomagača, da sam osobno obavio sve logističke pripreme za obranu naroda, a ovaj čin nema veze s mojim ranijim političkim angažmanom. O ovome nisam obavještavao nikoga, pa ni vlast Srbije, niti sam od njih imao bilo kakvu pomoć jer smo već tada imali različite stavove po pitanju otpora Kurtijevom teroru", pročitao je odvjetnik priopćenje Milana Radoičića.



spasavanje vojnika vucica bude kostalo 3 kamenoloma te 563km autoceste kao podizvodjaci kinezima... naravno i politicke zastite dok se bude moglo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Piglet likes this post

Back to top Go down

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac. - Page 7 Empty Re: Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac.

Post by debotoijusto 9/29/2023, 20:02

Srbijanski predsjednik Aleksandar Adem Vuchiqi je danas izjavio u intervjuu za španjolsku nacionalnu televiziju TV Espanola da je Radoičić podnio ostavku jer "ne želi dalje da naškodi Srpskoj listi".  Prema navodima portala Euronews Srbija, rekao da vidi Srpsku listu kao "borce za slobodu" i da to isto misle svi Srbi koji žive na Kosovu.




eto ... sad jos treba vidjeti podrzava li zapad i dalje vucica kao jedini izbor ili ga baci niz cestu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac. - Page 7 Empty Re: Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac.

Post by omni 9/29/2023, 20:03

Staaaa? Nisu siptari sve izrezirali i smislili? Ma ja ne mogu da verujem, to je neka Vatikanska magija omadjijala Milanceta pa on sada ovako bunca. POBEDA!!
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac. - Page 7 Empty Re: Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac.

Post by Joža 9/29/2023, 20:04

RayMabus wrote:Kakve bi vi njima to sankcije uveli kad smo već kod toga ?

Nemate ništa. Samo pizdite za kurac.

Kosovo je Srbija.

Ili .... Srbija je Kosovo!

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2486
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac. - Page 7 Empty Re: Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac.

Post by omni 9/29/2023, 20:04

Nas i Rusa trista meleona lazljivaca na planeti, malo li je.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac. - Page 7 Empty Re: Albanski iredentisti napali srbaljsku nejac.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum