ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi...

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... Empty ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi...

Post by T. Tue 12 Sep - 15:41



pa, nema sumnje da bi se znali obračunati s ukronaci žoharima...
jer se radi o pošasti biblijskih razmjera, samo su žohari umjesto skakavaca...
to se ne može drugačije rješavati nego zgaziti... ;)

_________________
ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... Unname11
T.
T.

Posts : 17083
2014-04-14

Age : 83

Joža likes this post

Back to top Go down

ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... Empty Re: ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi...

Post by Hoholo Mudovski Tue 12 Sep - 16:22

T. wrote:

pa, nema sumnje da bi se znali obračunati s ukronaci žoharima...
jer se radi o pošasti biblijskih razmjera, samo su žohari umjesto skakavaca...
to se ne može drugačije rješavati nego zgaziti... ;)
Pa kada smo već na Bibliji, moguće da se židovi osvećuju za progon u WW2. 
Židov koji zapovjeda neonacističkim postrojbama je nadrealno i lakše bi shvatio Joška Jeličića na klupi Hajduka...


Ukrajinci nisu ovoliko stradavali ni u najezdi Mongola.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3941
2023-08-31


Back to top Go down

ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... Empty Re: ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi...

Post by Eroo Tue 12 Sep - 17:26

.
DesnaDojkaSareAshton wrote:
Ukrajinci nisu ovoliko stradavali ni u najezdi Mongola.
Putin je prije dva dana naveo ukrajinske velike žrtve -75,000.
Mnogo je ali je >4x manje od ruskih, koje po broju osmrtnica navodi Skabajeva (desna putinova ruka) - 315,000.
Ja Rusima vjerujem, a ti? :)

Nego, jesi li primijetio da ne vidimo više ruske vijesti sfronta, koje je objavljivao Konošenkov?
U ruskim vjestima čitamo da Konošenkov i dalje čita vijsti, ali pred isključenim kamerama.
To mu se desilo nakon onoga kako je ukrajinska vojska za njima bježala kod Kupjanska. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... Empty Re: ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi...

Post by Hoholo Mudovski Tue 12 Sep - 18:07

Eroo wrote:.
DesnaDojkaSareAshton wrote:
Ukrajinci nisu ovoliko stradavali ni u najezdi Mongola.
Putin je prije dva dana naveo ukrajinske velike žrtve -75,000.
Mnogo je ali je >4x manje od ruskih, koje po broju osmrtnica navodi Skabajeva (desna putinova ruka) - 315,000.
Ja Rusima vjerujem, a ti? :)

Nego, jesi li primijetio da ne vidimo više ruske vijesti sfronta, koje je objavljivao Konošenkov?
U ruskim vjestima čitamo da Konošenkov i dalje čita vijsti, ali pred isključenim kamerama.
To mu se desilo nakon onoga kako je ukrajinska vojska za njima bježala kod Kupjanska. :D
Mislim da se to odnosilo samo na ukrajinsku ofenzivu tako da s obzirom na propagandu možeš slobodno tih 75k dijeliti s 3 ili 4
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3941
2023-08-31


Back to top Go down

ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... Empty Re: ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi...

Post by mentalitet Wed 13 Sep - 19:01

T. wrote:

pa, nema sumnje da bi se znali obračunati s ukronaci žoharima...
jer se radi o pošasti biblijskih razmjera, samo su žohari umjesto skakavaca...
to se ne može drugačije rješavati nego zgaziti... ;)

Pazi,chovjek snimi seriju TV "Sluga naroda" ,to odigra dosta dobro i onda se sjeti da bi mogao biti pravi predsjednik Ukrajine a ne u seriji.Dobro,svaka ideja je legitimna dok ne nanosi shtetu drugima ,ali onog trenutka kada to postane shtetno za shiru zajednicu onda je legitimno tog zohara zgnijechiti na sto nachina.Samo ,nije on toliko sposoban da bi neshto postigao sam vec je prema scenariju globalista izabran na to mjesto isto kao Bajden.Jebi ga vecina naroda na ovoj glupoj planeti je glupa ko kurac i mozesh ga izvarati na tisucu nachina bash onako kako rade odredjeni chifuti evo vec 2.000 godina.Nemam nishta protiv zidova jer chak shto vishe masa njih je zaduzila chovjechanstvo sa dobrim idejama i stvarima ali nazalost iz njihovog naroda dolaze najveci svjetski gadovi koji su sramota za ljudski rod.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... Empty Re: ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi...

Post by Guest Wed 13 Sep - 20:13

Zreo za liječenje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... Empty Re: ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi...

Post by Guest Wed 13 Sep - 20:24

cassa nuowa wrote:Zreo za liječenje.
Samo luđak može svoju zemlju uvest u beskrajan rat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... Empty Re: ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi...

Post by Hoholo Mudovski Wed 13 Sep - 20:27

cassa nuowa wrote:
cassa nuowa wrote:Zreo za liječenje.
Samo luđak može svoju zemlju uvest u beskrajan rat.
Ali ima i nešto korisno s njegove strane. Zaustavio je potpuno pandemiju i djelomično klimatske promjene s manje mrtvih nego što su farmaceuti pokušali Pfizerom...
Volio bi čuti i Gretu Thunberg da prova izračunat koliki ugljični otisak ostavlja rat u Ukrajini  :love
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3941
2023-08-31


Back to top Go down

ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... Empty Re: ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi...

Post by Guest Wed 13 Sep - 20:45

DesnaDojkaSareAshton wrote:
Volio bi čuti i Gretu Thunberg da prova izračunat koliki ugljični otisak ostavlja rat u Ukrajini  :love
Pustilo je iz pritvora nedavno...Možda se opameti pa umukne. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... Empty Re: ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi...

Post by Hoholo Mudovski Wed 13 Sep - 21:58

Saveznici iz Njemačke ukrašavaju zgradu s likom spasitelja Evrope i civilizacije
ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... F561vs10
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3941
2023-08-31


Back to top Go down

ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... Empty Re: ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi...

Post by Hoholo Mudovski Wed 13 Sep - 23:06

Ušmrkani ne želi održati izbore
U međuvremenu
ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... Img_2041
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3941
2023-08-31


Back to top Go down

ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... Empty Re: ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi...

Post by Eroo Thu 14 Sep - 3:19

Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... Empty Re: ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi...

Post by Hoholo Mudovski Thu 14 Sep - 12:49

Ušmrkanom nedostaje rodoljuba pa traži EU da mu izruče mušku MinKen bojnu
Austrougarska mu poslala odbijenicu
ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... F59d4z10
ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... F59edq10
ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... F59e3y10ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... F59eo_10
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3941
2023-08-31


Back to top Go down

ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... Empty Re: ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi...

Post by zganci_i_jetrica Thu 14 Sep - 13:21

Da li vas dvojica imate neki valjan razlog da tako zdušno priželjkujete rusku okupaciju Europe, ili ste se samo uživjeli u ulogu antijevaca, da bi se malo razlikovali od drugih?  :roll
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1318
2021-06-05


Back to top Go down

ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... Empty Re: ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi...

Post by Hoholo Mudovski Thu 14 Sep - 13:31

zganci_i_jetrica wrote:Da li vas dvojica imate neki valjan razlog da tako zdušno priželjkujete rusku okupaciju Europe, ili ste se samo uživjeli u ulogu antijevaca, da bi se malo razlikovali od drugih?  :roll
Ne znam za druge, ali moj stav je da se ovaj rat vodi zbog ulaska Ukrajine u NATO, ulazak koji je legalan i legitiman ali je glup jer je razlog rata te sam da stane isti tren i krene s pregovorima.
Smatram da će rat Ukrajina izgubiti jer je Britanija otok, a Amerika daleko i kao gubitnik pristati na mirovni ugovor koji će biti nepovoljniji od onog koji je Boris Johnson minirao i kao takav će opet biti iskra budućeg sukoba.
Ne vidim nikakvu mogućnost da se ratna pozornica pomakne na Zapad, osim nuklearnog rata koji je sve izgledniji, ne zbog Rusa...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3941
2023-08-31


Back to top Go down

ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... Empty Re: ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi...

Post by zganci_i_jetrica Thu 14 Sep - 14:38

DesnaDojkaSareAshton wrote:
Ne znam za druge, ali moj stav je da se ovaj rat vodi zbog ulaska Ukrajine u NATO, ulazak koji je legalan i legitiman ali je glup jer je razlog rata te sam da stane isti tren i krene s pregovorima.
Smatram da će rat Ukrajina izgubiti jer je Britanija otok, a Amerika daleko i kao gubitnik pristati na mirovni ugovor koji će biti nepovoljniji od onog koji je Boris Johnson minirao i kao takav će opet biti iskra budućeg sukoba.
Mislim da se ovaj rat vodi jer Ameri preko tuđih leđa žele oslabiti Rusiju da njeno eventualno udruživanje s Kinom Kini ne bi bilo profitabilno.
DesnaDojkaSareAshton wrote:Ne vidim nikakvu mogućnost da se ratna pozornica pomakne na Zapad
Onda nisi ozbiljno shvatio Putinovog novog generala Andreja Mordvičeva, koji jasno daje do znanja da Rusi Ukrajinu shvaćaju kao odskočnu dasku. Misliš li da će Čramp, ako dobije slijedeće izbore, nešto učiniti za zaštitu baltičkih minijatura kad/ako Rusi navale? Pa već je u prvom mandatu htio razmontirati NATO.

Ako želiš shvatiti rusku dušu, samo se osvrni na Dostojevskog koji je desetljećima unaprijed ("Bjesovi") znao kamo se uputilo rusko carstvo. Dapače je tvrdio da je pravoslavlje jedino pravo kršćanstvo i da bi pri tome ostao čak i da mu se dokaže da je u krivu. Rusi su preko komunističke svjetske revolucije planirali vladati svijetom i te ambicije se teško odriču, iako se sad drže minimalnog plana: Ukrajina → Baltičke države → bivša istočna Europa → čitava Europa osim Velike Britanije koja ostaje Americi.

Taj ruski plan je možda pravljenje računa bez krčmara, ali oni od toga ne mogu odustati iz jednostavnog razloga jer ne mogu.

DesnaDojkaSareAshton wrote:...osim nuklearnog rata koji je sve izgledniji, ne zbog Rusa...
Pa što se više čeka? Dosta je bilo kevkanja. Talk is cheap.
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1318
2021-06-05


Back to top Go down

ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... Empty Re: ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi...

Post by Hoholo Mudovski Thu 14 Sep - 16:04

Koliko sam vidio oko prvod dijela se uglavnom slažemo, a oko drugog dijela ne.
Navodiš mi ruskog generala i Dostojevskog. Ono, mislim... jedina strana koja je htjela mirno rješenje i provedbu Minska je ruska... što se dogodilo da je našmrkani na platformi mira dobio izbore pa onda nakon toga rekao tko se smatra Rusom neka ode u Rusiju i počeo zabranjivati ruski jezik u školama ( što bi rekao Dostojevski ili Ero recimo da ga proglase Bošnjakom i zabranu mu hrvatski jezik u Mostaru te da svakodnevo tamo ginu civili u granatarinju. Znam kako bi Amerika, ona ne bi mnogo čekala. ) 
Uglavnom rat je zbog toga što NATO hoće Krim, zbog njega su anglosaksonci i prije ratovali da ovladaju Crnim morem. 
Zašto je to tako, zato što Amerika nema predsjednika, da ima ova ludost bi davno završila. Može mi netko kazati tko danas upravlja Amerikom Biden ili Kamala?
I ako se NATO širi prema Istoku o kakvom Ruskom ekspanzionizmu pričamo?
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3941
2023-08-31


Back to top Go down

ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... Empty Re: ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi...

Post by mentalitet Thu 14 Sep - 16:59

DesnaDojkaSareAshton wrote:Koliko sam vidio oko prvod dijela se uglavnom slažemo, a oko drugog dijela ne.
Navodiš mi ruskog generala i Dostojevskog. Ono, mislim... jedina strana koja je htjela mirno rješenje i provedbu Minska je ruska... što se dogodilo da je našmrkani na platformi mira dobio izbore pa onda nakon toga rekao tko se smatra Rusom neka ode u Rusiju i počeo zabranjivati ruski jezik u školama ( što bi rekao Dostojevski ili Ero recimo da ga proglase Bošnjakom i zabranu mu hrvatski jezik u Mostaru te da svakodnevo tamo ginu civili u granatarinju. Znam kako bi Amerika, ona ne bi mnogo čekala. ) 
Uglavnom rat je zbog toga što NATO hoće Krim, zbog njega su anglosaksonci i prije ratovali da ovladaju Crnim morem. 
Zašto je to tako, zato što Amerika nema predsjednika, da ima ova ludost bi davno završila. Može mi netko kazati tko danas upravlja Amerikom Biden ili Kamala?
I ako se NATO širi prema Istoku o kakvom Ruskom ekspanzionizmu pričamo?



Kako je vec T.napisao "Svo zlo je u Washingtonu i iz njega dolaze svi svjetski problemi.Oni su izmislili sve jebene ideologije oko kojih se ljudi tuku do krvi.Oni imaju svoje institute za Balkan,Kinu,Rusiju,Japan i da ne nabrajam za koji sve kurac ne da bi pomogli nego da bi upoznali odredjene narode i tako ih lakshe opljachkali.Oni su izmislili i demokraciju sa kojom diljem svijeta prodaju odredjenim narodima muda pod bubrege i pri tome je naturaju drugima oruzjem.Zamisli da morasg piti samo Koka Kolu i jesti jebene hamburgere,mozesh pretpostaviti kakvi bi to bili degenerichni ljudi.Pisao sam ovdje shto me je najvishe zaprepastilo u USA.Deformirani ljudi tjelesno a onda valjda to ide zajedno i mentalno.Prvo izvode experimente na svojim ljudima pa onda to shire diljem svijeta gdje mogu raznim propagandnim trikovima a gdje ne mogu discipliniraju narode tako shto ih bombardiraju ili im unishte ekonomiju sankcijama pa iznutra prave takozvane revolucije i dovode na vlast u tim zemljama poslushnike kojima dozvoljavaju da pljachkaju svoj narod ali vecinu toga moraju dati americhkim gazdama koji opet dijeli shakom i kapom tako stechen novac svojim sjebanim birachima koji nishta ne rade nego lade jaja i pichke ziveci ipak kao zombiji.Tako se krug zatvara ali iznova krece ista matrica kao sada u Ukrajini.Ochevidno je da svim tim procesima upravljaju chifuti.Jebi ga,mora se priznati da su pametni ali i pokvareni do kostiju.Jedan od njihovih uradaka iz te kuhinje je i u ovom dokumentarnom filmu.Zamisli demokraciju u kojoj zlochinci vladaju.Pa majku im jebem pokvarenu ,shto ne puste onda sve kriminalce iz zatvora jer po njihovoj logici valjda i ti zasluzuju slobodu u ovoj americhkoj demokraciji.Da ponovim T.rijechi "Glavno zlo lezi u Washingtonu a ja bih dodao tamo su uglavnom chifuti glavni.


Americhka "demokracija"

https://www.youtube.com/watch?v=-XFBVAAzXjc&t=325s

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... Empty Re: ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi...

Post by Hoholo Mudovski Thu 14 Sep - 18:14

Tko vlada Krimom, vlada Crnim morem.
Krimski rat  1853-1856. godine
ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... Img_2042
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3941
2023-08-31


Back to top Go down

ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... Empty Re: ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi...

Post by mentalitet Thu 14 Sep - 18:36

Ma vishe ti broj vojnika ne chini nikakvu prevagu u ratu.Jedna taktichka po neprijateljskim glavnim gradovima i posao zavrshen.Nije to vrijeme Atile.Sinoc opet gledao taj film promatrajuci ga kroz drugu prizmu.Veoma poucan film o propasti raznih imperija jer ipak pojedinac igra vazniju ulogu u tim dogadjajima od masa,isti kurac kao i danas.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi... Empty Re: ušmrkani ćifut prijeti "saveznicima" i "partnerima" ukoliko njihova podrška oslabi...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum