ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 3 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by RayMabus 10/9/2023, 21:15

RayMabus wrote:Uskoro ćemo svi mi imati izlaz samo do devet.

Kad je bilo glasanje u njemačkom parlamnetu onda se i CDU pridružio Zelenima, Liberalima i socijalistima i podržao stvaranje građanske islamske Bosne.

Sad ide streljanje jer su svi ovi pred streljačkim vodom i AfD će prestići i CDU po anketama.

LP pozdrav od GF5.

Ja sam zlopamtilo. TO ZNAČI DA NE ZABORAVLJAM KAO DRUGI PROSJEČNI LJUDI.


08.07.20228. srpnja 2022

Bundestag je glasovima zastupnika vladajuće koalicije i oporbenih demokršćana odobrio ponovno slanje njemačkih vojnika u misiju EUFOR te prihvatio rezoluciju o BiH. Zastupnici govore o povijesnoj odluci.

https://www.dw.com/hr/bundestag-prihvatio-rezoluciju-o-bih-i-odobrio-slanje-vojnika-u-misiji-eufor/a-62409320


RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 3 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by RayMabus 10/9/2023, 21:37

General Haosa.

Etnički Nijemci izuniru po stopi od pola miljona godišnje i ta brojka će se samo povečavati jer je i manje onih koji će rađati.

Da bi držali ekonomiju treba im radna snaga a europski bazen je presušio i sad ide trpačina kmicama i mujagama a to je uz ekonomsku krizu u osnovi jačanje AfD-a.

Treba dignit kamatne stope, prevelika je inflacija u europodručju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 3 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by RayMabus 10/9/2023, 21:52

Ne treba žuriti.

Oni koji me poznaju znaju da ja svoje žrtve ubijam polako.

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 3 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 3 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by veber 10/9/2023, 21:58

četnik na aparatima.
čovjek iz pakistana završio strojarski fax, nepoznanica za srblje, fakultet. u njemačkoj je morao nostrificirat diplomu.

nepoznanica za potomke turaka.
smeće od mujaga su samo vaši pretci turci.

ekipa iz saudijske rabije bolja od vas polutana.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 3 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by RayMabus 10/9/2023, 22:00

Tako je Weberu : mujage i kmice su zakon.

Sad ćemo to sve fino natrpat u Njemačku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 3 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by RayMabus 10/9/2023, 22:04

Pogotovo su one mujage šta se raznesu u ime Alaha te kmice koje siluju i rade sranja zakon i šta ih je više na nekom teritoriju to je veća matematička mogućnost da će neki od njih napraviti nekakvo sranje.

Vjetar piri a AfD se širi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 3 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by veber 10/9/2023, 22:09

RayMabus wrote:Tako je Weberu : mujage i kmice su zakon.

Sad ćemo to sve fino natrpat u Njemačku.
kmice ili su s njemačkih kolonija ili žive u getoima.

ne buš ti nikaj natrpal. 
većinom su nepoželjni osim ako dolaze iz kolonija, a onda za razliku od srba znaju njemački.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 3 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by RayMabus 10/9/2023, 22:11

Pa neću ih ja trpat. Šta ja ima s tim ?

Trpat će ih njemački kapital i država jer im treba radne snage da ne potonu ekonomski.

Ja nikakve veze s tim procesima nemam. Nit ih ja zovem nit meni trebaju nit ih ja guram da dođu u zapadnu Europu.


Last edited by RayMabus on 10/9/2023, 22:12; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 3 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by veber 10/9/2023, 22:12

i objavio sam snimku di niga maše nožem i drot ga mirne duše upuca.
terorizam u njemačkoj nema šanse.

to kaj se nige i arapi ubijaju međusobno, nije problem.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 3 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by veber 10/9/2023, 22:14

RayMabus wrote:Pa neću ih ja trpat. Šta ja ima s tim ?

Trpat će ih njemački kapital i država jer im treba radne snage da ne potonu ekonomski.

Ja nikakve veze s tim procesima nemam. Nit ih ja zovem nit meni trebaju nit ih ja guram da dođu u zapadnu Europu.
prošlo je vrijeme bosanaca.

niti polutane ne trebaju.

tehnologija je otišla daleko u zadnjih 30g, nema više ni smetlara.

srbi na aparatah.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 3 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by RayMabus 10/9/2023, 22:48

Baš fino šta je u cijeloj Europi natalitet cici krep pa njemačka imperija mora uvoziti kmice i mujage da im ekonomija ne potone. I tako najmanje idućih 50 godina.

Baš ćemo ih fino natrpat kmicama i mujagama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 3 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by RayMabus 10/9/2023, 22:56

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 3 1280px-Age_structure_by_migration_background_in_Germany_in_2021.svg
Dobna struktura prema migracijskom podrijetlu u Njemačkoj 2021
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 3 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by RayMabus 10/9/2023, 23:04

Treba im malo vremena da shvate da ove generacije šta ih je manje ( 20 i niže godina ) neće rađati više djece nego manje.

Bude to veliko izumiranje njemačkog naroda. Ko dinosaurusi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 3 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by Hoholo Mudovski 10/9/2023, 23:09

veber wrote:
RayMabus wrote:Pa neću ih ja trpat. Šta ja ima s tim ?

Trpat će ih njemački kapital i država jer im treba radne snage da ne potonu ekonomski.

Ja nikakve veze s tim procesima nemam. Nit ih ja zovem nit meni trebaju nit ih ja guram da dođu u zapadnu Europu.
prošlo je vrijeme bosanaca.

niti polutane ne trebaju.

tehnologija je otišla daleko u zadnjih 30g, nema više ni smetlara.

srbi na aparatah.
Rey ke u pravu, na žalost nema ni Njemaca. Oni drže pase po stanovima,.a turci prave dicu... dok se ne izmisli proizvodnja Njemaca u tvornici na traci njemačka ke nadjebana i iduća generaciju će tražiti status manjine... 
Hrvatska se treba trgnuti i rastegnuti bodljikavu žicu oko granice te zabraniti radne dozvole muškarcima. Puštati jedino žene do 30 godina.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 3 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by RayMabus 10/9/2023, 23:21

Ako ćemo cijepidlačit onda nisu usporedivi ni s dinosaurusima jer ni dinosaurusi nisu ovako brzo izumirali.

Mali Švabo se zajebo u matematici, nije dobro izračuna brojeve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 3 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by Hoholo Mudovski 10/9/2023, 23:31

RayMabus wrote:Ako ćemo cijepidlačit onda nisu usporedivi ni s dinosaurusima jer ni dinosaurusi nisu ovako brzo izumirali.

Mali Švabo se zajebo u matematici, nije dobro izračuna brojeve.
Ali doslovno je tako. Turci, Albanci i Afrika prave dicu. Njemci putuju po svijetu i imaju karijere... rip germani
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 3 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by RayMabus 10/9/2023, 23:39

Nisu oni još vidili ništa. Najgore im tek dolazi jer ove generacije kojih je manje to istovremeno znači i da nema radne snage, da će past broj rođenih i povečati se razlika između umrlih i rođenih.

Nisu oni još ništa vidili. Najgore im tek dolazi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 3 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by RayMabus 10/9/2023, 23:55

Možda mnogi u Nordhausenu razmišljaju kao jedna mlada majka, koja sada prvi put stavlja križić na izborni listić, zaokružujući kandidata desničarsko-populističkog AfD-a. „Konačno se nešto mora promijeniti, moram razmišljati o budućnosti svoje djece", kaže ova Njemica. Nordhausenu je konačno potrebna jaka ličnost koja može adekvatno predstavljati grad. Na kraju, ne očekujući odgovor, postavlja pitanje: "I? jesam li sad zbog toga obilježena kao nacistica?"

Nordhausen, s gotovo 42.000 stanovnika, zapravo je poznat u cijeloj Njemačkoj po svojoj destileriji rakije od žitarica, ali sada cijelom gradu prijeti da dobije loš imidž. 10. rujna, ovaj, sedmi po veličini grad u Tirinškoj, koji već 15 godina nosi titulu "Mjesto različitosti" koju dodjeljuje savezna vlada, bira novog gradonačelnika.

Ispitivanja pokazuju da prednjači kandidat AfD-a Jörg Prophet, poduzetnik i šef zastupničkog kluba AfD-a u gradskom vijeću. To bi bio "treći komunalni puč" Alternative za Njemačku.AfD je već imenovala predsjednika Okružnog vijeća u Sonnebergu u Tirinškoj i gradonačelnika u mjestu Raguhn-Jeßnitzu u pokrajini Saska-Anhalt.

Mogućem gradonačelniku Nordhausena su posebno migracije trn u oku.

To je nešto što izaziva veliku nelagodu u udruzi "Bez barijera”, koja podržava izbjeglice. Jer, neprijateljstvo prema migrantima i strancima je odavno dio tužne svakodnevice u Nordhausenu. "Skandiraju se rasistički slogani, šaraju kukasti križevi po zidovima stambenih zgrada ili kafića. Tužna kulminacija su bili mrtvi golubovi s odsječenim glavama, koji su ležali ispred ulaznih vrata ili svinjske glave koje su bacane na balkone useljenika", kaže za DW jedna od čelnica ove udruge Stephanie Tiepelmann-Halm.

Udio stranaca u Nordhausenu je 7,3 posto, što je oko upola manje od državnog prosjeka. U okrugu Nordhausen živi ukupno 2.500 izbjeglica, od kojih je 1.900 iz Ukrajine. Za mnoge je udruga "Bez barijera” prvo mjesto za ostvarivanje kontakata. Osim savjetovališta, udruga ima i kafiće za žene i nudi tečajeve jezika.

https://www.dw.com/hr/%C5%A1to-ako-nordhausen-dobije-afd-ovog-gradona%C4%8Delnika/a-66766350
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 3 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by RayMabus 11/9/2023, 00:07

Kandidat AfD-a Jörg Prophet (61) izašao je kao uvjerljivi pobjednik na izborima za gradonačelnika Nordhausena

10. rujna 2023. - 22:12
Nordhausen – Nakon prvog okružnog upravitelja, Tiringija će uskoro dobiti svog prvog gradonačelnika iz AfD-a!

Njihov kandidat Jörg Prophet (61) u nedjelju je u prvom krugu glasovanja u Nordhausenu dobio 42,1 posto, što je daleko najbolji rezultat. I to usprkos činjenici da je AfD u Tiringiji Ured za zaštitu ustava klasificirao kao desničarski ekstremistički!

Slijede ga nestranački Kai Buchmann s 23,7 posto i kandidatkinja SPD-a Alexandra Rieger s 18,6 posto. Za CDU je stajao nestranački ravnatelj škole Andreas Trump. Uspio je daleko zaostati sa samo 11 posto – ​​debakl za demokršćane!

Jedino je za kandidata FDP-a Stefana Marxa (3 posto) i Carstena Meyera iz Zelenih (1,4 posto) stvari izgledale još sumornije.

Tirinški vođa AfD-a Björn Höcke (51) uvjeren je u pobjedu: „S impresivnim rezultatom, naš kandidat Jörg Prophet uspio se staviti u vrlo dobru startnu poziciju na izborima za gradonačelnika Nordhausena. Sada ide drugi krug izbora - i siguran sam da će na kraju AfD u Tiringiji dati prvog gradonačelnika u cijeloj zemlji", napisao je na X (bivši Twitter).

Budući da niti jedan od šest kandidata nije dobio više od 50 posto glasova, Prophet i Buchmann idu u drugi krug izbora 24. rujna. Tada se donosi konačna odluka. Od 36.831 birača s pravom glasa, u nedjelju je glasovalo njih 56,4 posto.

https://www.bild.de/regional/thueringen/thueringen-aktuell/nordhausen-42-prozent-fuer-joerg-prophet-afd-sieg-bei-ob-wahl-85363168.bild.html
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 3 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by RayMabus 11/9/2023, 00:11

Vjetar piri a AfD se širi.

Nordhausen – Nakon prvog okružnog upravitelja, Tiringija će uskoro dobiti svog prvog gradonačelnika iz AfD-a!

Njihov kandidat Jörg Prophet (61) u nedjelju je u prvom krugu glasovanja u Nordhausenu dobio 42,1 posto

Slijede ga nestranački Kai Buchmann s 23,7 posto i kandidatkinja SPD-a Alexandra Rieger s 18,6 posto. Za CDU je stajao nestranački ravnatelj škole Andreas Trump. Uspio je daleko zaostati sa samo 11 posto – ​​debakl za demokršćane!
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 3 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by veber 11/9/2023, 20:03

danas je šef uprave održao govor.
rezervirani smo do kraja 2025e

s obzirom da je promet u ovoj godini skočio u prosjeku 5 mil €/mj svima će u oktobru biti isplaćeni bonusi. početkom godine isplatili su po 3000€ inflatornu razliku.

užas.

strašno kako propada.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže" - Page 3 Empty Re: Nemačka tone sve dublje: "Strmoglavi pad, giganti počinju da beže"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum