ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine - Page 2 Empty Re: Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine

Post by Hoholo Mudovski Thu 7 Sep - 18:05

veber wrote:
Zelenski na podmornici wrote:
veber wrote:
Zelenski na podmornici wrote:
Zelenski na podmornici wrote:
RayMabus wrote:Jačat će AfD u Njemačkoj pa ćemo imat situaciju iz 30-ih godina oko nas.
To je odlično, jačanje suverenističkih stranaka uvijek pozdravljam. Tehnički je jedino Mađarska suverena država u EU ( recimo bitna pitanja oko invazije na južnim evropskim granicama i rata na istočnim ) Ostalo su kujice.
Samo i ti iz AFD su tehnički ruska kopilad tako da je dvostruki trn u oku kliki koju predstavlja Ursula  VanderPfizer

Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine - Page 2 N1802010
Kažu da se povijest ponavlja u ciklusima... Koja je šansa da anglosaksonci opet bombardiraju Drezden ili da ih tamo Rusi pojebu  jocolor
nepismeni.
zakaj zagađuješ internet?

dresden je bio etalon za atomsku bombu.
ti si teža kretenčina, nepismen pride.

ameri su uredno rokali po njemačkoj. gledali su kada izlaze hitne službe i onda su rokali po njima.

isto smo mi trebali napraviti vama krpeljima
Ameri su gađali sve, ali ne svoje tvornice... Dresden je bio ogledni primjerak za Ruse koji su imali tu doći da vide što se može... 
Nego da te pitam nešto... Šta bi više volio da si Njemica 1945 u Dresdenu. Da te anglosaksonci dezintegriraju ili barbari sa istoka pojebu?
ja ti ne postavljam pitanje.

pišem ti činjencu slijededećeg sukoba.

ne bute sendvičarili niti ćete biri u koloni.

nije pitanje već je čnjeninica.

sve vas je trebalo odavno riješit.

stoko smrdljiva.
Prvo mi postaviš pitanje pa nakon toga kažeš da mi ne postavljaš pitanja.
U cijelom tvom postu se mogu složiti samo s.dizelom u potpisu. 
A onda opet to ograničenje ljudskih sloboda korištenja energije po vlastitom izboru krenilo je od Hamburške ljevice...

Hoholo Mudovski

Posts : 4148
2023-08-31


Back to top Go down

Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine - Page 2 Empty Re: Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine

Post by Hoholo Mudovski Thu 7 Sep - 18:07

Zelenski na podmornici wrote:
veber wrote:
Zelenski na podmornici wrote:
veber wrote:
Zelenski na podmornici wrote:
Zelenski na podmornici wrote:
RayMabus wrote:Jačat će AfD u Njemačkoj pa ćemo imat situaciju iz 30-ih godina oko nas.
To je odlično, jačanje suverenističkih stranaka uvijek pozdravljam. Tehnički je jedino Mađarska suverena država u EU ( recimo bitna pitanja oko invazije na južnim evropskim granicama i rata na istočnim ) Ostalo su kujice.
Samo i ti iz AFD su tehnički ruska kopilad tako da je dvostruki trn u oku kliki koju predstavlja Ursula  VanderPfizer

Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine - Page 2 N1802010
Kažu da se povijest ponavlja u ciklusima... Koja je šansa da anglosaksonci opet bombardiraju Drezden ili da ih tamo Rusi pojebu  jocolor
nepismeni.
zakaj zagađuješ internet?

dresden je bio etalon za atomsku bombu.
ti si teža kretenčina, nepismen pride.

ameri su uredno rokali po njemačkoj. gledali su kada izlaze hitne službe i onda su rokali po njima.

isto smo mi trebali napraviti vama krpeljima
Ameri su gađali sve, ali ne svoje tvornice... Dresden je bio ogledni primjerak za Ruse koji su imali tu doći da vide što se može... 
Nego da te pitam nešto... Šta bi više volio da si Njemica 1945 u Dresdenu. Da te anglosaksonci dezintegriraju ili barbari sa istoka pojebu?
ja ti ne postavljam pitanje.

pišem ti činjencu slijededećeg sukoba.

ne bute sendvičarili niti ćete biri u koloni.

nije pitanje već je čnjeninica.

sve vas je trebalo odavno riješit.

stoko smrdljiva.
Prvo mi postaviš pitanje pa nakon toga kažeš da mi ne postavljaš pitanja.
U cijelom tvom postu se mogu složiti samo s.dizelom u potpisu. 
A onda opet to ograničenje ljudskih sloboda korištenja energije po vlastitom izboru krenilo je od Hamburške ljevice...
  • https://www.dw.com/hr/po%C4%8Delo-je-sa-zabranom-dizela%C5%A1a/a-44022844
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4148
2023-08-31


Back to top Go down

Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine - Page 2 Empty Re: Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine

Post by veber Thu 7 Sep - 19:14

dobar četnik je mrtav četnik.
ali u slijedećem ratu i to ćemo poravnat.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine - Page 2 Empty Re: Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine

Post by mentalitet Thu 7 Sep - 20:09

RayMabus wrote:"Nama je važan status Hrvata koji žive u Sloveniji, smatramo da postoje uvjeti da dobiju status nacionalne manjine, slovenska strana ima svoja ustavna i zakonska rješenja gdje su samo dvije manjine priznate, talijanska i mađarska, dok ostale imaju drugačiji tretman", naglasio je u izjavi novinarima u Ljubljani, dodajući da taj problem Hrvatska želi "rješavati u duhu dobrosusjedskih odnosa i međusobnog uvažavanja".
Iako u Sloveniji živi oko 55.000 Hrvata, s čijim se predstavnicima Jandroković sastao, oni nemaju status nacionalne manjine, što je problem koji se vuče već više desetljeća. Slovenija kao nacionalne manjine priznaje samo Talijane i Mađare. "Oko toga će se voditi dijalog i vjerujem da možemo pronaći rješenja koja će biti zadovoljavajuća za obje strane", zaključio je.
Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjineJandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine - Page 2 90980653-2fb5401a-e706-4efe-8818-a2472e004a0b

Jebiga,koliko god mi zlovenci bili odvratni moram priznati da misle o buducnosti,jer ce u tim krajevima vladati,italijani,madjari i srbi a ne bi se chudio nakon raspada Europske zajednice da osnuju neki ekonomsko vojni savez i tako zalupe vrata schwabiji koja je ionako na koljenima i samo chekamo da krepucne do kraja.Pa schwabe su se vec sada pochele jebati izmedju sebe.Tako je kod njih,nema love,nema ljubavi.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine - Page 2 Empty Re: Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine

Post by veber Thu 7 Sep - 20:32

kreten bio kreten si i ostao.

nema pomoći srbima. glupo napravljeno glupo rođeno.

kroz život plazite glupi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine - Page 2 Empty Re: Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine

Post by mentalitet Thu 7 Sep - 21:01

veber wrote:kreten bio kreten si i ostao.

nema pomoći srbima. glupo napravljeno glupo rođeno.

kroz život plazite glupi.

Opet ti ponavljam idiote da na zalost nisam Srbin jer bih bio ponosan da pripadam takvom narodu,ali da sam schwabo pobio bi sve svoje i onda sebe da takvo smece ne hoda po zemlji.Za vas schwabw srbi su pojam u svemu a posebno u inteligenciji,dpk ste vi choporativan narod kao hijene pa gledajuci nedavno snimak kako hijene napadaju lava asocira me bash na vashu pokvarenost jer ni jednom srbi nisu doshli ubijati u Njemachku kao shto ste vi dolazili na Balkan.I u prkos shto ste dobili u 2 svjetska rata po pichki od srba opet mazohistichki gurate nos da vas ponovo nalemaju.Mada ovaj puta mislim da ce vam rusi jebati mater zauvijek i od te vashe pokvarene schwapske vukojebine napraviti Saharu.Zivi josh koji mjesec ili godinu i odi u crkvu izmoliti par zdravo marija i ochenasha jer ste vec ionako mrtvi a nitko vam to nije rekao bez obzira da li riknuli od atomske ili od nedostatka ruskih sirovina i energenata vi ste leshine koje hodaju ovom kuglom zemaljskom i zagadjuju je.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine - Page 2 Empty Re: Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine

Post by Hoholo Mudovski Thu 7 Sep - 21:03

mentalitet wrote:
veber wrote:.I u prkos shto ste dobili u 2 svjetska rata po pichki od srba opet mazohistichki gurate nos da vas ponovo nalemaju.Mada ovaj .
Al ga i ti sereš
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4148
2023-08-31


Back to top Go down

Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine - Page 2 Empty Re: Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine

Post by veber Thu 7 Sep - 21:04

ti si malo srbin.
pa onda nisi.
pa mašeš agrum noževima3pa si rođen ko kreten
pa si to i ostao.

pride kao i svi srbi, lažovčina

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine - Page 2 Empty Re: Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine

Post by mentalitet Thu 7 Sep - 21:07

Zelenski na podmornici wrote:
mentalitet wrote:
veber wrote:.I u prkos shto ste dobili u 2 svjetska rata po pichki od srba opet mazohistichki gurate nos da vas ponovo nalemaju.Mada ovaj .
Al ga i ti sereš

N e serem.Ako malo bolje poznajesh povijest onda ceh shvatiti moj post.Glupo mi je da takvom znalcu objashnjavam shto je to metafora.Uostalom,zar srbe svi zapadnjaci ne zovu mali rusi?Nastavi dalje razmishljati u tome tonu.I josh neshto,izvlachiti rijechi iz konteksta nije kulturno i lijepo,jer na takav nachin pokazujesh svoj nagon za manipulacijom.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine - Page 2 Empty Re: Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine

Post by Hoholo Mudovski Thu 7 Sep - 21:14

mentalitet wrote:
Zelenski na podmornici wrote:
mentalitet wrote:
veber wrote:.I u prkos shto ste dobili u 2 svjetska rata po pichki od srba opet mazohistichki gurate nos da vas ponovo nalemaju.Mada ovaj .
Al ga i ti sereš

N e serem.Ako malo bolje poznajesh povijest onda ceh shvatiti moj post.Glupo mi je da takvom znalcu objashnjavam shto je to metafora.Uostalom,zar srbe svi zapadnjaci ne zovu mali rusi?Nastavi dalje razmishljati u tome tonu.I josh neshto,izvlachiti rijechi iz konteksta nije kulturno i lijepo,jer na takav nachin pokazujesh svoj nagon za manipulacijom.
Možda je bilo Srba nekada, ali su ih satrali Njemci u WW1 te naganjali do Krfa ...Otprilike će se slično dogoditi Ukrajincima...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4148
2023-08-31


Back to top Go down

Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine - Page 2 Empty Re: Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine

Post by mentalitet Thu 7 Sep - 21:20

veber wrote:ti si malo srbin.
pa onda nisi.
pa mašeš agrum noževima3pa si rođen ko kreten
pa si to i ostao.

pride kao i svi srbi, lažovčina

Pa idote,upravo u tvom tvrdoglavom nastojanju da netko bude ono shto si ti sebi umislio dokazuje moju teoriju o vama folksdojcherima i zato se sukobljavate sa svim i svachim pa i sa onim shto nastojite biti a niste.Vi ste rodjeni pokvareni i odvratni fashisti a ne civilizirani narod.To dokazujesh svojim upisima vec godinama i ne samo ti.Ja jedino znam tko sam i shto sam i to mi je vazno a ne kako me tko dozivljava.Dobro,te fashistichke floskule imamo i ovdje u zemlju"najvece demokracije " na svijetu ,pa ako ne razmishljash kao mafija onda si Rus.Dochim,ja ne navijam za nikoga ali mi je vazno da znam kako se tko ponashao kroz povijest pa da znam kako ce se ponashati i u buducnosti.Vi schwapchad ste davno svoju "buducnost" odredili u paklu,tako da mozesh mrziti srbe koliko god zelish ,pomoci vam nema i za to nisu krivi ni rusi ni srbi nego vasha pohlepa za tudjim.Kada shvatite to ,mozda i dobijete priliku od Boga ili Prirode koja vas je tako sklepala.Meni osobno,ste odvratan narod do bola jer sam ziveci 10 god. mrdju vama imao priliku da vas dobro upoznam i shvatim koliki ste fashisti chak i u ovom modernom svijetu kojem prodajete finocu u bijelim rukavicama a odvratne ste hijene koje treba pobiti da bi ostatak svijeta mogao zivjeti normalno.Zato i pljeshcem ruchicama amerima shto vas jebu ko majmune a ne smijete pisnuti jer ste odvratne kujice koje laju samo kad im amer naredi.Metaforichki recheno,ujedate samo djecu a od odraslih bjezite podvijena repa.Mrsh u sto pichki materinih gnjido ljudska.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine - Page 2 Empty Re: Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine

Post by veber Thu 7 Sep - 21:40

mentalitet wrote:
veber wrote:ti si malo srbin.
pa onda nisi.
pa mašeš agrum noževima3pa si rođen ko kreten
pa si to i ostao.

pride kao i svi srbi, lažovčina

Pa idote,upravo u tvom tvrdoglavom nastojanju da netko bude ono shto si ti sebi umislio dokazuje moju teoriju o vama folksdojcherima i zato se sukobljavate sa svim i svachim pa i sa onim shto nastojite biti a niste.Vi ste rodjeni pokvareni i odvratni fashisti a ne civilizirani narod.To dokazujesh svojim upisima vec godinama i ne samo ti.Ja jedino znam tko sam i shto sam i to mi je vazno a ne kako me tko dozivljava.Dobro,te fashistichke floskule imamo i ovdje u zemlju"najvece demokracije " na svijetu ,pa ako ne razmishljash kao mafija onda si Rus.Dochim,ja ne navijam za nikoga ali mi je vazno da znam kako se tko ponashao kroz povijest pa da znam kako ce se ponashati i u buducnosti.Vi schwapchad ste davno svoju "buducnost" odredili u paklu,tako da mozesh mrziti srbe koliko god zelish ,pomoci vam nema i za to nisu krivi ni rusi ni srbi nego vasha pohlepa za tudjim.Kada shvatite to ,mozda i dobijete priliku od Boga ili Prirode koja vas je tako sklepala.Meni osobno,ste odvratan narod do bola jer sam ziveci 10 god. mrdju vama imao priliku da vas dobro upoznam i shvatim koliki ste fashisti chak i u ovom modernom svijetu kojem prodajete finocu u bijelim rukavicama a odvratne ste hijene koje treba pobiti da bi ostatak svijeta mogao zivjeti normalno.Zato i pljeshcem ruchicama amerima shto vas jebu ko majmune a ne smijete pisnuti jer ste odvratne kujice koje laju samo kad im amer naredi.Metaforichki recheno,ujedate samo djecu a od odraslih bjezite podvijena repa.Mrsh u sto pichki materinih gnjido ljudska.
TI LAŽEŠ. čim se tipkovninci približi, smeće srpsko. k nozi.
LAŽOVĆINO.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine - Page 2 Empty Re: Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine

Post by Hoholo Mudovski Thu 7 Sep - 21:42

mentalitet wrote:
veber wrote:ti si malo srbin.
pa onda nisi.
pa mašeš agrum noževima3pa si rođen ko kreten
pa si to i ostao.

pride kao i svi srbi, lažovčina

Pa idote,upravo u tvom tvrdoglavom nastojanju da netko bude ono shto si ti sebi umislio dokazuje moju teoriju o vama folksdojcherima i zato se sukobljavate sa svim i svachim pa i sa onim shto nastojite biti a niste.Vi ste rodjeni pokvareni i odvratni fashisti a ne civilizirani narod.To dokazujesh svojim upisima vec godinama i ne samo ti.Ja jedino znam tko sam i shto sam i to mi je vazno a ne kako me tko dozivljava.Dobro,te fashistichke floskule imamo i ovdje u zemlju"najvece demokracije " na svijetu ,pa ako ne razmishljash kao mafija onda si Rus.Dochim,ja ne navijam za nikoga ali mi je vazno da znam kako se tko ponashao kroz povijest pa da znam kako ce se ponashati i u buducnosti.Vi schwapchad ste davno svoju "buducnost" odredili u paklu,tako da mozesh mrziti srbe koliko god zelish ,pomoci vam nema i za to nisu krivi ni rusi ni srbi nego vasha pohlepa za tudjim.Kada shvatite to ,mozda i dobijete priliku od Boga ili Prirode koja vas je tako sklepala.Meni osobno,ste odvratan narod do bola jer sam ziveci 10 god. mrdju vama imao priliku da vas dobro upoznam i shvatim koliki ste fashisti chak i u ovom modernom svijetu kojem prodajete finocu u bijelim rukavicama a odvratne ste hijene koje treba pobiti da bi ostatak svijeta mogao zivjeti normalno.Zato i pljeshcem ruchicama amerima shto vas jebu ko majmune a ne smijete pisnuti jer ste odvratne kujice koje laju samo kad im amer naredi.Metaforichki recheno,ujedate samo djecu a od odraslih bjezite podvijena repa.Mrsh u sto pichki materinih gnjido ljudska.
Čovjek projicira svoj bjes zbog toga što Njemačka tone na Srbe... Nisu Srbi krivi za ekonomsku situaciju u Evropi, nego Evropa koja je uvela sankcije sama sebi. Za to vrijeme Amerika zarađuje i ako se dogodi čudo ( a neće ) u Ukrajini da dobije onda će i tamo podebljati bilancu. Evropa će dobiti kosti...
Interes Evrope bi bio da se ne ratuje na njenim granicama. Kao što je interes Amerike da se ne ratuje na njenim...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4148
2023-08-31


Back to top Go down

Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine - Page 2 Empty Re: Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine

Post by mentalitet Thu 7 Sep - 23:34

DesnaDojkaSareAshton wrote:
mentalitet wrote:
Zelenski na podmornici wrote:
mentalitet wrote:
veber wrote:.I u prkos shto ste dobili u 2 svjetska rata po pichki od srba opet mazohistichki gurate nos da vas ponovo nalemaju.Mada ovaj .
Al ga i ti sereš

N e serem.Ako malo bolje poznajesh povijest onda ceh shvatiti moj post.Glupo mi je da takvom znalcu objashnjavam shto je to metafora.Uostalom,zar srbe svi zapadnjaci ne zovu mali rusi?Nastavi dalje razmishljati u tome tonu.I josh neshto,izvlachiti rijechi iz konteksta nije kulturno i lijepo,jer na takav nachin pokazujesh svoj nagon za manipulacijom.
Možda je bilo Srba nekada, ali su ih satrali Njemci u WW1 te naganjali do Krfa ...Otprilike će se slično dogoditi Ukrajincima...

Ajmo se hipotetichki sloziti sa tvojom tvrdnjom jer i ja sam ovdje to skoro isto pisao na forumu govoreci kako su pravi srbi izginuli na Kosovu a pravi hrvati na Sigetskom polju.Medjutim,kod srba je ostao taj slobodarski mentalitet spartanaca a kod hrvata trojanaca.Shto opet govori da su se ljudi povlachili i selili ispred raznih opasnosti koje su dolazile ssa Istoka i Azije.Ostao je taj mentalitet koji ne pita za cijenu kada je sloboda u pitanju.Pogledaj samo danashnju Europu.jedino ta mala Srbija pruza kakv takav otpor americhko -germansko- anglo saksonskoj mafiji u najezdi da cijelom svijetu oduzme pravo na svoj zivot.Iz mnogih razloga danashnji hrvati ne mogu biti objektivni i priznati da su se borili u takozvanom domovinskom ratu kao korisne budale.Pa to su bili i srbi i hrvati kada su od turaka branili Europu i krshcanske vrijednosti.Trebali su idioti pustiti turke da zapale Bech i Berlin pa onda sigurno ne bi doshlo do prvog i drugog svjetskog rata nego su bili korisne budale koje su prolijevale svoju krv za takozvane zapadne vrijednosti koje su gledajuci iz danashnjeg ugla kroz prizmu povijesti bile laz,pljachka,otimachina i zivljenje na guzove slabijih naroda.Evo ti samo jedan dokaz,kada bi ti krstashi i osvajivachi vratili iz svojih muzeja ono shto su u svojim najezdama pokrali u njihovim muzejima ne bi nishta ostalo i na taj nachin bi bilo dokazano koliko je kod tih barbara bila razvijena kultura.I da ti dalje ne tipkam jer mi fakat vec ide na zivce da ljudima moram objashnjavati osnovne stvari i chinjenice iz povijesti.Ta zapadna kultura je opsstala na svojim temeljima,kradje,pljachke,zlochina i svega onog negativnog chega bi se svaki pojedinac ako nishta trebao sramiti.Eto,nitko od ovih takozvanih velikih hrvata se ne srami Jasenovca niti ustashkog pokreta.Chitajuci shto govore srpski politichari pa chak i oni najdesniji nigdje nisam prochitao da netko od njih tvrdi da je to napravio hrvatski narod nego uvijek govore ustashe .Ali avaj,danashnja Hrvatska svojim postupcima i chinima lezi na temeljima ustashke drzave iako su se fol ogradili od nje.Srbi,su ostali jedini slobodarski narod u Europi svidjalo se to nekome ili ne.Ali da se vratimo na onu tvoju prvobitnu tezu da tamo vishe nema pravih srba.Meni odmah padne usporedba sa hrvatima pa cu ti opisati iz svoje obitelji jedan dogadjaj.Naime ,jedan idiot koji je ozenio od moga brata kcerku je upravo taj takozvani veliki Hrvat iako mu je mama chehinja a otac Madjar on tvrdi da je pravi Hrvat,Zashto?Pa upravo iz istih razloga kao ovi forumski srpski mutanti koji rade isto da bi prikrili svoje pravo porijeklo.Mene zaboli kurac za porijeklo iako bi mogao vecini ovdje njime nabiti komplexe,mr4nr interesira kakav si chovjek bez obzira na vjeru,boju koze ili naciju.Ako si dobar chovjek onda si moj ako si losh ,taman da si mi rodjeni brat goni se u sto pichki materinih od mene.Vidish,kod hrvata je drugachije a vjerojatno i kod srba i muslimana.Ako si njihovo govno onda ne smrdish nego mirishesh ko Armani.Ima neshto u tom jebenom mentalitetu,chak i Djokovic koga cijenim vishe zbog njegovih ljudskih vrlina nego sportskih kaze na US Openu kada publika navija protiv njega on zamishlja kako navijaju za njega.Dakle taj umishljaj je ostao na tim prostorima samo zavisi da li ga netko koristi na koreistan ili negativan nachin.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine - Page 2 Empty Re: Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine

Post by mentalitet Thu 7 Sep - 23:46

veber wrote:
mentalitet wrote:
veber wrote:ti si malo srbin.
pa onda nisi.
pa mašeš agrum noževima3pa si rođen ko kreten
pa si to i ostao.

pride kao i svi srbi, lažovčina

Pa idote,upravo u tvom tvrdoglavom nastojanju da netko bude ono shto si ti sebi umislio dokazuje moju teoriju o vama folksdojcherima i zato se sukobljavate sa svim i svachim pa i sa onim shto nastojite biti a niste.Vi ste rodjeni pokvareni i odvratni fashisti a ne civilizirani narod.To dokazujesh svojim upisima vec godinama i ne samo ti.Ja jedino znam tko sam i shto sam i to mi je vazno a ne kako me tko dozivljava.Dobro,te fashistichke floskule imamo i ovdje u zemlju"najvece demokracije " na svijetu ,pa ako ne razmishljash kao mafija onda si Rus.Dochim,ja ne navijam za nikoga ali mi je vazno da znam kako se tko ponashao kroz povijest pa da znam kako ce se ponashati i u buducnosti.Vi schwapchad ste davno svoju "buducnost" odredili u paklu,tako da mozesh mrziti srbe koliko god zelish ,pomoci vam nema i za to nisu krivi ni rusi ni srbi nego vasha pohlepa za tudjim.Kada shvatite to ,mozda i dobijete priliku od Boga ili Prirode koja vas je tako sklepala.Meni osobno,ste odvratan narod do bola jer sam ziveci 10 god. mrdju vama imao priliku da vas dobro upoznam i shvatim koliki ste fashisti chak i u ovom modernom svijetu kojem prodajete finocu u bijelim rukavicama a odvratne ste hijene koje treba pobiti da bi ostatak svijeta mogao zivjeti normalno.Zato i pljeshcem ruchicama amerima shto vas jebu ko majmune a ne smijete pisnuti jer ste odvratne kujice koje laju samo kad im amer naredi.Metaforichki recheno,ujedate samo djecu a od odraslih bjezite podvijena repa.Mrsh u sto pichki materinih gnjido ljudska.
TI LAŽEŠ. čim se tipkovninci približi, smeće srpsko. k nozi.
LAŽOVĆINO.

Tipichno za Gebelsovo shtene,shto ne iznenadjuje jer ti je glavna forma kada "diskutirash" njegova pa samo zamjenjujesh teze vjerujuci da ce netko u to povjerovati.Pa naravno da ce stati na stranu razni forumski debili jer njihov kao i tvoj mentalitet nece priznati da vashe govno smrdi zato shto nemate chulo mirisa.Uvijek sam se pitao kako neki mushkarac moze lizati smrdljivu pichku ili zena smrdljivi kurac.Pa jednostavno,chulo mirisa u njihovom mozgu jednostavno ne postoji kao shto ne postoje i neke druge kongnitivne sposobnosti.Ovakav odgovor samo dokazuje da si inferioran na moje dokaze koje ne crpim iz raznih knjiga nego iz vlastitog iskustva o schwabama a ti me uvjeravash i ne samo mene u tome da su moje teze ispravne.Hajde pichko i ne samo ti probaj polemizirati na chinjenicama a ne na rekla kazala ili vlastita projeciranja. Pa ako ja uzmem tvoj stil pisanja i projeciranja neke stvarnosti onda si najebo.Evo za pochetak ,tezak si 300 kg,imash stomachinu do koljena i iskompleksiran si kada su zene u pitanju jer mislish da se sve moze kupiti lovom shto naravno njeznu zensku psihu vrijedja do kichmene srzi.Vreco schwapskih govana shto mirishu jer je jebeni folksdojcher umislio sebi da je iber mench.

Vidish ,pravi srbi sa ovog foruma vjerojatno se uzasavaju mog nachina pisanja i nikada ni jedan se nije nadovezao na moj nachin razmishljanja i li da koriste ovakav rijechnik jer im je to odvratno i nekulturno.Nikad ni jedan nije napisao neku uvredu koju zasluzujesh i ne samo ti.Ja se prema normalnima odnosim josh normalnije ali mi je uzivanje urinirati po takvima kao shto si ti .Pa priznaj pizda ti materina da je tvoj schwapski narod americhka kujica pa te mozda i zaobidjem.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine - Page 2 Empty Re: Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine

Post by Hoholo Mudovski Fri 8 Sep - 0:40

mentalitet wrote:
DesnaDojkaSareAshton wrote:
mentalitet wrote:
Zelenski na podmornici wrote:
mentalitet wrote:
veber wrote:.I u prkos shto ste dobili u 2 svjetska rata po pichki od srba opet mazohistichki gurate nos da vas ponovo nalemaju.Mada ovaj .
Al ga i ti sereš

N e serem.Ako malo bolje poznajesh povijest onda ceh shvatiti moj post.Glupo mi je da takvom znalcu objashnjavam shto je to metafora.Uostalom,zar srbe svi zapadnjaci ne zovu mali rusi?Nastavi dalje razmishljati u tome tonu.I josh neshto,izvlachiti rijechi iz konteksta nije kulturno i lijepo,jer na takav nachin pokazujesh svoj nagon za manipulacijom.
Možda je bilo Srba nekada, ali su ih satrali Njemci u WW1 te naganjali do Krfa ...Otprilike će se slično dogoditi Ukrajincima...

Ajmo se hipotetichki sloziti sa tvojom tvrdnjom jer i ja sam ovdje to skoro isto pisao na forumu govoreci kako su pravi srbi izginuli na Kosovu a pravi hrvati na Sigetskom polju.Medjutim,kod srba je ostao  taj slobodarski mentalitet spartanaca a kod hrvata trojanaca.Shto opet govori da su se ljudi povlachili i selili ispred raznih opasnosti koje su dolazile ssa Istoka i Azije.Ostao je taj mentalitet koji ne pita za cijenu kada je sloboda u pitanju.Pogledaj samo danashnju Europu.jedino ta mala Srbija pruza kakv takav otpor americhko -germansko- anglo saksonskoj mafiji u najezdi da cijelom svijetu oduzme pravo na svoj zivot.Iz mnogih razloga danashnji hrvati ne mogu biti objektivni i priznati da su se borili u takozvanom domovinskom ratu kao korisne budale.Pa to su bili i srbi i hrvati kada su od turaka branili Europu i krshcanske vrijednosti.Trebali su idioti pustiti turke da zapale Bech i Berlin pa onda sigurno ne bi doshlo do prvog i drugog svjetskog rata nego su bili korisne budale koje su prolijevale svoju krv za takozvane zapadne vrijednosti koje su gledajuci iz danashnjeg ugla kroz prizmu povijesti bile laz,pljachka,otimachina i zivljenje na guzove slabijih naroda.Evo ti samo jedan dokaz,kada bi ti krstashi i osvajivachi  vratili iz svojih muzeja ono shto su u svojim najezdama pokrali u njihovim muzejima ne bi nishta ostalo i na taj nachin bi bilo dokazano koliko je kod tih barbara bila razvijena kultura.I  da ti dalje ne tipkam jer mi fakat vec ide na zivce da ljudima moram objashnjavati osnovne stvari i chinjenice iz povijesti.Ta zapadna kultura je opsstala na svojim temeljima,kradje,pljachke,zlochina i svega onog negativnog chega bi se svaki pojedinac ako nishta trebao sramiti.Eto,nitko od ovih takozvanih velikih hrvata se ne srami Jasenovca niti ustashkog pokreta.Chitajuci shto govore srpski politichari pa chak i oni najdesniji nigdje nisam prochitao da netko od njih tvrdi da je to napravio hrvatski narod nego uvijek govore ustashe .Ali avaj,danashnja Hrvatska svojim postupcima i chinima lezi na temeljima ustashke drzave iako su se fol ogradili od nje.Srbi,su ostali jedini slobodarski narod u Europi svidjalo se to nekome ili ne.Ali da se vratimo na onu tvoju prvobitnu tezu da  tamo vishe nema pravih srba.Meni odmah padne usporedba sa hrvatima pa cu ti opisati iz svoje obitelji jedan dogadjaj.Naime ,jedan idiot koji je ozenio od moga brata kcerku je upravo taj takozvani veliki Hrvat iako mu je mama chehinja a otac Madjar on tvrdi da je pravi Hrvat,Zashto?Pa upravo iz istih razloga kao ovi forumski srpski mutanti koji rade isto da bi prikrili svoje pravo porijeklo.Mene zaboli kurac za porijeklo iako bi mogao vecini ovdje njime nabiti komplexe,mr4nr interesira kakav si chovjek bez obzira na vjeru,boju koze ili naciju.Ako si dobar chovjek onda si moj ako si losh ,taman da si mi rodjeni brat goni se u sto pichki materinih od mene.Vidish,kod hrvata je drugachije a vjerojatno i kod srba i muslimana.Ako si njihovo govno onda ne smrdish nego mirishesh ko Armani.Ima neshto u tom jebenom mentalitetu,chak i Djokovic koga cijenim vishe zbog njegovih ljudskih vrlina nego sportskih kaze na US Openu kada publika navija protiv njega on zamishlja kako navijaju za njega.Dakle taj umishljaj je ostao na tim prostorima samo zavisi da li ga netko koristi na koreistan ili negativan nachin.
btw Siget je bila tvrđava, a ne polje...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4148
2023-08-31


Back to top Go down

Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine - Page 2 Empty Re: Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine

Post by mentalitet Fri 8 Sep - 18:19

DesnaDojkaSareAshton wrote:
mentalitet wrote:
DesnaDojkaSareAshton wrote:
mentalitet wrote:
Zelenski na podmornici wrote:
mentalitet wrote:
veber wrote:.I u prkos shto ste dobili u 2 svjetska rata po pichki od srba opet mazohistichki gurate nos da vas ponovo nalemaju.Mada ovaj .
Al ga i ti sereš

N e serem.Ako malo bolje poznajesh povijest onda ceh shvatiti moj post.Glupo mi je da takvom znalcu objashnjavam shto je to metafora.Uostalom,zar srbe svi zapadnjaci ne zovu mali rusi?Nastavi dalje razmishljati u tome tonu.I josh neshto,izvlachiti rijechi iz konteksta nije kulturno i lijepo,jer na takav nachin pokazujesh svoj nagon za manipulacijom.
Možda je bilo Srba nekada, ali su ih satrali Njemci u WW1 te naganjali do Krfa ...Otprilike će se slično dogoditi Ukrajincima...

Ajmo se hipotetichki sloziti sa tvojom tvrdnjom jer i ja sam ovdje to skoro isto pisao na forumu govoreci kako su pravi srbi izginuli na Kosovu a pravi hrvati na Sigetskom polju.Medjutim,kod srba je ostao  taj slobodarski mentalitet spartanaca a kod hrvata trojanaca.Shto opet govori da su se ljudi povlachili i selili ispred raznih opasnosti koje su dolazile ssa Istoka i Azije.Ostao je taj mentalitet koji ne pita za cijenu kada je sloboda u pitanju.Pogledaj samo danashnju Europu.jedino ta mala Srbija pruza kakv takav otpor americhko -germansko- anglo saksonskoj mafiji u najezdi da cijelom svijetu oduzme pravo na svoj zivot.Iz mnogih razloga danashnji hrvati ne mogu biti objektivni i priznati da su se borili u takozvanom domovinskom ratu kao korisne budale.Pa to su bili i srbi i hrvati kada su od turaka branili Europu i krshcanske vrijednosti.Trebali su idioti pustiti turke da zapale Bech i Berlin pa onda sigurno ne bi doshlo do prvog i drugog svjetskog rata nego su bili korisne budale koje su prolijevale svoju krv za takozvane zapadne vrijednosti koje su gledajuci iz danashnjeg ugla kroz prizmu povijesti bile laz,pljachka,otimachina i zivljenje na guzove slabijih naroda.Evo ti samo jedan dokaz,kada bi ti krstashi i osvajivachi  vratili iz svojih muzeja ono shto su u svojim najezdama pokrali u njihovim muzejima ne bi nishta ostalo i na taj nachin bi bilo dokazano koliko je kod tih barbara bila razvijena kultura.I  da ti dalje ne tipkam jer mi fakat vec ide na zivce da ljudima moram objashnjavati osnovne stvari i chinjenice iz povijesti.Ta zapadna kultura je opsstala na svojim temeljima,kradje,pljachke,zlochina i svega onog negativnog chega bi se svaki pojedinac ako nishta trebao sramiti.Eto,nitko od ovih takozvanih velikih hrvata se ne srami Jasenovca niti ustashkog pokreta.Chitajuci shto govore srpski politichari pa chak i oni najdesniji nigdje nisam prochitao da netko od njih tvrdi da je to napravio hrvatski narod nego uvijek govore ustashe .Ali avaj,danashnja Hrvatska svojim postupcima i chinima lezi na temeljima ustashke drzave iako su se fol ogradili od nje.Srbi,su ostali jedini slobodarski narod u Europi svidjalo se to nekome ili ne.Ali da se vratimo na onu tvoju prvobitnu tezu da  tamo vishe nema pravih srba.Meni odmah padne usporedba sa hrvatima pa cu ti opisati iz svoje obitelji jedan dogadjaj.Naime ,jedan idiot koji je ozenio od moga brata kcerku je upravo taj takozvani veliki Hrvat iako mu je mama chehinja a otac Madjar on tvrdi da je pravi Hrvat,Zashto?Pa upravo iz istih razloga kao ovi forumski srpski mutanti koji rade isto da bi prikrili svoje pravo porijeklo.Mene zaboli kurac za porijeklo iako bi mogao vecini ovdje njime nabiti komplexe,mr4nr interesira kakav si chovjek bez obzira na vjeru,boju koze ili naciju.Ako si dobar chovjek onda si moj ako si losh ,taman da si mi rodjeni brat goni se u sto pichki materinih od mene.Vidish,kod hrvata je drugachije a vjerojatno i kod srba i muslimana.Ako si njihovo govno onda ne smrdish nego mirishesh ko Armani.Ima neshto u tom jebenom mentalitetu,chak i Djokovic koga cijenim vishe zbog njegovih ljudskih vrlina nego sportskih kaze na US Openu kada publika navija protiv njega on zamishlja kako navijaju za njega.Dakle taj umishljaj je ostao na tim prostorima samo zavisi da li ga netko koristi na koreistan ili negativan nachin.
btw Siget je bila tvrđava, a ne polje...

U pravu si nije bilo polje nego mochvara.Ne znam od kuda mi to palo napamet,ali ja kada tipkam tipkam uglavnom iz glave a ochito je da mi je neko znanje izvjetrilo. .Valjda sam to povezao sa Kosovskim poljem jer su svi tadashnji velikashi na chelu sa Zrinskim izginuli kao shto su srpski na Kosovu.Dakle ,ponavljam da si u pravu,ali izabrati od tolikog texta bash taj podatak pretpostavljam nije imao smisao da neshto bitno dokaze nego da zadovoljish svoju formalnost zaboravljajuci na bit priche koja je poruchivala chitatelju da ni hrvati ni srbi nisu trebali braniti od turaka tadashnju Europu jer bi mnogi prezivjeli a da su propustili turke ka Bechu i Berlinu danas bi ih zasigurno bilo vishe .
Povijest se ponavlja pa i danas srbi i hrvati izigravaju korisne budale braneci ibjeglicama iz Afrike i Azije da dodju do svoga cilja .Pusti ih neka idu gdje su namjerili,ionako ih trebaju za svoje robove koji ce raditi poslove koje nece razmazena schwapchad koja razmishlja usko i na kratko mada svaka treca schwabica vodi sa sobom malog crnca.To je dobro za Europu jer ce te izbjeglice promijeniti schwapski DNK pa ce kao narod prestati da maltretiraju druge.To i jeste cilj amera.Dugotrajna denacifikacija germanskog prostora izmjenom gena.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine - Page 2 Empty Re: Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine

Post by RayMabus Fri 8 Sep - 18:23

mentalitet wrote:
Povijest se ponavlja pa i danas srbi i hrvati izigravaju korisne budale  braneci ibjeglicama iz Afrike i Azije da dodju do svoga cilja .Pusti ih neka idu gdje su namjerili,ionako ih trebaju za svoje robove koji ce raditi poslove koje nece razmazena schwapchad koja razmishlja usko i na kratko mada svaka treca schwabica vodi sa sobom malog crnca.To je dobro za Europu jer ce te izbjeglice promijeniti schwapski DNK pa ce kao narod prestati da maltretiraju druge.To i jeste cilj amera.Dugotrajna denacifikacija germanskog prostora izmjenom gena.
:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176139
2014-04-11


Back to top Go down

Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine - Page 2 Empty Re: Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine

Post by mentalitet Fri 8 Sep - 18:32

RayMabus wrote:
mentalitet wrote:
Povijest se ponavlja pa i danas srbi i hrvati izigravaju korisne budale  braneci ibjeglicama iz Afrike i Azije da dodju do svoga cilja .Pusti ih neka idu gdje su namjerili,ionako ih trebaju za svoje robove koji ce raditi poslove koje nece razmazena schwapchad koja razmishlja usko i na kratko mada svaka treca schwabica vodi sa sobom malog crnca.To je dobro za Europu jer ce te izbjeglice promijeniti schwapski DNK pa ce kao narod prestati da maltretiraju druge.To i jeste cilj amera.Dugotrajna denacifikacija germanskog prostora izmjenom gena.
:tu

Kako ti je promakla vijest da je Dodo zabranio ulazak onom schwapchetu Schmitu u R.S.Kaze ako stupi na tlo R.S.bit ce uhapshen.Dodo mi je bio do ove odluke malo sharen ,ali sada ga cijenim i svaka mu chast.Tako se bori za svoj narod i slobodu.Sve schwabe protjerati sa Balkana u njihovu vukojebinu.Mamu im jebem fashistichku,to treba ubijati ko zohare.Tvoja Al Dzazira mudro shuti.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine - Page 2 Empty Re: Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine

Post by veber Fri 8 Sep - 18:38

DesnaDojkaSareAshton wrote:
btw Siget je bila tvrđava, a ne polje...
čobane nepismeni. segetsko polje je bilo. i usred njega utvrda.

samo kaj si ti nepismeni čoban.

isto tako ispred zagreba imaš turopolje. tamo su hrvati zaustavili tvoje zemljake turke.

ajde polutančino odjebi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine - Page 2 Empty Re: Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine

Post by mentalitet Fri 8 Sep - 18:57

veber wrote:
DesnaDojkaSareAshton wrote:
btw Siget je bila tvrđava, a ne polje...
čobane nepismeni. segetsko polje je bilo. i usred njega utvrda.

samo kaj si ti nepismeni čoban.

isto tako ispred zagreba imaš turopolje. tamo su hrvati zaustavili tvoje zemljake turke.

ajde polutančino odjebi.

Lik je u pravu folksdojcheru.Postojala je samo utvrda Siget okruzena mochvarom i zato ne osvojiva.Ali onda su zivjeli pravi hrvati pa su izashli pred mnogo jache turke i svi izginuli isto kao i tadashnja njihova braca srbi.Bila su to vremena kada srbi i hrvati nisu imali nikakvih problema dok niste vi schwapske gnjide niste doshle da rovarite izmedju njih.Atomsku na Berlin pa da mirno umrem.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine - Page 2 Empty Re: Jandroković: Hrvati u Sloveniji trebaju dobiti status nacionalne manjine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum