ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

¨Sotona II" uveden u operativnu uporabu...

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

¨Sotona II" uveden u operativnu uporabu... - Page 6 Empty Re: ¨Sotona II" uveden u operativnu uporabu...

Post by mentalitet Mon 4 Sep - 19:57

cassa nuowa wrote:
mentalitet wrote:
cassa nuowa wrote:
veber wrote:
cassa nuowa wrote:
veber wrote:
nije hrvatska tvoja.
Tupino, je moja je. Kao što je i svakog hrvatskog građanina.

Imaš i lijepu pjesmu o tome, a zove se "Moja domovina".

Poslušaj zadnji stih bar ako je dosad nisi čuo; "....mooooooooooja zemlja Hrvatskaaaaaaaaaa"
ne, nije tvoja.

vama je tuđman dozvolio da četnikujete čak nakon pobune.

nije tvoja niti će ikada biti tvoja/vaša.
Za mene je moja i jedina, a ti radi u švabiji šta oš. Boli me kurac.


Vidish li ti koliko je to bolesno?Pizda mu materina folksdojcherska,umislila si da je vredniji od tebe.Ti si ppravi Hrvat,i znam 100% da si ili Zagorac ili Medjumurec.
Nisam.

A po meni su pravi Hrvati svi oni građani koje boli kurac za sve ostale države na svijetu. I naravno, Hrvatsku doživljavaju kao svoju  domovinu, kojoj će posvetiti svoj život u njenom napretku i otklanjanju anomalija u njoj.

Zelio sam reci da normalno razmishljash,i za mene si pravi Hrvat.Nema veze gdje si rodjen.Ali ,evo ti malo da vidish kako folksdojcheri marshiraju kao gubitnici,i opet ce::::))) Ima pun kurac dokumentarnih slija ,a najbolja mi je ona gdje schwapska stoka dolazi na kazan sa kovama.
Da se dotaknem teme,glupi schwabe misle da ce rusi opet na tu vukojebinu?Pa nisu ludi.Krknu im par taktichkih i aufiderzen stoko sitnog zuba a ni jedan Rus nije poginuo.Vredniji je 1 Rus od miliona folksdojchera.

https://hr.rbth.com/povijest/84889-operacija-veliki-valcer-mars-njemackih-vojnika-moskvom

mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

¨Sotona II" uveden u operativnu uporabu... - Page 6 Empty Re: ¨Sotona II" uveden u operativnu uporabu...

Post by immortal Mon 4 Sep - 20:07

mentalitet wrote:
immortal wrote:
mentalitet wrote:
immortal wrote:
mentalitet wrote:
immortal wrote:
mentalitet wrote:
immortal wrote:Vi koji branite Putina i kmečite protiv Zelenskog zanima me koliko ste se puta susreli s njima u životu i to ne slučajno
Uvjerena sam ni jednom
dakle odfakajte u troskocima
ne znate s kim imate posla

Izgleda te jebo RayMabus pa si postala generalica,evo ja se usro od straha:::))
kao prvo dugo sam šutjela o sebi
istina vam teško sjeda
kao drugo
bitno da me ti nisi
Da sam te ja jebo,mislila bi da si boga za kurac ulovila i bila bi krotka ko kokosh kad je kokot jashi::))
da si ti mene uspio ...... bio bi uništen čovjek
zapamti si to
konju bolesni od umišljaja

Glupacho,tipkamo shta bi bilo kad bi bilo,shta se odmah trzash?
pa stoko jebena ja ti pišem šta bi bilo
zahvali Bogu što nisi
ne trzam na takve

Pa kokoshko glupa, onda pazi shto tipkash jer ti podsvijest sugerira da te je pichka zasvrbila pa bi neki dobar medju noge.Ne moze,ne jebem glupe.Moj ideal zene je da mora biti izuzetno pametna jer kod mene je vazna mentalna predigra zato shto mi je kurac u mozgu:::))Dakle,ako tipkamo shto bi bilo kad bi bilo ,nema prietnje jer i da si ko Velebit velika kad bi mi vidila kurac u erekciji smanjila bi se na brdashce.Ali kako vec napisah ,to je nemoguce zato shto je moja sexualna predigra mentalna koju uz najveci trud kod tebe nebi mogao dozivjeti jer si gluplja od mog kurca:::)))E da n,ne trebash mastiti slova dobro vidim.
ustaša te posijao
pa si puko od muke i pišeš gluposti  pirat


Last edited by immortal on Mon 4 Sep - 20:16; edited 1 time in total

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23170
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

¨Sotona II" uveden u operativnu uporabu... - Page 6 Empty Re: ¨Sotona II" uveden u operativnu uporabu...

Post by immortal Mon 4 Sep - 20:14

mentalitet wrote:
cassa nuowa wrote:
mentalitet wrote:
cassa nuowa wrote:
veber wrote:
cassa nuowa wrote:
veber wrote:
nije hrvatska tvoja.
Tupino, je moja je. Kao što je i svakog hrvatskog građanina.

Imaš i lijepu pjesmu o tome, a zove se "Moja domovina".

Poslušaj zadnji stih bar ako je dosad nisi čuo; "....mooooooooooja zemlja Hrvatskaaaaaaaaaa"
ne, nije tvoja.

vama je tuđman dozvolio da četnikujete čak nakon pobune.

nije tvoja niti će ikada biti tvoja/vaša.
Za mene je moja i jedina, a ti radi u švabiji šta oš. Boli me kurac.


Vidish li ti koliko je to bolesno?Pizda mu materina folksdojcherska,umislila si da je vredniji od tebe.Ti si ppravi Hrvat,i znam 100% da si ili Zagorac ili Medjumurec.
Nisam.

A po meni su pravi Hrvati svi oni građani koje boli kurac za sve ostale države na svijetu. I naravno, Hrvatsku doživljavaju kao svoju  domovinu, kojoj će posvetiti svoj život u njenom napretku i otklanjanju anomalija u njoj.

Zelio sam reci da normalno razmishljash,i za mene si pravi Hrvat.Nema veze gdje si rodjen.Ali ,evo ti malo da vidish kako folksdojcheri marshiraju kao gubitnici,i opet ce::::))) Ima pun kurac dokumentarnih slija ,a najbolja mi je ona gdje schwapska stoka dolazi na kazan sa kovama.
Da se dotaknem teme,glupi schwabe misle da ce rusi opet na tu vukojebinu?Pa nisu ludi.Krknu im par taktichkih i aufiderzen stoko sitnog zuba a ni jedan Rus nije poginuo.Vredniji je 1 Rus od miliona folksdojchera.

https://hr.rbth.com/povijest/84889-operacija-veliki-valcer-mars-njemackih-vojnika-moskvom

kad bi svijet bio tupav i ograničen kakvim ga ti zamišljaš onda bi to možda i moglo biti tako
kad rus pukne par taktičkih puknut će i oni njih još jače a vama će biti potpuni mrak a ne sumrak kao do sada

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23170
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

¨Sotona II" uveden u operativnu uporabu... - Page 6 Empty Re: ¨Sotona II" uveden u operativnu uporabu...

Post by Hoholo Mudovski Mon 4 Sep - 20:18

veber wrote:
Zelenski na podmornici wrote:
Milanović je dobro rekao, pikali su medvjeda u oko... I jebi ga sad, medo je popizdio...
Najbolje da sa pravi mrtav
koji ste vi kreteni, to je za nebilivit.

medo ima šugu, medo ima ranjene šape i još dobija po gubici.

ko onaj idiot gnječ kada sam mu na početku ovog rata natipkao da će se rat voditi dronovima.

glupe kretenčine nepismene.

od početka agresija tatara na ukrajinu na  tingverse i myminifactory stavljam 3D modele za razvoj dronova.

a, za tri godine će rusija od polukolonijalne zemlje postati kolonija.

plin će biti u bescjenje, a nafta još jeftinija nego danas.
Možda medo i krepa, sve je moguće, a znaš kad se nekog medo dočepa da ne pušta dugo vremena.
Ukrajina će izgubiti mnogo više nego da je provela Minsk i mirno reintegrirala Dombas, odnosno izgubiti će još više nego što je dogovoreno na pregovorima u Tuskoj kada je vrag odnio šalu, a koje je minirao Boris Johnson... Vjerujem da će izgubiti i vojno od Rusije do te mjere da će biti neodrživo i da će biti situacija da će možda uletiti u Ukrajinu Poljaci i Baltičke zemlje s mogućnosti ww3. Nadam se da će razum prevladat u Americi i da će završiti ovo, za to je potreban predsjednik kojeg Amerika nema.
Dakle, možda Rusi i propadnu, možda, ali onda taj jeftini plin će na druga tržišta, mi ćemo skupi US. Industrija će tražiti jeftinu energiju i sirovine i neće je držati sentiment prema Njemačkoj da će čekat da medo krepa, a Amerika će biti uvijek voljna primiti ingeniere i strojeve.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4156
2023-08-31


Back to top Go down

¨Sotona II" uveden u operativnu uporabu... - Page 6 Empty Re: ¨Sotona II" uveden u operativnu uporabu...

Post by Šandor Winnetou Mon 4 Sep - 20:21

veber wrote:
Šandor Winnetou wrote:
mentalitet wrote:
immortal wrote:
mentalitet wrote:
immortal wrote:Vi koji branite Putina i kmečite protiv Zelenskog zanima me koliko ste se puta susreli s njima u životu i to ne slučajno
Uvjerena sam ni jednom
dakle odfakajte u troskocima
ne znate s kim imate posla

Izgleda te jebo RayMabus pa si postala generalica,evo ja se usro od straha:::))
kao prvo dugo sam šutjela o sebi
istina vam teško sjeda
kao drugo
bitno da me ti nisi
Da sam te ja jebo,mislila bi da si boga za kurac ulovila i bila bi krotka ko kokosh kad je kokot jashi::))Ali ne vjerujem da toliko mogu popit,jedino bi mogla za mene raditi na ulici.Dijelili bi lovu na pola a bila bi zashticena .Naime,kurave ne jebem::::)))
Reče lik koji je pičku uživo vidio samo na pašnjaku s ovcama i kravama
veli lik da je jebo zagreBčanke. usratu, zasratu i izmetu s kozari bokova. ili puteva, bile malo na moru pa pocrnile
To je jadan samo zamišljao mada bi sve tri za tu spodobu bile premija iako su ih iz septičke izvadili. Jadničak je eventualno ovcu nategnio i tu priča o njegovom sexualnom životu prestaje, strašno veliki kompleksaš

_________________
¨Sotona II" uveden u operativnu uporabu... - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

¨Sotona II" uveden u operativnu uporabu... - Page 6 Empty Re: ¨Sotona II" uveden u operativnu uporabu...

Post by Hoholo Mudovski Mon 4 Sep - 20:36

mentalitet wrote:
immortal wrote:
mentalitet wrote:
immortal wrote:Vi koji branite Putina i kmečite protiv Zelenskog zanima me koliko ste se puta susreli s njima u životu i to ne slučajno
Uvjerena sam ni jednom
dakle odfakajte u troskocima
ne znate s kim imate posla

Izgleda te jebo RayMabus pa si postala generalica,evo ja se usro od straha:::))
kao prvo dugo sam šutjela o sebi
istina vam teško sjeda
kao drugo
bitno da me ti nisi
Da sam te ja jebo,mislila bi da si boga za kurac ulovila i bila bi krotka ko kokosh kad je kokot jashi::))Ali ne vjerujem da toliko mogu popit,jedino bi mogla za mene raditi na ulici.Dijelili bi lovu na pola a bila bi zashticena .Naime,kurave ne jebem::::)))
Kakav je to riječnik... 
Daj molim te malo pripazi na izričaj...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4156
2023-08-31


Back to top Go down

¨Sotona II" uveden u operativnu uporabu... - Page 6 Empty Re: ¨Sotona II" uveden u operativnu uporabu...

Post by veber Mon 4 Sep - 21:24

mentalitet wrote:
cassa nuowa wrote:
veber wrote:
cassa nuowa wrote:
veber wrote:
nije hrvatska tvoja.
Tupino, je moja je. Kao što je i svakog hrvatskog građanina.

Imaš i lijepu pjesmu o tome, a zove se "Moja domovina".

Poslušaj zadnji stih bar ako je dosad nisi čuo; "....mooooooooooja zemlja Hrvatskaaaaaaaaaa"
ne, nije tvoja.

vama je tuđman dozvolio da četnikujete čak nakon pobune.

nije tvoja niti će ikada biti tvoja/vaša.
Za mene je moja i jedina, a ti radi u švabiji šta oš. Boli me kurac.


Vidish li ti koliko je to bolesno?Pizda mu materina folksdojcherska,umislila si da je vredniji od tebe.Ti si ppravi Hrvat,i znam 100% da si ili Zagorac ili Medjumurec.
početnik kao i ti.

digli ste se protiv države i sada cvilite.
slijedeći put ne bu sendviča niti sokića.

niti će serbinjo zahaklat priksu i maznut 30 000 dem.

naučili smo lekciju s vama troprstima.

mrtav četnik, najbolji četnik.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

¨Sotona II" uveden u operativnu uporabu... - Page 6 Empty Re: ¨Sotona II" uveden u operativnu uporabu...

Post by immortal Mon 4 Sep - 21:26

ahahahaha

https://www.youtube.com/shorts/jnRlrD-qdx0

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23170
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

¨Sotona II" uveden u operativnu uporabu... - Page 6 Empty Re: ¨Sotona II" uveden u operativnu uporabu...

Post by veber Mon 4 Sep - 21:29

Šandor Winnetou wrote:
To je jadan samo zamišljao mada bi sve tri za tu spodobu bile premija iako su ih iz septičke izvadili. Jadničak je eventualno ovcu nategnio i tu priča o njegovom sexualnom životu prestaje, strašno veliki kompleksaš
ti srblje su toliko iskompleksirani da je to bolno.
onaj polutan svetoje jebe sve u 16
ovaj jebe sve u 17. okolo maše nožićem za limune.

toliki je frajer da na floridi, altruistički, čisti račiće.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

¨Sotona II" uveden u operativnu uporabu... - Page 6 Empty Re: ¨Sotona II" uveden u operativnu uporabu...

Post by Šandor Winnetou Tue 5 Sep - 2:22

veber wrote:
Šandor Winnetou wrote:
mentalitet wrote:
immortal wrote:
mentalitet wrote:
immortal wrote:Vi koji branite Putina i kmečite protiv Zelenskog zanima me koliko ste se puta susreli s njima u životu i to ne slučajno
Uvjerena sam ni jednom
dakle odfakajte u troskocima
ne znate s kim imate posla

Izgleda te jebo RayMabus pa si postala generalica,evo ja se usro od straha:::))

Srpski rode, gde ti leži Draža
i đe ima XR Glukofaža?


Srpski narod vazda mudar bio
Pa da smrša lek za šećer pio


Sipaj malo boraksa u piće
da povećaš junačke mišiće


A da kurac upašeš u patike
ubrizgaj u njega citostatike


Srbin sebi prepisivo leka
i nestaće skroz do kraja veka

_________________
¨Sotona II" uveden u operativnu uporabu... - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

¨Sotona II" uveden u operativnu uporabu... - Page 6 Empty Re: ¨Sotona II" uveden u operativnu uporabu...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum