ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evo jos jedne

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Evo jos jedne Empty Evo jos jedne

Post by Serbinho-3 27/8/2023, 13:53

Evo jos jedne 3581148_252068356-5314305081929668-7370223632488535283-n-copy465465465_ls-s



https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/4228892/oglasio-se-brat-nestale-ive-balog-i-otkrio-nove-detalje
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Evo jos jedne Empty Re: Evo jos jedne

Post by omni 27/8/2023, 13:56

Prirodna selekcija.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Evo jos jedne Empty Re: Evo jos jedne

Post by Serbinho-3 27/8/2023, 14:07

Zurke, alkohol, optuzbe za silovanje, nestali... Gledam za onu u Grckoj silovanu, ono gomila silovanih nakon tih zurki, alkohol. Klasicne da ne kazem sta iz postovanja, traze ono sto nema, kada biraju. Onda vriste, istresli je.

Usput i komanduju muskarcima, koji su kao one male pudlice. Barem pudlica moze reci AV AV, muskarci ni da pisnu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Evo jos jedne Empty Re: Evo jos jedne

Post by immortal 27/8/2023, 20:40

Serbinho-3 wrote:Zurke, alkohol, optuzbe za silovanje, nestali... Gledam za onu u Grckoj silovanu, ono gomila silovanih nakon tih zurki, alkohol. Klasicne da ne kazem sta iz postovanja, traze ono sto nema, kada biraju. Onda vriste, istresli je.

Usput i komanduju muskarcima, koji su kao one male pudlice. Barem pudlica moze reci AV AV, muskarci ni da pisnu.
koliko Mabusa na ovom forumu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23172
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Evo jos jedne Empty Re: Evo jos jedne

Post by RayMabus 27/8/2023, 20:51

immortal wrote:
Serbinho-3 wrote:Zurke, alkohol, optuzbe za silovanje, nestali... Gledam za onu u Grckoj silovanu, ono gomila silovanih nakon tih zurki, alkohol. Klasicne da ne kazem sta iz postovanja, traze ono sto nema, kada biraju. Onda vriste, istresli je.

Usput i komanduju muskarcima, koji su kao one male pudlice. Barem pudlica moze reci AV AV, muskarci ni da pisnu.
koliko Mabusa na ovom forumu
Ja ništa nisam reka vezano uz ovo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Evo jos jedne Empty Re: Evo jos jedne

Post by RayMabus 27/8/2023, 21:03

Pročita. Nemam ja šta ovdje komentirat. Ovo spada pod rubriku Pogrešno skretanje. Nisu moja posla. Ako je uletila di nije tribalo sama je uletila tamo. Ne znam šta ja il bilo tko drugi ima s tim ? No koment.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Evo jos jedne Empty Re: Evo jos jedne

Post by Serbinho-3 27/8/2023, 21:18

Nastradala, nazalost. Izgleda da se radi o cudnom slucaju. Usla da pliva i Dunav je odvukao. Zasto bi nocu neko plivao sam? Alkohol, droga, depresija, ko ce ga znati. Drugarica je ostavila i otisla. Trip, vratila se sa Kruzera, treba Zak Kluzo. Kamere? 
Nista ne kapiram, ali ...ajde
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Evo jos jedne Empty Re: Evo jos jedne

Post by RayMabus 27/8/2023, 21:23

Serbinho-3 wrote:Nastradala, nazalost. Izgleda da se radi o cudnom slucaju. Usla da pliva i Dunav je odvukao. Zasto bi nocu neko plivao sam? Alkohol, droga, depresija, ko ce ga znati. Drugarica je ostavila i otisla. Trip, vratila se sa Kruzera, treba Zak Kluzo. Kamere? 
Nista ne kapiram, ali ...ajde
Vruće je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Evo jos jedne Empty Re: Evo jos jedne

Post by mentalitet 27/8/2023, 21:26

immortal wrote:
Serbinho-3 wrote:Zurke, alkohol, optuzbe za silovanje, nestali... Gledam za onu u Grckoj silovanu, ono gomila silovanih nakon tih zurki, alkohol. Klasicne da ne kazem sta iz postovanja, traze ono sto nema, kada biraju. Onda vriste, istresli je.

Usput i komanduju muskarcima, koji su kao one male pudlice. Barem pudlica moze reci AV AV, muskarci ni da pisnu.
koliko Mabusa na ovom forumu


Majke snose najvecu krivicu sto se muskarci tako ponasaju prema zenama jer skoro u 100% slucajeva razmaze svoju musku djecu.Eto ovaj tvoj "rvat Mabus za tebe je je bolji od bilo kojeg normalnog Srbina zato samo shto je katolik i navodno Dalmatinac iako se iz svih njegovih upisa vidi da chovjek nema nikakve veze sa Dalmacijom.
Dodushe,mozda ja grijeshim jer sam poznavao svojevremeno jako puno normalnih dalmatinaca i nikada nisam chuo da se neki od njih hvalio da je tukao svoju mater.Naprotiv,chuo sam samo poshtovanje prema svojim majkama ali i prema ostalim zenama.Vi 'rvati ste postali bolesna nacija jer ste izvrgli ruglu sve civilizacijske vrijednosti ovoga svijeta..Vashe govno ne smrdi kao srpsko ili muslimansko ili crnachko.Vi ste hiptnozirani narod koji i ne zna da zivi ili postoji nego se ponashate kao muhe zunzare i stalno zujite oko nechijeg shupka.U prevodu shupachki narod.Jebiga,to je na zalost istina ,i netko vam to mora reci za vashe dobro.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Evo jos jedne Empty Re: Evo jos jedne

Post by mentalitet 27/8/2023, 21:29

Serbinho-3 wrote:Evo jos jedne 3581148_252068356-5314305081929668-7370223632488535283-n-copy465465465_ls-s



https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/4228892/oglasio-se-brat-nestale-ive-balog-i-otkrio-nove-detalje

Naivna i glupa kakva je vecina zena ,ali i mushkih u tim godinama.Pogledash je samo lijepo ili ko tele svoju mater sa sisama i odmah od toga stvori sliku o velikoj ljubavi.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Evo jos jedne Empty Re: Evo jos jedne

Post by RayMabus 27/8/2023, 21:33

mentalitet wrote:
Naivna i glupa kakva je vecina zena ,ali i mushkih u tim godinama.Pogledash je samo lijepo ili ko tele svoju mater sa sisama i odmah od toga stvori sliku o velikoj ljubavi.
Sram te bilo. Kako tako možeš o ženama. One su sve pametne. Popile su svu pamet svijeta i sad će nametnit svoju volju drugima ( muškima ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Evo jos jedne Empty Re: Evo jos jedne

Post by Serbinho-3 27/8/2023, 21:34

immortal wrote:
Serbinho-3 wrote:Zurke, alkohol, optuzbe za silovanje, nestali... Gledam za onu u Grckoj silovanu, ono gomila silovanih nakon tih zurki, alkohol. Klasicne da ne kazem sta iz postovanja, traze ono sto nema, kada biraju. Onda vriste, istresli je.

Usput i komanduju muskarcima, koji su kao one male pudlice. Barem pudlica moze reci AV AV, muskarci ni da pisnu.
koliko Mabusa na ovom forumu

Usao da vidim za jedan slucaj i nadjem gomilu. Gomila njih silovanih Kako to, samo Grcka. Ibiza, October Fest, pitam lika koji ide, ima Italijana iz te price, zasto. Kaze mi, gomila njih pijane, onda ih istreses pijane, gde zateknes. Glume nesto, traze nesto sto nema, setaju kera, tresu ih pijane, zale se da su ih silovali. Jebala ih Natasa Kandic. Gledaju me dve plavuse u Kopenhagenu, jedna na patosu patosirana od alkohola, gleda me tupavo, vidi me ko ogledalo da je olos. Valjda i povracala. Klosarke raspale, to nema niti sarma, niti zenstvenosti, samo sto nisu jos prdnule i podrignule.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Evo jos jedne Empty Re: Evo jos jedne

Post by RayMabus 27/8/2023, 21:38

Evo jos jedne Tesla-003
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Evo jos jedne Empty Re: Evo jos jedne

Post by RayMabus 27/8/2023, 21:40

Daleko im kuća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Evo jos jedne Empty Re: Evo jos jedne

Post by mentalitet 27/8/2023, 21:55

RayMabus wrote:
mentalitet wrote:
Naivna i glupa kakva je vecina zena ,ali i mushkih u tim godinama.Pogledash je samo lijepo ili ko tele svoju mater sa sisama i odmah od toga stvori sliku o velikoj ljubavi.
Sram te bilo. Kako tako možeš o ženama. One su sve pametne. Popile su svu pamet svijeta i sad će nametnit svoju volju drugima ( muškima ).

Jarane,ima pametnijih zena od mnogo pametnijih mushkaraca nego si ti i ja,ali ima i takvih kurava koje zasluzuju svako jutro umjesto doruchka da dobijaju batine.Fora je u tome shto morash znati (imati iskustvo) da ih razlikujesh.Ja se svakoj zeni koja je zena po mojim vrijednosnim kriterijumima klanjam kao boginji a kad mi dodje pokvarena i ljigava kurava nabijem joj poprijeko cipelu u pichku.Je li sada shvacash?Nisu svi ljudi ist,pa ni zene a ni mushkarci.Dochim ,u tim godinama je svako glup i naivan i nema razlike da li je mushko ili zensko samo shto je ponizavajuce kada vidish ostarilo ljudsko bice koje je glupo.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Evo jos jedne Empty Re: Evo jos jedne

Post by RayMabus 27/8/2023, 21:57

Daleko im kuća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Evo jos jedne Empty Re: Evo jos jedne

Post by RayMabus 27/8/2023, 22:04

Meditiram. Spava san cijelo popodne i opet je vruće. Čekam kišu. Žene me odavno ne zanimaju. Pametna il glupa nema tu razlike jer i jedna i druga samo žele nametat svoje. I zato daleko im svima lepa kuća. Samo šta dalje od mene i to je sve. Meni je odlično i ovako. Nema žena = nema problema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Evo jos jedne Empty Re: Evo jos jedne

Post by mentalitet 27/8/2023, 22:39

RayMabus wrote:Meditiram. Spava san cijelo popodne i opet je vruće. Čekam kišu. Žene me odavno ne zanimaju. Pametna il glupa nema tu razlike jer i jedna i druga samo žele nametat svoje. I zato daleko im svima lepa kuća. Samo šta dalje od mene i to je sve. Meni je odlično i ovako. Nema žena = nema problema.


Jesi ti jarane ikad ishta jebo?Mislim ono,divim ti se da pored takvih sexi dalmatinki zivish a da ne pozelish koju opalit.Ochito u tebi nema nishta musko.Sjebo te laptop ili PC i od tebe napravio umjetnu inteligenciju.Kad bi znao kako su dalmatinke pohotne onda sigurno ne bi ovako tipkao kao zombi.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Evo jos jedne Empty Re: Evo jos jedne

Post by Serbinho-3 28/8/2023, 13:12

Strašno je šta se sve radi na toj plaži! Tu momci sipaju drogu u piće devojkama i to ne sme da se događa. Očajni smo, ali nećemo dozvoliti da se to ponavlja, zbog takvih stvari i dolazi do ovakvih tragedija.




https://www.kurir.rs/crna-hronika/4229478/usla-u-vodu-i-izdalo-je-srce
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Evo jos jedne Empty Re: Evo jos jedne

Post by immortal 30/8/2023, 00:46

Serbinho-3 wrote:
immortal wrote:
Serbinho-3 wrote:samo sto nisu jos prdnule i podrignule.
mabusu, mentalitetu i serbinu - nakon ovih upisa o ženama vama trebaju upravo ovakve kao što serbino navodi 
drugečije ne zaslužujete  :rasta

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23172
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Evo jos jedne Empty Re: Evo jos jedne

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum