ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maminjo i Dinamo

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Maminjo i Dinamo - Page 2 Empty Re: Maminjo i Dinamo

Post by crvenkasti 16/8/2023, 22:54

debotoijusto wrote:
crvenkasti wrote:Debo, jel ideš na koncert Zdravka Čolića?
to pohadjaju srednjovjecne zene kosarica 65c , nisam bakofil  :D

Iznenadit ćeš se. Klinci znaju napamet sve njegove pjesme od prije 45 godina.
Ni ja ne kužim. Valjda slušali na internetu?

crvenkasti

Posts : 28778
2014-04-17


Back to top Go down

Maminjo i Dinamo - Page 2 Empty Re: Maminjo i Dinamo

Post by debotoijusto 16/8/2023, 23:04

ne znam... nemam misljenje o colicu jos od stanice podlugovi  B-)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Maminjo i Dinamo - Page 2 Empty Re: Maminjo i Dinamo

Post by crvenkasti 16/8/2023, 23:07

debotoijusto wrote:ne znam... nemam misljenje o colicu jos od stanice podlugovi  B-)

Karte za koncert Zdravka Čolića 25. kolovoza u Puli su rasprodane.

Ali možda stigneš na onaj u Čačku 2. rujna?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28778
2014-04-17


Back to top Go down

Maminjo i Dinamo - Page 2 Empty Re: Maminjo i Dinamo

Post by debotoijusto 16/8/2023, 23:13

crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:ne znam... nemam misljenje o colicu jos od stanice podlugovi  B-)

Karte za  koncert Zdravka Čolića 25. kolovoza u Puli su rasprodane.

Ali možda stigneš na onaj u Čačku 2. rujna?
budem uvrstio cacak u svoj koncertni kalendar  i bacim oko na zvezdu u ligi prvaka usput live :^0
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Maminjo i Dinamo - Page 2 Empty Re: Maminjo i Dinamo

Post by crvenkasti 16/8/2023, 23:31

debotoijusto wrote:
crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:ne znam... nemam misljenje o colicu jos od stanice podlugovi  B-)

Karte za  koncert Zdravka Čolića 25. kolovoza u Puli su rasprodane.

Ali možda stigneš na onaj u Čačku 2. rujna?
budem uvrstio cacak u svoj koncertni kalendar  i bacim oko na zvezdu u ligi prvaka usput live :^0

Nije to kao prije. Sve neki crnci. Nema uopće Srba. Ako je zato, bezveze ideš.

Maminjo i Dinamo - Page 2 ZVEZDA-NAPREDAK_24
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28778
2014-04-17


Back to top Go down

Maminjo i Dinamo - Page 2 Empty Re: Maminjo i Dinamo

Post by Guest 17/8/2023, 00:12

newuser wrote:
debotoijusto wrote:
newuser wrote:Nije kme kme, ali ako ti AEK očita nogometnu lekciju u sred Zagreba onda se može zaključiti da je Dinamo prije par godina bio puuuno kvalitetniji nego danas.


nisu AEK vjeverice nego dobro poslozena momcad kvalitetnije lige od HNL
drugo , nisu ocitali lekciju jer 1.pl dinamo bio bolji drugo su pali psiho/fizika + izmjene od slatke vode ... nisu ni razbija... ovaj navijaci pomogli a ima jos 90min. igre
prizivanje kriminalne org. izbosne smijesno ako se vec hoce pozivati na nekakve euro rezultate jer takvih nije bilo osim prodajnih u stilu pola pije pola sarcu daje a dinamu mrvice
Sve to ne mijenja činjenicu da je Dinamo bio favorit u ovoj utakmici sa duplo skupljom momčadi. 
Jednostavno bez Maminja Dinamo pada u prosjek HNL s nesposobnom upravom da kupuje i proizvodi igrače. Ali to rezultati već pokazuju. Ja čak želim da Hajduk postane prvak da me ne vežeš da sam dinamovac ili mamićevac samo konstatiram očite stvari.
Tako ti je to kad ulica preuzme klub.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maminjo i Dinamo - Page 2 Empty Re: Maminjo i Dinamo

Post by newuser 17/8/2023, 00:19

debotoijusto wrote:
newuser wrote:
debotoijusto wrote:
newuser wrote:
debotoijusto wrote:
newuser wrote:Nije kme kme, ali ako ti AEK očita nogometnu lekciju u sred Zagreba onda se može zaključiti da je Dinamo prije par godina bio puuuno kvalitetniji nego danas.


nisu AEK vjeverice nego dobro poslozena momcad kvalitetnije lige od HNL
drugo , nisu ocitali lekciju jer 1.pl dinamo bio bolji drugo su pali psiho/fizika + izmjene od slatke vode ... nisu ni razbija... ovaj navijaci pomogli a ima jos 90min. igre
prizivanje kriminalne org. izbosne smijesno ako se vec hoce pozivati na nekakve euro rezultate jer takvih nije bilo osim prodajnih u stilu pola pije pola sarcu daje a dinamu mrvice
Sve to ne mijenja činjenicu da je Dinamo bio favorit u ovoj utakmici sa duplo skupljom momčadi. 
Jednostavno bez Maminja Dinamo pada u prosjek HNL s nesposobnom upravom da kupuje i proizvodi igrače. Ali to rezultati već pokazuju. Ja čak želim da Hajduk postane prvak da me ne vežeš da sam dinamovac ili mamićevac samo konstatiram očite stvari.

kriminal nije sposobnost
Hoćeš reći dok je kriminal bio u dinamu tada su bili puno bolja ekipa, a sada su došle poštenjačine pa su automatski lošiji ili šta ?

hocu reci da nije bilo neke velike razlike rezultata euro natjecanja dok bio kriminalac i sad , mogu proc u ligu prvaka ako ne igrati ce neku euro ligu , uobicajno... isto tako prodati ce ovo par trazenih igraca kao svake godine a kroz prvenstvo promovirat neke nove... problem nastane kad jedne godine vise ne budu prvi a troskovi ogromni  ;)  nadam se da to bude ove godine  :D
Ima ogromne razlike, nakon 3 kola gleda Hajduku u ledja i Hajduk ga 'ladno u sred ZG porazio. Prodati će par igrača, nove neće promovirati jer nema koga. Odavno Dinamo nije lošije izgledao. To jel Mamić kriminalac ili ne, ne mijenja činjenicu da je pod njegovim vodstvom Dinamo izgledao višestruko bolje i ozbiljnije.
Mnogi su ga željeli skinuti na koncu su i uspjeli, izgleda da je u svemu najveća žrtva Dinamo.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Maminjo i Dinamo - Page 2 Empty Re: Maminjo i Dinamo

Post by debotoijusto 17/8/2023, 07:24

newuser wrote:
debotoijusto wrote:
newuser wrote:
debotoijusto wrote:
newuser wrote:
debotoijusto wrote:
newuser wrote:Nije kme kme, ali ako ti AEK očita nogometnu lekciju u sred Zagreba onda se može zaključiti da je Dinamo prije par godina bio puuuno kvalitetniji nego danas.


nisu AEK vjeverice nego dobro poslozena momcad kvalitetnije lige od HNL
drugo , nisu ocitali lekciju jer 1.pl dinamo bio bolji drugo su pali psiho/fizika + izmjene od slatke vode ... nisu ni razbija... ovaj navijaci pomogli a ima jos 90min. igre
prizivanje kriminalne org. izbosne smijesno ako se vec hoce pozivati na nekakve euro rezultate jer takvih nije bilo osim prodajnih u stilu pola pije pola sarcu daje a dinamu mrvice
Sve to ne mijenja činjenicu da je Dinamo bio favorit u ovoj utakmici sa duplo skupljom momčadi. 
Jednostavno bez Maminja Dinamo pada u prosjek HNL s nesposobnom upravom da kupuje i proizvodi igrače. Ali to rezultati već pokazuju. Ja čak želim da Hajduk postane prvak da me ne vežeš da sam dinamovac ili mamićevac samo konstatiram očite stvari.

kriminal nije sposobnost
Hoćeš reći dok je kriminal bio u dinamu tada su bili puno bolja ekipa, a sada su došle poštenjačine pa su automatski lošiji ili šta ?

hocu reci da nije bilo neke velike razlike rezultata euro natjecanja dok bio kriminalac i sad , mogu proc u ligu prvaka ako ne igrati ce neku euro ligu , uobicajno... isto tako prodati ce ovo par trazenih igraca kao svake godine a kroz prvenstvo promovirat neke nove... problem nastane kad jedne godine vise ne budu prvi a troskovi ogromni  ;)  nadam se da to bude ove godine  :D
Ima ogromne razlike, nakon 3 kola gleda Hajduku u ledja i Hajduk ga 'ladno u sred ZG porazio. Prodati će par igrača, nove neće promovirati jer nema koga. Odavno Dinamo nije lošije izgledao. To jel Mamić kriminalac ili ne, ne mijenja činjenicu da je pod njegovim vodstvom Dinamo izgledao višestruko bolje i ozbiljnije.
Mnogi su ga željeli skinuti na koncu su i uspjeli, izgleda da je u svemu najveća žrtva Dinamo.
ovisi kako gledas
iz moga kuta imaju srece sto nitko ne pokrece pitanje pravne osobnosti s kraja 90 te direktnih utjecaja kriminalca na regularnost prvenstva 21st do nedavno... ima karijola neregularnosti tako da ostanak u prvoj ligi umjesto novog kluba s pocetkom u 4 prava srecica a ne zrtva
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Maminjo i Dinamo - Page 2 Empty Re: Maminjo i Dinamo

Post by marcellus 17/8/2023, 08:45

newuser wrote:Čisto da se osvrnemo na utakmicu protiv AEK-a koji je razbio Dinamo i mogao mu dati još koji gol. U tom kontekstu ne može se a ne osvrnuti na Mamića i instituciju koju je izgradio od Dinama a koja se srozala u jednoj godini. Izgleda da će ove godine Hajduk osvojiti HNL.
Dinamu slijedi izgleda borba za sredinu ljestvice HNL-a

dinamo nije u stanju u maksimiru pobijedit goricu, o čemu pričamo

a ova ekipa u grčkoj su isto "mamiću odlazi" tim

_________________
Maminjo i Dinamo - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Maminjo i Dinamo - Page 2 Empty Re: Maminjo i Dinamo

Post by newuser 17/8/2023, 12:40

marcellus wrote:
newuser wrote:Čisto da se osvrnemo na utakmicu protiv AEK-a koji je razbio Dinamo i mogao mu dati još koji gol. U tom kontekstu ne može se a ne osvrnuti na Mamića i instituciju koju je izgradio od Dinama a koja se srozala u jednoj godini. Izgleda da će ove godine Hajduk osvojiti HNL.
Dinamu slijedi izgleda borba za sredinu ljestvice HNL-a

dinamo nije u stanju u maksimiru pobijedit goricu, o čemu pričamo

a ova ekipa u grčkoj su isto "mamiću odlazi" tim
Otišao Mamić otišao i taj tim. Ostao osrednji Dinamo.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Maminjo i Dinamo - Page 2 Empty Re: Maminjo i Dinamo

Post by newuser 31/8/2023, 21:04

Kanta za napucavanje postali.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Maminjo i Dinamo - Page 2 Empty Re: Maminjo i Dinamo

Post by newuser 31/8/2023, 21:12

Nakon Grka očitali im i Česi lekciju.  Može netko voljeti ili ne staru Dinamovu upravu ali tada je bilo odličnih rezultata a AEK i Sparta im ne bi zajedno 3 puta zapucali na gol.  :D
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Maminjo i Dinamo - Page 2 Empty Re: Maminjo i Dinamo

Post by newuser 5/10/2023, 21:07

Evo sada i Kosovari  lol!
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Maminjo i Dinamo - Page 2 Empty Re: Maminjo i Dinamo

Post by Serbinho-3 5/10/2023, 22:48

Semenkari ih izbusili.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Maminjo i Dinamo - Page 2 Empty Re: Maminjo i Dinamo

Post by newuser 5/10/2023, 23:17

Zanimljivo kako se od nečeg dobrog (a Dinamo je to bio) u kratkom roku napravi nešto loše.  Nije bilo kluba koji se mogao s njim usporediti na prostorima JI Europe, danas su smiješni. Anonimusi na njima popravljaju gol razliku.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Maminjo i Dinamo - Page 2 Empty Re: Maminjo i Dinamo

Post by debotoijusto 6/10/2023, 00:47

evo bacio oko na nekakav sazetak , prvi gol bi nakon 8min. VARanja ponistilo i proklizavanje kod 2 bi bio prekrsaj u napadu te bi dinamo osvojio bod protiv uvijek neugodnog belupa u HNL
ako sad dinamo ispadne iz ove lige jel onda ide u intertoto kup ? :rasta
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Maminjo i Dinamo - Page 2 Empty Re: Maminjo i Dinamo

Post by Hoholo Mudovski 6/10/2023, 07:32

Ovo nije samo Osrednji Dinamo, koji je bio mašinerija s nogometnom školom još od vremena "lige za bedake" dovođenja Jozića, itd, nakon koje je krenuo uzlet, nego će ovo uskoro imati odraz i na reprezentaciju kada bazen s Dinamom presuši. 
Nisam ljubitelj Mamića, ali kakav će biti moderni evropski Dinamo i reprezentacija dovoljno je vidjeti kakav je moderni evropski Zagreb nakon što su potjerali Hercegovca.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4091
2023-08-31


Back to top Go down

Maminjo i Dinamo - Page 2 Empty Re: Maminjo i Dinamo

Post by newuser 6/10/2023, 08:07

Čak me malo na Švedsku podsjećaju. Od nečega vrlo dobroga do lošega u kratkom roku.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Maminjo i Dinamo - Page 2 Empty Re: Maminjo i Dinamo

Post by debotoijusto 6/10/2023, 08:18

kme ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Maminjo i Dinamo - Page 2 Empty Re: Maminjo i Dinamo

Post by Hoholo Mudovski 6/10/2023, 08:19

newuser wrote:Čak me malo na Švedsku podsjećaju. Od nečega vrlo dobroga do lošega u kratkom roku.
Uvijek se sjetim priče kada je Hakduk imao prodati najboljeg igrača Sušića, Slobodna Dalmacija svako malo na naslovnici, odlazi za 4milje tamo, odlazi vamo... gledam jednom na kraju novina, sitna slova Dinamo proda igrača za 4milje, nikad čuo za njega, Sušić na kraju otiša za 2M
😎 Zdravko Mafinjo
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4091
2023-08-31


Back to top Go down

Maminjo i Dinamo - Page 2 Empty Re: Maminjo i Dinamo

Post by Hoholo Mudovski 6/10/2023, 08:25

debotoijusto wrote:kme ?
BMK ja sam amo reć Hajdukovac i kao takvom mi odgovara srozavanje Dinama. 
Za reprezentaciju bi bilo bolje da Dinamo igra Ligu prvaka i ima dobru školu koja utapa igrače u bogate klubove... možda hajduk jednom dođe do tok levela...
A onaj tko misli da je mafija samo u Hrvatskoj ligi, neka pogleda za koliko je kupljen Boško Balaban  B-)
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4091
2023-08-31


Back to top Go down

Maminjo i Dinamo - Page 2 Empty Re: Maminjo i Dinamo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum