ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio

Go down

Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Empty Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio

Post by immortal Mon 14 Aug - 6:11

Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Sarah-vine-spojka-777-1-735x400.jpg
[size=35]Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio

[/size]

Poznata britanska kolumnistica Sarah Vine, bivša supruga konzervativnog zastupnika Michaela Govea koja piše za Daily Mail, u najnovijoj kolumni iznosi neugodnosti koje je doživio njezin sin za ljetovanja u Hrvatskoj.





Nekadašnja urednica kulture u londonskom The Timesu, a danas kolumnistica tabloida The Daily Mail, napisala je tekst o turističkom iskustvu svog sina koje je navodno imao u Hrvatskoj.
U uvodnom dijelu spomenula je nekoliko incidenata pa čak i smrtnih slučajeva, koja su se dogodila britanskim turistima koji ljetuju u popularnim europskim ljetovalištima.



A potom kreće priča o telefonskom pozivu iz Hrvatske u sitnim noćnim satima, no ne navodi lokaciju, odnosno grad u kojemu se dogodilo incident.
– Bilo je 2.33 sati, tko me budi u gluho doba noći?! Nakon što sam uspjela otključati mobitel, krenula je noćna mora.
Na telefonu je bio njezin sin koji ljetuje u Hrvatskoj. Zvao ju je iz taksija Uber, vraćajući se u apartman koji je unajmio s prijateljima. Vozač je od njega tražio dodatnih 60 eura za vožnju, no njezin sin tinejdžer nije imao dovoljno novaca da mu plati.
– Kada je moj sin odbio platiti, vozač je počeo vikati na njega na hrvatskom jeziku, zaključao vrata i nastavio voziti do obližnjeg grada, ne zaustavivši se na adresi apartmana, ispričala je.
Nije znao što da radi jer je ostao ‘zarobljen u automobilu s bijesnim Hrvatom‘, koji mu je prijetio i tražio novac, pa je prestravljeni mladić pozvao mamu da mu pomogne, tvrdi u kolumni.
– Malo je reći da sam bila izvan sebe. Nakon nekoliko žustrih razgovora, jer je signal stalno prekidao liniju, uspjeli smo se dogovoriti da prebacim nešto novca na njegov račun (hvala Bogu na internet bankarstvu) pa ga je mogao podići s bankomata i predati novac taksisti, ispričala je.
Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Sarah-vine-d-m-1.jpg
Ističe da je njezin sin bio potresen događanjima te da nije mogao dočekati da se vrati kući u Britaniju.
Kasnije je navodno ispričao da mu je cijeli odmor bio isprekidan neugodnostima te da su incidenti stalno ‘čekali iza ugla‘.
Tako primjerice navodi kako joj je sin ispričao da se jedna djevojka iz njihove ekipe odvojila i da su je tri muškarca stjerala u kut ispred kluba. Zaprijetili su joj da preda sav novac i telefon. Rekli su joj da će ju izbosti ako pokuša dozvati pomoć ili da će joj učiniti još nešto gore.
Tu kolumnistica Sarah završava priča o Hrvatskoj ističući da je i od svojih prijatelja čula slične priče o nasilnim incidentima.
– Jeftinih destinacija sve je više i ljudi moraju biti spremni na rizik. Nova popularna odredišta poput Albanije s jeftinim restoranima i pješčanim plažama mogu biti privlačna, ali nemojmo zaboraviti da je glavni izvozni adut Albanije organizirani kriminal, poručila je.
Na kraju zaključuje kako su putovanja u inozemstvo i otkrivanje drugih kultura jedno od najbogatijih iskustava koje bi svaka osoba trebala imati, ali da su se nažalost vremena promijenila.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23176
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Empty Re: Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio

Post by immortal Mon 14 Aug - 6:12

Ako nema osonove za ovakve upise ja bi je tužila

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23176
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Empty Re: Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio

Post by Joža Mon 14 Aug - 8:41

immortal wrote:Ako nema osonove za ovakve upise ja bi je tužila

Jebo osnovu za upis. Ona je Brit i može što hoće. Zna se gdje je paščadi misto. Uz nogu.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2486
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Empty Re: Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio

Post by AssadNaPodmornici Mon 14 Aug - 9:23

naši taksisti su gamad kakve nema realno. općenito posao u turizmu je smeće , to je samo pljačkaj kao da ne postoji sutra.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20998
2018-06-14


melkior and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Empty Re: Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio

Post by debotoijusto Mon 14 Aug - 12:49

https://www.index.hr/vijesti/clanak/paul-bradbury-daily-mail-o-sigurnosti-u-hrvatskoj-hmmm/2487299.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


immortal likes this post

Back to top Go down

Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Empty Re: Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio

Post by immortal Mon 14 Aug - 14:10

Hrvatska je jedna od najsigurnijih zemalja u Europi i u 21 godinu ovdje nikada nisam naišao da "svugdje vreba opasnost od nasilja". Izolirani incidenti se događaju, naravno, ali ovaj je prikaz tako daleko od bilo čega s čime smo se ja ili drugi koji su komentirali u hrvatskim medijima susreli. A ipak su ove riječi izašle u javnost - nema lokacije, nema činjenica koje se mogu provjeriti. A destinacija se ocrnjena.
_______________
Informaciju svakako treba provjeriti a ako nema traga istini od strane visokih dužnosnika treba uputiti prigovor



Postoji jedan savjet autorice koji bi podržali građani Hrvatske, posebice oni u centru Splita, kada bi ga se mladi britanski turisti pridržavali: "A svakoj mladoj osobi koja planira putovanje ili godišnji odmor u inozemstvu, poručujem ovo: ostanite trijezni, ostanite zajedno."

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23176
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Empty Re: Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio

Post by Serbinho-3 Mon 14 Aug - 16:22

Dobro ga nije gepekovao ...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26484
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Empty Re: Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio

Post by veber Mon 14 Aug - 17:30

AssadNaPodmornici wrote:naši taksisti su gamad kakve nema realno. općenito posao u turizmu je smeće , to je samo pljačkaj kao da ne postoji sutra.
općenito cvile srbi i ovi kaj misle da je rvacka turska. tko si nemre priuštit neka ne ide.
cijene u istri, lošinj i cres su ok.
ručak za dvoje 40€. serbinju skupo, većini ne.kada se vratim u njemačku napisat ću recenziju na ADAC da razni amiri, stevani, đmemali, nusreti imaju tursku.
uopće nije skupo

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Empty Re: Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio

Post by omni Mon 14 Aug - 18:36

Rodos je super, jeftino, puno zivahnih Brita s kojima se moze super zabavljati i dobiti uz bljuvotinu po sebi cak i bocu u glavu, uzivati kraj bazena sa par ful tetoviranih nilskih kobila koje cak stovise znaju da piju pivo i govore engleski uz duboke podrige..poslije tog iskustva necete misliti na onu zensku stvar bar par tjedana dok se slika ne izbrise iz memorije. Al jeftino jbg.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Empty Re: Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio

Post by veber Mon 14 Aug - 19:00

Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Img_2170

četnik si nemre priuštit.
em najam broda em navigat.
samo morem se tu dođe.

ali on je frajer s traktorom i priksom.
dogodine u kninu

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


immortal likes this post

Back to top Go down

Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Empty Re: Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio

Post by Serbinho-3 Tue 15 Aug - 18:27

veber wrote:Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Img_2170

četnik si nemre priuštit.
em najam broda em navigat.
samo morem se tu dođe.

ali on je frajer s traktorom i priksom.
dogodine u kninu



Pa sta je ovo, betonska ploca drvo i zemlja pesak.

Odvaljeni betonski stubovi, jad i beda.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26484
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Empty Re: Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio

Post by veber Wed 16 Aug - 6:48

vidi se da si šaban. 
na kilometre.
ti ovdje ne možeš doći.
prvo jer nemaš novca.
drugo jer si šaban pa ne znaš vozit brod.
eventualno da te lik koji te guzi tamo odvede.

samim upisom si pokazao koji si šaban i koliko znaš o moru i valama.

šabane

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Empty Re: Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio

Post by immortal Wed 16 Aug - 7:29

Koba wrote:
immortal wrote:Ako nema osonove za ovakve upise ja bi je tužila

Jebo osnovu za upis. Ona je Brit i može što hoće. Zna se gdje je paščadi misto. Uz nogu.
čija ste vi paščad
jbt

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23176
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Empty Re: Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio

Post by veber Wed 16 Aug - 7:41

immortal wrote:
Koba wrote:
immortal wrote:Ako nema osonove za ovakve upise ja bi je tužila

Jebo osnovu za upis. Ona je Brit i može što hoće. Zna se gdje je paščadi misto. Uz nogu.
čija ste vi paščad
jbt
ničija, svi ih jebu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Empty Re: Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio

Post by Serbinho-3 Fri 18 Aug - 16:45

veber wrote:vidi se da si šaban. 
na kilometre.
ti ovdje ne možeš doći.
prvo jer nemaš novca.
drugo jer si šaban pa ne znaš vozit brod.
eventualno da te lik koji te guzi tamo odvede.

samim upisom si pokazao koji si šaban i koliko znaš o moru i valama.

šabane

Sabane, posto Suncobran?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26484
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Empty Re: Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio

Post by veber Fri 18 Aug - 19:33

na brodu imaš bimini, a u vali prirodni hlad.
suncobran ne trebaš.

pa nije ti to plaža za šabane.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Empty Re: Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio

Post by Serbinho-3 Tue 22 Aug - 21:33

veber wrote:na brodu imaš bimini, a u vali prirodni hlad.
suncobran ne trebaš.

pa nije ti to plaža za šabane.

Iznajmljujes brod, vikendice, Nemci po

Adi Ciganliji, Rusija pretekla motor EU 

ekonomije...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26484
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Empty Re: Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio

Post by immortal Tue 22 Aug - 21:59

Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Makarska_turisti-810x470-1-735x400.jpg
Srbin ljetovao u Makarskoj: Rekli su mi da ne idem tamo, ovo je nestvarno







“Spoj svih mora na kojima ste ikada bili. Ta boja, opuštenost, naslikani borovi, ma nestvarno”, napisao je Srbin u objavi.


Mladić iz Srbije je ljetovao na Jadranu, a njegove objave na Twitteru izazvale su brojne reakcije. U seriji objava, on je opisao svoje iskustvo s ljetovanja, a ono što je izazvalo najviše pažnje su cijene.
DrRadiolog, kako se potpisuje na društvenoj mreži, objavio je niz fotografija iz lokala i s plaža u Makarskoj te je naveo kako je za sada sve što je vidio u domeni cijena iz Beograda, kao i da za razliku od nekih ljetovališta gdje Srbi rado borave ljeti, na tom mjestu i dalje nema privatnih plaža.

Također, naveo je i da nije imao nikakvih problema zato što je Srbin.
“Prvi put ljetujem u Makarskoj, Hrvatska. Milijun ljudi mi je reklo ‘gdje ćeš tamo preskupo je, pazi što pričaš i ostale budalaštine… Kad ono ide niz..”, započeo je on svoje viđenje hrvatskog primorja.
‘Bukvalno raj‘
U daljnjem tekstu je nastavio s opisima.
“Spoj svih mora na kojima ste ikada bili. Ta boja, opuštenost, naslikani borovi, ma nestvarno i potrebno da se vidi. Rivijera podsjeća na Crnu Goru, ali nigdje privatnih plaža sa suncobranima do vode. Ne!


Ručnik i možeš gdje hoćeš i kako hoćeš. Vodu nikad nisam video čistiju. Ne znam što je ovdje skupo kad su cijene iste kao i u Beogradu. Za mene je to sramota i stid. Prije neki dan sam ispod tornja na Avali platio račun za 3 osobe 6.000 dinara. Po piće i jelo i jedna šopska od 450 din!?
Cijene u marketu pored apartmana iste kao kod nas. Nestvarno u kakvoj zabludi godinama živimo. Kažite mi da ove cijene nisu iste kao i u običnom restoranu na Adi.

Druga stvar, nitko nikoga ne šljivi pet posto. Od čega da se čuvam? Od zla nastalog dok još nisam ni progledao i koje se budalama prenosi već 30 godina zarad ne znam kog cilja. Ma ćao bre. Stranaca ne znam odakle sve nema. Zaboli ih tko se kako obukao, tko ima veće s**e i usta. Bukvalno raj. Ovo je tek prvi dan i dojmovi su nevjerojatni”, napisao je.
Prema računu koji je podijelio, njega je obrok, po svemu sudeći, za četiri osobe s pićem koštao 65 eura.
Megy M. /Foto: Ilustracija

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23176
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Empty Re: Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio

Post by veber Tue 22 Aug - 22:07

Serbinho-3 wrote:
veber wrote:na brodu imaš bimini, a u vali prirodni hlad.
suncobran ne trebaš.

pa nije ti to plaža za šabane.

Iznajmljujes brod, vikendice, Nemci po

Adi Ciganliji, Rusija pretekla motor EU 

ekonomije...
šabane ja ne iznajmljujem brod već ga unajmljujem.

razni amiri, stefani, šabani nisu nemci.

kao što natipkah prije ti nemaš love za lučku pristojbu.

o tome da moraš popušiti 50 kuraca vozačima da bi dnevno iznajmio brod-deplasirano je.

vale gdje smo mi bili možeš samo brodom.

rusija ti je u kurcu.

ali ti voliš primat paa ti je ok

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Empty Re: Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio

Post by Serbinho-3 Tue 22 Aug - 23:46

Prvo rekao da si kupio i da ces iznajmljivati

, sada da iznajmljujes od drugih.

Ja ne lazem, ali zaobidjem pricu.

Ti kada lazes, ne znas ni kako se

zoves.

Rekao ti za gumenjak iz Decathlon,

evo ti i ideja za camac oko imena,

“Durex”, naduvas ga i OK si.

Previse lazes.

Ja sam posten covek a ne veruju.

Ti lazes 99%, pricas istinu kada si

pijan.

Cuj brod, spava na klupi nekoj.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26484
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio Empty Re: Britanska novinarka: Sin me nazvao u 02:33 i vrištao. Taksist u Hrvatskoj ga zarobio

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum