ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Medvedev: Ako mi ne pobijedimo bacit ćemo atomsku bombu

Go down

Medvedev: Ako mi ne pobijedimo bacit ćemo atomsku bombu Empty Medvedev: Ako mi ne pobijedimo bacit ćemo atomsku bombu

Post by RayMabus 31/7/2023, 01:23

Aj pošalji još tisuću kazetnih raketa da se bolje iživljavamo na njihovim štrumpfovima koje je posla u napad u prve redove dole u Ukrajinu.

https://www.geopolitika.news/vijesti/medvedev-morali-bismo-upotrijebiti-nuklearno-oruzje-u-slucaju-uspjeha-ukrajinske-ofenzive/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Medvedev: Ako mi ne pobijedimo bacit ćemo atomsku bombu Empty Re: Medvedev: Ako mi ne pobijedimo bacit ćemo atomsku bombu

Post by RayMabus 31/7/2023, 02:03

Ono kad znaš da ništa neće zaustaviti anglosase, Ukrajince i Turke da vam probiju sremski front ( zaporoška bojišnica ) i izbiju na Azovsko more i Krim i onda vas ekspresno šutiraju nogom u guzicu s tog Krima i onda je sultan glavna faca u Crnom moru a ne vi.

Ne žuri mi se uopće jer su izbori u demokraciji svako četiri godine a ja skidam Komšičevce.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Medvedev: Ako mi ne pobijedimo bacit ćemo atomsku bombu Empty Re: Medvedev: Ako mi ne pobijedimo bacit ćemo atomsku bombu

Post by RayMabus 31/7/2023, 02:09

Vidi jednu stvar dragi Medvedev: Imaš posla sa silama koje ne razumiješ i koje su vam neuhvatljive i nedostižne.

I taj sultan podržava Komšića ( podržava SDA a ovi Komšića ) i želim da mu prestanete prodavat plin i druge resurse.

Ne shvačaš jel tako ?

E pa kad ne shvačaš onda će ti on, anglosasi i Ukri lagano radit taj proboj prema Azovskom moru sve dok ne shvatiš.
Medvedev: Ako mi ne pobijedimo bacit ćemo atomsku bombu F0qDweTX0AAshSd?format=jpg&name=small
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Medvedev: Ako mi ne pobijedimo bacit ćemo atomsku bombu Empty Re: Medvedev: Ako mi ne pobijedimo bacit ćemo atomsku bombu

Post by RayMabus 31/7/2023, 02:30

U Rusiji postoje dvije struje. Jedna je vezana uz korumpiranu elitu koja živi od prodaje energenata i resursa i to im je izvor moči i prihoda a druga ne živi od toga i recimo njen tipični predstavnik bio bi Igor Girkin i neki dijelovi vojske koji stvari gledaju prosto.

Logično ne možeš ti prodavat energente i resurse koaliciji koja ratuje s tobom i pričati bajke. Taj sistem funkcionira samo dok je bojište statično a kad ova druga strana radi proboje na sremskom frontu i kraj igre je blizu dolazi do sukoba ove dvije struje u Rusiji jer je anatomija problema interes protiv interesa a ta korumpirana elita se nipošto ne želi odreći svojih prihoda od prodaje energenta i resursa jer im je to izvor prihoda i moči.

Prevedeno: Ta korumpirana elita podržava Komšičevce tako šta im održava ekonomiju iznad vode prodavajući im energente i resurse.

I sad fino svako malo anglosasi osvoje neko ubavo selo na sremskom frontu i vaš kraj je sve bliže i bliže.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Medvedev: Ako mi ne pobijedimo bacit ćemo atomsku bombu Empty Re: Medvedev: Ako mi ne pobijedimo bacit ćemo atomsku bombu

Post by RayMabus 31/7/2023, 03:10

Čitam ovo:

https://www.morski.hr/gazprom-ce-od-kraja-2024-prestati-s-isporukom-plina-preko-ukrajine/

I sad razmišljam o tom Gaspromu i kako ta ekipa i dalje želi punit đepove prodavajući plin Europi i održavati im ekonomiju iznad vode a onda fino padne još neko ubavo selo na sremskom frontu i njihov kraj i ta igra je sve bliže kraju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Medvedev: Ako mi ne pobijedimo bacit ćemo atomsku bombu Empty Re: Medvedev: Ako mi ne pobijedimo bacit ćemo atomsku bombu

Post by RayMabus 31/7/2023, 03:33

Sad vi čitate izjave tog Medvedeva i kako će oni baciti atomsku bombu ako se poremeti pat pozicija u ukrajinsku korist itd i mislite kako je njemu stvarno stalo do toga a on je glasnogovrnik te korumpirane elite koja živi od prodaje plin ko bubreg u loju i njih nije brige šta Ukrajina zarađuje od tranzita tog njihovog plina u Europu nego samo da oni pune đepove.

Ljudi Božji taj ekipa i taj Medvedev su prvi koji bi već sutra potpisali da Krim i cijela Ukrajina padne u ruke anglosasa i Zapada pod uvjetom da oni i dalje mogu živit nakačeni na tu lovu od prodaje tog plina jer bez toga oni ne bi bili nit na poziciji moči nit živjeli kao lordovi u Rusiji nego bi u najboljem slučaju bili neka srednja klasa tamo a dakle nekakva teška sirotinja bez ikakvog utjecaja na išta.

Nije njih brige za to dole nego jer im je pomicanje te pat pozicije dole a u korist Ukrajine ugrožena i njihova prodaja plina Europi a samim time i njihov izvor moči i ogromnih prihoda.

Evo tebi novih tisuću kazetnih granata pa ti laj i dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Medvedev: Ako mi ne pobijedimo bacit ćemo atomsku bombu Empty Re: Medvedev: Ako mi ne pobijedimo bacit ćemo atomsku bombu

Post by RayMabus 31/7/2023, 03:45

Sad gledajte kako nešto šta se zove general galaktičke konfederacije najvišeg ranga vrši lobotomiju nad mađarskom ekonomijom kao šta sam rekao da ću im napraviti jučer na ovoj temi jer su mi digli živce jer se i oni zalažu za tu pat poziciju jer je logika stvari da će ruska vojska i ta ekipa jednostavno prekiniti tu isporuku plina preko Ukrajine kako Ukrajina ne bi mogla puniti proračun od tranzita od istog.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t55593-orban-u-ukrajini-treba-mir-da-eneral-sojgu-spasi-svoje-dupe#2134539

Ruski plinski div Gazprom upozorio je u travnju da sposobnost Europe da održi velike zalihe plina u zimi 2023./2024. ovisi o azijskoj potražnji s obzirom na “izrazito nisku” opskrbu iz Rusije. Prestankom isporuke ruskog plina osobito bi bile ugrožene Austrija, Slovačka, Italija i Mađarska.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Medvedev: Ako mi ne pobijedimo bacit ćemo atomsku bombu Empty Re: Medvedev: Ako mi ne pobijedimo bacit ćemo atomsku bombu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum