ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crnomerc je postao New Delhi

Go down

Crnomerc je postao New Delhi Empty Crnomerc je postao New Delhi

Post by vuksadinare 30/7/2023, 19:14

https://www.dnevno.hr/gospodarstvo-i-turizam/crnomerec-je-postao-new-delhi-eksplodirala-rasprava-zbog-indijaca-nekima-bas-smetaju-ima-ih-10-000-2190203/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Crnomerc je postao New Delhi Empty Re: Crnomerc je postao New Delhi

Post by vuksadinare 30/7/2023, 19:19

evo mogu reci da ovaj dio Sesvete tj istocno od dubrave i nema bas puno nepalaca,indijaca i ostalih..u mom kvartu gotovo ih ni nema..mada cijene stanovanja su medju najjeftinijim u zagrebu...prometna veza je dobra sa zagrebom..tako da je cudno da ih nema puno..mada koliko znam kod mene bas im nisu skloni iznajmljivati..vise preferiraju domace ljude
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Crnomerc je postao New Delhi Empty Re: Crnomerc je postao New Delhi

Post by vuksadinare 30/7/2023, 19:26

da mi sad plate ne bi zivio ni u centru ni u zapadnom djelu zagreba a ni novi zagreb...nema do dobre stare pescenice i sesveta
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Crnomerc je postao New Delhi Empty Re: Crnomerc je postao New Delhi

Post by debotoijusto 30/7/2023, 20:13

vuksadinare wrote:evo mogu reci da ovaj dio Sesvete tj istocno od dubrave i nema bas puno nepalaca,indijaca i ostalih..u mom kvartu gotovo ih ni nema..mada cijene stanovanja su medju najjeftinijim u zagrebu...prometna veza je dobra sa zagrebom..tako da je cudno da ih nema puno..mada koliko znam kod mene bas im nisu skloni iznajmljivati..vise preferiraju domace ljude

u tvoj kvart ni patinani ne zele doc :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Crnomerc je postao New Delhi Empty Re: Crnomerc je postao New Delhi

Post by marcellus 30/7/2023, 20:14

zapravo u sesvetama ima pun qratz nepalaca, ali kako se ne raznose po trgovima nikom ne smetaju

_________________
Crnomerc je postao New Delhi 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Crnomerc je postao New Delhi Empty Re: Crnomerc je postao New Delhi

Post by immortal 30/7/2023, 20:21

Eto mnogima, moram priznati i meni je izazvala neugodu slika iza 41 kad je Zagreb napunio narod Bosne u feredžama i muškim turskim hlačama s turbanima na glavama pun ZG
Za to su krivili i opljuvali Ustaše
Šta su nam sad ovi liberali i demokracija napravili
Pitaju li ljudi iz vlasti narod što bi smijeli raditi što ne
Ogadili Hr metropolu, a  ako me se pita gdje bi ih radije gledala, u nekom selu ili zg-u neka to ipak bude ZG
Ima daleko više stanovnika pa neka se lijepo bune
Kad god je trebalo nešto reagirati ljudi iz cijele Hr moraju do ZG-a
Pozovite nas u pomoć kad budete radili prosvjed , pomoći ćemo

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Crnomerc je postao New Delhi Empty Re: Crnomerc je postao New Delhi

Post by immortal 30/7/2023, 20:22

marcellus wrote:zapravo u sesvetama ima pun qratz nepalaca, ali kako se ne raznose po trgovima nikom ne smetaju
do prije tridesetak godina domaćima u Sesvetama i šire su smetali Hercegovci- kamenjari 
očito sve ima svoje

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Crnomerc je postao New Delhi Empty Re: Crnomerc je postao New Delhi

Post by immortal 30/7/2023, 20:23

jebo ti to kad dođeš u Zg osjetiti se kao kod kuće mislim i uživati u ljepotama grada Zagreba a oči mi iskaču na svakom koraku od čuđenja
vratim se isprepadana i zgrožena
jebo EU i zakone koje su prihvatili

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Crnomerc je postao New Delhi Empty Re: Crnomerc je postao New Delhi

Post by vuksadinare 30/7/2023, 22:04

marcellus wrote:zapravo u sesvetama ima pun qratz nepalaca, ali kako se ne raznose po trgovima nikom ne smetaju
..nema bas..svaki dan sam u sesvetama i rijetko ih vidim proslih godina nesto vise sam ih vidio ove godine puno rjedje...dok npr odem na zitnjak ili zapadni dio grada pun qurac ih vidim i indijce,nepalce,filipince ali i sve vise crnaca...ne znam za novi zagreb tamo sam stvarno rijetko..tamo ima 'dotura i inzinjera' brdo zbog porina u dugavama..u sesvetama i tom djelu zivi puno hercegovaca i ljudi iz bosne..a oni bas nisu skloni da im se blizu motaju obojeni pogotovo nekrscani..kazem u sesvetama sam svaki dan sto poslovno sto blizu zivim i stvarno ih ne vidim puno..tu i tamo nekog..dok kad dodjes vec u dubravu vise ih vidis
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Crnomerc je postao New Delhi Empty Re: Crnomerc je postao New Delhi

Post by vuksadinare 30/7/2023, 22:07

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:evo mogu reci da ovaj dio Sesvete tj istocno od dubrave i nema bas puno nepalaca,indijaca i ostalih..u mom kvartu gotovo ih ni nema..mada cijene stanovanja su medju najjeftinijim u zagrebu...prometna veza je dobra sa zagrebom..tako da je cudno da ih nema puno..mada koliko znam kod mene bas im nisu skloni iznajmljivati..vise preferiraju domace ljude

u tvoj kvart ni patinani ne zele doc :D
..lijepo je zivjet u sesvetama i okolici puno mirnije nego u drugim djelovima zagreba gdje bi izdvojio pescenicu narocito volovcicu i folku koji su mirni stariji kvartovi puni zelenila .i preostalog starog hrvatskog i zagrebackog duha
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Crnomerc je postao New Delhi Empty Re: Crnomerc je postao New Delhi

Post by vuksadinare 30/7/2023, 22:22

taj dio sesvete,sesvetski kraljevac,dugo selo,ivanja reka ljudi radije iznajmljuju stanove ili kuce bosancima baustelcima neovisno jel srbin hrvat bosnjak..pa cak i sipcima...nego nepalcima,indijcima,filipincima,crncima ..slusam u birtiji na sesvetskom sajmu nekidan gdje pricaju neki..da ne zele iznajmiti ovima jer to je druga kultura drugi nacin zivota ne znaju bas jezik...a prehrambrene navike..lik sa zitnjaka mi prica gdje ima dosta nepalaca i indijaca i ovih iz bangladesa..da ovi kad kuhaju narocito kad nije zima..kuhaju vani u kotlicima na vatri pa kad se ulicama i kvartom rasire ti miomirisi njihovih zacina i mirodija nije bas ono neki fini blagi miris .vec ostar rezak intenzivnog mirisa da mu nekad dodje na povracanje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Crnomerc je postao New Delhi Empty Re: Crnomerc je postao New Delhi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum