ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 3 of 45 Previous  1, 2, 3, 4 ... 24 ... 45  Next

Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 9/6/2023, 10:54

darth_vader wrote:
fridrih_niche wrote:
100kn wrote:idemo razlaz s teme

fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by kic 9/6/2023, 14:34


niche sta kazes na ovo

Hajduk Split - Page 3 Fb_im511

AC Majami?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 9/6/2023, 16:45

fridrih_niche wrote:Koga se vriđa na stadionima?
Neman pojma, meni se uglavnom gade Riječani i njihove ZG gazde…
Nije poanta na stadionima…
Nego u medijima…
Evo, Ante ti je sve objasnija na dva savršena egzemplara: na Markanu i na Lukici…
Ti sam izvedi zaključke koja je poanta…
;)
Znaš ti to, samo se sad praviš lud ... Ili ne praviš ... Valjda ćeš se složiti samnom da su na nogometnoj utakmici najviše izloženi vrijeđanju suci te utakmice ... Njima svako malo "jebu majku" navijači oba kluba koji igraju ... I nikada nisam ni vidio ni pročitao da je neki od sudaca uletio među publiku i pokušao se obračunati s njima kao što je Penalivajić to napravio ... Ili da u pola utakmice spremi zviždaljku u džep, pomoćnici bace zastavice i odu doma ... A da su to i napravili, ti nikada više ne bi sudili ... I zato Penalivajić nije trebao sam odustati, njega je ono govno od Dalića trebalo izbaciti sa treninga i zalupiti mu vrata reprezentacije zauvijek ... A on ga je, kako je sam rekao, čak i odgovarao od odlaska ... Pa jel' ima veće nebuloze od takvog postupka izbornika reprezentacije? I sad bi bilo potpuno normalno da HNS smijeni i Dalića ... A Penalivajić bi već trebao shvatiti da je on nogometaš i kao takav je neizbježno podložan i vrijeđanju sa tribina, jer navijači su navijači, pogotovo ako si sam isprovocirao da te vrijeđaju, a Penalivajić je svojim ponašanjem upravo to napravio ... I ja kad sam na tribini često puta izgovorim nešto što na nekom drugom mjestu sigurno ne bi izgovorio, jer kad si navijač na tribini ti si na potpuno drugom levelu nego inače ... 
A ovo o Markanu i Lukici ti nije trebalo, ni tebi ni Anti ... Pazi, vi uspoređujete huligana Markana kojeg kroz cijelu karijeru prate razne afere, sa igračem koji nikada u karijeri nije imao ni najmanji eksces na nogometnom travnjaku ... Samo se pitam jeste li vi uopće normalni? Obojica ... I da, kad su se, prije SP-a u Rusiji, vješale slike sa obješenim Lukom Modrićem, Luki nije palo na pamet da veli Daliću, kako nije spreman igrati na SP-u, a Penalivajić je odustao zbog puno banalnijeg razloga ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 9/6/2023, 18:26

pompa se digla oko pičkice i prevaranta
to je seketaš htio jer drugačije ne može dobiti pažnje ako ne računamo poklonjene penale
potjerati kao i kalinića, prevaranta kojega su sektaši isto uzdizali, ali na kraju sve dođe na vidjelo
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 9/6/2023, 18:36

kic wrote:
niche sta kazes na ovo

Hajduk Split - Page 3 Fb_im511

AC Majami?
Al Messi ne ide u Barcu?
Ende?
:(

Kakav AC Majami, sprdačina…
;)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 9/6/2023, 18:36

HAJDUK ŽIVI VJEČNO!
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 9/6/2023, 18:37

fridrih_niche wrote:
darth_vader wrote:
fridrih_niche wrote:
100kn wrote:idemo razlaz s teme
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 9/6/2023, 18:43

fridrih_niche wrote:
kic wrote:
niche sta kazes na ovo

Hajduk Split - Page 3 Fb_im511

AC Majami?
Al Messi ne ide u Barcu?
Ende?
:(

Kakav AC Majami, sprdačina…
;)
savršena karijera
i sad ide uživat na floridu 
po čemu je to sprdačina lapane
nije mogao sanjati bolje
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 9/6/2023, 20:27

Bas se vidi da si posta navijač GNK Lopova otkako je Barca propala…
:(
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by debotoijusto 12/6/2023, 12:18

"ŽDRIJEB parova za novu sezonu SuperSport HNL održan je danas u prostorijama HNS-a u Zagrebu. Hajduku je u ždrijebu dodijeljen broj 8, a izvlačenjem je odlučeno da će u prvom kolu igrati derbi u Maksimiru protiv Dinama. Utakmice 1. kola HNL-a za sezonu 2022/23 na rasporedu su 22. srpnja. Podsjetimo, Hajduk će novu natjecateljsku sezonu otvoriti također protiv Dinama u Maksimiru u utakmicu SuperSport Superkupa", objavio je Hajduk na svojoj službenoj stranici, a kasnije je postalo poznato da ih čekaju utakmice s Rijekom i Osijekom u 2. i 3. kolu.






1. kolo: Dinamo - Hajduk
2. kolo: Hajduk - Rijeka
3. kolo: Osijek - Hajduk




na muci-junaci , nebitni superkup prigrmit proc maksimir na stitu i iznenadit osijek nabrijan novim stadionom + preskocit neke anonimce pretkolo pretkola , puna saka brade

s druge strane gadan poraz nebitnosti superkupa pa grogirani u maksimir ... raspad sistema

naravno bude ove godine ono prvo  :tu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Lt.Topper Harley 13/6/2023, 20:06

60 000£ uplatnica uefe za divljanje u finalu juniorske Lp 

Licemjerna uefa
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 768
2022-10-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 23/6/2023, 00:36

Koja histerja zadnja 2 dana oko treceg dresa Hajduka, a najjaci su prigovori kako zlocesti, antihrvatski NH mijenja boje na grbu Hajduka...  lol!

Cak se i onaj kokainski prasac Bujanec javlja i najavljuje neku emisiju... 

Kako im je svima Hajduk trn u oku, da covjek ne povjeruje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Lt.Topper Harley 24/6/2023, 08:14

Prvi glas , no tako je to s obzirom da se radi o minornom klubu 

Ocito jos nekakav patetican pokusaj skretanja pozornosti
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 768
2022-10-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 24/6/2023, 11:18

Na kraju ce ovaj dres ni kriv ni duzan oboriti sve rekorde. 
Odma sam narucija dva,  onako iz zajebancije...  lol!

Sta ti je dispet i inat...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Lt.Topper Harley 24/6/2023, 16:56

Ono kad se svađas sam sa sobom ;  čestitam
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 768
2022-10-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 24/6/2023, 20:00

spreman za ludaru
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 25/6/2023, 08:35

Lt.Topper Harley wrote:Ono kad se svađas sam sa sobom ;  čestitam
Tko? Bujanec? 
Pa da, prvo se posrao o dresu Hajduka, onda izbrisao pa na kraju demantirao sam sebe... 
Ako nista, napravija je dobru reklamu...  :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 25/6/2023, 22:33

Kronološki poredane sve gluposti Marka Livaje - duše od čovika ...


Marko Livaja - duša od čovika
1.
Marko Livaja reagirao je isprikom nakon najnovijeg skandala i sukoba na treningu sa suigračem iz Atalante Ivanom Radovanovićem, zbog čega je udaljen iz momčadi za prvenstveni meč sa Juventusom.

“Želim se ispričati svima u klubu, predsjedniku, treneru i suigračima. Odlučio sam okrenuti novu stranicu u karijeri i obećavam da će me se u Atalanti pamtiti samo po dobrim igrama”, napisao je Livaja.
2.
Hrvatski nogometaš Marko Livaja upao je u nove probleme nakon još jedne očajne izvedbe u dresu talijanskog prvoligaša Atalante, koja je u subotu poražena od Verone rezultatom 2-1...

Vezane vijesti
Livaja je zamijenjen s travnjaka u 52. minuti utakmice, a pri izlasku su ga domaći navijači nagradili gromoglasnim zvižducima i uvredama. 'Rat' hrvatskog nogometaša i navijača Bergama nastavljen je i na društvenoj mreži Facebook.

'Dođite sa mnom u Hrvatsku, talijanski gadovi', napisao je na svom Facebook-profilu hrvatski napadač, nakon što mu je nekolicina navijača poručila da se vrati u Hrvatsku i poželjela da više nikada ne navuče na sebe dres njihova voljena kluba.
3.
Iz Atalante je otišao 2014. godine u Rubin iz Kazana pa je za talijanske medije pričao kako se jednom skoro potukao s tadašnjim trenerom Atalante Stefanom Colantuonom.

4.
Livaja je igrao i za sve uzraste u hrvatskoj reprezentaciji, a iz one U-21 je također bio nekoliko puta izbačen. A Niko Kovač, koji je u to vrijeme bio izbornik, rekao je da ga više nikad neće zvati.

- Livajin zastupnik je zvao i tražio da njegovog igrača oslobodim utakmice protiv Lihtenštajna. Nisam na to pristao i inzistirao sam da dođe na okupljanje. Zvao sam ga, slao poruku, zvali su ga ljudi iz stožera, no on pet dana nije reagirao. Dok sam ja u ovoj reprezentaciji, on tu više neće igrati. Takvo ponašanje neću nikome tolerirati - rekao je 2013. godine tadašnji izbornik U-21 reprezentacije.
5.
Na Livajinu sreću, Niko Kovač je ubrzo preuzeo 'vatrene' pa ga je tadašnji izbornik U-21 reprezentacije Nenad Gračan odlučio mu je oprostiti grijehe iz prošlosti. No prije prve utakmice, opet je izbačen. Bilo je to u veljači 2014. godine uoči susreta protiv Slovenije kada ga je Atalanta suspendirala jer se odbio zagrijavati tijekom utakmice, a ubrzo ga je i Gračan izbacio iz reprezentacije.

6.
Hrvatski reprezentativac i napadač atenskog AEK-a Marko Livaja dobio je četiri utakmice suspenzije u Ligi prvaka zbog udaranja Danka Lazovića, srpskog napadača u redovima mađarskog prvaka Vidi FC-a,

7.
Hrvat je s još trojicom suigrača slavio jedan rođendan do dugo u noć, a to se nije svidjelo predsjedniku Dimitrisu Milissandisu koji ih je kaznio s po pet tisuća eura.

8.
Sezona je Marka Livaju završena! Disciplinska komisija nije imala milosti nakon što je hrvatski napadač u redovima Las Palmasa u prošlom kolu zbog brutalnog i apsolutno nepotrebnog prekršaja zaradio izravni crveni karton!

9.
''Kada je bio isključen odgurnuo me je, dotaknuvši mi lijevo rame'', napisao je sudac u izvještaju. Utakmica je završila 1:1. Španjolski nogometni savez je u svom priopćenju naveo kako je Livaji zbog izravnog isključenja zabranjeno igrati jednu utakmicu te zbog diranja suca četiri utakmice.

10.
Podsjetimo, u prosincu 2021. godine Livaja je u društvu Danijela Subašića u jednoj diskoteci nakon pobjede nad Dinamom skandirao "mrzin Dinamo, srpsko ime to". Tada ga je komisija kaznila s 35 tisuća kuna.

11.
Nakon utakmice je skandal izazvao Marko Livaja, napadač splitskog kluba, koji je uzeo megafon u ruke i zapjevao pjesmu navijačke skupine Torcida.
"Freze, traktori i seoski putevi, pi**e šibenske, pi**e šibenske, dobit ćete batine", pjevao je Livaja,

U nekim drugim državama i njihovim reprezentacijama se to riješava bez puno priče i halabuke,a kod nas negativci postaju heroji vama zahvaljujući…
Ono što nije ok i ne dolikuje jednom sportašu vi opravdavate…

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 26/6/2023, 05:09

Dakle, heroj...odjebite sa svete teme jalni tattičari
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 26/6/2023, 08:55

Bez Hajduka nitko ne bi pratio hr nogomet. 
Vidim puste naslove clanaka o mogucim transferima igraca i bivsih igraca GNK a majstori novinari ubacuju u naslov giganta Hajduk...  lol!
Znaju da ce se clanak otvoriti tek kad Hajduk spomenes...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 26/6/2023, 11:21

darth_vader wrote:Dakle, heroj...odjebite sa svete teme jalni tattičari
Naravno - "heroj ulice" ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 45 Previous  1, 2, 3, 4 ... 24 ... 45  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum