ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi ministar zdravlja objasnio kako će se plaćati "nadstandard"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Novi ministar zdravlja objasnio kako će se plaćati "nadstandard" - Page 2 Empty Re: Novi ministar zdravlja objasnio kako će se plaćati "nadstandard"

Post by udba 28/1/2016, 09:12

Malo se potcenjuju državne bolnice koje dobro rade svoj poso, eto stric operiro žuč u Nemačku, operacija trajala ko jebavanje ovog Crnoje 11 sati, još osto da leži mesec dana, pa ga opet vraćali, pola godine se zajebavo.

A kad je došo u Ogulin u bolnicu bio je rešen odmah za jedan dan, umro im je odma prvi dan na stolu, em mu skratilo muke, em bratić konačno nasledio tu jebenu kuću i vikendicu.

udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja objasnio kako će se plaćati "nadstandard" - Page 2 Empty Re: Novi ministar zdravlja objasnio kako će se plaćati "nadstandard"

Post by Guest 28/1/2016, 09:12

Nadstandard izgleda u praksi ovak.

Pacijent: Dobar dan, doktore! Boli me...
Dokotr: Recite mi, kakvo zdravstveno osiguranje imate?
Pacijent: Standardno, obustavljaju mi iz plaće z HZZO.
Doktor: Dobro onda, terapija vam je 2 očenaša i 3 zdravo Marije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja objasnio kako će se plaćati "nadstandard" - Page 2 Empty Re: Novi ministar zdravlja objasnio kako će se plaćati "nadstandard"

Post by udba 28/1/2016, 09:12

udba wrote:Malo se potcenjuju državne bolnice koje dobro rade svoj poso, eto stric operiro privatno žuč u Nemačku, operacija trajala ko jebavanje ovog Crnoje 11 sati, još osto da leži mesec dana, pa ga opet vraćali, pola godine se zajebavo.

A kad je došo u Ogulin u bolnicu bio je rešen odmah za jedan dan, umro im je odma prvi dan na stolu, em mu skratilo muke, em bratić konačno nasledio tu jebenu kuću i vikendicu.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja objasnio kako će se plaćati "nadstandard" - Page 2 Empty Re: Novi ministar zdravlja objasnio kako će se plaćati "nadstandard"

Post by Guest 28/1/2016, 09:16

Bravo za Ogulin! A di je bolnica u OG?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja objasnio kako će se plaćati "nadstandard" - Page 2 Empty Re: Novi ministar zdravlja objasnio kako će se plaćati "nadstandard"

Post by udba 28/1/2016, 09:19

Eva wrote:Bravo za Ogulin! A di je bolnica u OG?
Na glavnoj cesti, ide Stara cesta pa Bolnička, drugi semafor, tamo s leve strane lik skida na cesti getribu od warburga, odma preko puta njega.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja objasnio kako će se plaćati "nadstandard" - Page 2 Empty Re: Novi ministar zdravlja objasnio kako će se plaćati "nadstandard"

Post by danni1 28/1/2016, 09:24

Regoč wrote:Možda švicarski model: osnovni paket plaća država, sve drugo kroz osiguranje. Tako mi bar zvuči.
To nije uopće problem problem je u tome što spada u osnovni paket. Osnovni paket bi trebao pokriti sve osim estetskih zahvata.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Novi ministar zdravlja objasnio kako će se plaćati "nadstandard" - Page 2 Empty Re: Novi ministar zdravlja objasnio kako će se plaćati "nadstandard"

Post by Guest 28/1/2016, 09:26

Dobro da nisam tam završila, a malo je falilo. pirat Znam di je Đulin ponor, muzej, birtija na kolodvoru i GK. Nikad se u životu nisam smrzla kao u Oglinu u siječnju 2000 i to na dan drugog kruga predsjedničkih izbora. Išli smo Karlekom do OG i pješice na Klek, a gore nemreš ući u dom od planinara, vani -20C. Pa niš nego natrag dole prečicom prek nekih polja da stignemo bar u OG nekaj popit prije vlaka. Već sam se vidjela i bez prstiju kao naši drugovi na Igmanu. Kad sam došla doma spavala sam u komadu 15 sati. Inače, poznanica mi ima kuću na Sabljacima i tam smo bili 2 puta u posjeti, lijep kraj kad je toplo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja objasnio kako će se plaćati "nadstandard" - Page 2 Empty Re: Novi ministar zdravlja objasnio kako će se plaćati "nadstandard"

Post by v_vlado 28/1/2016, 13:34

Eva wrote:Dobro da nisam tam završila, a malo je falilo. pirat Znam di je Đulin ponor, muzej, birtija na kolodvoru i GK. Nikad se u životu nisam smrzla kao u Oglinu u siječnju 2000 i to na dan drugog kruga predsjedničkih izbora. Išli smo Karlekom do OG i pješice na Klek, a gore nemreš ući u dom od planinara, vani -20C. Pa niš nego natrag dole prečicom prek nekih polja da stignemo bar u OG nekaj popit prije vlaka. Već sam se vidjela i bez prstiju kao naši drugovi na Igmanu. Kad sam došla doma spavala sam u komadu 15 sati. Inače, poznanica mi ima kuću na Sabljacima i tam smo bili 2 puta u posjeti, lijep kraj kad je toplo.
Drž se sunca,ja plazim po Ivanšćici samo gda je prek 20 c
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja objasnio kako će se plaćati "nadstandard" - Page 2 Empty Re: Novi ministar zdravlja objasnio kako će se plaćati "nadstandard"

Post by Regoč 28/1/2016, 13:48

danni1 wrote:
Regoč wrote:Možda švicarski model: osnovni paket plaća država, sve drugo kroz osiguranje. Tako mi bar zvuči.
To nije uopće problem problem je u tome što spada u osnovni paket. Osnovni paket bi trebao pokriti sve osim estetskih zahvata.
Ma da, pa tko bi onda i zašto plaćao dopunsko? Eva da poveća sise? Osnovni paket ti je hitna pomoć i održavanje na životu, ostalo doplati.

_________________
Novi ministar zdravlja objasnio kako će se plaćati "nadstandard" - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Novi ministar zdravlja objasnio kako će se plaćati "nadstandard" - Page 2 Empty Re: Novi ministar zdravlja objasnio kako će se plaćati "nadstandard"

Post by Regoč 28/1/2016, 13:49

Eva wrote:Nikad se u životu nisam smrzla kao (...) na dan drugog kruga predsjedničkih izbora.
Pa kad ideš po šumama i gorama natjerivati ostatke partizanah na glasovanje za Mesića. Bome si prava aktivistica, vidi se i na forumu.

_________________
Novi ministar zdravlja objasnio kako će se plaćati "nadstandard" - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Novi ministar zdravlja objasnio kako će se plaćati "nadstandard" - Page 2 Empty Re: Novi ministar zdravlja objasnio kako će se plaćati "nadstandard"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum