ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zbog posvojenja iz Konga,odgovaraju tri sluzbenice suda u Zlataru

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Zbog posvojenja iz Konga,odgovaraju tri sluzbenice suda u Zlataru - Page 2 Empty Re: Zbog posvojenja iz Konga,odgovaraju tri sluzbenice suda u Zlataru

Post by Sora 5/7/2023, 12:17

vuksadinare wrote:
darth_vader wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:
vuksadinare wrote:....tu dok ne prorade grablje..nista..

ne kužim jel to vi branitelji TAKO dokazujete svoju hrabrost , svoje nazore , svoj ego?

protiv zena i djece ????????????No
pljuc
na cemu si ti?..brlji?

Na kvasini...pošla...i jebi ga.
vidis da ih je frka..takvi su istrenirani da osjete miris opasnosti pa kme i drvljem i kamenjem napad najbolja obrana pa se i lupetalo svasta....pazi ovo ja spomenuh grablje za sudstvo a blentaca to po starom dobrom ljevicarsko titoistickom obicaju preokrenula da su te grablje usmjerene na ljevicare,titoiste,agenturu..koja bolest...ali kad je vec to preokrenula i spomenula i nije joj losa ideja potekla iz njenih 'misli' :)


kao prvo ljevičari se NIKADA ne boje opasnosti
NISU ONI PRODAVALI HRVATSKU OBALU jelte nego tvoji dragi desničari iz ustaškog naslova

kao drugo: u pogledu merituma stvari, dobro ti piše mentatalitet, zabavljate se sporednim stvarima uvijek, u pravosuđu i svuda
to je takvo vrijeme, od sitnice napraviti slona , od buhe do aviona
jer
ajmo reč netko je potplaćen u sudu, neki je tip u Kongu dobio lovu za tu djecu , neki advokati su zaradili, neki sudovi u Zambiji su uzeli lovu
itd itd
i što je to TEBE BRIGA NE KUŽIM?????? jel lova iz tvog džepa????
imaš neki argument za tu djecu da su oteta, da su sad u lošim uvjetima , da su prodana dalje
NEMAŠ
jer da imaš pisao bi o tome
i začepi onda


Last edited by Sora on 5/7/2023, 12:21; edited 1 time in total

Sora

Posts : 23777
2014-04-29


Back to top Go down

Zbog posvojenja iz Konga,odgovaraju tri sluzbenice suda u Zlataru - Page 2 Empty Re: Zbog posvojenja iz Konga,odgovaraju tri sluzbenice suda u Zlataru

Post by Sora 5/7/2023, 12:19

darth_vader wrote:
vuksadinare wrote:
darth_vader wrote:Doduše, nije da pravosuđe nema pametnijih stvari za rješavanje, ali daj što daš... kila mozga
...po dobrom starom obicaju zrtvuj sitne ribice...da bi krupne i dalje ostale site i nastavile sa 'poslom'...zadovolji javnost da ne rovari previse...

Javnost inače boli kurac većinom za sve...malo se uzjebe par novinara i to je to. Ljudi su većinom neopisivo tulavi ionako. I bolje da je tako.

da pa hajde onda bar tu spomeni te KRUPNE ribice
s riječi na djela ajmo

:love
je kak ne

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23777
2014-04-29


Back to top Go down

Zbog posvojenja iz Konga,odgovaraju tri sluzbenice suda u Zlataru - Page 2 Empty Re: Zbog posvojenja iz Konga,odgovaraju tri sluzbenice suda u Zlataru

Post by Sora 5/7/2023, 12:25

darth_vader wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:
vuksadinare wrote:....tu dok ne prorade grablje..nista..

ne kužim jel to vi branitelji TAKO dokazujete svoju hrabrost , svoje nazore , svoj ego?

protiv zena i djece ????????????No
pljuc
na cemu si ti?..brlji?

Na kvasini...pošla...i jebi ga.

nisam na kvasini niti na brlji niti na njemu nego na stolcu
e sad ako treba pokazati kako razumijem kaj piše Fuko , da pravosuđe treba grabljama , no ok
TREBA
kad budu svi lazni branitelji dokazali svoj borbeni put
kad budu svi s lažnim diplomama bili na sigurnom
kad budu sve otimačine zemljišta i svega iz socijalizma što je ostalo, ozakonjeno
kada budu bogataši, njih 200 u Rvackoj , bili sigurno da neće biti pohapani za pljačku
ONDA


_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23777
2014-04-29


Back to top Go down

Zbog posvojenja iz Konga,odgovaraju tri sluzbenice suda u Zlataru - Page 2 Empty Re: Zbog posvojenja iz Konga,odgovaraju tri sluzbenice suda u Zlataru

Post by vuksadinare 5/7/2023, 12:58

Sora wrote:
vuksadinare wrote:
darth_vader wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:
vuksadinare wrote:....tu dok ne prorade grablje..nista..

ne kužim jel to vi branitelji TAKO dokazujete svoju hrabrost , svoje nazore , svoj ego?

protiv zena i djece ????????????No
pljuc
na cemu si ti?..brlji?

Na kvasini...pošla...i jebi ga.
vidis da ih je frka..takvi su istrenirani da osjete miris opasnosti pa kme i drvljem i kamenjem napad najbolja obrana pa se i lupetalo svasta....pazi ovo ja spomenuh grablje za sudstvo a blentaca to po starom dobrom ljevicarsko titoistickom obicaju preokrenula da su te grablje usmjerene na ljevicare,titoiste,agenturu..koja bolest...ali kad je vec to preokrenula i spomenula i nije joj losa ideja potekla iz njenih 'misli' :)


kao prvo ljevičari se NIKADA ne boje opasnosti
NISU ONI PRODAVALI HRVATSKU OBALU jelte nego tvoji dragi desničari iz ustaškog naslova

kao drugo: u pogledu merituma stvari, dobro ti piše mentatalitet, zabavljate se sporednim stvarima uvijek, u pravosuđu i svuda
to je takvo vrijeme, od sitnice napraviti slona , od buhe do aviona
jer
ajmo reč netko je potplaćen u sudu, neki je tip u Kongu dobio lovu za tu djecu , neki advokati su zaradili, neki sudovi u Zambiji su uzeli lovu
itd itd
i što je to TEBE BRIGA NE KUŽIM?????? jel lova iz tvog džepa????
imaš neki argument za tu djecu da su oteta, da su sad u lošim uvjetima , da su prodana dalje
NEMAŠ
jer da imaš pisao bi o tome
i začepi onda
ohladi jebote..imas li argumente i dokaze da su sad jos u hrvatskoj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Zbog posvojenja iz Konga,odgovaraju tri sluzbenice suda u Zlataru - Page 2 Empty Re: Zbog posvojenja iz Konga,odgovaraju tri sluzbenice suda u Zlataru

Post by AssadNaPodmornici 5/7/2023, 13:57

sora ali i par drugih su dokaz
1)za pristup internetu ali i glasačkom listiću trebalo bi proći psihotest
2)kada pređeš neke godine ne treba ljude micati sa interneta, nekima vrhunski mozak radi sa 80godina neki puknu sa 60godina - tada psihotest treba raditi svako godinu dana

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Zbog posvojenja iz Konga,odgovaraju tri sluzbenice suda u Zlataru - Page 2 Empty Re: Zbog posvojenja iz Konga,odgovaraju tri sluzbenice suda u Zlataru

Post by dijagram 5/7/2023, 21:29

AssadNaPodmornici wrote:sora ali i par drugih su dokaz
1)za pristup internetu ali i glasačkom listiću trebalo bi proći psihotest
2)kada pređeš neke godine ne treba ljude micati sa interneta, nekima vrhunski mozak radi sa 80godina neki puknu sa 60godina - tada psihotest treba raditi svako godinu dana
sora je tipican primjer indoktriniranog komiidiota.
moze zivjeti jos sto zivota nece shvatiti apsolutno nista.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18738
2015-08-09


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Zbog posvojenja iz Konga,odgovaraju tri sluzbenice suda u Zlataru - Page 2 Empty Re: Zbog posvojenja iz Konga,odgovaraju tri sluzbenice suda u Zlataru

Post by Sora 6/7/2023, 09:16

dijagram wrote:
AssadNaPodmornici wrote:sora ali i par drugih su dokaz
1)za pristup internetu ali i glasačkom listiću trebalo bi proći psihotest
2)kada pređeš neke godine ne treba ljude micati sa interneta, nekima vrhunski mozak radi sa 80godina neki puknu sa 60godina - tada psihotest treba raditi svako godinu dana
sora je tipican primjer indoktriniranog komiidiota.
moze zivjeti jos sto zivota nece shvatiti apsolutno nista.

znaš što kaže stara poslovica IZ NIŠTA NE NASTAJE NIŠTA
ovdje na netu je to tako, neke bedastoće, nagađanja, zloćestoće i istresanje kurca
baš im onda nešt zaključiti

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23777
2014-04-29


Back to top Go down

Zbog posvojenja iz Konga,odgovaraju tri sluzbenice suda u Zlataru - Page 2 Empty Re: Zbog posvojenja iz Konga,odgovaraju tri sluzbenice suda u Zlataru

Post by Sora 6/7/2023, 09:18

vuksadinare wrote:
Sora wrote:
vuksadinare wrote:
darth_vader wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:
vuksadinare wrote:....tu dok ne prorade grablje..nista..

ne kužim jel to vi branitelji TAKO dokazujete svoju hrabrost , svoje nazore , svoj ego?

protiv zena i djece ????????????No
pljuc
na cemu si ti?..brlji?

Na kvasini...pošla...i jebi ga.
vidis da ih je frka..takvi su istrenirani da osjete miris opasnosti pa kme i drvljem i kamenjem napad najbolja obrana pa se i lupetalo svasta....pazi ovo ja spomenuh grablje za sudstvo a blentaca to po starom dobrom ljevicarsko titoistickom obicaju preokrenula da su te grablje usmjerene na ljevicare,titoiste,agenturu..koja bolest...ali kad je vec to preokrenula i spomenula i nije joj losa ideja potekla iz njenih 'misli' :)


kao prvo ljevičari se NIKADA ne boje opasnosti
NISU ONI PRODAVALI HRVATSKU OBALU jelte nego tvoji dragi desničari iz ustaškog naslova

kao drugo: u pogledu merituma stvari, dobro ti piše mentatalitet, zabavljate se sporednim stvarima uvijek, u pravosuđu i svuda
to je takvo vrijeme, od sitnice napraviti slona , od buhe do aviona
jer
ajmo reč netko je potplaćen u sudu, neki je tip u Kongu dobio lovu za tu djecu , neki advokati su zaradili, neki sudovi u Zambiji su uzeli lovu
itd itd
i što je to TEBE BRIGA NE KUŽIM?????? jel lova iz tvog džepa????
imaš neki argument za tu djecu da su oteta, da su sad u lošim uvjetima , da su prodana dalje
NEMAŠ
jer da imaš pisao bi o tome
i začepi onda
ohladi jebote..imas li argumente i dokaze da su sad jos u hrvatskoj

ti ohladi
ne čitat krimiće i krimi filmiće

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23777
2014-04-29


Back to top Go down

Zbog posvojenja iz Konga,odgovaraju tri sluzbenice suda u Zlataru - Page 2 Empty Re: Zbog posvojenja iz Konga,odgovaraju tri sluzbenice suda u Zlataru

Post by mentalitet 6/7/2023, 23:24

darth_vader wrote:
mentalitet wrote:
Sora wrote:
darth_vader wrote:Doduše, nije da pravosuđe nema pametnijih stvari za rješavanje, ali daj što daš... kila mozga
jebote mozak u pičku pale


Ma taj spominje stalno mozak jer je svjestan da ga nema pa se nada da ce mu cijena pasti i tako bi on postao pametniji.Kada vidish siromashtvo misli i kreativnosti iz nechijih upisa onda zasigurno znash da imash posla sa idiotima koji ponavljaju neke glupe mantre beskrajno i tako sami sebe hiptnoziraju.
No,da se vratim na tenu,nemam nishta dodati ni nauchiti osim da je ovo mala lizalica da se glupi hrvati ne dosjete nechega drugoga.Ajmo vrtit Kongo kroz medije da se narod zabavlja a prije par dana je prestao vaziti zakon o kupovini poljoprivrednog zemljishta za strance.Znachi,namjerno su iselili Slavoniju u Irsku a sada ce stranci moci da kupuju istu bez ogranichenja i to onim bezvrijednim eurima i dolarima koje su  shtampali.Vi nama zemlju ,mi vama bezvrijedni papir.I nitko od ovih jebenih forumskih takozvanih hrvata da se sjeti otvoriti temu o tome nego otvaraju o Kongu.Poslije ce kmechati kako su opljachkani mjesto da ode 100.000 tisuca hrvata pred Sabor da im jebe mater i smijeni ih sa vlasti.E ,to sam vidio kada je Hrvatska izgubila od Francuske u nogometu.izashla je cijela Hrvatska na ulice a kada je u pitanju rasprodaja zemlje onda svi cute kao pichkice.Ustvari kada bolje razmislish takav narod nije ni zasluzio da postoji,kao shto reche onaj madjar .U smutnim vremenima samo jake nacije opstaju a slabi otpadaju i odumiru.Pa neka im je sa srecom::))

Cigo, mir...nemoj samo ti nekom o kognitivnim sposobnostima, svega ti :D


Gle, nisam ni chitao iznad njenog posta tko je pisao i o mozgu ali znam da onaj kreten iz Shwedske to ponavlja ko neku mantru.Dakle isprichavam se jer nisam mislio na tebe nego na njega shto ni tebe ne abolira jer ponavljash tudje idiotske mantre.Ustvari,nemam ja nishta osobno protiv bilo koga nego mi ide na kurac to ponavljanje tudjih rijechi ,aj da su inteligentno srochene pa tko bi se onda bunio ,nego taj nedostatak kreativnosti i zelja da se izrazi netko shto kracim tekstom dokaz je nedostatka te jebene jezichne kreativnosti pa se onda sluze nekim jebenim frazama kao u komunistichko doba.
E sad ,shto se tiche tebe indikativno je da znash tko sam sa onog Pizdinog foruma shto mi govori da si me zapamtio makar po glupostima ali eto ja ne znam tgo si ti bio tamo.Znash ,ima jedna stvar u umjetnosti bila to glazba ili recimo slikarstvo kada vidish recimo Gogenovu jednu sliku ili Van Gogovu prepoznat cesh sve ostale,kada chujesh jednu pjesmu od Cepelina ili Juraje hip prepoznat cesh njihove sve pjesme jer donose u sebi neshto osobno shto drugi nemaju.Shto ti zelim poruchiti?Pa davno su pametni ljudi u koje se ja ne ubrajam rekli da nije vazna kolichina informacija (znanja) koju posjedujesh u sebi nego kako ih znash koristiti na jedan kreativan nachin.E sad ako te neki ljudi koji su u manjini ne razumiju ili to ne znash prezentirati ili su oni glupi pa to ne mogu razumjeti ili nemaju dovoljno znanja .Dakle o mozdanim sposobnostima je diskutabilno razglabati ali ako razumijesh ono shto drugi zele u svojim tekstovima poruchiti onda se to zove inteligencija.Ja sam uvijek za sebe tvrdio da sam glup i da ne znam nishta a to shto je drugima stalo da ih netko smatra pametnim je samo dokaz koliko su pametni.Nadam se da si shvatio poruku koja nema ni malo zelje da te unizi i da ti procjenjuje tvoje mozdane jer se ionako krijesh iza kratkih tekstova pa ne mogu reci da poznajem tvoje mozdane.::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Zbog posvojenja iz Konga,odgovaraju tri sluzbenice suda u Zlataru - Page 2 Empty Re: Zbog posvojenja iz Konga,odgovaraju tri sluzbenice suda u Zlataru

Post by mentalitet 6/7/2023, 23:53

Sora wrote:
vuksadinare wrote:
darth_vader wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:
vuksadinare wrote:....tu dok ne prorade grablje..nista..

ne kužim jel to vi branitelji TAKO dokazujete svoju hrabrost , svoje nazore , svoj ego?

protiv zena i djece ????????????No
pljuc
na cemu si ti?..brlji?

Na kvasini...pošla...i jebi ga.
vidis da ih je frka..takvi su istrenirani da osjete miris opasnosti pa kme i drvljem i kamenjem napad najbolja obrana pa se i lupetalo svasta....pazi ovo ja spomenuh grablje za sudstvo a blentaca to po starom dobrom ljevicarsko titoistickom obicaju preokrenula da su te grablje usmjerene na ljevicare,titoiste,agenturu..koja bolest...ali kad je vec to preokrenula i spomenula i nije joj losa ideja potekla iz njenih 'misli' :)


kao prvo ljevičari se NIKADA ne boje opasnosti
NISU ONI PRODAVALI HRVATSKU OBALU jelte nego tvoji dragi desničari iz ustaškog naslova

kao drugo: u pogledu merituma stvari, dobro ti piše mentatalitet, zabavljate se sporednim stvarima uvijek, u pravosuđu i svuda
to je takvo vrijeme, od sitnice napraviti slona , od buhe do aviona
jer
ajmo reč netko je potplaćen u sudu, neki je tip u Kongu dobio lovu za tu djecu , neki advokati su zaradili, neki sudovi u Zambiji su uzeli lovu
itd itd
i što je to TEBE BRIGA NE KUŽIM?????? jel lova iz tvog džepa????
imaš neki argument za tu djecu da su oteta, da su sad u lošim uvjetima , da su prodana dalje
NEMAŠ
jer da imaš pisao bi o tome
i začepi onda

Vidish Sora,upadash u jednu zamku kao i svi ovi takozvani desnichari a to je tvrdnja da se ljevichari nichega ne boje.
Ja sam poznavao pun kurac takozvanih ljevichara koji su gamad kakve nema.Ti si bila i ostala chovjek od principa i odredjenih civilizacijskih vrijednosti od kojih nisi odustala shto je pohvalno za tvoj karakter,medjutim tisuce i tisuce onih o kojima si mislila da su chvrsto ideoloshki uvjereni ono shto rade i zive su sada chlanovi takozvane desnice, i to josh gori i ostrashceniji nego mnogi stari ljevichari.
Ajde, i ja sam dugo klasificirao ljude na taj nachin dok nisam shvatio da je i to jedna prevara koju su izmislili "vladari svijeta" kako bi lakshe manipulirali ljudima i zavadjali ih.
U zadnjih 20 god. ljude dijelim na korisne budale ,dobre i loshe i programirane pokvarenjake koji ne biraju sredstva da dodju do moci i materijalnih dobara.I da sad ne nabrajam dalje vec sama pokushaj u toj enigmi da postavish stvari na jedan prirodan nachin shto ce ti sigurno pomoci da dodjesh do kvalitetnijih zakljuchaka nego dijeljenje ljudi na desne i lijeve.
Elem ,dokaz ovoga shto ti tipkam sam ja koji je od 1989 do 1991 prodao toliko ispita sa ekonomskog fakulteta da me je danas sramota ali jebiga tada sam bio jako mlad i zeljan love pa su me profesori koristili kao korisnu budalu koja je ipak od toga kupila za gotovinu novi stan.Dakle bio sam korisna budala iz koristi pa mi nije zao shto sam to radio ,plus toga doprinio sam da Hrvatska bude statistichki obrazovanija zemlja i nakon mog odlaska da moje djelovanje ostane i dalje djelovati za prosperitet te vukojebine.Vidish,u to vrijeme skoro svi profesori su bili chlanovi KPH ali su imali jebeno lijepa zdanja na otoku Krku prodajuci preko mene posrednika ispite iz predmeta za koje su bili zaduzeni.Kriminalci u tri pizde materine koji su kasnije postali vodeci ekonomisti Hrvatske a oni koji su kod njih polagali bez love su napustili davno tu vukojebinu.Iznenadila bi se kojom su se jeftinom forom sluzili i tako dolazili do nepravednog bogastva unishtavajuci svoju zemlju jer svi ti "ekonomski struchnjaci"po kurca ne kuze ekonomiju isto kao i ovaj glupi admin sa ovog foruma u kojeg sumnjam da je kupio diplomu jer onu foru koju su profaci koristili za prodaju ispita vjerojatno prodaju i dan danas zato shto je savrshena i do njih nikada istrazni organi ne mogu doci.Danas "njihovi studenti" uglavnom sa kamenjara imaju "legalne" diplome i drmaju Hrvatskom.E sad.i ja sam doprinio takvoj Hrvatskoj koja je jebeno "obrazovana i struchna".Imao sam jednog frenda kome je samo jedan ispit ostao da diplomira i znao je shto radim pa me molio i da njemu pomognem.Nisam to napravio i rekao sam mu idi u pizdu materinu ako si mogao sve te ispite dati bez podmicivanja onda daj i taj.Poslije toga vishe nismo bili frendovi ali mi je nakon dugo godina rekao "Hvala ti shto nisi dozvolio da popisham svoj trud i znanje"Eto.Ali mnogi koji zivite tamo nemate pojma u kakvoj zemlji zivite,to je sasvim sigurno.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Zbog posvojenja iz Konga,odgovaraju tri sluzbenice suda u Zlataru - Page 2 Empty Re: Zbog posvojenja iz Konga,odgovaraju tri sluzbenice suda u Zlataru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum