ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Europa se okrece udesno:'Nikakav povjetarac sa lijeva ne moze se usporediti s olujom koja dolazi zdesna'

Go down

Europa se okrece udesno:'Nikakav povjetarac sa lijeva ne moze se usporediti s olujom koja dolazi zdesna' Empty Europa se okrece udesno:'Nikakav povjetarac sa lijeva ne moze se usporediti s olujom koja dolazi zdesna'

Post by vuksadinare 4/7/2023, 07:17

https://www.dnevno.hr/vijesti/europa-se-okrece-udesno-nikakav-povjetarac-slijeva-ne-moze-se-usporediti-s-olujom-koja-dolazi-zdesna-2171487/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 100052
2015-09-08


Back to top Go down

Europa se okrece udesno:'Nikakav povjetarac sa lijeva ne moze se usporediti s olujom koja dolazi zdesna' Empty Re: Europa se okrece udesno:'Nikakav povjetarac sa lijeva ne moze se usporediti s olujom koja dolazi zdesna'

Post by vuksadinare 4/7/2023, 07:21

...to tako ide..kad se odreknes bozjih nacela i tradicionalnosti a hoces nakaradno prikazati normalnim onda ces poznjeti ono sto si sijao...davno sam rekao da ce sve te nakaradne ideje i osobe svi skupa zavrsiti u jednom kutku svijeta..antarktik ili tako nesto..pa se talambasaj medjusobno koliko hoces van toga vise neces
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 100052
2015-09-08


Back to top Go down

Europa se okrece udesno:'Nikakav povjetarac sa lijeva ne moze se usporediti s olujom koja dolazi zdesna' Empty Re: Europa se okrece udesno:'Nikakav povjetarac sa lijeva ne moze se usporediti s olujom koja dolazi zdesna'

Post by vuksadinare 4/7/2023, 07:25

ikic banicek.i kompani..ja znam gdje cu a gdje ce te vi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 100052
2015-09-08


Back to top Go down

Europa se okrece udesno:'Nikakav povjetarac sa lijeva ne moze se usporediti s olujom koja dolazi zdesna' Empty Re: Europa se okrece udesno:'Nikakav povjetarac sa lijeva ne moze se usporediti s olujom koja dolazi zdesna'

Post by Sora 4/7/2023, 17:59

vuksadinare wrote:ikic banicek.i kompani..ja znam gdje cu a gdje ce te vi...

u pizdu materinu
jer sa takvim stavovima VI i MI na ovu šaku jada koliko nas ima ...nećeš dalje doći
vjeruj babi

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23822
2014-04-29


Back to top Go down

Europa se okrece udesno:'Nikakav povjetarac sa lijeva ne moze se usporediti s olujom koja dolazi zdesna' Empty Re: Europa se okrece udesno:'Nikakav povjetarac sa lijeva ne moze se usporediti s olujom koja dolazi zdesna'

Post by mentalitet 4/7/2023, 18:07

Sora wrote:
vuksadinare wrote:ikic banicek.i kompani..ja znam gdje cu a gdje ce te vi...

u pizdu materinu
jer sa takvim stavovima VI i MI na ovu šaku jada koliko nas ima ...nećeš dalje doći
vjeruj babi

Ma to su ti bivshe komunjare (treba razlikovati prave komuniste od ovih takozvanih) koje ne mogu zivjeti bez ideologije i poimanja ljudi na desne .lijeve ili srednje.Njima kada kazesh da postoje samo dobri i loshi ljudi bez obzira na svjetonazor,naciju ili vjeru oni te odmah svrstavaju u neprijatelja jer njihov mozak ne zna drugachije razmishljati osim desno ,lijevo i ne znam vishe koji kurac ,isto kao ameri,indijanci i kauboji,drugi ne postoje.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5239
2020-07-05


Back to top Go down

Europa se okrece udesno:'Nikakav povjetarac sa lijeva ne moze se usporediti s olujom koja dolazi zdesna' Empty Re: Europa se okrece udesno:'Nikakav povjetarac sa lijeva ne moze se usporediti s olujom koja dolazi zdesna'

Post by Sora 5/7/2023, 12:41

mentalitet wrote:
Sora wrote:
vuksadinare wrote:ikic banicek.i kompani..ja znam gdje cu a gdje ce te vi...

u pizdu materinu
jer sa takvim stavovima VI i MI  na ovu šaku jada koliko nas ima  ...nećeš dalje doći
vjeruj babi

Ma to su ti bivshe komunjare (treba razlikovati prave komuniste od ovih takozvanih) koje ne mogu zivjeti bez ideologije i poimanja ljudi na desne .lijeve ili srednje.Njima kada kazesh da postoje samo dobri i loshi ljudi bez obzira na svjetonazor,naciju ili vjeru oni te odmah svrstavaju u neprijatelja jer njihov mozak ne zna drugachije razmishljati osim desno ,lijevo i ne znam vishe koji kurac ,isto kao ameri,indijanci i kauboji,drugi ne postoje.

ma jašta
uglavnom fali nekome prilično IQ da shvati išta složenije od podjele na lijevo i desno
ili crno i bijelo
itd
:clown
to su DVOSTANIČNI ORGANIZMI

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23822
2014-04-29


Back to top Go down

Europa se okrece udesno:'Nikakav povjetarac sa lijeva ne moze se usporediti s olujom koja dolazi zdesna' Empty Re: Europa se okrece udesno:'Nikakav povjetarac sa lijeva ne moze se usporediti s olujom koja dolazi zdesna'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum