ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura Empty Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura

Post by Serbinho-3 3/7/2023, 20:08

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura Shutterstock758853823-460x0


https://biznis.telegraf.rs/novcanik/3707430-cene-hrane-na-hrvatskom-primorju
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura Empty Re: Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura

Post by Serbinho-3 3/7/2023, 20:10

Nije ni Grcka jeftina, samaraju i tamo, udaraju po usima. Zale se i nasi. Dva burgera i da popijes nesto, spremi 100 eura u HR.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura Empty Re: Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura

Post by mentalitet 3/7/2023, 20:20

Serbinho-3 wrote:Nije ni Grcka jeftina, samaraju i tamo, udaraju po usima. Zale se i nasi. Dva burgera i da popijes nesto, spremi 100 eura u HR.

E pa jebiga Srbine ,ti bi da uzivash u takozvanom hrvatskom moru i josh bi pride da neshto jebesh za 100$.Ne moze to tako morash da platish .A ja bi vam naplacivao i troduplo zato shto ste to oteli od italijana i dali "braci" da vas guze i naplacuju koliko hoce.Ovaj puta sam na strani hrvata.Imaju pravo da vas jebu kako stignu a posebno zbog toga kad vidim da je i danas u Srbiji mantra,onaj koji nije bio na ljetovanju na moru taj je beda a imate onako lijepu Srbiju koju ni sami ne poznate dovoljno.Dakle,hrvati derite te srbe koji vam dolaze u goste tako da im vishe nikada ne padne nikada da dodju jer srpska stoka sitnog zuba i dalje misli da ste braca i da YU nije krepala.::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura Empty Re: Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura

Post by marcellus 3/7/2023, 20:25

burger je u hrvatskoj 6-8 eura manje više svugdje, sladoled je euro i pol do dva i pol eura kuglica svugdje, a ko hoće nać nešto skupo, naći će. Da, na stradunu je skuplje, jebiga.

_________________
Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura Empty Re: Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura

Post by mentalitet 3/7/2023, 20:38

marcellus wrote:burger je u hrvatskoj 6-8 eura manje više svugdje, sladoled je euro i pol do dva i pol eura kuglica svugdje, a ko hoće nać nešto skupo, naći će. Da, na stradunu je skuplje, jebiga.


Pa tko to jede vishe bog te mazo,ovdje vishe ni crnci ne idu u te restorane brze hrane a ja sam toliko vremena ovdje i josh nisam popio CocaColu i pojeo hamburger.Jebi ga ameri pametni,prodaju foru budalama da je to IN pa ih onda deru ko male majmune,e neka tako i treba,Jedite pse i machke misleci da je govedina.To nije ni loshe jer vas pripremaju za nestashicu hrane dok od prije par dana ode poljoprivredno zemljishte u ruke amera ,schwaba i engleza pa ce vam prodavati i sushene skakavce a kakvi ste jest ce te i govoriti kako je to delishes.Uostalom ,to je u USA uvijek jelo bijelo smece i crnachka sirotinja .Oh, zaboravio sam kod vas je i americhko govno specijalitet.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura Empty Re: Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura

Post by AssadNaPodmornici 3/7/2023, 21:39

bogami neki bliski ljudi su bili u grčkoj i govore da je i skuplja od RH. a jednu razinu ispod što se tiče sigurnosti radi "imigracije" 

btw nisu svugdje kod nas nenormalne cijene. jbt na hvaru na rivi ćeš bankrotirati ali se prošetaš doslovno 100 metara , da 100 metara malo unutar gradića i moći ćeš večerati OK malo skuplje nego u svom gradu, ali nećeš bankrotirati. 

isto tako i i bilo gdje na obali. ja kao skiper bi voza goste po restoranima. dođeš  u marinu na kornate cijena boli glava. 
dođeš u ovu uvalu Milna, 5-10km od Hvara, sa jahtom, vežeš je za bovu od vlasnika restorana i bogte cijena normalna.. a lokacija mi iskreno 2x bolja nego kornati. 

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura Zare_m10

nitko nikoga ne sili. kao da mi lokalci idemo u najskuplje restorane kako da ne, evo trčimo...u mom portunu kava expreso 1.20€ , velika sa mlikom 1.4€ , a odeš negdje u neki kafić na plaži gdje dolazi turisti, platit ćeš šugavu kavu +3€ .. vjerujem na stradunu još više

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20899
2018-06-14


Back to top Go down

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura Empty Re: Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura

Post by marcellus 3/7/2023, 21:50

AssadNaPodmornici wrote:bogami neki bliski ljudi su bili u grčkoj i govore da je i skuplja od RH. a jednu razinu ispod što se tiče sigurnosti radi "imigracije" 

nije, bio sam u grčkoj na kreti na ljetovanju dosta davno, kad je još hrvatska bila jeftina, i čak je i tada grčka bila osjetno jeftinija.

Grčka je jeftina desetinacija, jebiga. Kao i Turska i Maroko.

Hrvatska je dugo bila srednja turistička liga, u rangu španjolske recimo.

Sad se već lagano približava prvoj turističkoj ligi na mediteranu, to su Italija i Francuska.

_________________
Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura Empty Re: Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura

Post by marcellus 3/7/2023, 21:54

mentalitet wrote:
marcellus wrote:burger je u hrvatskoj 6-8 eura manje više svugdje, sladoled je euro i pol do dva i pol eura kuglica svugdje, a ko hoće nać nešto skupo, naći će. Da, na stradunu je skuplje, jebiga.


Pa tko to jede vishe bog te mazo,ovdje vishe ni crnci ne idu u te restorane brze hrane a ja sam toliko vremena ovdje i josh nisam popio CocaColu i pojeo hamburger.

dobro, ti si butković, fina guzica i snob, samo skupi restorani, biftek i jastog

mi ostali jebiga jedemo hamburgere i roštilj kao i sav normalan svijet, ponekad si priuštimo škampe ali jebiga većina ljudi većinu vremena NEMA vremena za pizdarije, slow food i ručkove i večere od tri ure i deset slijedova. Pa pojede "američko smeće" hamburger ili domaće smeće ćevape (koje je isti taj kurac, manje više, mljevena junetina ili još gore pola pola sa svinjetinom). Jer jebiga danas ljudi brzo žive i jedu brzu hranu. Koji ti kurac radiš kad ne moraš baš nikad pojest nešto na brzinu, ne znam, al biće je dobra socijala na floridi

_________________
Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura Empty Re: Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura

Post by marcellus 3/7/2023, 21:56

a ovdje u Hrvatskoj, jebiga nismo mi amerika, ljudi idu u restorane brze hrane jer neki moraju i radit, a i djeca vole pomfri i nuggetse, djeca ne jedu oboritu ribu, njima je to fuj a nama odraslima je generalno malo previše dat sto ojra za večeru za dvoje

_________________
Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura Empty Re: Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura

Post by AssadNaPodmornici 3/7/2023, 22:11

marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:bogami neki bliski ljudi su bili u grčkoj i govore da je i skuplja od RH. a jednu razinu ispod što se tiče sigurnosti radi "imigracije" 

nije, bio sam u grčkoj na kreti na ljetovanju dosta davno, kad je još hrvatska bila jeftina, i čak je i tada grčka bila osjetno jeftinija.

Grčka je jeftina desetinacija, jebiga. Kao i Turska i Maroko.

Hrvatska je dugo bila srednja turistička liga, u rangu španjolske recimo.

Sad se već lagano približava prvoj turističkoj ligi na mediteranu, to su Italija i Francuska.  
a evo moja gđa bila prije mjesec dana u grčkoj sa prijama. 
kaže da grčka nije niti malo jeftinija, Ok možda one nisu pazile na cijene itd. 

što se tiče koja je RH "liga" , mislim francuzi na rubu građanskog rata nemaju se šta uspoređivati sa nama.. a sa našom obalom teško itko ... tko normalan bi išao u pariz turistički ,već 10godina to je vukojebina

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20899
2018-06-14


Back to top Go down

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura Empty Re: Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura

Post by Serbinho-3 3/7/2023, 23:03

Ovo vam je moj tip za Krf. Nema jeftinije a okolo skupo. Lokacija ok, pogled na Ostrvo Vido, gde ima taj Mauzolej Srpskim ratnicima iz 1 Svetskog i brodovi se oglase prilikom prolaza. Kompletan Menu, ja sam placao 12 eura mislim, iako ovde na google vidim 9.90. Dobijes Suvlaki ili sta vec imaju na meniju, salatu, Vino, tortu. Kompletan Meni za kikiriki. Hteo Musaku da probam na drugom mestu, parce Musake ko kompletan Meni, mislim se,"Jebe mi se za Musaku". 

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura Screen18
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura Empty Re: Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura

Post by debotoijusto 3/7/2023, 23:28

AssadNaPodmornici wrote:
marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:bogami neki bliski ljudi su bili u grčkoj i govore da je i skuplja od RH. a jednu razinu ispod što se tiče sigurnosti radi "imigracije" 

nije, bio sam u grčkoj na kreti na ljetovanju dosta davno, kad je još hrvatska bila jeftina, i čak je i tada grčka bila osjetno jeftinija.

Grčka je jeftina desetinacija, jebiga. Kao i Turska i Maroko.

Hrvatska je dugo bila srednja turistička liga, u rangu španjolske recimo.

Sad se već lagano približava prvoj turističkoj ligi na mediteranu, to su Italija i Francuska.  
a evo moja gđa bila prije mjesec dana u grčkoj sa prijama. 
kaže da grčka nije niti malo jeftinija, Ok možda one nisu pazile na cijene itd. 

što se tiče koja je RH "liga" , mislim francuzi na rubu građanskog rata nemaju se šta uspoređivati sa nama.. a sa našom obalom teško itko ... tko normalan bi išao u pariz turistički ,već 10godina to je vukojebina

pariz godisnje posjeti 50 milijuna turista i zaradi od toga 3 HR proracuna , toliko o gradjanskom ratu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura Empty Re: Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura

Post by AssadNaPodmornici 4/7/2023, 03:31

Pa ako 50milijuna luđaka ode u Pariz a svatko tko je otišao u Pariz zadnjih par godina tko god je pričao mi rekao je da je bilo sranje, doslovno krećeš se kao u sj. Koreji, prati te vojska, cijene bolesne, ne dao Bog da zalutaš negdje u krivi kvart van zaštite vojske i tenkova , i ako u takvim uvjetima eto Pariz toliko zaradi onda mogu mislit kako je nama loše. Ljudi misle da je Pariz 21. stoljeće kao iz ove nove Američke Netflix Serije Emily in Paris a realnost je ovo
Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura Bfbd5810

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20899
2018-06-14


Back to top Go down

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura Empty Re: Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura

Post by AssadNaPodmornici 4/7/2023, 03:36

Kao ove Amere što Iman na fejsu koje sam ima na skiperazi,... Nakon Hrvatske isto tako bili u Parizu. Pa liku ukrali kameru, pa napisao cjeli roman o tom događaju gdje mu maznuli kameru od 20 k $, i kako je uspio doći do nje jer je imao dvije GPS zaštite umisto jedne i  političke rečenice između redaka vrh, (lik je inače teški demokrat)..
E ako takav Pariz okrene takve pare.... Čega se mi bojimo. Diži cijene i opljačka ih što više da bude što manje gužve

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20899
2018-06-14


immortal likes this post

Back to top Go down

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura Empty Re: Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura

Post by aben 4/7/2023, 08:22

Jebiga, da niste socijalisti ki zabranjuju gradnju na kornatima, bili bi više povoljnijih restorantov

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura Empty Re: Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura

Post by marcellus 4/7/2023, 09:31

Grčka je inače dosta šarena. Zavisi kako koji otok. Ima jebački skupih ima turbojeftinih

Mykonos i Santorini su skupi. Kao što su kod nas skupi Hvar i Dubrovnik.

Kreta je u osnovi jeftina party destinacija, svakako jeftinija od zrća koje je nekad bilo jeftino, danas više nije, a nije više ni dobro

Naxos je ono tipa Baška ili Crikva, obiteljski turizam povoljne cijene

_________________
Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura Empty Re: Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura

Post by AssadNaPodmornici 4/7/2023, 09:51

vjerujem . moja je bila santorini atena, oboje skupo , atena još i opasna radi imigracije. 
ja kada sam imao jednu skiperažu prošao sam grčku obalu, onako ne cijelu samo na jednoj trasi, ne izgleda mi ništa bolje od naše, dapače rekao bi i nešto manje atraktivna. ali to je bilo prije par godina, i tada sam bio u Ateni 2-3 dana i cijene su bile super. 

ajme sjećam se prije 3-4godine u crnojgori , cijene duplo niže nego u RH - tada. iako mi kotorski zaljev bezveze ono močvara realno. spavali na sidru, ja se nisam htio kupati. ali zato baciš tamo sidro u onaj mulj nema šanse da ćete iskopati. ali kada smo spavali u herceg novom, kotoru, tivat(najveća marina na jadranu), bilo je super. jeftinije cijene veza, restorani duplo jeftiniji, a gradići isto lipi za prošetati, vidi se utjecaj mlečana , da je dalmacija, dubrovnik, i crna gora zapravo jedna cjelina. 

aj i ove godine iman privatno tjedan dana , uzeo sam godišnji.. vozit ću ovakav brod. pa vam javim kako se kreću cijene, gužve.. čujem od frendova da je brodova manje a da je sve brutalno poskupilo

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura L4210

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20899
2018-06-14


Back to top Go down

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura Empty Re: Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura

Post by immortal 4/7/2023, 09:57

mentalitet wrote:
marcellus wrote:burger je u hrvatskoj 6-8 eura manje više svugdje, sladoled je euro i pol do dva i pol eura kuglica svugdje, a ko hoće nać nešto skupo, naći će. Da, na stradunu je skuplje, jebiga.


Pa tko to jede vishe bog te mazo,ovdje vishe ni crnci ne idu u te restorane brze hrane a ja sam toliko vremena ovdje i josh nisam popio CocaColu i pojeo hamburger.Jebi ga ameri pametni,prodaju foru budalama da je to IN pa ih onda deru ko male majmune,e neka tako i treba,Jedite pse i machke misleci da je govedina.To nije ni loshe jer vas pripremaju za nestashicu hrane dok od prije par dana ode poljoprivredno zemljishte u ruke amera ,schwaba i engleza pa ce vam prodavati i sushene skakavce a kakvi ste jest ce te i govoriti kako je to delishes.Uostalom ,to je u USA uvijek jelo bijelo smece i crnachka sirotinja .Oh, zaboravio sam kod vas je i americhko govno specijalitet.
:tu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura Empty Re: Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura

Post by marcellus 4/7/2023, 10:46

AssadNaPodmornici wrote:
marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:bogami neki bliski ljudi su bili u grčkoj i govore da je i skuplja od RH. a jednu razinu ispod što se tiče sigurnosti radi "imigracije" 

nije, bio sam u grčkoj na kreti na ljetovanju dosta davno, kad je još hrvatska bila jeftina, i čak je i tada grčka bila osjetno jeftinija.

Grčka je jeftina desetinacija, jebiga. Kao i Turska i Maroko.

Hrvatska je dugo bila srednja turistička liga, u rangu španjolske recimo.

Sad se već lagano približava prvoj turističkoj ligi na mediteranu, to su Italija i Francuska.  
a evo moja gđa bila prije mjesec dana u grčkoj sa prijama. 
kaže da grčka nije niti malo jeftinija, Ok možda one nisu pazile na cijene itd. 

što se tiče koja je RH "liga" , mislim francuzi na rubu građanskog rata nemaju se šta uspoređivati sa nama.. a sa našom obalom teško itko ... tko normalan bi išao u pariz turistički ,već 10godina to je vukojebina

A nisam ni znao da si oženjen, to novijeg datuma ili...?

Što se Italije Francuske Engleske i takvih država tiče - veliki gradovi su klopke za turiste, sve arapi crnci i kinezi i nema tamo ništa autentično (ok možda camden u londonu), ali autentičnu francusku, italiju i englesku smo mi znali naći po selendrama u provinciji - okolica vernia u italiji, grasse u francuskoj, bray u engleskoj... tamo su još ljudi bijeli i nije sve kulisa

_________________
Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura Empty Re: Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura

Post by marcellus 4/7/2023, 10:49

mentalitet wrote:
marcellus wrote:burger je u hrvatskoj 6-8 eura manje više svugdje, sladoled je euro i pol do dva i pol eura kuglica svugdje, a ko hoće nać nešto skupo, naći će. Da, na stradunu je skuplje, jebiga.


Pa tko to jede vishe bog te mazo,ovdje vishe ni crnci ne idu u te restorane brze hrane a ja sam toliko vremena ovdje i josh nisam popio CocaColu i pojeo hamburger.Jebi ga ameri pametni,prodaju foru budalama da je to IN pa ih onda deru ko male majmune,e neka tako i treba,Jedite pse i machke misleci da je govedina.To nije ni loshe jer vas pripremaju za nestashicu hrane dok od prije par dana ode poljoprivredno zemljishte u ruke amera ,schwaba i engleza pa ce vam prodavati i sushene skakavce a kakvi ste jest ce te i govoriti kako je to delishes.Uostalom ,to je u USA uvijek jelo bijelo smece i crnachka sirotinja .Oh, zaboravio sam kod vas je i americhko govno specijalitet.


Joj da bit će nestašica kad stranci pokupuju poljoprivredno zemljište, da svakako jer će sve pomidore odnijet u englesku.

Pa Hrvatska hranu većinom, kao i Srbija, uvozi. Jer ovi naši ne proizvode ništa. Jer su imanja mala, rascjepkana, tehnologija je zastarjela, znanje OPG-ovaca minimalno i u biti iz 19. stoljeća. 

Naprotiv, ja očekujem veliki rast produktivnosti kad farme preuzmu ljudi koji se ozbiljno bave proizvodnjom hrane. Ovi naši samo sade kukuruz i pšenicu jer sve drugo je previše posla. A traktor kupljen na poticaje stoji parkiran pred seoskom birtijom većinu vremena.

_________________
Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura Empty Re: Burger 22 eura, 2 kugle sladoleda 7 eura

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum