ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'de polu izbeglice, vrati se u HR

Go down

'de polu izbeglice, vrati se u HR Empty 'de polu izbeglice, vrati se u HR

Post by Serbinho-3 1/7/2023, 11:00

[size=34]HRVATI BI DA SRBIMA OTMU NAPADAČA PETRA RATKOVA: Direktor reprezentacije ima odgovor za njih, ali i celokupnu NACIJU[/size]

'de polu izbeglice, vrati se u HR 3335894_vojvodinatsc-28_ff


[size=33]Petar Ratkov[/size][size=33], napadač mlade srpske reprezentacije, igrama u dresu TSC pokazao je kvalitet, a onda i transferom vrednim 4.500.000 evra u Salcburg. Iz Hrvatske su došle informacije da tamošnji fudbalski savez prati igre momka rođenog u Beogradu, pošto preko majke ima hrvatski pasoš.[/size]




Mladi napadač nikada nije pričao o tome da li uopšte razmišlja o Hrvatima, mada su mediji iz Zagreba praktično složili priču da je stvar gotova i da će Ratkov zaigrati za njih.
- Petar Ratkov je mlad i kvalitetan fudbaler na koga Srbija ozbiljno računa. Pokazali smo to time što je selektiran od strane Saveza i što je prošao sve omladinske selekcije. Trenutno je prvi napadač mlade srpske reprezentacije. Naš stav je jasan, hoćemo sve ono najbolje u timu Srbije. Što veći roster. Sigurno je da će Ratkov dobiti poziv za A tim Srbije ako se ukaže prilika - priča za Kurir Stevan Stojanović, sportski direktor reprezentacije Srbije i nastavlja

'de polu izbeglice, vrati se u HR 3514080_profimedia0696799090_ff

 Gledamo i znamo šta Hrvati rade. Svako ima pravo da gleda ono najbolje za sebe. U celoj toj priči sve najviše zavisi od samog igrača. Gde on hoće da igra i šta on želi. Za Ratkova mogu reći sledeće. Dečko se afrimisao u Srbiji, stalan je reprezentativac naše zemlje. Pred njim je lepa karijera u A timu Srbije.
Opšti utisak je da Srbija nije odigrala na svom nivou protiv Bugarske i da se srećnim golom izvukla u Razgradu. Tako sada Orlovi u kvalifikacionoj grupi dele prvo mesto sa selekcijom Mađarske, jer oba tima ima po sedam bodova.

'de polu izbeglice, vrati se u HR 3514054_untitled3_ls-s


https://www.kurir.rs/sport/fudbal/4189388/stojanovic-hrvati-bi-da-srbima-otmu-ratkova
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

'de polu izbeglice, vrati se u HR Empty Re: 'de polu izbeglice, vrati se u HR

Post by Serbinho-3 1/7/2023, 11:04

HDZ. Prvo su rasterali Srbe, zatim Hrvate, nakon toga dovlace Pakistance, Banglades, navlace im kravate, polu izbeglice. Cetnici, Anti Srpska Histerija, kojoj bi se i Hitler zadivio. Sada, vracali bi polu Izbeglicu, koja vezu ima samo preko prognane osobe. HDZ.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

'de polu izbeglice, vrati se u HR Empty Re: 'de polu izbeglice, vrati se u HR

Post by Serbinho-3 1/7/2023, 11:12

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

'de polu izbeglice, vrati se u HR Empty Re: 'de polu izbeglice, vrati se u HR

Post by mentalitet 1/7/2023, 21:49

Serbinho-3 wrote:HDZ. Prvo su rasterali Srbe, zatim Hrvate, nakon toga dovlace Pakistance, Banglades, navlace im kravate, polu izbeglice. Cetnici, Anti Srpska Histerija, kojoj bi se i Hitler zadivio. Sada, vracali bi polu Izbeglicu, koja vezu ima samo preko prognane osobe. HDZ.

1989 jedan moj bivshi frend inache rodom iz Vrlike veli meni 1990 ."Jebote koje smo ja i ti budale ,nismo trebali kupovati stanove jer uskoro cemo srbe protjerati iz Hrvatske pa ce stanova biti dzabalesku"Mamu mu jebem kamenjarsku nesposobnu,chak sam mu i zenu nashao mladju od njega 10 god.Od onda sam pocheo drugachije da gledam te ljude sa kamena.Pravi ti se prijatelj i glumi sve dok te ne iskoristi.Spremni su sve uchiniti za tebe da se dokazu kao frendovi do odredjenog trenutka kad ti uvale noz u ledja .Dodushe ,hvala mu na shkoli koju nisam platio nichim osim shto sam mu preko veze sredio stan jer onda je bilo jebeno teshko kupiti novi stan zato shto se nije gradilo.I dan danas mi je krivo shto mu nisam jebo zenu jer mi se guzila stalno ,ali jebo te gdje cesh prijatelju to uchiniti? Laznjak,ali mu ta sada jebe mamicu na slamchicu jer ne moze jebati.to mi ona rekla kad sam zadnji puta bio u Zagrebu.::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

'de polu izbeglice, vrati se u HR Empty Re: 'de polu izbeglice, vrati se u HR

Post by Serbinho-3 1/7/2023, 23:07

mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:HDZ. Prvo su rasterali Srbe, zatim Hrvate, nakon toga dovlace Pakistance, Banglades, navlace im kravate, polu izbeglice. Cetnici, Anti Srpska Histerija, kojoj bi se i Hitler zadivio. Sada, vracali bi polu Izbeglicu, koja vezu ima samo preko prognane osobe. HDZ.

1989 jedan moj bivshi frend inache rodom iz Vrlike veli meni 1990 ."Jebote koje smo ja i ti budale ,nismo trebali kupovati stanove jer uskoro cemo srbe protjerati iz Hrvatske pa ce stanova biti dzabalesku"Mamu mu jebem kamenjarsku nesposobnu,chak sam mu i zenu nashao mladju od njega 10 god.Od onda sam pocheo drugachije da gledam te ljude sa kamena.Pravi ti se prijatelj i glumi sve dok te ne iskoristi.Spremni su sve uchiniti za tebe da se dokazu kao frendovi do odredjenog trenutka kad ti uvale noz u ledja .Dodushe ,hvala mu na shkoli koju nisam platio nichim osim shto sam mu preko veze sredio stan jer onda je bilo jebeno teshko kupiti novi stan zato shto se nije gradilo.I dan danas mi je krivo shto mu nisam jebo zenu jer mi se guzila stalno ,ali jebo te gdje cesh prijatelju to uchiniti? Laznjak,ali mu ta sada jebe mamicu na slamchicu jer ne moze jebati.to mi ona rekla kad sam zadnji puta bio u Zagrebu.::))



Pa nista, ti mu je sada naguzi od nazad. Pozovi i Crvenkastog za kaznu. Kasnije, ako upita, zasto i ovaj, Crvenkasti neka mu odgovori. "Neka ostane u kuci kod svojih, ja sam barem Hrvat".
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

'de polu izbeglice, vrati se u HR Empty Re: 'de polu izbeglice, vrati se u HR

Post by Serbinho-3 1/7/2023, 23:16

Hrvate je dobro HDZ naguzio. Ovaj Mesic mi izgleda kao za DB da je radio. Previse jeftine kombinacije im uvaljivao da stekne poverenje a onda iznutra snimao pricu. Pravi se najveci Anti Srbin, uvijen u foliju da to tako ne izgleda, 1000 lica, ovi mu tapsu. Tapses za sta? Policija, prebacio pricu sa ruralno urbanog nivoa na nacionalni. Zna se ko je isao u Policiju, ruralna ekipa, koja putuje na posao i po 420 km. Pokupio nekog puba na naplatnoj rampi Bubanj Potok, ide na posao u Bgd sa granice sa Makedonijom. Prevoz, stopira, vrati se nazad posle 2 dana. Klasican profil pandura. To ljudi nece da rade, teska beda ide u Policiju i zato su poslusni. Miha voli da odgovori, zato su mu se zahvalili. Nije ukapirao pricu. Ko je isao od Srba u tu Policiju Zagreb, verovatno oni sa ovaca i kamenjara, ako zna da procita, vec je Filozof. Koristiti takve nebuloze za politiku, trebas biti ili glup ili videti druge glupim da im uvalis ciglu za pare i jos ti tapsu. Ko sada ide u Policiju Zagreb, urbani Zagrepcani? Zasto sada Hrvati ne konobarisu, vec iz Srbije to rade, nepravda, zasto Mesic to ne ispravlja nepravdu i da mu tapsu? Hrvatima je ispod casti da nose tanjire i case, rekose neki, dok su po Mesicu cekali u redu da rade ko Pubovi a oni eto, ispravili Nepravdu. Primer kako su neki ispravljali nepravdu i uvlacili u probleme. Danas nece niko nista da radi, majstori, vozaci, nista, Tik Tok da snime neko sranje i okace, zarade pare na glupost. Amerikanci isto, zasto bi radio od prvog do prvog da pay bills, kada moze po Svetu da se snima i zivi sa 300$ mesecno. Ovi uvlacili Svet u rat sa pricama, kojima bi se smejali i maloletni delikventi sa Beogradskih ulica. Kada su trebali Hrvati da isprave nepravdu, kesu u ruke, Flixbus i pravac Deutschland. Oterao Srbe da stavi Hrvate a ovi u Nemacku. Logike nigde nije bilo, ali ajde. Kasnije, vrh piramide, zovu nekog lika, majka neka izbeglaja, rodjen tamo, ajde za Hrvatsku. Koliko nisko mozes pasti da ti se ljudi smeju. Logika Robert Parish, dupla nula 00.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

'de polu izbeglice, vrati se u HR Empty Re: 'de polu izbeglice, vrati se u HR

Post by immortal 1/7/2023, 23:18

Serbinho-3 wrote:

'de polu izbeglice, vrati se u HR 3335894_vojvodinatsc-28_ff


Petar Ratkov, napadač mlade srpske reprezentacije, igrama u dresu TSC pokazao je kvalitet, a onda i transferom vrednim 4.500.000 evra u Salcburg.
Iz Hrvatske su došle informacije da tamošnji fudbalski savez prati igre momka rođenog u Beogradu, pošto
preko majke ima hrvatski pasoš.


znači Ustaša

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

'de polu izbeglice, vrati se u HR Empty Re: 'de polu izbeglice, vrati se u HR

Post by Serbinho-3 1/7/2023, 23:27

Ovde vozac kamiona dogurao do 4000 eura mesecno, 14 plata, otpremnina, znaci 15 plata, doprinosi, 8 sati dnevno. Zasto?

Nece niko to da radi. Pitam Pakija, cisto da vidim kako razmisljaju. Spomenem mu kamion, ko da ga je struja udarila. Kereci zivot, hocu kuci da budem, to je tezak zivot. Vecina tih vozaca sa Istoka Evrope. Mada, nema ni njih vise, fale, emancipacija, Tik Tok, nece ni Crnci to da rade. Zamisli Mesica da dodje ovde da ispravlja nepravdu i svoju formulu o najnerazvijenijim i najrazvijenijim, zasto to ne rade, vec 70% njih sa Istoka. Dok su oni komunisti nakon rata vodili i Zapadnjaci su uzivali u blagodetima Socijalizma i Radnickog Samoupravljanja, iako su se neki smejali, bilo je tih nekih odmaralista za radnike, sada ako hoces da vidis more, nosi case i tanjire, pa usput malo bacis oko na more. Hrvat danas nema novac da ode na Jadran, moze u Egipat, tamo idu odavde, jer kosta malo, iskoriste Radnicko Samoupravni Sistem Egipcana.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

'de polu izbeglice, vrati se u HR Empty Re: 'de polu izbeglice, vrati se u HR

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum