ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split

Go down

Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split Empty Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split

Post by Eroo Mon 26 Jun - 20:13

Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split Screenshot-10244
Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split Screenshot-10245
Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split Screenshot-10246

CIJELI ČLANAK:     https://vijesti.hrt.hr/hrvatska/najveci-ratni-brod-uss-gerald-r-ford-uplovio-je-u-split-10862034
Eroo
Eroo

Posts : 74403
2016-07-22


Back to top Go down

Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split Empty Re: Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split

Post by marcellus Mon 26 Jun - 20:19

nešto se sprema, reklo bi se.

ne šalju takve čamce u jadran tek tako

_________________
Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split Empty Re: Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split

Post by mentalitet Mon 26 Jun - 21:33

marcellus wrote:nešto se sprema, reklo bi se.

ne šalju takve čamce u jadran tek tako

Rekoh ja da ce se igrati drugo poluvrijeme na Balkanu osim ako Rusi ne zavrshe brze posao.Zamisli samo jedan Kindzal rokne u taj ploveci grad.Ode Jadran u sto pizdi materinih za slijedecih milun godina a sve ste na njemu zasnovali.A dobro se sjecam da si ti bio jedan od najvecih zagovornika deindrustijalizacije Hrvatske.Mogao si poslati zenu da zaradi koji dolar jer sad ce biti najezda 'rvatica na Jadran da okuse crnachki jer vi 'rvati ionako nemrete jebati:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split Empty Re: Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split

Post by marcellus Tue 27 Jun - 9:06

mentalitet wrote:
marcellus wrote:nešto se sprema, reklo bi se.

ne šalju takve čamce u jadran tek tako

Rekoh ja da ce se igrati drugo poluvrijeme na Balkanu osim ako Rusi ne zavrshe brze posao.Zamisli samo jedan Kindzal rokne u taj ploveci grad.Ode Jadran u sto pizdi materinih za slijedecih milun godina a sve ste na njemu zasnovali.A dobro se sjecam da si ti bio jedan od najvecih zagovornika deindrustijalizacije Hrvatske.Mogao si poslati zenu da zaradi koji dolar jer sad ce biti najezda 'rvatica na Jadran da okuse crnachki jer vi 'rvati ionako nemrete jebati:::))


Ako jedan kindžal rokne u taj ploveći grad Rusija će fizički prestati postojati unutar sat vremena. 

A i Srbija bi mogla dobit po pički 'nako usput

Da, Hrvatska lijepo živi od turizma i nastavit će tako i dalje, unatoč vašim nadama da će putin ovo i ono.

A što se tiče nosača aviona u Splitu, da sam Srbin zapitao bih se "ima li to veze s nama".

_________________
Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split Empty Re: Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split

Post by RayMabus Tue 27 Jun - 9:10

Baš me brige za taj brod.

Nemam pojma jel to ima veze sa Srbijom itd. Dođu oni i inače i kad nema ništa. Stvarno ne znam. Može bit al i ne mora uopće. Možda je prije dogovoreno to pošto oni imaju raspored plovidbe itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175414
2014-04-11


Back to top Go down

Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split Empty Re: Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split

Post by RayMabus Tue 27 Jun - 9:22

Al jedno znam sigurno: nisu došli radi hrvatskih nego američkih interesa.

Malo su zapeli u Ukrajinu. Ne ide im ofenziva kako su zamislili.

Možda Komšića da pozovu pa da ih pogura.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175414
2014-04-11


Back to top Go down

Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split Empty Re: Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split

Post by marcellus Tue 27 Jun - 9:31

RayMabus wrote:Al jedno znam sigurno: nisu došli radi hrvatskih nego američkih interesa.

Malo su zapeli u Ukrajinu. Ne ide im ofenziva kako su zamislili.

Možda Komšića da pozovu pa da ih pogura.


Ukrajina je daleko od Jadrana. 

Srbija je relativno blizu. I bliska Rusiji. Moguće poruka Aci

_________________
Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split Empty Re: Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split

Post by RayMabus Tue 27 Jun - 9:35

U Napulju im je flota. Nije Napulj daleko. Dođu oni često. Ne znam jel to ima veze sa Srbijom. Može i ne mora. A sad onako iz ove njegove izjave ( američkog ambasadora u Hrvatskoj ) možda i ima.

Ne može ti on proč kroz Bosfor. Preusko im je. Možda bi i moga proć al mislin da ne mogu jer im je preusko i nezgodno.

Američka ambasada u Zagrabu saopštila je da ova posjeta služi unaprjeđenju odnosa SAD-a i Hrvatske.

"Posjet služi unaprjeđenju odnosa SAD-a i Hrvatske jer dvije nacije rade zajedno na stabilnosti, sigurnosti i prosperitetu regije, a posjet luci će također biti prilika da se posada susretne sa Splićanima i upozna bogatu historiju i kulturu Hrvatske", saopštili su.

Iz ambasade su dodali da ova flota provodi cijeli spektar združenih i pomorskih operacija.

"Američka 6. flota, sa sjedištem u Napulju, provodi cijeli spektar združenih i pomorskih operacija, često u dogovoru sa savezničkim, zajedničkim i međuagencijskim partnerima, radi promicanja nacionalnih interesa i sigurnosti SAD-a i stabilnosti u Evropi i Africi", poručili su.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175414
2014-04-11


Back to top Go down

Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split Empty Re: Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split

Post by RayMabus Tue 27 Jun - 9:40

Jebe mi se za njihove nacionalne interese.

Vidija san sve a vezano uz Komšića i njihove izjave tako da smo mi tu priču završili pa će svak gledat svoje nacionalne interese isto kako i vi svoje gledate. Tako ćemo se i ponašat ubuduće s vama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175414
2014-04-11


Back to top Go down

Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split Empty Re: Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split

Post by Eroo Tue 27 Jun - 9:46

mentalitet wrote:
marcellus wrote:nešto se sprema, reklo bi se.

ne šalju takve čamce u jadran tek tako

Rekoh ja da ce se igrati drugo poluvrijeme na Balkanu osim ako Rusi ne zavrshe brze posao.Zamisli samo jedan Kindzal rokne u taj ploveci grad.Ode Jadran u sto pizdi materinih za slijedecih milun godina a sve ste na njemu zasnovali.A dobro se sjecam da si ti bio jedan od najvecih zagovornika deindrustijalizacije Hrvatske.Mogao si poslati zenu da zaradi koji dolar jer sad ce biti najezda 'rvatica na Jadran da okuse crnachki jer vi 'rvati ionako nemrete jebati:::))
To su samo tvoji mokri snovi. Nije mi jasno kako povezuješ "drugo poluvrijeme na Balkanu" i Kindžale?
Inače, general Surovikin u javnom obraćanju na TV: Mi se danas u Ukrajini borimo sa superiornijim protivnikom.
Misliš da se mu to samo omaklo? Nije se mu omaklo, bio je brutalno iskren.
Zapad ne šalje Ukrajini sve što imaju, već postupno doziraju i količinu, i domet...zadnje je Storm Shadow.
Uskoro i ATACMS, koja može nositi i nuklearnu glavu. Ovo za svaki slučaj, zlu ne trebalo. Razmisli i o ovome.
Eroo
Eroo

Posts : 74403
2016-07-22


Back to top Go down

Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split Empty Re: Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split

Post by RayMabus Tue 27 Jun - 9:48

Američka imperija na aparatima.

Svijet se ne ponaša kako oni hoće. Države i druge nacije imaju svoju nacionalnu i sigurnosnu i ekonomsku politiku. Pod prijetnjom rata drugih susjednih država teže šta većoj samostalnosti od bilo koga pa tako i gdje to postoji i od američke imperije.

Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split 9k=

U suradnji s Ukrajincima s kojima imaju zajedničkog neprijatelja a to su Rusi ubrzano rade na novom lovačkom motoru pri čemu će se odvojiti od ovisnosti od američke imperije koja im to sabotira cijelo vrijeme jer Japanu kao otočnoj državi za širenje imperija treba hrpa brodova i aviona jer avioni mogu preći velika morska prostranstva za vrlo kratko vrijeme i udariti gdje to god japanska vlada želi.

Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split 9k=

Što će potaknuti osim rata u Ukrajini i to šta će Ukrajinci zbog zajedničkog neprijatelja ovima pomoći da šta prije završe taj motor ?

Slom demografije jer raja traži veće plaće a ako daš veće plaće pada BDP ( jer postaješ nekonkurentan za izvoz ) a Japan još ima i najveći dug na svijetu ( doduše u rukama vlastitih građana i firmi a ne stranaca ) a onda kako održati ekonomiju iznad vode ?

Ne kupuj ono šta možeš sam proizvesti.

Taj motor ide i na putničke avione i na vojne transportne i na lovačke vojne avione.

ZBOGOM AMERIKA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175414
2014-04-11


Back to top Go down

Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split Empty Re: Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split

Post by RayMabus Tue 27 Jun - 10:07

Sad ćemo svi gurat svoje nacionalne interese pa ćemo vidit koliko ćete koštat taj Komšić.

Moj hegemonu.

Nemate vi uopće ideju s kime imate posla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175414
2014-04-11


Back to top Go down

Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split Empty Re: Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split

Post by Stanojko Tue 27 Jun - 11:00



Hrvatice be like...  :D :D :D :D

_________________
Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split Empty Re: Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split

Post by RayMabus Tue 27 Jun - 11:11

Goni ih u pičku materinu.

Pitaš ga zašto ne bi uveli zakon da se u BiH mogu birati predsjednici samo na dva mandata i onda on računa da ako to tako naprave u BiH ko i u Americi da onda Komšić neće moći jer je već bio tri puta pa će pobijedit Čović.

Eno se američki ambasador u BiH svađa s Čovićem da zašto Hrvati žele svoju firmu i krak plinoivoda a ne žele da SDA firma s tim dijelom upravlja.

Sine ići će ruski LNG plin tu budeš li se javija još jednom i sra za interese Bošnjaka.

JEBO TI JA MATER U GUZICU TEBI I TVOJIM AMERIČKIM NACIONALNIM INTERESIMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175414
2014-04-11


Back to top Go down

Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split Empty Re: Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split

Post by RayMabus Tue 27 Jun - 11:18

Idu mi na kurac.

Ima veliki razlog zašto. Pročita san ih oko tog Komšića i ponašanja kad je tribalo to minjat pa nisu dali ništa jer im ne paše jer podržavaju Komšića.

Ima i Rusija LNG tankere pa ćemo vidit šta ćete vi prodavat po Europi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175414
2014-04-11


Back to top Go down

Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split Empty Re: Najveći ratni brod "USS Gerald R. Ford" uplovio u Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum