ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FSB UPAO U PRIGOŽINOVE KANCELARIJE Pronađeno 43 miliona evra

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

FSB UPAO U PRIGOŽINOVE KANCELARIJE Pronađeno 43 miliona evra - Page 4 Empty Re: FSB UPAO U PRIGOŽINOVE KANCELARIJE Pronađeno 43 miliona evra

Post by prckov Tue 27 Jun - 12:28

nego, posto Putin igra sah u 4 dimenzije zanima me jel uteko iz Moskve kao lovac ili ko konj
znam da nije uteko ko kralj   :D

prckov

Posts : 34132
2014-04-19


Back to top Go down

FSB UPAO U PRIGOŽINOVE KANCELARIJE Pronađeno 43 miliona evra - Page 4 Empty Re: FSB UPAO U PRIGOŽINOVE KANCELARIJE Pronađeno 43 miliona evra

Post by Šandor Winnetou Tue 27 Jun - 13:00

prckov wrote:nego, posto Putin igra sah u 4 dimenzije zanima me jel uteko iz Moskve kao lovac ili ko konj
znam da nije uteko ko kralj   :D
:D lol!

_________________
FSB UPAO U PRIGOŽINOVE KANCELARIJE Pronađeno 43 miliona evra - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

FSB UPAO U PRIGOŽINOVE KANCELARIJE Pronađeno 43 miliona evra - Page 4 Empty Re: FSB UPAO U PRIGOŽINOVE KANCELARIJE Pronađeno 43 miliona evra

Post by Sora Tue 27 Jun - 14:56

Ringo10 wrote:
Serbinho-3 wrote:Zavrsio karijeru. Koga predstavlja, Mad Max varijanta.
On je mrtvac koji hoda. I koliko vidim njegova šuplja demagogija nema nikakvog utjecaja na javnost u Rusiji
Jer ovako se problremi ne rješavaju i to usred rata čak i ako je u nekim stvarima u pravu
Iz Rostova ih narod tjera 
Prigožin se grdno zajebo sa ovim... šta je htio postići nije mi jasno
Rat sa regularnom vojskom... pa nije normalan majke mi...pa sva municija i logistika mu stiže od Armije RF i preko ministarstva obrane
I kad ostane bez municije šta će onda
Možda je mislio da će ga sav narod podržati i svrgnuti vlast... kao obojena revolucija ili slično
E budale ljudi moji

jasno je zar ne što je htio postići
biti iznad svih pa i Putina
e pa ne će moć
baš se lijepo vidi tko je taj Vužgani, obično lord of war
rat kao biznis itd. a što je sasvim sigurno moralo ići PUTINU uz nos, ipak je na nivou višem od kriminalca Vužganog

inače , meni je donekle paralela s HOSom kod nas ,  samo s manje love a više ideologije u glavama
ali je sve tako nekako bilo i kod nas kad je HOS okrenuo TOP na Zrinjevcu .. pirat

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

FSB UPAO U PRIGOŽINOVE KANCELARIJE Pronađeno 43 miliona evra - Page 4 Empty Re: FSB UPAO U PRIGOŽINOVE KANCELARIJE Pronađeno 43 miliona evra

Post by Sora Tue 27 Jun - 15:00

Šandor Winnetou wrote:
prckov wrote:nego, posto Putin igra sah u 4 dimenzije zanima me jel uteko iz Moskve kao lovac ili ko konj
znam da nije uteko ko kralj   :D
:D lol!


pa očito vi gledate Putinu u dupe :clown

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

FSB UPAO U PRIGOŽINOVE KANCELARIJE Pronađeno 43 miliona evra - Page 4 Empty Re: FSB UPAO U PRIGOŽINOVE KANCELARIJE Pronađeno 43 miliona evra

Post by Šandor Winnetou Tue 27 Jun - 19:51

Sora wrote:
Šandor Winnetou wrote:
prckov wrote:nego, posto Putin igra sah u 4 dimenzije zanima me jel uteko iz Moskve kao lovac ili ko konj
znam da nije uteko ko kralj   :D
:D lol!


pa očito vi gledate Putinu u dupe :clown
Baba ti ne da ližeš dupe diktatoru putleru nego i svakom drugom diktatoru koji se pojavi na sceni, kim jong unu, brati xsi, maduru, kastru...sve bitanga do bitange.

_________________
FSB UPAO U PRIGOŽINOVE KANCELARIJE Pronađeno 43 miliona evra - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

FSB UPAO U PRIGOŽINOVE KANCELARIJE Pronađeno 43 miliona evra - Page 4 Empty Re: FSB UPAO U PRIGOŽINOVE KANCELARIJE Pronađeno 43 miliona evra

Post by Serbinho-3 Wed 28 Jun - 8:24

https://www.ilfattoquotidiano.it/2023/06/26/russia-il-dissidente-ceceno-prigozhin-si-e-fermato-perche-i-servizi-russi-hanno-preso-in-ostaggio-la-sua-famiglia/7208844/amp/
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26483
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

FSB UPAO U PRIGOŽINOVE KANCELARIJE Pronađeno 43 miliona evra - Page 4 Empty Re: FSB UPAO U PRIGOŽINOVE KANCELARIJE Pronađeno 43 miliona evra

Post by Serbinho-3 Wed 28 Jun - 12:41

Il mistero sul futuro di Prigozhin e lo scudo di Lukashenko: “Ho detto a Putin: possiamo ucciderlo, non è un problema”


FSB UPAO U PRIGOŽINOVE KANCELARIJE Pronađeno 43 miliona evra - Page 4 071325376-222437e2-3c43-4aa5-8015-9501a45a4789


https://www.lastampa.it/esteri/2023/06/28/news/il_mistero_sul_futuro_di_prigozhin_e_lo_scudo_di_lukashenko_ho_detto_a_putin_possiamo_ucciderlo_non_e_un_problema-12881081/amp/
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26483
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

FSB UPAO U PRIGOŽINOVE KANCELARIJE Pronađeno 43 miliona evra - Page 4 Empty Re: FSB UPAO U PRIGOŽINOVE KANCELARIJE Pronađeno 43 miliona evra

Post by mentalitet Wed 28 Jun - 21:40

Serbinho-3 wrote:Il mistero sul futuro di Prigozhin e lo scudo di Lukashenko: “Ho detto a Putin: possiamo ucciderlo, non è un problema”


FSB UPAO U PRIGOŽINOVE KANCELARIJE Pronađeno 43 miliona evra - Page 4 071325376-222437e2-3c43-4aa5-8015-9501a45a4789


https://www.lastampa.it/esteri/2023/06/28/news/il_mistero_sul_futuro_di_prigozhin_e_lo_scudo_di_lukashenko_ho_detto_a_putin_possiamo_ucciderlo_non_e_un_problema-12881081/amp/

Ma gle,te zelje i pozdrave sa zapada zaboravi.On je Rus koji je odrastao pod okriljem KGB.Mnogi tajni dokumenti su mu sada dostupni koje prije toga nije mogao vidjeti.Chovjek ima u malom prstu shto zapad zeli i ochekuje od ovih sukoba,plus toga zna da taj Prigozin ima veliki ugled i utjecaj kog mladih radikalnih ljudi.Najlakshe ga je ubiti,ali ajde ne ubij ga i iskoristi za neku korist kao shto ga je iskoristio u Bahmutu.Da ga ubije,pucao bi i sebi u glavu,naprotiv tek sada ce ga morati chuvati ko malo vode na dlanu jer tko zna koju juhicu i od chega oni kuhaju ukrajini i zapadu.Meni je ta Poljska sumnjiva jer ameri su potroshili skoro sve ukrajince da ginu za njih pa ce sada ukljuchiti poljake i one glupe litvance kojih nema ni 1.5 miliona a umislili da ih je 100.Uglavnom,mozemo nagadjati i pretpostavljati ali jedno je sigurno da Putin sa zapadom igra shah samo sa pjeshacima za sada.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

FSB UPAO U PRIGOŽINOVE KANCELARIJE Pronađeno 43 miliona evra - Page 4 Empty Re: FSB UPAO U PRIGOŽINOVE KANCELARIJE Pronađeno 43 miliona evra

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum