ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Podmornica SS Nazi

Go down

Podmornica SS Nazi Empty Podmornica SS Nazi

Post by Serbinho-3 Sat 24 Jun - 0:13

Podmornica SS Nazi Hitler-submarine-460x0


https://www.telegraf.rs/zanimljivosti/svastara/3701794-recite-istinu-o-potopljenoj-podmornici-lovci-na-naciste-izneli-sokantnu-tvrdnju-traze-odgovor-argentine
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

immortal likes this post

Back to top Go down

Podmornica SS Nazi Empty Re: Podmornica SS Nazi

Post by Serbinho-3 Sat 24 Jun - 0:19

Verovatno istina. Bio sam na toj plazi, ima ta kuca Hitlera, okolo nista, tamo tesko mozes doci, put neki slab, kamenje, dok nocu siba jak vetar, tesko Okeanom se iskrcati, skoro nemoguce. Pozicija ocigledno nije slucajno izabrana, kuca ne znam od kada je ista, izgleda uradjena za njega i da je ziveo tamo duzi period. Ima i groblje na plazi. Villa Winter, Cofete Beach, Fuerteventura. Ako ustanove da je Nemacka iz 2 Svetskog, znaci da je ziveo do 70-ih godina.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

immortal likes this post

Back to top Go down

Podmornica SS Nazi Empty Re: Podmornica SS Nazi

Post by immortal Sat 24 Jun - 11:40

Serbinho-3 wrote:Verovatno istina. Bio sam na toj plazi, ima ta kuca Hitlera, okolo nista, tamo tesko mozes doci, put neki slab, kamenje, dok nocu siba jak vetar, tesko Okeanom se iskrcati, skoro nemoguce. Pozicija ocigledno nije slucajno izabrana, kuca ne znam od kada je ista, izgleda uradjena za njega i da je ziveo tamo duzi period. Ima i groblje na plazi. Villa Winter, Cofete Beach, Fuerteventura. Ako ustanove da je Nemacka iz 2 Svetskog, znaci da je ziveo do 70-ih godina.
moguće i dulje
i ja sam ga vidjela  :love

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23170
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Podmornica SS Nazi Empty Re: Podmornica SS Nazi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum