ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama"

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama" - Page 6 Empty Re: Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama"

Post by jastreb Sun 25 Jun - 15:21

Ja mislim da je ovo samo predstava.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama" - Page 6 Empty Re: Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama"

Post by jastreb Sun 25 Jun - 15:25

immortal wrote:
Ringo10 wrote:
IL Risorto wrote:I Tuđman je svojevremeno imao svog Prigožina,ali je to u startu satrao. :cleanteeth
Da, a posebno je bilo opasno u Hercegovini jer je onaj manijak Kraljević sa svojim ustaškim ludilom namjeravao jurišati na Drinu pa da svi izginemo BiH Hrvati za interese Alije i klike 
Franjo je tu ispao genijalac... 
LAko je riješiti takve formacije, obezglaviš ih i likvidiraš kolovođe i gotova stvar ...obezglavljeni samo polože oružje 
da baš je franjo ispao genijalac što se riješio svih desnih emigranata iz bivše juge od kojih je skupljao pare za rat a tešku udbu ostavio uz sebe
nekoliko godina iza rata ponovo počeli da se bude
danas retorika u glasilima kao u vrijeme juge
Hrvati obespravljeni
Opet tvoja naricanja oobespravljenosti Hrvata.

Pa ti bi cmizdrila o obespravljenosti Hrvata i da Hrvatskom vladaju Keleminec,Bujanec ,pop Nazor i biskup Košić,stoga tvoje postove uopće ne treba,ne uzimati kao ozbiljne,već ih uopće ne treba ni čitati.

HOS,koji se danas toliko slavi,je  ,a to se danas nigdje ne spominje,u BIH pokazao svoje pravo lice i štetočinsku rabotu(možda su bili i u službi KOS-a)kada su otkazali poslušnost HVO-u(a samim tim i HV)i stavili se pod komandu Armije BIH.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama" - Page 6 Empty Re: Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama"

Post by jastreb Sun 25 Jun - 15:54

jastreb wrote:
immortal wrote:
Ringo10 wrote:
IL Risorto wrote:I Tuđman je svojevremeno imao svog Prigožina,ali je to u startu satrao. :cleanteeth
Da, a posebno je bilo opasno u Hercegovini jer je onaj manijak Kraljević sa svojim ustaškim ludilom namjeravao jurišati na Drinu pa da svi izginemo BiH Hrvati za interese Alije i klike 
Franjo je tu ispao genijalac... 
LAko je riješiti takve formacije, obezglaviš ih i likvidiraš kolovođe i gotova stvar ...obezglavljeni samo polože oružje 
da baš je franjo ispao genijalac što se riješio svih desnih emigranata iz bivše juge od kojih je skupljao pare za rat a tešku udbu ostavio uz sebe
nekoliko godina iza rata ponovo počeli da se bude
danas retorika u glasilima kao u vrijeme juge
Hrvati obespravljeni
Opet tvoja naricanja oobespravljenosti Hrvata.

Pa ti bi cmizdrila o obespravljenosti Hrvata i da Hrvatskom vladaju Keleminec,Bujanec ,pop Razum i biskup Košić,stoga tvoje postove uopće ne treba,ne uzimati kao ozbiljne,već ih uopće ne treba ni čitati.

HOS,koji se danas toliko slavi,je  ,a to se danas nigdje ne spominje,u BIH pokazao svoje pravo lice i štetočinsku rabotu(možda su bili i u službi KOS-a)kada su otkazali poslušnost HVO-u(a samim tim i HV)i stavili se pod komandu Armije BIH.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama" - Page 6 Empty Re: Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama"

Post by Ringo10 Sun 25 Jun - 17:14

Hrvati su gomila kuraca koji samo kukaju i kukaju i kuaju
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama" - Page 6 Empty Re: Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama"

Post by crvenkasti Sun 25 Jun - 17:43

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28798
2014-04-17


Back to top Go down

Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama" - Page 6 Empty Re: Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama"

Post by Eroo Sun 25 Jun - 18:35

@Crvenkasti, oće l' šta bidne s Kosovom dogodine?
Ja nešto mislim da u ovom stoljeću  nema šanse. Šta ti misliš?

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74937
2016-07-22


Back to top Go down

Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama" - Page 6 Empty Re: Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama"

Post by Eroo Sun 25 Jun - 18:40

crvenkasti wrote:
Wagner nije ruska vojska (službeno teroristička organizacija),
tako da to Ukri mogu vojno riješiti bez problema.
Tu su i Poljaci(NATO), čekaju ko napeta puška.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74937
2016-07-22


Back to top Go down

Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama" - Page 6 Empty Re: Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama"

Post by jastreb Sun 25 Jun - 20:29

Ringo10 wrote:Hrvati su gomila kuraca koji samo kukaju i kukaju i kuaju
Užasni su.

Neki dan sam čitao o tome.

Umjesto Matije Gupca prihvatili su koncept Franje Tahija i biskupa Draškovića. Uostalom ta dva tipa hrvatstva spominjao je i Krleža.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama" - Page 6 Empty Re: Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama"

Post by Eroo Sun 25 Jun - 22:17

jastreb wrote:
Ringo10 wrote:Hrvati su gomila kuraca koji samo kukaju i kukaju i kuaju
Užasni su.

Neki dan sam čitao o tome.

Umjesto Matije Gupca prihvatili su koncept Franje Tahija i biskupa Draškovića. Uostalom ta dva tipa hrvatstva spominjao je i Krleža.

"Užasni su"...dakleM, sve je ok. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74937
2016-07-22


Back to top Go down

Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama" - Page 6 Empty Re: Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama"

Post by Ringo10 Tue 27 Jun - 13:48

jastreb wrote:Ja mislim da je ovo samo predstava.
Ne znam ali sve je vrlo čudno i nikakve logike nema
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama" - Page 6 Empty Re: Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama"

Post by Eroo Tue 27 Jun - 14:48

Ringo10 wrote:
jastreb wrote:Ja mislim da je ovo samo predstava.
Ne znam ali sve je vrlo čudno i nikakve logike nema
Rusofili i logika...
Prigožin vam je sve objasnio, tko i zašto je započeo nepotrebni rat, kao i sve ostalo.
Vaša sranja o nekakvoj NATO-voj izrežiranosti rata je samo jedno veliko sranje.
Štaš, prazne glave se lako napune z propagandnim glupostima, jebiga...

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74937
2016-07-22


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama" - Page 6 Empty Re: Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama"

Post by Eroo Wed 28 Jun - 21:23

Baš onako kao što sam predvidio: Borba između dvije mafije se nastavlja. 
Bilo bi naivno misliti da je  previranje u Rusiji završava na ovaj način.
Daleko od toga. Očekujem odgovor mlađih oficira u rus. vojsci, nekog pukovnika, na primjer. jocolor

Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama" - Page 6 Screenshot-10271

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74937
2016-07-22


Back to top Go down

Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama" - Page 6 Empty Re: Prigožin sve priznao, od početka postoji samo jedan plan: "Monstruozna predstava srama"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum