ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Empty Re: Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu

Post by RayMabus 20/6/2023, 21:22

Aj ti odjebi Šešelju.

Ide par bataljuna Ukra prema Vasiljivki.


RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Empty Re: Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu

Post by mentalitet 20/6/2023, 21:41

RayMabus wrote:Aj ti odjebi Šešelju.

Ide par bataljuna Ukra prema Vasiljivki.


Shta je pichko?Gdje su ti argumenti protiv mojih chinjenica nego zbog nedostatka istih sad sam shesheljovac.Shto je najgore vi 'rvati mislite da su ovo 90_ete i da je dovoljno nekoga oznachiti kao chetnika taj ce odma pobjeci.Dodushe ,to josh mozda pali kod srba sa foruma koji su bivshe komunjare pa osjecaju griznju savjesti sht pripadaju narodu u kome su postojali i josh postoje sledbenici chetnika.Jer su ih srpsko_hrvatske komunjare preparirale da je to neshto loshe a vas da je ustashtvo pozeljno i normalno.Znam da je glupo o tome raspravljati ,ali zashto ne pomislish kako to da vashi najveci "saveznici" ameri nisu odlikovali ni jednog ustashu ali zato jesu generala Drazu Mihajlovica koji je spasio 500 njihovih pilota .Dakle,da li su chetnici imali i jedan logor sa hrvatima kao shto su ustashe imale Jasenovac?Ovo pishem ne zbog toga da bih branio chetnike nego zbog toga da vam okazem kako ste male ljuske gnjide koje nitko na zapadu ne cijeni ni za po kurca.Glupi ste ako mislite da ste u ichemu bitni osim shto ste nevjerojatno dobre korisne budale kroz povijest misleci da cete neshto postici uvlacheci se drugima u shupak.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Empty Re: Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu

Post by RayMabus 20/6/2023, 21:43

Šešeljko odjebiiiii
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Empty Re: Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu

Post by Šandor Winnetou 20/6/2023, 21:45

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Aj ti odjebi Šešelju.

Ide par bataljuna Ukra prema Vasiljivki.


Shta je pichko?Gdje su ti argumenti protiv mojih chinjenica 
Ti i činjenice = oksimoron

_________________
Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Empty Re: Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu

Post by mentalitet 20/6/2023, 22:02

RayMabus wrote:Šešeljko odjebiiiii


Jebo vas dragi bog,kada ce vas prosvijetliti pa makar malo vam dati zdrave pameti da koliko toliko budete normalni.U moje vrijeme dok sam ja zivio u Zagrebu skoro da nisam u svojoj blizini vidio glupog hrvata .Pokvarenog jesam ali ne glupoga.Izgleda vam je ta zelja da vozite svi ferarije i lamburdzinije a da nishta ne radite potpuno pomutila mozak.Aaaallloooo kretenosi ,ovo je 2023 davno su chetnici i ustashe zagnojili zemlju i umrli.Ajmo malo na umivanje:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Empty Re: Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu

Post by Šandor Winnetou 20/6/2023, 22:03

GSKK

_________________
Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Empty Re: Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu

Post by RayMabus 20/6/2023, 22:04

Šešeljko odjebi.

Fino sam ti podcrta dio rečenice u kojem ti pišeš kako će Rusi doć itd.

Dalje mi ne triba Šešelju. Govno četničko.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Empty Re: Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu

Post by mentalitet 20/6/2023, 22:10

Šandor Winnetou wrote:GSKK


Vadi me iz glave poludit cesh skroz:::))Jadna tvoja zena i mater ,sigurno kad zatvorish laptop odesh i nalemash ih jer mislish da sam ja:::)))

Tak moj unuk kad dodjem kod njega odma mi mora pokazati novi zahvat iz Djiu Djicu pa medu koji je veci od njega baca po sobi dok mu ja ne kazem da je dosta i da to medu boli.Samo shto on ima 4 god. a ti si neka sjebana starkelja koja nishta u svom zivotu nije korisno napravila Mene zaboli kurac shto ti mislish a i ostala stoka sitnog zuba mi je ko govno na crsti.


Last edited by mentalitet on 20/6/2023, 22:12; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Empty Re: Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu

Post by Šandor Winnetou 20/6/2023, 22:11

mentalitet wrote:
Šandor Winnetou wrote:GSKK


Vadi me iz glave poludit cesh skroz:::))Jadna tvoja zena i mater ,sigurno kad zatvorish laptop odesh i nalemash ih jer mislish da sam ja:::)))

Tak moj unuk kad dodjem kod njega odma mi mora pokazati novi zahvat iz Djiu Djicu pa medu koji je veci od njega baca po sobi dok mu ja ne kazem da je dosta i da to medu boli.A mene zaboli kurac shto ti mislish a i ostala stoka sitnog zuba mi je ko govno na crsti.
GSKK

_________________
Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Empty Re: Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu

Post by mentalitet 20/6/2023, 22:16

Šandor Winnetou wrote:
mentalitet wrote:
Šandor Winnetou wrote:GSKK


Vadi me iz glave poludit cesh skroz:::))Jadna tvoja zena i mater ,sigurno kad zatvorish laptop odesh i nalemash ih jer mislish da sam ja:::)))

Tak moj unuk kad dodjem kod njega odma mi mora pokazati novi zahvat iz Djiu Djicu pa medu koji je veci od njega baca po sobi dok mu ja ne kazem da je dosta i da to medu boli.A mene zaboli kurac shto ti mislish a i ostala stoka sitnog zuba mi je ko govno na crsti.
GSKK

Nisam ni sumnjao da u svom vokabularu imash samo chetiri slova i kako mislish da mi te tvoje djechije fore idu na jetra jebeno si se zajebao jer me to zabavlja i dokazuje moje teorije o vama korisnim budalama i stoci sitnog zuba.Pametnije izgledash kad shutish i nishta ne napishesh .O bog te jebo sa kime sam ja u kupeu ,hahaha hahaha cepam se od smeha:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Empty Re: Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu

Post by Šandor Winnetou 20/6/2023, 22:41

Ne vrijedi više od 4 slova na tebe potrošiti jer si 
glup ko kurac, GSKK

_________________
Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Empty Re: Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu

Post by mentalitet 20/6/2023, 22:49

Šandor Winnetou wrote:Ne vrijedi više od 4 slova na tebe potrošiti jer si 
glup ko kurac, GSKK


Ujebo te ,sad si dokazao da si zavrshio prvi razred osnove..Priznajem da je malo bolesno zajebavati retardirane tipove,ali shto cu kada me to zabavlja najvishe na svijetu.Nisam ja kriv,dok se nije pojavila demokracija i dok vam onaj zidov nije upalio svjetlo nisam ni znao da postojite.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Empty Re: Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu

Post by Šandor Winnetou 20/6/2023, 22:50

GSKK

_________________
Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Empty Re: Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu

Post by RayMabus 21/6/2023, 17:50

RayMabus wrote:Onda ne možeš imat s Hrvatskom to isto. BY BY Mađarska.

Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu


https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/srbija-i-madarska-potpisali-sporazume-o-strateskom-partnerstvu-Suljo-ovo-je-povijesni-korak-15347609
Jedan helikopter uništen, tri mrtva pilota mađarskih snaga na vježbama u Hrvatskoj.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/pao-madjarski-helikopter-na-presici-objavljeni-detalji-udario-u-zipline-zicu/2473334.aspx

Ajde ća. Ne možeš imat s menom vojnu suradnju ako je imaš s četnicima. Rečeno ti je to jučer od GF5 tj od mene jer ih ima više ( GF5 ) pa tako da bude i jasno od kojega od njih. Goni ća u Mađarsku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Empty Re: Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu

Post by Šandor Winnetou 21/6/2023, 20:39

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Onda ne možeš imat s Hrvatskom to isto. BY BY Mađarska.

Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu


https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/srbija-i-madarska-potpisali-sporazume-o-strateskom-partnerstvu-Suljo-ovo-je-povijesni-korak-15347609
Jedan helikopter uništen, tri mrtva pilota mađarskih snaga na vježbama u Hrvatskoj.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/pao-madjarski-helikopter-na-presici-objavljeni-detalji-udario-u-zipline-zicu/2473334.aspx

Ajde ća. Ne možeš imat s menom vojnu suradnju ako je imaš s četnicima. Rečeno ti je to jučer od GF5 tj od mene jer ih ima više ( GF5 ) pa tako da bude i jasno od kojega od njih. Goni ća u Mađarsku.
:20

_________________
Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Empty Re: Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu

Post by RayMabus 21/6/2023, 20:40

Nek vježbaju u Srbiji. Kod onoga četnika šta dijeli ordenje za ratove 90-ih za oslobođenje Srbije na tlu Hrvatske. Ionako su potpisali jučer stratešku suradnju uključivši i vojnu.

AMO ODJEBI TAMO. NE DOLAZITE MI VIŠE OVDJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Empty Re: Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu

Post by RayMabus 21/6/2023, 21:00

Nadam se da više neće dolazit ovamo.

Za mene su oni od jučer završena priča.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Empty Re: Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu

Post by RayMabus 21/6/2023, 21:58

Šef ministarstva također je najavio da do završetka istrage nacionalna obrana neće letjeti Airbusovim helikopterima istog tipa kao i zrakoplov koji je sudjelovao u nesreći.


Prizemljili sve Airbuse a naručili ih 20 komada 2019 godine i tek sad od prošle godine počeli letit s njima i prva žica njihova. Ha ha ha 
Sad kukaju tamo u Orbanovim novinama jer tek ih uveli u uporabnu upotrebu i odma prva žica njihova i pljus i sad sve prizemljili. lol! lol! lol! lol! lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Empty Re: Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu

Post by RayMabus 21/6/2023, 22:05

Ima isprogramirani let a ta žica očito nije bila u programu. A koje gluposti. lol! 

To neka žica za spuštanje planinara i turista s nekog brda tamo. Nije od dalekovoda. Nije bilo u programu te žice. Nisu je ukucali u program. A stvarno mislin ono. Kakvi je to helikopter ? lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Empty Re: Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu

Post by RayMabus 21/6/2023, 22:06

Airbus H145M, koji je u srijedu doživio tragičnu nesreću tijekom obuke u Hrvatskoj, najveći je helikopter u službi mađarskih obrambenih snaga. U lipnju 2018. predstavnici MORH-a i Airbus Helicopters potpisali su ugovor o nabavi dvadeset lakih višenamjenskih rotorcrafta i pratećih usluga. Prva dva helikoptera sletjela su u helikoptersku bazu Szolnok u studenom 2019.; u čast događaja, na čelu sa zapovjednikom, postrojio se gotovo cijeli štab korpusa. Bile su potrebne dvije godine za proizvodnju dodatnih 18 helikoptera, koji uključuju konstrukcije za transport trupa, potragu i spašavanje i vatrenu potporu. 

Paralelno s isporukom helikoptera, u sklopu paketa obuke i logistike, stiglo je na tisuće pribora i rezervnih dijelova, osposobljeno je devedeset tehničkih operativnih stručnjaka i više od pedeset pilota. 

Zajedno s opremom poslužitelja, ovaj razvoj koštao je ukupno oko 105 milijardi HUF. Rad obučenih stručnjaka mjesecima je podržavala višečlana tvornička mentorska skupina, zahvaljujući kojoj je u rekordnom roku uspjelo postići da osoblje baze može samostalno obavljati letačku i tehničku operaciju te poslove osiguranja kvalitete. . Helikopteri obavljaju akutne zadaće od veljače 2022. i dokazali su svoju visoku primjenjivost u nekoliko međunarodnih vježbi.

Vojna verzija helikoptera Airbus Helicopters H145 u službi je u devet zemalja. Trenutna inačica aviona dobila je potvrdu o plovidbenosti od Europske agencije za sigurnost zračnog prometa u svibnju 2015., a prvi primjerak je njemačkom ratnom zrakoplovstvu isporučen pola godine kasnije.

H145M se smatra jednim od najpouzdanijih i najstabilnijih modela. Ako pilot helikoptera posegne za komandama, to se već smatra hitnim slučajem, jer prema Airbusovoj filozofiji, dobro programirano računalo puno preciznije vodi helikopter od pilota helikoptera, rekao je brigadir Tamás Bali. Također je spomenuo da je najveća uočljiva razlika iz perspektive pilota pri letenju H145M njegova stabilnost. Dodao je da je IFR let sada potpuno automatiziran, H145 leti sam, a helikopter može pružiti mnogo širi raspon performansi.


A vidim kako vam je precizan taj program šta ste ugradili da bude autopilot. Žali Bože ljudi šta su poginili jer vi imate odličan program za autopilot pa šta će onda čovik unutra kad po vama helikopter sam vozi di mu ovi ukuca da odleti i leti. Eto odletija je u tu nekakvu žicu za spuštanje a koje nije bilo u tom vašem "odličnom" programu koji ste napravili itd tj za autopilot. Žičara neka tu a nema je u tom njihovom programu. Sad sve prizemljili. Nevalja vam taj program nešto. Ima neke mane očito. pirat lol! lol! lol! lol!  lol!  pirat
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Empty Re: Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu

Post by RayMabus 21/6/2023, 22:19

A super su im ti helikopteri šta su uzeli u Nijemaca. Ono isprogramiran let i šta će sad tu pilot jel. Eto nema te žice u tom vašem programu. Niste je unili i program misli da tu nije žica i prva žica njegova.

Sad fino to prizemljit i goni tamo u tog četnika s kime ste jučer potpisali stratešku vojnu suradnju pa se kod njega zabijajte u žice a koje nisu u tom njemačkom letnom programu upisane na njegovoj karti, a ne ode kod nas.

MRŠ
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu - Page 2 Empty Re: Srbija i Mađarska potpisali sporazume o strateškom partnerstvu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum